Kvantmuutus. Arvukaid Ajajooni Avastades

Me oleme oma evolutsioonis valiku punktis, kus oleme loomas inter-dimensionaalset teadvuse nihet. Oma põhiolemuselt on teadvus kvantum. Inimese aju loodi kvantmõtlemiseks. Ainult seepärast, et me nõuame loogikale ja põhjusele toetumist, on bioloogilised sünapsid meie ajus jätkuvalt meie reaalsuse põhilised käivitajad. Näiteks, lineaarses mõistes on ajal minevik, olevik ja tulevik. Kell käib ainult ühes suunas – edasi. Sellist asja, et kell käiks üles, alla või paremale vasakule ei ole. Ta käib ainult edasi. Ja nii me ka mõtleme. Me võtame lineaarse loogika ja rakendame seda kõiges. Ometi, vaadates aega kvantseisundis, me näeme, et aeg on ring ja kui aeg on ring, siis minevik mõjutab seda, mida me järgmisena teeme. Samal ajal võib minevikku ja olevikku mõjutada ka tulevik.

Seega, kvantseisundis pole kella; pole aega; pole olemas kohta, kus midagi on. Energia on kõikjal üheskoos. Kõik on üks. Töötab koos. Juurdub sõltuvalt teistest tegevusest. Nii võimegi öelda, et meil on süsteem, mis nihkub ja muutub sõltuvalt terviku vajadusest. Lineaarse aju jaoks rakse haarata, eks ju?

Avage hetkeks oma süda ja lubage endal kujutleda, et kõik teie mineviku või tuleviku kogemused on teie ees. Nad ei ole minevikus või tulevikus, vaid kvantseisundis ja toimuvad praegu. Nüüd valige üks, kus teil olid omadused või tunnused, mida endale soovite, nagu mängulisus, rõõm, rahu, täiuslik tervis, jne. ja pange see endale peale NÜÜD! Nii maitseb kvantum inimene, kes saab liikuda edasi-tagasi ja kohandada neid omadusi oma elule. Kuidas see võimalik on?

Meie DNA’s on koopia kõigest ja sellestki, kuidas kõik kvantseisundis töötab. Kogu see teadmine on seal kasutamiseks. Meis on olemas vajalikud vaimsed ja bioloogilised omadused, mis ootavad aktiveerimist. Eksisteerib vapustav tervendav energia, mis ootab kvantinstruktsioone, et süsteemselt muuta omaenda disaini. DNA on teadvus. Ta on väga teadlik sellest, mida me vaimselt ja bioloogiliselt vajame, kuid mitte vaikimisi seadistuses. Kui me sünnime opereerib meie vaikimisi DNA 30-35% ümber. Planeedil elanud meistritel oli sama DNA nagu meilgi, mille ainus erinevus seisnes selles, et see oli aktiveeritud meist 85% rohkem.

Vaba tahte kohaselt oleme me oma madalama teadvuse seisundit aktsepteerinud. Siit tulenevalt on inimteadvus olnud aastatuhandeid tasakaalust väljas. Aga nüüd, oleme me suures nihkes ja meis on olemas potentsiaal kvantseisundisse naasmiseks. DNA, meie mitmedimensiooniline Jumalik osa, on aktiveerimiseks valmis ning loomulikult kasutame me kvantseisundisse liikumiseks või mitte liikumiseks vaba tahet. DNA aktiveerimiseks on palju viise ja protsesse – mediteerimine; muusika; helid; energiatöö; ja muud füüsilised ja vaimsed sekkumised.

Kuid tõde on see, et DNA vastab puhta kavatsuse energiale.

Armastuse & Õnnistusetega, Angelica & Terence Atman www.atmans.co

Meie oleme Plejaadlaste kõrgema Seitsme Nõukogu ja meil on rõõm pakkuda teile oma tarkusesõnu. Kas olete kunagi mõelnud millestki, kuid seda ühegi tegevusega läbi ei teinud? Olete kunagi mõelnud võimalusele, mis oleks saanud siis, kui oleksite mõeldu teoks teinud? Sellesse te praegu teadlike loojatena astute. Te leiate end keset võimalusi, kus saate avastada erinevaid teid; erinevaid ajajooni; erinevaid võimalikke reaalsusi.

Seda tehes saadate te portsu oma teadvusest konkreetsele marsruudile ja siis saate teada, mis oleks saanud siis, kui oleksite oma tegevusteekonnale läinud. Siis toote selle oma praegusesse hetke tagasi, ilma ühtegi liigutust tegemata. Mingis mõttes hakkate te nii avastama ka ajas reisimist ja ka seda kuidas viibida samal ajal mitmes kohas (bi-lokeeruda; multi-lokeeruda).

Osad teevad seda juba teadlikult, osad alateadlikult, kuid me ütleme teile nüüd seda, et see saab olema oskus, mida te hakkate täiustama samal moel nagu te seni olete täiustanud kõiki oskusi oma elus. Protsess on väga sarnane sellele, kuidas te õpite mängima mõnda muusika instrumenti või juhtima autot ja keeurlisem pole see kummastki. Teie võime navigeerida edasi ja tagasi erinevatel ajajoontel on midagi, mida te praegu aktiveerite ja olete seda aktiveerinud juba mõnda aega.

Hästi, iga uurimuse eesmärk on saada sisekaemust, et saaksite teha enda jaoks paremaid otsuseid. Kuid sel juhul ei pea te kindlas suunas liikumise otsust üldse tegemagi. Te saate lihtsalt hankida endale sisekaemuse kui liigutate oma teadvuse kindlale ajajoonele ja teil pole selleks teha vaja midagi. Te naudite kogemust.

Ta naudite sisekaemuse saamist selleks, et kui tulevikus oleksite valmis tegutsema ja mõnikord te ei taha seda oskust isegi kasutada, sest teil kõigil on väga huvitav ja lõbus saada üllatuse osaliseks. Kuid teile meeldib selle töövahendi kättesaadavus ja te loote uusi kogemusi, mida te muidu ei saaks.

Võite soovida hakata nüüd praktiseerima, venitades oma võimet seda teha, sest nagu me ütlesime, on see midagi on teie jaoks praegu juba kättesaadav. Ja selle oskuse omandamiseks kulutate te päris palju aega.

Tõlkinud Anu Rumessen

 

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga