KOSMILISED MUUTUSTE TUULED

Dioskuurid (Kastor ja Polydeukes Sparta kuninga Tyndareose ja Leda pojad) tantsivad peale 05.06.2016 noorkuud Kaksikutes! Kosmilised muutuste tuuled vuhisevad peagi läbi suure muutliku risti, mis moodustub Saturni, Neptuni, Jupiteri ja Päikese/Kuu ühenduse ajal 14° Kaksikutes. Meie uus tsükkel pitseeritakse õnne ja iluga, sest Veenuse mõju on tugevasti võimendunud tänu tema asukohale noorkuu epitsentris. Nüüd, Kaksikute valitsemisajal Taevas, lubatakse kõigile mentaalset maagiat ja valgustust nende rajal. Maagiline number on „555“, me saavutame edu uute teadmistega.

Ma ennustan järgmisi teemasid ja sündmusi ilmnemas kuni täiskuuni Kaksikutes 13. detsembril 2016:

Donald Trump valitakse USA presidendiks;
teadmiste, õppimise ja mentaalse sünteesi kiire kasv;
laiaulatuslikud poliitilised selgitused;
igapäevaste rütmide värskendus ja kaunistamine;
säravad uued mõistmised ja perspektiivid teenimise teel;
uute telepaatide salajased sünnid;
sügavad numeroloogilised juhatused – Maatriks räägib numbritega!
mentaalse loovuse energeetiline täiustamine;
müstiline „meele sünkroniseerimise“ nähtus;
laste ja noorukite uus rõõm, ilu ja päevade kvaliteet;
tehnoloogia kiire areng;
võimas uus teadlikkus vaimse karma reaalsusest;
kolmanda silma avanemised – järgige sisemisi visioone;
kasvav sotsiaalne mure noorte olukorra üle;
laiaulatuslik statistiline valgustumine – tõde numbrite kaudu;
õnnistuse saamine vastavalt usu määrale;
tervendavate võimaluste ilmnemine;
vaimselt joondatud töö tekkimine ja areng;
olulised sündmused ja muutused õdede/vendade eludes;
plahvatuslik arv sünkroonsusi, mis puudutavad paare, duosid, kaksikuid ja number kahte.

Kosmilised muutuste tuuled

Me oleme väljumas uskumatult raskest astroloogilise retrograadse aktiivsuse perioodist. See on esimene 2016. aasta noorkuu, mille alguses Jupiter liigub otse, seega tundub see olevat parim noorkuu aastas. Uue kuutsükli hoovused viivad meid 2016. aasta suuremasse poolde. Peagi lõpevad paljud võimsad retrograadsed liikumised. Meid on ootamas Hera otseks pöördumine Kaaludes 22. juunil, Marsi otseks pöördumine Skorpionis 29. juunil, Zeusi otseks pöördumine Kaaludes 30. juunil, Apollo otseks pöördumine Skorpionis 14. juulil ja Poseidoni otseks pöördumine Skorpionis 27. juulil. Tavakeeles tähendab see seda, et peagi on meil võimalik saavutada edu ja edeneda nendes elu valdkondades, mis on olnud paigalseisvad, mittetoimivad või isegi valusad, sest jumalad on varsti jälle liikvel.

Vaimne teenimine

Üks suurimaid probleeme meie maailmas on see, et paljud töökohad ja karjäärid on kaotanud loovuse ja vaimsuse. Selle noorkuu olemus on tulnud seda silmatorkavat probleemi tervendama. Meie meeled avatakse kõrgematele perspektiividele, mis aitavad meid oma töös areneda nii, et see oleks väärtuslikum Jumalale, pakilistele sotsiaalsetele vajadustele ja meie kollektiivsele tulevikule. Peagi algavad meie teenimise radadel uued imelised etapid! Märgake häid märke ja kinnitusi, olge valmis arendama erakordseid võimalusi ja kindlasti kohandage oma tööd ajale vastavalt. Et selles tsüklis edu saavutada, peame me kehastama mitmekülgsust, kohanemisvõimet ja intelligentsust. Kui teie töö lämmatab teie hinge, siis see tsükkel on sobiv oma järgmise töö leidmiseks. Jumal aitab teid, kui te proovite.

Kiirendatud tervenemise teekond

Ma näen, et tänu Kaksikute Päikese kvadraadi Jupiterile Neitsis, on see tsükkel, mil tervenemise teekond kiireneb. Selle kuutsükli jooksul leiavad meie mineviku valud ja haavad teaduse, teenimise ja hoole. Kauged reisid võivad olla osa ravist; olge siis valmis tervise ja heaolu nimel reisile asuma. Meistertervendajad ja kõrgelthinnatud eksperdid esitlevad end neile, kes on neid läbi Jupiteri tuleviku ajastamise otsinud. Kui te olete teadlikud astroloogiast, siis teadke tervenemise aegu ja kasutage neid, kui nad tulevad. Jälgige Neitsi Jupiteri astroloogilisi joondumisi ja viige need kooskõlla reisidega kõrgeimatel tervenemise radadel. Olge ettevaatlikud Chironi retrograadseks pöördumisega 27. juunil; eriti, mis puudutab kirurgiat; ja usaldage ajastuse seadust ja Jupiteri armu.

Saturni sõda

Tõe vaenlased jälestavad seda tsüklit, sest Saturni sõda nende vastu intensiivistub valusalt ja järelejätmatult. Saturni transiit läbi Amburi, mis kestab kuni 20. detsembrini 2017, hävitab suure osa Illuminaatide meedia võimust. Käimas on suur meediasõda ja üleminek. Paljud teist, kes on sündinud Uraani või Jupiteriga Amburis, on määratud olema osa uuest Veevalaja meedia paradigmast, mis on just hakanud eksisteerima. Kui teil on tarkuse suhtes mõistust, annet, oskusi, kirge või vaimuandeid, palvetage jumaliku toe eest ja Jumal aitab teil seda maailmale edastada. Kui Paabeli meedia impeeriumid põlevad, jätkub uus meedia revolutsioon. 2017. aastaks kõnetab Saturn põhjalikult tsensuuri probleemi. Tsensorid, olge valvel, Saturn on teist suurem.

Retrograadne Uraan

Järgmine Uraani retrograadne tsükkel algab 29. juulil 2016. See kestab kuni 29. detsembrini 2016. See energia loob ülilaetud sotsiaalpoliitilise keskkonna. Marsi transiit Amburis, mis algab 2. augustil, viskab põleva tiku plahvatusohtlikku sotsiaalpoliitilisse keskkonda. Ma jagan seda, et hoiatada oma lugejaid vältimaks ebastabiilseid ja potentsiaalselt vaenulikke poliitilisi keskkondi, eriti USAs. Uskuge, et kosmiline seadus kulgeb täiuslikul viisil ja täiuslikul ajal. Jumala süsteemi ei saa petta. Neid, kes osalevad õigusvastases käitumises, karistatakse selle Saturni transiidi ajal karmilt. Need, kes mässavad kõrgema plaani vastu, tuhmistavad suuresti oma tulevikku.

Kosmiline rist

See noorkuu Kaksikutes aktiveerib „suure muutliku risti“. See kosmiline rist moodustub täisnurkadega, mis tekivad Jupiteri, Saturni, Neptuni ja noorkuu vahel. Selle kosmilise risti energia on meiega kuni detsembrini; seega kontrollib see kõige intensiivsemat USA presidendivalimiste protsessi. Ma tõlgendan seda kosmilist risti, kui suurt tõe inkubaatorit, mis on moodustunud selleks, et sundida kõikvõimast tõde kollektiivsesse teadvusesse nii nagu ei kunagi varem. Isegi need, kes läbi elu kui unes kulgevad, on rabatud saabuvatest uudistest! Meie aegade suured valetajad, manipulaatorid, silmakirjatsejad ja reeturid leiavad peagi end tähevalguses ristilööduna.

Ilmutus 22

Päris kindlasti elame me praegu lõpuaegadel, nagu on kirjeldatud Ilmutusraamatus. Ja kuigi maailmas on suur segadus, peaksime me kõik meeles pidama, et sellel prohvetlikul tekstil on väga õnnelik lõpp; selline, kus Jumalale ustavad inimesed sellest välja tulevad. Ma usun, et astroloogilises kontekstis oleme me jumalikus saagikoristuse ajas, sest Jupiter läbib Neitsi märki, mis on saagikoristuse maja. Neitsi on ka töö maja, meie tööde maja. Paratamatult mõtlen ma Ilmutusraamatu 22:12 peale, kus Jeesus Kristus ütleb: „Vaata, ma tulen pea, ja mu palk on minuga, et tasuda kätte igaühele nõnda nagu tema tegu on!“ Me oleme astroloogilises perioodis, mil meid kõiki õnnistatakse vastavalt meie mineviku tegudele. See on Neitsis oleva Jupiteri esoteeriline tähendus.

Koidutäht

Õhus on armastust ja õhu all pean ma silmas õhu elementi; seda, mis valitseb aja enda üle. Inimestena oleme me väga õnnelikud leides Veenuse ühenduses olevana Päikese ja Kuuga 14° Kaksikutes. See tähendab, et saabuvate kuude jooksul, läbi kõikide tõusude ja mõõnade, on taevas jõuliselt võimendunud armastuse/rõõmu/ilu vibratsioon, millega me kõik võime igal ajal ühendust võtta. Sellele vibratsioonile võib ligi pääseda mentaalselt ja vaimselt, eriti läbi palve taotluse. Paluge Jumalalt ligipääsu ja teile antakse. See on seal meile kõigile jagamiseks, et aidata meid läbi aja kanda. Läbi selle Veenuse vibratsiooni, tuleb meile palju eredaid ja ilusaid ideid. Muide, september on võimas kuu uue armastuse jaoks.

Kosmilises teenistuses,

Astroloog Salvador Russo

Tõlkis Tiina Mills

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga