ARVUKAID AJAJOONI AVASTADES

Sõnum peaingel Miikaelilt

Armsad, alanud juuni saab olema üsna imetlusväärne kuu. Neid sõnu kuuldes teadke, et energiad kiirenevad ja enne kui te sellest arugi saate on juuli, siis august ja siis september ja te ei tea, kuhu kõik päevad kadusid. Kas me ütlesime, et aeg kiireneb?

Samuti kiireneb kõik teie kaunites kehades, et lubada väga paljul teie isiklikus energiaväljas progresseeruda. Kordame, teie kehad teevad läbi massiivseid muutusi. Palju valusid ja “kasvavat piina”, armsad. Oleme varemgi maininud, et mõne nädala pärast tagasi vaadates ei sarnane te üheski vormis sellele, kes te olite, mida te mõtlesite või kuidas te sellest ajaraamist läbi kõndisite. Toimub väga palju isiklikke ja planetaarseid muutusi.

Vaadake taevast. Paljud pilve moodustised annavad teile viiteid selle kohta, mis te Planeedil toimumas on. Paljud teist omandavad vilumuse “Pilvi Lugeda” nii nagu teised loevad kaarte. Teile “kiiratakse” palju informatsiooni. Tõstke pilk taevasse ja vaadelge, armsad. Teie poolt ihaldatud Rahu liigub paika kiiresti, ent ometi te vaatate oma maailma ega näe seda tagasi peegeldumas. Teistes dimensioonides, mis veel teie silmale nähtavad pole, tehakse ära väga palju. Lava taga toimub väga palju “Tegevusi”. See on kui Doomino mäng. Kõik kukub paika täiuslikul hetkel ning paljastab kõik, mille te olete esile kutsunud oma Armastuse ja Valgusega. Siis, kui aeg selleks küps on, muutub kõik hetkega.

Valgusolenditena pole teil veel õrna aimugi, kui meeletut muutust teist igaüks teeb selleks, et uskumatu Teadvuse Nihe toimuda saaks. See nõuab igalt inimeselt oma Doomino klotsi esile toomist ja teise kõrvale panemist ja nii edasi.

Oh neid taevani tõusvaid Hõiskeid, kui kõik paika “kukub”! Teist on saamas tõelised Meistrid ja seda planeedi kõige helgemal ajal – ajal, mille valisite välja teie. Armsad, te olete Kõige Võimsamad Valguse Olendid. Pidage seda meeles kõikides omavahelistes kokkupuudetes. See on võimas mäng, mida te mängite ja kui saabub aeg maskid ära võtta, te kallistate üksteist ja tunnustate rollide eest, mida te mängisite; õppetundide eest, mida te õpetasite ja mida teile õpetati.

Varsti mõistavad seda kõik Olendid ja hetkel kui kõikidest südametest voolab välja armastus, voolab sisse igavene rahu. Lubage oma ilusatel südametel avarduda aktsepteerimise energias. Teadke, kes te olete. Iga päev avage oma südame tšakra laiemalt. Lubage oma kehadesse saabuval Armastusel kasvatada Armastust, mis te olete.

Te olete mänginud hästi, meistrid nagu te olete. Astuge esile, armsad.

Avaldage austust iseendale ja teistele nagu teeme seda meie. Me seisame teiega alati suures Armastuses, Valguses ja Rahus.

 

Meie oleme Plejaadlaste kõrgema Seitsme Nõukogu ja meil on rõõm pakkuda teile oma tarkusesõnu.
Kas olete kunagi mõelnud millestki, kuid seda ühegi tegevusega läbi ei teinud? Olete kunagi mõelnud võimalusele, mis oleks saanud siis, kui oleksite mõeldu teoks teinud? Sellesse te praegu teadlike loojatena astute. Te leiate end keset võimalusi, kus saate avastada erinevaid teid; erinevaid ajajooni; erinevaid võimalikke reaalsusi.

Seda tehes saadate te portsu oma teadvusest konkreetsele marsruudile ja siis saate teada, mis oleks saanud siis, kui oleksite oma tegevusteekonnale läinud. Siis toote selle oma praegusesse hetke tagasi, ilma ühtegi liigutust tegemata. Mingis mõttes hakkate te nii avastama ka ajas reisimist ja ka seda kuidas viibida samal ajal mitmes kohas (bi-lokeeruda; multi-lokeeruda).

Osad teevad seda juba teadlikult, osad alateadlikult, kuid me ütleme teile nüüd seda, et see saab olema oskus, mida te hakkate täiustama samal moel nagu te seni olete täiustanud kõiki oskusi oma elus. Protsess on väga sarnane sellele, kuidas te õpite mängima mõnda muusika instrumenti või juhtima autot ja keeurlisem pole see kummastki. Teie võime navigeerida edasi ja tagasi erinevatel ajajoontel on midagi, mida te praegu aktiveerite ja olete seda aktiveerinud juba mõnda aega.

Hästi, iga uurimuse eesmärk on saada sisekaemust, et saaksite teha enda jaoks paremaid otsuseid. Kuid sel juhul ei pea te kindlas suunas liikumise otsust üldse tegemagi. Te saate lihtsalt hankida endale sisekaemuse kui liigutate oma teadvuse kindlale ajajoonele ja teil pole selelks teha vaja midagi. Te naudite kogemust.

Ta naudite sisekaemuse saamist selleks, et kui tulevikus oleksite valmis tegutsema ja mõnikord te ei taha seda oskust isegi kasutada, sest teil kõigil on väga huvitav ja lõbus saada üllatuse osaliseks. Kuid teile meeldib selle töövahendi kättesaadavus ja te loote uusi kogemusi, mida te muidu ei saaks.

Võite soovida hakata nüüd praktiseerima, venitades oma võimet seda teha, sest nagu me ütlesime, on see midagi on teie jaoks praegu juba kättesaadav. Ja selle oskuse omandamiseks kulutate te päris palju aega.

Meie oleme plejaadlaste kõrgema seitsme nõukogu ja te kõik meeldite meile väga. See on kõik.

Tõlkinud Anu Rumessen

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga