KOSMILINE TEADVUS

Milline hämmastav Täiskuu nädalavahetus (21/22 mai), mis sättis paika lava ja lansseeris meid jõuliselt saabuvasse 20. juuni Täiskuu sündmusess (Eestis 21. juunil 0:59). Me elame inimkonna ajaloo kõige põnevamal ja tähendusrikkamal ajajärgul!

Meie oleme teadvus, tegutsemas ARMASTUSE sagedusena, ärkvel ja tegevuses ning oma Armastusel põhineva tegevusega manifesteerime me Uut Maad. Kõik füüsiline transformeerub meie silmade ees ja iga meie hingetõmme sisaldab lõputut ülestõusmise, uuestisünni ja uute alguste loovpotentsiaali. Maagiat esineb iga päev ja see, mis kunagi tundus võimatu on nüüd silmapilgutusega kergesti kättesaadav. Midagi uskudes näeme seda koheselt. Ta on juba seal, on kogu aeg olnud. Aeg ja ruum enam meie võimaluste mõtteid enda haardes ei hoia. Imesid manifesteerides murrame me barjääre ja piiranguid nagu ei kunagi varem.

Täiskuu Amburis (esimene osa) avas ukse vaimse tarkuse ja füüsilise tarkuse superteadvuse sillale, milles kogu valgus oli suunatud paigutuvale Merkuurile ja retrograadsele Marsile. Kaksikute Päikese briljantne valgus tõi Allikast kohale meie uue operatsioonisüsteemi multidimensionaalsed uuendused ja kommunikatsioonid laaditi koheselt alla meie füüsise raku tasandile. Nüüd, kuni 20 juunini (Amburi Täiskuu teine osa) manifesteerime me selle transformatsiooni kõrgeimat visiooni muundades oma briljantse meelega iseennast ja oma reaalsust, mis on aktiveeritud ja animeeritud Allika valguse poolt. Me seisame evolutsiooni serval, tõeliselt tähelepanuväärne paik, kus olla!

Kui meie kõrgemad meeled ärkavad ja arendavad välja puhtaima vaimse korra läbi mõtete tingimusteta armastada, asume me kõrgeima vaatleja positsioonile ja häälestame oma vaimse sageduse Ühtsuse Teadvusele (Mitte-Kohalik Teadvus). Siis saab füüsiline reaalsus vanad karma sõlmed minema heita; piiravad lisandid, sildid ja hinnangud vabaks lasta ning taaselustuda meie kõrgeimat teadvust peegeldavatesse manifestatsioonidesse.

Mida rohkem me oma meelt distsiplineerime, seda rohkem muutuvad meie meeled superantennideks, mis Allikast valgust kanadavad. Nad on kui piksevardad meie vertikaalsel teljel, mis on maandatud Maasse ja meie rakkudesse. Meie kõrgelt arenenud suhtlemise infrastruktuur on tänu Merkuurile vigastamata ja on nüüd hiiglaslikus laienemiseks valmis. Nädala alguses on Merkuur paikne, hoides nädalavahetuse Maailma Telje aktiveeringu jaoks vaikuspunkti ning seades end valmis edasi suunas liikumiseks ja meie järgmise faasi transformatsiooni navigeerimiseks.

Veenus sillas Retrograadse Marsiga liigub teisipäeval samuti Kaksikutesse ja Täiskuu sündmuse laengu jaoks häälestavad enda ka meie emotsionaalkehad. Selle, kui meie südamed ühinevad täiesti aktiveeritud ja uuendatud Merkuuri vaikuspunktiga, tulemuseks on Jumalik Armastus Allikast. See omakorda lükkab meie südamed kõikide meie suhete kaudu tegevusse ja nakkavaid Armastuse seemneid hakkame me kandma ja istutama kõikjale kuhu läheme. Selle laengu kalibreerib ka Marss, kes läheb reedel, 27 mail tagasi Skorpioni, ja kehtestab meie rakustruktuuris Armastusel põhineva suhtlemise sageduse.

Kui Marss astub tagasi Skorpioni energiasse, on alkeemia aeg. Olge valmis ootamatusteks, radikaalseteks füüsilisteks transformatsioonideks ja viirastuslikeks ümbertegemisteks ja paljastusteks. Välimused pole reaalsed, miski füüsiline pole “reaalne”, nii et mis iganes tähenduse me ajaloolistele identiteetidele andnud oleme, kaasa arvatud meie ise, nihkub. Amburi Täiskuu joondas meie füüsilised rakud ja DNA TÕE kõrgema sagedusega. See vibratsioon lõpetab karma tsükli ja paljastab meie hinge autentse puhtuse ja valguse. Seadke end valmis, et vaadata looride ja maskide langemist, kui tõde tänasest kuni 20 juunini pinnale tõuseb. Mis kord oli peidus, kaasa arvatud meie enda briljantne valgus, tungib välja et olla kõigile nähtav. Me puhastame möödunud elude ebatõdede, väärarvamuste, väärtõlgenduste jääke, mis lõid vanu piiravaid ususüsteeme ja andsid kuju meie füüsilisele reaalsusele.

Neljapäeval, 26 mail, lõpetavad Jupiter ja Saturn oma kolmest lävepakust kolmanda. Jupiter on endiselt oma jaamas ja Saturn tuleb Suurest Veetlejast. Fakt, et see leiab aset 9 kuise kolmik lävepaku seerias on väga märkimisväärne, tähistades peamise manifestatsiooni lõpule viimist. Peale 9-kuist embrüonaalset ettevalmistust ja kulminatsiooni sünnib uueks meie ühiskondlik teadvus. Jupiter Neitsis on terviklikkuse kaudu laienemine ja meie võime läbi iga indiviidi panuse kollektiivselt integreerida. Neitsil on ligipääs lõputule kollektiivsele teadvusele läbi kõikide iga punkti kontaktide ja Jupiter tõstab meie laienemise võimet. Me leiame, kuidas meist igaüks suudab oma individuaalse valguse sagedusega tervikut võimendada.

Me oleme kõik ühendatud, miski pole eraldi ja kui me ärkame uutele personaalsele ja ühiskondlikule vastutuse tasandile, antakse meile vägi tegutseda omaenese institutsiooni, Armastuse institutsiooni kaudu. Armastuse liidritena me tunneme, et ennast ja teisi tingimusteta Armastades, hoolitseme me oma enda sügavaimate vajaduste eest. Et me oleme Armastuse sagedus Tegevuses, mis Armastab ja Teenib KÕIKI.

Armastus on alkeemia agent, jumalik Tervendaja/Täiustaja ning Armastuse võnkesageduse konteksti on kõik võimalik. Mida rohkem me pääseme ligi oma MINA OLEN kohalolule, seda rohkem uuendame me ühiskondlikku teadvust ARMASTUSELE ja ÜHTSUSELE. Saturn tuletab meile meelde, et autoriteet, guru, õpetaja oleme me ise. Omades väge lubame endal olla oma planeedi jaoks ülimad annid. Mitte tehes midagi erinevat vaid lihtsalt luues ühendusi läbi kõikide tavaliste armastusel põhinevate tegevuste.

Selle nädala praktika on olla järjekindel Kõigi armastamise integreerimisel oma igapäevastesse tegevustesse ja oma MINA OLEN KOHALOLU omandamine.

MINA OLEN ARMASTUS TEGEVUSES; TEHES HEAD KÕIGILE; TÕSTES PLANEEDI SAGEDUST LÄBI IGA OMA MÕTTE, SÕNA JA TEO.

See on integreerimise nädal, alludes multidimensionaalsele laienemisele ja transformatsioonile.

Hoidke oma tähelepanu Endal ja lubage oma Armastuse vaikuspunktil hoida Kõigi teadvust.

~Christine Clemmer~ www.christineclemmer.com

Jupiter (Tõde) ~nurgik~Saturn (Eesmärk)

Seda aktiveeringut tahan ma alustada sõnadega: kui muutute teie, siis peab midagi muutuma või lahkuma ka teid ümbritsevast (seal hulgas inimesed). See on looduse seadus. See tähendab seda, et peate oma uskumuste süsteemis ja reaalsuses kohandusi tegema. On nad ühilduvad? Elate te oma Tõe järgi? Teate te oma praeguse aja tõelist Eesmärki? Lihtne see küll pole, kuid on see väga hea! Mõtisklege oma Elutee üle alates aastast 2000 ja võtke erilisse fookusesse 2005; 2010; 2015. Kulmineerub see 2020.

Aeg on suurepärane, et tõeliselt mediteerida sellest, kuidas te tahaksite, et teie elu peegeldaks teie Tõde ja Eesmärki. Need kaks aktiveerivad Avardumise/ Tugevdamise protsessi sisemuses ja antud juhul ei ole see kas see/või see, vaid peate tegema mõlemat. Ja väga erinevates Elu Valdkondades (praegusel juhul Neitsi/Amburi majad). Sageli on ‘arengu’ nimel vaja teha ohverdusi, praegusel juhul puudutab areng teid ENNAST.

Selle aktiveeringu õnnistuseks on see, et kui olete oma Tões & Eesmärgis kindel, võite saavutada tõelise haarde oma professionaalsetes või hariduslikes eesmärkides. Jupiter toob alati laienemise, nii et kõigel, mida praegusel ajal teete või loote, võivad olla pikaajalised tulemused. Nii et rahutust või piiranguid tundes olge kannatlik. Peatuge. Palvetage. Siis minge edasi. Kasvuspurtide ajal on alati segadust ja tehakse ohverdusi, kuid mitte hoolimatult või lammutavalt. Vähemalt, selline on eesmärk.

See aktiveering esitab teile väljakutse joondada end võimalustega, mida te usute, et see reaalsus milles te elate, teile võimaldab.

~Kelly M Beard, Shamanic Astrologer~  www.KarmicTools.com

Tervitus Meistrid ja Õpetajad, selle teadmise annab Allikas teile täna teiega kokku saades, et luua austust ja tarkust. Me innustame teid jätkama oma avastusretke, milles te arenete igavesse armastuse ja kaastunde visiooni, kes te Tões olete. Me suuname teid teie avastuste teekonnal, sest teie harjumuspärane loomise protsess on muutunud ja teile paljastatakse uusi ilmutusi.

Valgustunud Olendid, me oleme valmistanud teile ette teadmise rikkuse, mis on seotud teie praeguse aja annete ja võimetega. Me soovime, et teaksite, et igaühel teist on võime näha ette sündmusi, mis teile personaalselt üles rivistuvad. Kõigil on võime näha võimalusi ja tulemusi, sõltumata sellest kas te neid duaalsuses ja polaarsuses tajute või mitte. Teie taju erinevad tulemused joondatakse lähtuvalt teie teadmistest ja õige, vale uskumustest.

Me anname teile edasi fakti, et kõik soovitavad tulemused saate te enda jaoks kujustada ja luua oma südames. Oma reaalsuse kogemusest tõelise visiooni loomiseks kujutage endale ette soovitud lõpptulemust ja mähkige ta Armastusse ja Valgusesse. Armastus ja Valgus genereerivad korraldusse positiivsuse ning voolavuse ja energia voolu, mida te teadvusesse ja Universumisse projekteerite.

Kui me loome, püsime ka meie neis Valguse kõrgeimates sagedustes, mis aitavad hoida positiivset voolu. Teiega oma loomispotsessist rääkides tahame teile teada anda, et see, kuidas meie Armastust ja Valgust kasutades loome, ei ole teie loomise protsessist erinev. Teis on olemas sama vägi ja õpetajatena anname me teile selle teadmise, et hajutada kõik seosetud mõtted, mis teil seoses meisterlikkuse loomisega olla võivad. Teie Valgus suunab teid teadvuse kõrgematesse seisunditesse, kus nii nagu te oma südames usute, saate te Allikaga üheks. Sel viisil arendate te teadlikku teadvust ja toote selle loomingusse. Usk Kõike, Mis On kinnistub teie südames ja täidab teie hinge puhta rahuga. Seal, südame ruumis me eluneme ja loome teie õppimise ja kasvamises protsessis koos teiega.

Meil kõigil on vaja teada kuidas Valgus kannab mõtteid Universumisse ja toob uskumused/kogemused meie reaalsustesse. Teadke, et Loojatena on teil tõeline võime soovitud lõpptulemusi mõttega manifesteerida. Peate vaid millestki mõtlema ja see luuakse nii, et Valgus läheb idee kaudu atmosfääri. Seal ümbritsevad mõtte Valguse osakesed ning tagastavad ta teile kogemusena. Valgus reisib astmeliselt läbi kosmose tuues informatsiooni Allikasse. Sama valgus põrkub tagasi reaalsusesse ja teadvusesse ning loob teie ellu kogemuse. Teie tegevused kannavad teid läbi pimeduse siis, kui see teadmine annab teile rohkem südame-keskseid kogemusi.

Valgus reisib väändunud kiirusel ja teda pole võimalik mõõta, vähemalt mitte teile teadaolevas tõlgenduses. Valguse Sagedused luuakse siis, kui footonkiirte aatomid kogevad äkilist energiapurset. Siis reisivad Valguse sagedused läbi paljude galaktikate, et teie eksistentsini jõuda. Meie võrdleme seda turbiiniga, mis puhub tornaado jõuga tuult või reaktiivi, mis taevas lendab.

Need on mõõtmed, mida te teate, kuid puhas Valgus reisib kiirusel, mida mõõta pole võimalik. Te kogete suurt Valgust kui avate ennast täielikult joondusele Allikaga ja võtate vabalt vastu sagedused, millest teid loodi. Need sagedused teie hinge täites annavad teile Allika võimed. Te tõstate ja suurendate oma sagedusi siis, kui arendate aktsepteerimise; armastuse; tänulikkus ja lugupidamise praktikaid.

See tarkus ja teadmise avardumine lubab teil Armastuse ja Valguse sageduses teadlikult luua. Teie anded on külluslikud ja teie jaoks inimkonnaga jagamiseks kättesaadavad. Teie unistav lähenemine aitab teil teha kohandusi oma loomingu paljudes tahkudes. Nüüd, kui te mõistate, kui kerge on meister looja võimega täiuslikult manifesteerida, saate te luua palju, palju positiivseid kogemusi iseendale ja planeedile.

Me suuname teid astuma oma täielikku loomise võimesse, sest teie poole on tulemas väga palju võimalusi, et luua Valgusega harmooniliselt. Võtke sellest teadmisest maksimum ja elage südamest.

Olge õnnistatud, armsad.
Kuthumi

~Kanaldas Christy Lawson~  www.iamlightmeditation.com
www.http://returningtotheoneness.com/

Tõlge  Anu Rumessen

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga