SINU KÕRGEM MINA

Sinu Kõrgem Mina on Sinu avardunud, armastav, tark, kaastundlik Olemus.

Elamine Kõrgem Minana.

Teie Kõrgem Mina on dünaamiline, kasvav elujõu teadvus, mis eksisteerib alal, kus kõik olendid on ühinenud ühtseks mitmedimensiooniliseks teadvuseks. Igapäevane teadvus on Kõrgema Mina üks tahkudest, mis elab Maa füüsilises reaalsuses. Kõrgem Mina saadab teile impulsse, et oleksite teiste suhtes armastavad ja ühtsed. Kõrgem Mina tunneb harmooniat, korda ja valgust ja neid oma ellu vastu võttes hakkate te tegutsema oma Kõrgema Minana.

Teie Kõrgem Mina teab, miks teil on sellised väljakutsed nagu teil on.
Teie Kõrgem Mina on põhiolemus sellest, kes te olete ning temas on hoiul teie kõikide elude jooksul kogunenud teadmised. Ta on teie sisemuses eksisteeriv tark õpetaja, kellel pole mingeid piire ja kes pole seotud ühegi teie poolt mängitava rolliga. Kui toote oma kehasse ja energiasüsteemi tema kõrge, puhta võnkumise, saab ta teid tervendada ja arendada.

Vaimne Kasvamine on Kõrgemaks Minaks saamise protsess.

Kõrgem Mina räägib teiega tavaliselt intuitsiooni ja tunnete kaudu. Ta võib suhelda ka kokkusattumuste ja sünkroonsuste kaudu – inimeste; ajalehtede; raamatute; filmide; kõikide asjade kaudu, mis edastavad teile sõnumeid, mida teil kuulda on vaja. Tugevdades ühendust oma Kõrgema Minaga, saate te osa suurematest sissevaadetest; paljastustest ja avardunud teadvusest.

Luues ühenduse oma Kõrgema Minaga võite teha oma vaimses kasvus hiiglasliku hüppe. Osad alustavad kontakti loomist kujutledes end rääkima elutarga õpetaja ja nõuandjaga ning küsivad temalt nõu. Meie töötame järgmise sammuga, mis on oma Kõrgemaks Minaks olemine. Te õpite otseselt kogema oma Kõrgema Mina tundeid, mõtteid ja tarkust ning olema Kõrgem Mina aina rohkem ja rohkem, kuni jääte temaks püsivalt.

Teil on võimalk olla Kõrgem Mina kogu aeg. Kõrgem Mina on teie avardunud, armastav, tark ja kaastundlik olemus. Hetkedel, mil keskendute südamest tuleva tegevuse tegemisele või võtate vastu loovaid sissevaateid, tegutsetegi Kõrgema Minana. Te olete Kõrgem Mina siis, kui töötate valgusega; nihutate teiste teadvust või keskendute maailma teenimisele ja muutuse loomisele.

Lubage end selles, kuidas ära tunda oma Kõrgema Minana elamise tunnet ning tuua seeläbi tema suurem valgus igasse teie elu valdkonda, aidata. Siis, kui hakkate Kõrgema Mina olemise hetki ära tundma, suudate te neid oma ellu tuua ka tihedamini. Selle, mida paljud otsivad teistest – kaastunne, mõistmine ja armastus – leiate te Kõrgema Minaga ühenduses esmajärjekorras. See ühendus võimaldab teil armastada ja hellitada ennast rohkem ja luua teistega ühendusi kõrgemal, armastavamal viisil.

Vaimne kasvamine tuleneb oma Kõrgema Minaga loodud kontaktide suurendamisest. Temale loa andmisest olla tegevjuht oma elu kõikides valdkondades. Kui olete vaimse kasvamise tee kord valinud – otsimise; õppimise; oma suurema olemuse avastamise; universumi müsteeriumide paljastamise – siis ei jää te iialgi selleks, kes te varem olite.

Võite hetkeks peatuda või teadlikult kiirust maha võtta, kuid kasvamise rõõmu kogemuse järgselt ei taha te enam kauaks paigale jääda. Nagu paljud teist on juba teadvustanud, siis neil, kes on kord kasvamise seikluse pardale astunud, pole seisma jäämiseks enam mingit isu!

~Orin & Daben, Sanaya Roman, Duane Packer~

www.orindaben.com

Tõlkinud Anu Rumessen

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga