PARENDATUD KAASASÜNDINUD, California, San Jose 15.Jaanuar 2017

Lee Carrol vahendusel Krayoni sõnum avab meile kaasasündinu võimenduvat osa, ehk mõistusega keha, milline on sisenemisel Nihkesse hakanud abistama meid üha enam. Krayon selgitab meile, et oleme saamas juhendeid, kuidas vabaneda asjadest, millised on segamas meid liikumast edasi ja kuidas elada kauem.

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magneetilisest Teenistusest.

Täna on viimane kohtumine kahepäevasest kokkusaamisest ja paljud teist on võtnud osa mõlemast. Pea igaüks on siin õppimise eesmärgil, kuidas saaksite aidata iseendid käimasoleva nihke ajal. Kallid, kas te  tunnetate toimuvat nihet? Kas tunnetate, et asjad muutuvad nagu halvemaks ja teil ei õnnestu vana paradigmat kanda üle uude energiasse? Ehk siis, te ei ole suutelised jätkama samamoodi, mida olete teinud varem, sest energia on uus. Kui hakkate liikuma uue mõtlemise vormi poole, uue energia pole, mis on valmis teid toetama, siis näete oma senise funktsioneerimise jõuetust, et vana enam ei tööta.

Oleme rääkinud taas ja taas, et teile on puhumas pärituul. Kuid sellest ei ole kasu, kui te ei ole tõstnud purjeid õigel ajal ülesse. See on toimumas igaühega teist. On ilmnenud sellised asjad, milliseid te ei osanud oodata ja just selles energias, mis on reaalselt juba siin, just teie jaoks. Te kas ei usu sellesse, või olete hõivatud enda tööga, tehes üksnes seda, mida teil on tarvis teha. Kuid äkki tuleb teile idee, kõrvaldada midagi senisest, midagi sellist, mille mõte on kadunud.

Mul on kavas sellele sõnumile panna pealkirjaks  Parendatud kaasasündinu.

Näib, et sellel ei ole midagi ühist sellega, mida oleme kanaldanud teile varem. Kuid siin ruumis istujatelt tahaksin küsida, et kui paljud teie seast tunnetasid neil paaril päeval midagi erilist. Ärge seostage seda minu kanaldusega, see ei tule sellest. See on heasoovlik ja armastav energia, mõistmise energia, see tuleb teie igaühe sisemusest, uhub teid üle õndsusega ja kaunidusega, mille olete ära teeninud. See ei tule väljastpoolt. Ta on praeguse ajastu ühe muutunud paradigma energia, tema erilisus on selles, et ta on tuleb teie sisemusest.

Kui paljud teist on oma elu jooksul sirutanud käed üles ja tänades Jumalat, paludes Jumalat, kutsudes Jumalat appi teda. Üksnes nüüd hakkate mõistma, et kõik on tulenemas Jumalalt, kes on teie sisemuses. Teie bioloogia on korraldatud selliselt, (Krayon madaldab usalduslikult häält)  et teie keha saaks kuulda, mida  räägite temale. Ma edastan teile midagi, mille üle saaksite mõelda. Hiljem on kavas seda täiendada ja avardada. See on teema, mis on teada neile, kes mõtlevad tervise taastamise alternatiivsetele viisidele, homöopaatiale. Tahaksin hetkeks heita pilku sellele meetoditele kolmemõõtmelisuse vaatevinklist. Tahaksin, et te kuulaks seda hoolega, selles on selgitudi sellest, mis on tulemas.

Inimesed  kasutavad homöopaatiat juba pikemat aega. Tema peamine idee ei ole teaduslik, seega, mõningates kultuurides selline nimetus ei ole vastuvõetav ja peetakse valeteaduseks. Kuid kuidas ta töötab? Tõmmis, ravivahend, lahjendatuna vähese kontsentratsioonini, suhtes üks-miljonile. Ta on sedavõrd väike, et pannakse keele alla. Selline ravim oma põhimõttelt on tehtud valmis teie jaoks, selle tervendamiseks, mis teil valutab. Kui vahend on keele all, keha näeb selle lähtekavatsust, milleks seda vahendit keegi valmistas. Keha võtab selle vastu, järgib selles olevat programmi, ning tervendab end. Ta ravib end ja vabastab iseend probleemide allikast. Selline on homöopaatia alus. Teile on õpetatud, et kui midagi võtate sisse, siis sellele on tarvis lisada kavatsust, mis võimendab ja parendab aine raviomadusi. Teadlased, vaadates seda, ütlevad, et see ei ole ravimise viis ja see ei hakka tööle, et selles ravimis ei ole keemiat, millele reageeriks keha, et seda on seal liiga vähe.

Kallid, inimesed on kasutanud seda sajandeid, kusjuures ammu enne meditsiinilisi mikstuure, isegi ammu enne aspiriini. See räägib sellest, kuidas just inimesed on üldse suhtunud ravimise protsessi. See ei ole üldse uudne ja see töötab. Miljonid inimesed kasutavad homöopaatiat tänase päevani, kõikidel kontinentidel ja palju enam, kui teie. Nad usaldavad selle tõesust ja reaalsust ja selle ilmnemist kolmemõõtmelisuses. See on midagi sellist, mis töötab. Seega, teil on olemas süsteem, mille kohta on teada, et ta töötab ja mis ei ole teaduslik. Selles süsteemis teie teadlik keha, teie kaasasündinu, näeb selles midagi sellist, mida olete tegemas üksnes ravivahendi ja kavatsuse abil ja keha paraneb. Kuidas saaksite homöopaatilist protsessi nimetada teisiti? Võib olla saaksite teda nimetada – teadvustav kaasasündinu. Kaasasündinu on valmis tegema koostööd sellega, mida annate temale ja juba paljude,paljude aastate jooksul näete seda toimet ja teete koostööd ja usute sellesse. Kas teate, mis on selles kõige naljakam?

Teil on olemas ka sellised kirurge, kes, ulatades teile retsepti, soovitavad samas võtta kasutusele ka teatuid homöopaatilisi vahendeid, et vältida arme. Kui te küsite neilt, kuidas võib olla nii, et üks homöopaatiline asi saab töötada ja teine  mitte? Siis teile vastatakse, et te üksnes kasutaksite seda. Neil ei ole teadmisi ühest või teisest viisist, nad üksnes teavad, et see töötab ja ta tõesti töötab.

Selline on teie kaasasündinu mõistuslikkus ja teadvustus. Ta on muutumas paremaks ja on arenemas enam, kui kunagi varem. See on osa uuest inimesest ja ta on valmis paljudeks asjadeks. Mis oleks, kui ma ütleksin otse nüüd, et igas inimeses on olemas mõistuslik teadvustuv Kaasasündinu, kellega saad rääkida kohe praegu, ta on ootavate silmadega ja abi pakkuva käega. Ta küsib, mida saaksin veel teha sinu heaks? Sinu enda keha on pidevas ootuses ja valmiduses aitama sind. See on parim keemia, see on sinu DNA, see on sinu Kaasasündinu ja tema on ühenduses sinu Akašidega, sinu Kõrgema Minaga. Kaasasündinu on suurepärane süsteem, mis on teadlik kõigest. See ei ole üksnes keemiline reageering mingile keemiale ja see pole üksnes see, mis vastab homöopaatiale, ta on tegemas kõike.

Teid huvitab, mida kujutab see endast reaalselt, kas see on spontaanne remissioon? See on Kaasasündinu, kõige paremas avaldumises. See oled sina  täiuslikuna. Kas sind huvitab, mida oled suuteline korda saatma kohe praegu? Oo, jaa,  nagu sipelgad jookseksid sul üle selja. See, mida oled suuteline otse nüüd tegema,  erineb veidi sellest, mida sa sellest arvad. Kaasasündinu on valmis aitama heita kõrvale asju, milliseid ei ole sinule enam tarvis ja mis ei tööta enam. Kui sul on kalduvus hoiduda kaitsesse, siis praeguses uues energias see ei hakka enam tööle. Kas sinul on alles nupud, millistele vajutades,  ärritud ja  vihastad? Kas on alles nuppe, millistega viia end ärevusse, üksnes ühe öeldud sõnaga millegi kohta või nähes mingit olukorda, mille puhul hakkab kõhus pöörama? (Krayon muigab kurvalt). Milliseid juhendeid  sa tahaksid anda oma kehale, et vabaneda neist nuppudest? Mis oleks, kui annaksid oma kehale korralduse vabaneda kohatust ja vastuvõtmatust, mis segab sinu kaunidust.

Kuid on olemas neid, kes loevad või kuulavad seda kanaldust ja kes ütlevad: „need on üksnes sõnad ja kindlapeale  see ei hakka tööle.“ Neil, kes seda väidavad, kindlapeale see ei hakkagi tööle. Juba suhtumine ise loob kindla barjääri, mis teeb kogu protsessi tervikuna teovõimetuks. Ma tahaksin, et te meenutaks homöopaatilist tõmmist, mille imeväikese osa panete keele alla, ilma mingi eelarvamuseta, keha näeb seda ja täidab teie soovi. Kaasasündinu tahab teile üksnes head. Just kaasasündinu on vastamas lihastestimisele (kinesioloogia). Ta on osa sinust, mis on korraldatud selliselt, et võimaldab sul elada kauem, et sinul oleks mugavam, et aidata sind ja anda sinule vajalikku informatsiooni.

Mu kallid, Kaasasündinu on parenemas ja võimendumas ja võimendub veelgi. Miks siis kõik ei kasuta ikka veel seda? Ehk laseksite mõned asjad lahti. Kuidas teha seda? Sa võiksid ütelda: „ kallis Kaasasündinu, täna ma lasen lahti kõik kohatud ja segavad asjad, mis panevad mind tundma rahutust ja olema ärevuses. Täna lasen lahti kõik kohatud asjad, mis on segamas mind olla tervem“. Praegu on parim aeg selleks, et lasta lahti asjad, millised enam ei tööta. See käib eriti teie enda sisemuses olevate asjade kohta, milliseid näiliselt te ei ole võimelised kontrollima. Kuigi tegelikult olete võimelised küll.

Teadusele on teada eksperimendid, mis on piltlikult näitamas, et teie rakud on kuulevad teie teadvust, et keemia on loodav teadvusega. Sellised eksperimendid näitavad, et teie keha on pidevalt kuulamas inimese teadvust, ja isegi enam, kui oleksite kunagi arvanud. (Krayon uhkusega) Kaasasündinu on isegi enamat. „Kallis Kaasasündinu, ma lasen vabaks kõik pettumused, millised on segavad mind liikumast edasi, kõik halva, mida olen rääkinud ja mis on segamab mind edasi astumast“.

Just selline peaks olema ütlemine ja see ei ole soovitus vaid tõmmis keele alla. See on korraldus kehale ehk tellimus, mida saab keele alla panna. Ja see toimib kindlapeale, kuna sinu teadvus on liidus sinu vaimse süsteemiga ja Kaasasündinuga. (Krayon rõhutatult) See on heasoovlik süsteem. Te ei ütle üksnes oma soovi Kaasasündinule, te teete koostööd, ehk suhtlete temaga. Nüüd võib teil kerkida üles küsimus, et  kui Kaasasündinu on sedavõrd  grandioosne, miks ta ei saaks võtta ja teha seda kõike ise? Ma selgitan teile, miks.

Kallid, teie elu eelsoodumus, teie Kõrgema Mina ja teie vaimsuse eelmääratlus,  kinnitavad teile, et  elades maa peal on teil olemas vaba valik. Teil on vaba valik tappa iseend, kusjuures saate teha seda aeglaselt ja aegamööda, kas oma kahjulike harjumustega, või oma arutute sõnadega või teha seda sõna otseses mõttes. See on teie vaba valik. Kaasasündinu on vaid ootel, ta on valmis korralduse saamiseks. Kui oled elanud oma elu, mõistmata, et oled võimeline rääkima oma rakustruktuuriga, siis su keha hakkab tegema seda, mida ise tahab, see rikub tema funktsionaalsust ja viib tasakaalust välja. Siit tulenevad kõik inimeste haigused. Kas on teile teada, et teie teadus väidab, et need, kes on tunnevad elust rõõmu  ja naeravad palju, need elavad kauem. See tuleneb sellest, et nende rakustruktuur on tasakaalus, neis on tasakaal ja kord, need on koostöös ja on toetamas sinu keha elu.

Ma räägin elu juhenditest. Millised on sinu praegused juhendid oma kehale? Ma ütlen igale ühele teist, et teil on tarvis lahti lasta kõik mittevajalikud asjad. Kuidas on lood teie enesehinnanguga? (Krayon ohates) . See on suuremaks piduriks teie teel. Kallid, laske lahti kõik, mida on kunatahes teile räägitud, kõik selle, kelleks olete ja kelleks olete olnud. (Krayon entusiastlikult ja veendunult)

„Kallis Kaasasündinu, ma lasen lahti mistahes raamid, mistahes määratlused selle suhtes, kes ma olen. Ma lasen lahti kõik, mis on mulle räägitud ja mis on alandanud minu suursugusust. Lasen lahti kõik süsteemid, mis on kinnitanud mulle sama, isegi oma juhendajaid, keda olen sedavõrd armastanud.“

(Krayon tasandudes ja meelitavalt) Kuidas on siis sellega, kas sa saad seda teha? Ehk teeksime seda koos. Sinu kaasasündinu on suurepäraselt teadlik, mis asjad need on. Sul on tarvis üksnes anda nõusolek selleks, et liikuda sinna, kus on sul hea olla. Kas tunnet pärituult puhumas sulle selga? Sa tunned end sellises kohas teisiti, ehk ajapikku hakkad märkama isegi toimunut nihet. Mõningad teie seast võtavad seda kui rasket harjutust, seetõttu teevad seda vastu tahtmist. Ja siin ilmutavad need, kes ütlevad sulle, et sa ju tead, et pead seda tegema. Ja sina vastad ,et jaa, ma tean, et pean. Ja  hetkel, kui oled valmis nimetama seda jamaks (Krayon tõsisel häälel) hakkad märkama tulemusi, küll väikeseid. Ja siis järsku (Krayon kõrgendatud hingestatusega) muutud selle fanaatikuks, tegeled sellega oimetuseni, püüad ja püüad, kuni ilmub päike.  (Krayon, üllatus ilmel) Kas on midagi muutunud? Märkad sa esmaseid tulemusi.

Kallid, just selliselt see toimub. See, mida hakkate tegema täna, otse kohe, hakkate aegamööda ja aeglaselt, koos kaasasündinuga, kuulatama, kas see on ikka sinu puhas kavatsus?  Kui see on sinu kavatsuse kohane, siis käivitub protsess. Kui hakkad märkama tulemusi, siis sinul hakkab harmoonilisem elu, paremini magad öösel, sinul pole muret selle pärast, mis varem häiris. Sinu juurde naaseb Rõõmu Faktor. Nüüd ärkad hommikul täis rõõmu,  pole kurbust, ega kannatusi. Kõik need on vanad energiad ja need ei ole enam sinu jaoks. Sa hakkad mõistma ja tundma, et asi hakkab tööle. Pane tähele, kuidas see teostub. Just selle nimel oled tulnud ja selle pärast oled sündinud maale. Las olla see alguseks lahtilaskmise seansside pikale reale, mida hakkad jätkama ja jätkama, et lõpuks näha tulemusi.  Kord korra järel püüad tõsta oma kogemust,  kuni ilmub päike.

Ja nii see on,

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga