See pole teie isade Uus Ajastu – Atlanta,Georgia – 14.02.2015

Lee Carrolli: „Krayon lõpuks alustab aruteluga „uue“ ja „vana“ New Age energiatest, mis kajastab vanat ja uut lähenemist uuele ajastule. Ta toob esile, kuivõrd oleme jõudnud abituuriumi küpseks, kuivõrd oleme valmis üle minema madalamast energiast kõrgemasse, olles isegi esoteerilisteks Valguse Töötajateks.On mõistetav, et kui kord energia on saanud uueks, siis protsessid ja toimingud, milliseid kasutasime varem, teevad samuti läbi suuri muutusi. See kutsub esile teatuid ebamugavusi. Paljudele olemasolevad ettekujutused on vastuolulised. Kuid kõik oleme evolutsioneerumas.“

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magneetilisest Teenistusest.

Kakskümmend viis aastat tagasi arutasime asju, mis on sündimas praegu. Nendel aegadel oli olemas üksnes võimalik potentsiaal, kuid nüüdseks on sellest saanud teie käesolev reaalsus. Kui ma rääkisin siis teile, et ei tule mingit armageddooni, ega kolmandat ilma sõda – see polnud prohvetlus – vaid võimas potentsiaal. Minu ilmumise ja mu partneri ärkamise tõeliseks põhjuseks oli see, millega olete nüüdseks hakkama saanud. See võit oli sõltuvuses vanast vaimsusest, mis oli kontrollimas teadvust kogu see aeg. Kõik, mis oli toimumas nende aastate jooksul, oli potentsiaali realiseerumine. Seega – meile on näha potentsiaalid, milliseid saaksite teostada ning me räägime neist, üksnes neist. Paljut, mida olete praegu nägemas, realiseerub kiiresti.

Kui me aastal 2012 rääkisime, et tuleb uus Rooma paavst, siis see juhtus juba 13 kuu pärast. See polnud prohvetlus, pigem oli see võimalik potentsiaal. Me nägime selle tulekut, kuna meil on selline nägemine ja me olime teadlikud paavsti tervise ohtudest. Me olime teadlikud paavsti esitamise võimalustest Lõuna Ameerikast. Need asjad aitavad teil „panna pildi kokku“.

Olengi taas tulnud teie juurde – mitte prohvetlustega, vaid informatsioonidega, mille edastan teile, kui õnnitlust uue energia potentsiaali puhul. Tõeline „uus energia“ on juba kohal. Ma oleks hea meelega andnud sellist informatsiooni juba kakskümmend viis aastat tagasi, kuid te polnud siis veel selleks valmis. Nüüd oleme energias, millist ennustasime juba siis. Nüüdseks teil on piisavalt tarkust toimuva kohta. Kui oleksite võimelised otse nüüd ühendama inimese emotsioone Loovuse lättega – siis see oleks rõõmutsemine ja imetlus ehk isegi uhkus.

Kallis inimolevus, see on uus Uus Ajastu, aga mitte teie isade Uus Ajastu. Me kiidame teid selle eest, et tulite siia aega, just sellel ajal. Me anname teile oluliselt vajalikku informatsiooni. Siia kokku tulnute seas, või nende seas, kes on lugemas ja kuulamas, on Valguse Töötajad ja vanad vaimsused, ehk need inimolevused, kes on kogunud esoteerilisi veendumusi pikema aja jooksul, läbi paljude kehastuste. Paljud on ärganud selle kehastuse aegu, oma kaasasündinu vaimsuses. Sina, kui Valguse Töötaja oled palju kordi võidelnud vana energiaga, seega oled juba harjunud sellega, ning tead – kuidas toimivad asjad vanas energias. Planeet ise pole viimaste tuhandete jooksul kuigi palju muutunud, seetõttu kõik need ajad oled võtnud osa ühest ja samast võitlustest, Valguse ja Pimeduse vahel, taas ja taas. See on talletunud sinu Akašis kui eksisteerimise vaimsete seadustena. Kuid nüüd need on muutumas. Käesolev sõnum on mõeldud Valguse Töötajatele ja vanadele vaimsustele. See kätkeb endas mõningaid atribuute, millistest oleme rääkinud omal ajal ja on veel mõningaid uusi. Täna esitleme teile rida positiivseid hetki, milliseid on teil tarvis selles energias teada, ning mõningaid atribuute, mida võiks nimetada juhenditeks sellele, kuidas teha tööd uutes energiates.

Eelmine kord, kui olime Austinis (Texa)], alustasime sellest juttu, täna jätkame samast. Kallid, paljude aastate jooksul olete kuulnud uutest energiatest. Teile on räägitud, et on saabumas Uus Ajastu ja sellega on saabumas uus energia. Kallid, see on juba kohal. Ta on juba külvamas seemneid. Uue energia atribuudid erinevad oluliselt nendest, millistega olite harjunud nende ootamise aegu. Peaksite teadma, et vanadel vaimsustel, kes on kuulamas või lugemas neid sõnu, šamaanlikes energiates mõningad asjad osutuvad rasketena, ehk isegi vasturääkivatena nende ettekujutustele. See on vaid sellest, et need on risti-vastu möödaniku harjumuspäraste kogemustega, mis töötasid seni ja need olid neile ainsatena õigetena ja tõestena.

Egas midagi – alustame sellest, millel jäime pidama. Kallid, palun tunnistage mõtet – kui olete üle minemas ühe energia tasemest teisele, siis muutuvad ja lähevad uuele tasemele ka õppetunnid ja protsessid, mis on teile juba selged. Oleks rumal kanda möödanikust tulevikku juba õpitud õppetunnid. Kuid sellegipoolest,  paljud püüavad seda teha.

Ülevaade Austinis (Texas) antud sõnumist.

Rääkisime, et teie valguse näitaja on tõusnud, – see on teie teadvustuse ja teie teadvuse tarkuse näitaja. Teie valguse kõrge energia hulk on suurenenud enam, kui kunagi varem. See sai võimalikuks tänu nendele positiivsetele muutustele, millistest olime varem rääkinud (Krayoni kõigis raamatutes), tänu planeedi magnetvõre (2002) ja teiste esoteeriliste võrede ümberhäälestusele. On tulemas palju sootuks uuemate atribuutide avastamisi, uusi töövõtte viise nende mõistmiseks. Mu kallid, kui hakkate süüvima uutesse energiatesse, kasutades vanu meetodeid, siis teid on ootamas pettumused. Eelmine kord Austinis me alustasime sõnumist – ´´Te olete kandmas sedavõrd palju valgust, et saate lõpetada koostöö negatiiviga´´ vanal viisil. Teil pole enam vaja tegeleda sellega, mida nimetate oma ümbruskonna avaruse puhastamiseks tumedatest energiatest. Teil on raske võtta seda vastu, kuna paljud teie seast teevad seda alateadlikult.

Lubage tuletada meelde, mida oli nõutud teilt vanas energias. Enne koosolemist, või enne ühist meditatsiooni, teil oli tarvis puhastada ruum negatiivsetest energiatest. Tehes palveid, kõrvaldasite mustust ruumist, et saaks ruumi lasta enam valgust. Kui olite avastanud negatiivse isiku ruumis, või seda, mis võis saastada armastusvoo puhtust – pidite peatuma, ning tegema tööd selle kallal vaikuses, kuni tulemus oli saavutatud.

Räägime selleks, et saaksite muuta seda. Milleks? Kas te ise ei tunneta, milleks? See on hea küsimus. Kas on teil teada, et asjad on muutunud? Milleks tarvis enam vihmavarju, kui päike on pilve tagant välja tulnud. Mõistke ühte, olete muutnud kogu ümberoleva energia. Hiljuti ilmnenud energias on sedavõrd palju valgust, et üksnes teie olemasolu ruumis välistab pimeduse olekut selles. Ja lõpuks, see energia on teadlik sellest, kes te olete. Ühest teie kohalolekust piisab, et puhastada ruum. Mõelge sellele. Te omate sellist valgust, mis on läbistamas kõike. Kas tõesti te ei tunneta seda?

See on just see uus, millest peate kuulma – esoteerika kohaselt see on – New-New Age. Pimedus põgeneb teie ilmumisel. Mõningad teie seast eelistavad viia läbi rituaale, mis näivad kui ruumi puhastus. Võite jätkake selle tegemisega, kuid teadke, et selleks pole enam vajadust. Kuna olete olemas selles ruumis, siis juba see teeb kogu puhastuse töö ära.

Seega, hoopis mõelge sellest, kui mustri loomisest. Ruumi puhastamise asemel looge uue energia mustreid, ehk šabloone, millisena tahaksite näha seda ruumi. See on vastuolus teie arusaamaga. Te tahaks ütelda: ´´Vaadake kõiki neid inimesi, millist negatiivsust saaksid nemad, olles siin. Mõelge neile kohtumistele minevikus, mis toimusid sellises kohas. Me peame tegema selle ruumi mineviku energiast puhtaks, mis siia on talletunud.“

Kuid meie ütleme hoopis: Pole tarvis, seda pole seal enam olemas. Kui meister astuks sellesse ruumi, kas tema hakkaks seda puhastama? Ei, meister oma olekuga teeks selle puhtaks. Kas mõistate? Jätkake, proovige. Teil pole tarvis seda puhastada. Just sellest me rääkisime hiljuti Austinis.

Esimene teema: Tervendajale uutest energiatest.

Antud teema saab pühendatud tervendajale, paljudele neist, kes on kuulamas minu häält, või hakkavad lugema seda hiljem. Tervendaja, millise puhastusviisiga oled harjunud? Kui sa varem tegid kindlasti puhastuse riitust, siis enam seda pole tarvis teha. Harju sellega. Piisab vaid olekust lamaja, või istuja kõrval, kui kaob ruumist kogu negatiivsus. Sinu vastas toolil istuja võib tunda hirmu, kuid sinuni see ei jõua. Sul pole tarvist rüütada end mingitesse rüütliaegsesse rüüdesse, et kaitsta end klientide eest. See on uudne. Sa kannad endas kaitsevahendeid, mis on sedavõrd suurejoonelised, kaunid ja puhtad, et miski ei saa sind vigastada – ei miski. Oleks hea, kui sa teaks seda. Reeglina teie kliendid võivad tõemeeli luua oma isiklikku negatiivi – kas isikliku uskmatuse, või isikliku hirmu läbi, kuid asja see ei muuda. Kuid viis, kuidas need asjad võisid mõjutada sind varem, on nüüdseks muutunud.

On olemas asju, millest me pole veel rääkinud – evolutsiooni protsess, mis on toimumas inimteadvuses, ja see on mõjutamas paljusid inimolevusi neile märkamatul viisil.

Oleme juba rääkinud kaasasündinust, mis on vaimsuse mõistuskeha. See on teie keha osa, mis vastutab lihastestimise kinesioloogia eest. Kuid ka kaasasündinu on hakanud muutuma.

Pange tähele – kui inimolevus, omal valikul, otsustas mitte luua silda Kaasasündinule ja ise pole sellest üldse teadlik, siis see on tema isiklik asi. Kuid olenemata kõigest, kaasasündinu on vahetumas igal inimesel ja mitte üksnes Valguse Töötajail. Võiks küll ütelda, et kui inimene tahab, siis tema vaimsuse teadvus võib hetkega üle minna kõrgematele vibratsioonidele. Osa inimesi saab elada terve elu teadmata midagi oma Kaasasündinust, ja see on nende vaba valik. Kui ta aga mõistab ja püüab luua sidet kaasasündinuga, siis tema energia tõuseb enam, kui varajasematel aegadel. See on taas täienisti vaba valik. aga nüüd ütlen teile, mida see tähendab ja mida te peaksite otsidama.

Kallis tervendaja, sa oled istumas, või seismas oma kliendi ees, kes võib olla täienisti uskmatu, kuid tema kaasasündinu on jätkuvalt aktiivne, isegi siis, kui klient pole sellest teadlik. Sinu tervendav and on määratud aitama tema enesetervendamise energiat. Isegi see on nüüd muutumas, kuna sa võimaldad inimestel astuda kontakti iseenda kaasasündinuga. See on see, mis aitab neil endil tervendada iseennast. Sul seisab ees näha asju, milliseid sa ei märganud varem. Üheks nendest on loomulik huvi elu esoteerika vastu ja seda juba esimesest küsimusest – kes ma olen?

Selleks, et kiirendada seda protsessi, ma esitan teile teatud protseduuri, mida paljud kasutavad alateadlikult. Oleks hea, kui sa paluks inimesel, kes on sinu ees, sulgeda hetkeks silmad ja vastata ühele küsimusele, vastata selge häälega. Sa küsid temalt: ´´kas sa lubad end tervendada?“. Ta peab vastama kuuldavalt, peanoogutusest ei piisa. Kui ta vastab puhta kavatsusega,  siis tema kaasasündinud saab loa sinuga suhtlemiseks. Sellega algab süva-tervendamine.

Sa oled hämmastunud, kuivõrd hästi see töötab uues energias ja kuivõrd tõusevad sinu tervendavad võimed. Kallis inimolevus, sinu valgus ei lase negatiivil tungida sinu seansidesse. Vabane mõttest, et pead ennast kaitsma ja puhastama – enam mitte. Sinu valgus ise teeb kõike sedavõrd võimsalt, et kaob vajadus puhastamiste järgi. See jutt oli määratud tervendajatele, kõigile neile, kes on sellega tegelemas, mistahes tervendamisega. Pidage seda meeles, kui alustate oma seanssidega.

Teine teema: Uus „kuulav“ inimkeha

Inimajaloo jooksul ei tule enam kunagi sellist aega, nii sügavamat, kui tänavune. Jutt käib sellest, kuidas keha kuulab, mida temale räägitakse. On alati olnud ja on ka praegu käimas protsess, milles keha rakud on pidevas valmiduses vastama bossi soovidele ehk sinule. Paljude aastate jooksul oleme palunud teid suhelda oma kehaga, suhelda oma raku struktuuriga. Kuid nüüd on kavas rääkida, et teie keha on kuulamas isegi siis, kui te ei teadvusta endale, teievahelist automaatset suhtlust. Ta on kuulamas ööpäeva ringselt (24×7).

Millest sa temale siis räägid? Käes on aeg, kus negatiivne dialoog osutab hulga tugevamat mõju, kui kunagi varem. Mõtle sellele, millest sa oma eluaajal räägid ühiskonnaga? Millises olekus räägidoma  kehaga ja kuivõrd sageli räägid temaga? Sinu keha on kuulamas sind.

Kallis Valguse Töötaja, sinu vaimsuse evolutsiooniks on see, et sinu keha kaasasündinu on aina teadlikum kõigest. Sa ehk ütled – ongi suurepärane. See on enamat, kui suurepärane, see on sügavam. Kui sa ei pööra sellele tähelepanu ei mõista seda, siis jääd vananema vastavuses oma vanadusele – nagu on olnud seni. Seetõttu oleme rääkinud kinnitustest ja afirmeeringutest enam, kui varem. See on hulga enamat, kui positiivne mõtlemine. Igal korral, kui avad suu, sul ilmneb potentsiaal anda oma kehale juhendust. Ta kuulab sind, kui sa suhtled temaga.

Suurimaks kahjuks on see, kui sa räägid kehaga oma harjumuse kohaselt, väidad, et sa pole vääriline jne. Oleks hea, kui sa mõtleks, mida räägid. Kui keegi tunneb huvi sinu tervise või vanuse vastu, küsib sinu vaimse oleku kohta, sinu kavatsuste kohta, siis sa vastad tavaliselt:  “Ma teen tööd selle kallal, püüan. Sellise vastuse tulemuseks su keha rakud mõtlevad: Oo, jaa ta teeb tööd selle kallal, ta püüab – keha rakud mõistavad seda hoopis nii, et  tema pole veel alustanudki sellega.

Ma olen vist nüüd piisavalt rääkinud sellest teemast.

Kuid pea iga üks on väljunud oma kultuuri keskkonnast, milles on kombeks teatud viisil isegi tunda uhkust enesehävingu üle. See on harjumus endisest eluviisist, kus oli kombeks mängida viisakat armastusväärsust. Mõni tahab teha sulle kingitust sinu sünnipäeva puhul, kuid sa vastad automaatselt: Oh, poleks olnud tarvis. Sa teadvustad endale, et sinu tegevus ja sõnad annavad teada: Ma pole seda ära teeninud. Kusjuures sama teatad ka oma kaasasündinule. Juba need sõnad ütlevad: ma pole selle vääriline.

Kas sa pole mõelnud, et sinu keha kuuleb ja näeb? Ta on tõesti võimeline selleks. Valguse Töötaja, on aeg välja pugeda väärituse kapslist. Sa elad Jumalaga enda seesmuses. Unusta sõnad: ´´Ma teen tööd selle kallal, püüan“.Ärge häbenege, ega kartke öelda sõnu:“ Olen terve, olen tervenenud, ma noorenen ja vastutan olukordade eest ise“. Sellega teatate oma kehale, mis võib toimuda, ehkki veel mitte täna, aga see toimub kunagi kindlasti. Selles on erinevus. Ma olen väärt elu, olen väärt õnne, olen väärt rahu oma elus, olen väärt oma elu olukordade edukale lahendamisele. Kui keegi teeb sulle kingituse sinu sünnipäeva puhul,siis vasta kombekalt: ´´Tänan sind selle kena kingituse eest“. Siis kuuleb sinu kaasasündinud hoopis: “ Olen väärt seda tunnustust“. Armastage neid inimesi selle pärast.

Kolmas teema: On vahetumas meditatsioon ja muud vaimsed atribuudid.

Meditatsioon on muutumas, hakkavad esile tulema noored oskajad, keda ühiskond veel ei võta šamaanidena. Kuid nende Akašis on olemas kogetud kogemuste mälestused. Nemad ärkavad ja meenutavad aegu, kui olid teinud seda alati. Seega, aastate hulk, mida olete elanud Maa peal selles elus, muutub teisejärguliseks oma kehastuste hulga taustal planeedil Maa. Teil on tarvis näha erinevust selles.

Kõige esmalt – ärge omistage vanust sellele, mis on ealik, või vananenud, vaid võtke neilt üle tarkust. Kuid peamine muutus puudutab teie mõistmist meditatsioonist ja selle reeglitest. Meditatsioon hakkab vanadest reeglitest eemalduma, eriti selles mõttes, et kes, kuidas ja kuivõrd suudab. Kallid, kogu valguse hulgas, mida olete kandmas ja kogu hõivatuse juures – meditatsioon on kõigest – olek vaimsuses, kogu päeva vältel. Seda on võimatu mõõta, kuna see pole kolmemõõtmelise aja küsimus. Nüüdsest on see paljumõõtmeliste avaruste vahelise side küsimused. Meditatsioone pole tarvis enam läbi viia ühtsete reeglite järgi.

Kas see on šokeerimas teid? Teile olemasolev esoteeriline uskumuste süsteem ei kehti enam kõigi jaoks, ta pole universaalne. Meditatsioon hakkab olema isikliku elutee tunnuseks. Kuna teie Akašid hakkavad avanema, siis teist saab vaimsuse asjatundja. See, kui palju aegu olete elanud Maa peal, kust olete tulnud ja mida olete läbi teinud, kõik see viib teid selleni, millega hakkate tegelema selles elus – kusjuures suuremal määral, kui kunagi varem. Ilmub hulgim noori inimesi, kes loovad uut meditatsiooni. Jälgige neid. Nemad ehk hakkavad tegema seda mitmeid tunde järjest, mis teile võibolla ei sobi. Võib ütelda et nemad võtavad teie meditatiivse koormuse enda kanda. See saab olema planeedil uus. Ehk uueks saab olema see, et esimestena tunnetavad seda noored inimesed ise. On oodata, et esmalt nemad ei suuda selle läbiviimises jõuda kokkuleppele. See on uus energia nii neile endile, kui ka nende eakaaslastele. Ühed teevad ühtpidi, kuid teised teistpidi. Paljudest saavad meditatsiooni eest võitlejad, rinnal suur M täht (Krayon muigab). Mõned teie seast, vaadates seda, vangutavad pead ja mõtlevad: ´´See pole minu jaoks“. Vaimsus sinu sees kinnitab: ´´Tänan sind, vana tark, et sa mõistad seda“. See on vaid neile noortele. Teile tuleb  selle asemel elada mõistmise ulatuses, elada päevast päeva elu raskeid hetki, ning osutada toetust, mõistes, midagi halvustamatta. See on otstarbekas ja kujutab asju, millistest oleme rääkinud vanale, edasi jõudnud vaimsusele. Töö, millega olete hõivatud teie, hakkab erinema nende omadest. Nemad on algajad vanad vaimsused ja neil on oma häälestus. Ärge pange imeks, et vaimsuse algne töö pole kõigi jaoks ühesugune. Kas teile teeb muret, et  teie isiklikud eluteed on erinevad? Tunnustage kinnitust, et enam pole ühist doktriini kõigi jaoks. Õiget või valet meditatsiooni pole olemas. Kõik on võetav õigena, nii elule, kui ka tööle.

Kallid, mõned ehk vangutavad pead ja mõtlevad:´´ Kas see siis tähendab, et pole tarvis enam mediteerida?. Kui lineaarne see mõte on. Ma tahaks, et teil oleks meeldiv, tahaks, et te mõistaks. Kuid inimolevuste sooviks on siiski, et mingi autoriteet määraks neile, mida teha. Siis see hakkab muutuma – kas te ei tunneta veel seda? Püüdke välja pääseda tähtsa autoriteedi heakskiidu jäikadest raamidest. Suurimaks autoriteediks on Looja Seeme sinu seesmuses. Sinu alateadvus annab sulle vastuseid sinu kõige raskemates eluküsimustes. Sinu alateadvus ütleb sulle ette, milline peaks olema meditatsiooni pikkus, kui seda on üldse tarvis, ning mida teha, kui hakkad seda läbi viima. Sul pole vajadust pöörduda küsimusega kellegi poole, et kas on õige või, kas on selle kohta raamatuid. Need ajad on möödas. Ja, mu kallid, esoteerilistes ringides ilmnevad uued liidrid, kes on targad nõuandjad, aga mitte vaimsed diktaatorid. Lubage neil juhtida teid armastusega ja mõistvalt, aga mitte läbi reeglite ja mitte informatsioonide kohaselt, kuidas õieti elada oma elu.

Lubage tuua teile näiteid, kuidas nemad usaldavad teid, aga mitte reegleid sellest, mida ja kuidas teha, ega ühest doktriini kõigi jaoks. Laske tulla vastustel enda seesmuses olevalt Loojalt küsimustele: ´´Mis, miks, kui palju ja kuna“. Kui suudad seda lubada, siis saad neid atribuute, mis on vajalikud just sinu jaoks aga mitte massidele kohaseid. Ja see juhatab teid järgmise teema juurde.

Neljas teema: Muutused, need pole kuigi mugavad.

Oleks hea, kui te tunnustaks ja oleks rahul. ning võtaks vastu muutused, mis on toimumas teie keha keemias. Oleks hea, kui te austaks ja mõistaks ning võtaks vastu psüühilisi muutusi, mis on toimumas teie kehas. Vastavuses vibratsooni tõusuga teie Akašid hakkavad võimaldama teile kõige mitmekülgsemat ja tarka informatsiooni. Avastate, et muutub isegi teie ettekujutus endast. Kaovad olnud harjumused  – nii head, kui halvad. Sellise protsessi käigus inimest võib haarata hirm. See on huvitav, kas pole?

Viies teema: Miks muutused, mis toimuvad vanadel vaimsustel uutes energiates, saavad kutsuda esile hirmu?

Viis on numeroloogias jõud. Igal korral, kui harjumuspärastes asjades toimub nihe, kutsub see inimestes esile hirmu. Oleks hea, kui te võtaks muutusi oma elus tunnustavalt ning näeksite neis positiivset tähendust. See aitab teil ümber häälestuda uue Maa energiatesse, et saaksite ellu jääda ja jätkata oma elu. Vaat kui oluline on kõik praegu toimuv. Teil seisab ees omandada uusi harjumusi, olgu need head, või halvad, ning need tulenevad otse teie endi üha aktiivsematest Akašidest. Paljud siiski on ärevuses ja küsivad:´´ kust need tulevad?“ Teile on need meeltmööda ja head, kuid ülejäänuile jääb palju vastuseta küsimusi. Seega, head harjumused tulevad läbi vanade, pahade harjumuste ja kiindumuste kõrvale heitmise. Need võivad tugevalt mõjutada ka teie toitumisharjumusi. Suurimad muutused dieedis võivad üllatada teid ja šokeerida, saate isegi kaalus alla võtta või hoopis kaalu juurde saada – kõik üksnes vastavuses teie soovile. Hakkab näima, et mida üksnes ka te ei sooviks, mis parimal viisil mõjutaks keha tervist, saab teie rakkude poolt „täide viidud“. Akašid hakkavad reastuma teie kehastuste multi-kultuursete sündmustega. Selline termin määrab seda, kui palju kehastusi olete olnud ühes, või teises kultuuris, millises olete elanud ja millisel viisil toitunud. Sellest saab see keemia, millist vajab teie keha sellel ajal –  kuidas oleks sellega? See saab olema kiirtoidu, või tävapärase poe toidu asemel. Kui paljud teie seast tahaks minna sellega kaasa või kerkib teis esile hirm?

Oleks hea, kui te teeks järgmist, lõõgastuks ning lubaks vaimsusel alustada uue inimese loomisega teie seesmuses. Kas teate, kuidas me nimetame seda protsessi, protsessi, mida keegi pole osanud oodata – Ülestõus selle elu aegu. See oled sina, kes läheb üle järgmisse energiasse, jäädes ellu. See on protsess, mille jaoks varem oli tarvis reinkarneeringut. Kas mõistate, mida räägin? Möödanikus oli tarvis surra, et tulla tagasi, häälestuda ümber, et teha seda, millest praegu räägime – teha kõike, kuni olete siin. Seda vaid juhul, kui te ei karda.

Teie kaasasündinu peab ümber programmeeruma. Me oleme sellest rääkinud. Nüüd te teete seda läbi afirmatsioonide, positiivse mõtlemise ja tegevuse, milliseid olete muutmas (mõistmiste tegevusteks). Kaasasündinu oli programmeeritud vana idee kohaselt. Reinkarnatsioon on liikumine valgustumise nimel. Pidite surema ja naasema, et võtta kasutusele ära õpitut. Kuid edasi seda pole enam tarvis. Edasi on midagi uut ja sellest oleme rääkinud eelmistes sõnumites. Oleks hea, kui mõtleksite sellele.

Paljudel, paari viimase aasta jooksul, oli tunne, et pidevalt on toimumas mingid ebameeldivused. Need on varieerumas elu ohust, kuni ebamugavusteni uute tunnetuste pärast, mis on esile kutsutud vaimsete muutustega. Oleks hea, kui sul ilmneks vaimne vägi, millega saaks probleeme võtta vastu rõõmuga.

Kallis inimolevus, sa oled ümber häälestumas. Väga võimalik, et oled küündimas isegi mineviku asjadeni, mis teevad paremaks sinu tervise ja pikendavad sinu elu. Mis sa arvad, kas sinu raku struktuur ei tahaks mugavamaid atribuute eelmisest elust või isegi toitu sealsest elust? Kui ütled   jah, siis peatselt võid näha keemilisi muutusi, mis hakkavad toimuma sinu kehas, et mahutada sellesse uut inimest. Selles uues inimeses hakkavad aktiveeruma Akašid, algab vaimne evolutsioon. Selliseid muutusi pole võimalik meditsiiniliselt saavutada. Need puudutavad teie tervise sügavamaid aluseid.

Milline on sinu vere koostis? Kas oled viimasel ajal teinud vere analüüsi? Sa leiad, et isegi see on muutumas. Oo, jaa vere grupp ei muutu, kuid selle atribuutide tasakaal muutub, kuna see sõltub toitumisest. Just sellest tahtsin teile rääkida ja see on väga oluline. Need asjad on suht grandioossed. Mõned teie seast tunnetavad neid sedavõrd sügavalt, et see häirib neid. Mida ma rääkisin teile hirmu kohta? Hirm peatab valguse. Kas sa tahaks tõemeeli peatada muutuste protsessi? See on see, milleks oled elanud ja kõik toimub selliselt, et neil uutel aegadel jääd elama. Kui tahad, et see jätkuks, siis minu soovitus on: lõpeta valguse kartmist, valgus oled ju sa ise. Kallid, mõistke, et siin on energiad, milliseid te ei oodanud.

Ajalised kapslid ja planetaarne evolutsioon.

See on kuues teema ja kuus on  jumalik arv, sellel on seoseid Kõrgema Minaga ja paljude teiste atribuutidega, mis puutuvad kokku vaimsuse süsteemiga, milles on olemas otstarbekus ja mõistmine. Aja kapslid sellel planeedil on avanemas ja hakkavad esile tooma üha enam energiaid, mis kiirendavad vaimse evolutsiooni arengut, aja kapslid, millistele pole veel ühest selgitust. Kui küsite, millised need on, siis sellest oleme juba rääkinud varasemalt.

Kallid, iidsete tarkus räägib, et numeroloogia meister-arvu 44 pole seni võimalik määratleda, nagu teisigi meister-arvusid. Põhjus seisneb selles, et teil pole veel vastavat teadvust, mis oleks võimeline mõistma nende tähendust. Te pole teadlik sellest, mida te ei tea. Kui te suudaks vaid võtta vastu, ning mõista, et on olemas asju, mis pole seni teie teadmistele kätte saadavad, siis teil oleks mõistetav ka arv 6.

Iidsete ajalised kapslid, millistesse on talletatud teie seemneid, on avanemas, kuna olete ületanud 2012 aasta kontrollmärgise. Nemad on andmas planeedi võredesse (magneetilisse, kristallsesse ja Gaia võresse) teatuid paljumõõtmelisi atribuute. Nemad on väljutamas uut eluenergiat läbi evolutsiooni kiirendamise. Vanad vaimsused haaravad sellest kinni esmastena. See kõik soodustab eelpool mainituid asju. Need energiad on katalüütilised neile asjadele, mis pole teile seni teada, kuid kokkuvõttes need kannavad vastutust mõtteviisi evolutsiooni ja tarkuse kasvu eest. Teie psühholoogias on aastate möödudes sellele ka nimetused kujunenud. Kõik see peab sündima läbi terve mõistuse ja tarkuse. Enamgi veel – ilmneb teatud tasemega teadmine, mida inimkond hakkab võtma kui tavalist. ja nimetab uueks inimese loomuseks. Tõuseb mõistmine, mis muudab selle, mida ühiskond tahaks seni näha üksnes filmides, internetis, või televisioonis. Aegamööda hakkab ilmnema üha kasvav tarkus, soodumus Maa küpsusele ja rahule. Nagu oli varem mainitud, et vana energia jääb võitlema lõpuni, püüdes säilitada vanat eluviisi. Vanad eluviisid saavad kõrvale heidetud ja vana energia ei saa enam elustuda, seega, ta kaob teie elust, nagu on kadunud kooli lõpuaktus, kui olite läinud oma elus edasi. Kujuneb soodumus tervisele ja pikale eale. Saab palju avastatud ja muudetud, üksnes nii saab kõik see toimuda. Hulga hiljem jõuab massidesse ka vaimne teadvustus, ning inimsoo terve mõistus hakkab kõike kokku viima.

Olen rääkinud teile, kuivõrd keeruline see on. Kuigi paljud teie seast nägid seda kui mingit vaimset läbimurret. Läbumurret ei tule. Tuleb aeglane muutuste teadvustamine, seda vaid terve mõistuse puhul, mis viib uuele teadvustusele. Just selliselt töötab kõik see. Saabuv energia, mis on ümbritsemas planeeti, muutub aegamööda teie mõtteviisiks, mis muudab kogu inimkonna. Esmalt muutub see helgema vaimsuse rühmaks, kelle sagedus on kõrgema vibratsiooniga. Selle protsessi käigus hakkab alanema vaesus ja haigused, sotsiaalsed küsimused saavad tasakaalustust, tolerantsus tõuseb uuele kõrgemale tasemele, uued leiutised teevad ellujäämise võime lihtsamaks. Kuid seni see pole veel võetav vaimsusena – seni veel mitte. Nendel aegadel maa peal on jätkuvalt ateiste ja agnostikuid, kes on teadlikud pikast elueast ja rahust planeedil, mõistmistest. Kuid nemad ei hakka samastama seda millegiga, kui väljastpoolt tulnuga. Neile see on kui mõistuslik, alateadlik ja tavaline asi. Nemad hakkavad nimetama seda uueks edasijõudnud inimloomuseks ja neil pole teada, kust see on tulnud. Esmalt veel mitte.

Intellektuaalid, uurides ajalugu, hakkavad rääkima, et kuni 2012 oli barbarite aeg, alles siis inimene hakkas muutuma targemaks. Saja aasta pärast, vaadates ajalugu, võite näha, et inimkond erines nüüdsest paljus,ta oli hulga julmem. Sotsioloogid kannavad inimkonna arengu diagrammile uut taset, mis saab uue mõtlemise taseme tunnustuseks, millist pole varem kunagi esinenud. Seda võetakse kui inimkonna tooruse lõpuks ja inimkonna tarkuse tõusu alguseks. Kuid veel kaua aega ei tule mingit konsensust mõistmise kohta, et Jumal on inimese seesmuses. Esmalt selle asemele tuleb suurim tunnustus erinevate usundite vahel. Kuid teile põhjus neile muutustele saab teada läbi meie. Ajalised kapslid on avanemas, ning laskmas välja energiaid, millistest saab teile teie teadvuse ümberhäälestuse katalüsaatoriks.

Selle päritolu ulatub Plejaadlasteni, teie seemnete esivanemateni. Nende armastus teie vastu on ääretu, see on võrreldav vanemate armastusega oma lapse vastu, kuid oma olemuselt  sootuks teine. Nemad tunnetavad uhkust, jälgides teie kontrollmärgise ületamist, nähes teie kulgemist läbi pimeduse valguse poole. Neile see on tuttav, kuna see on sama, mida nemad on ise läbinud omal ajal. Nemad on jälgimas, kuidas saate hakkama sellega, mis kujutab veel pimedust teie planeedil, kuidas valutab teie süda selle pärast, mida näete ja selle pärast, mis toob surma ja hävinemist. Nemad vaikivad, kuna üksnes teie vaba valik määrab seda, kuivõrd kiiresti muutub planeet, te olete tegemas tööd sama mõistatuse üle, nagu tegid nemad omal ajal. Teades, et kõik kordub tsüklilisuse kohaselt, ning kasu saadud õppetundidest annab teile suurimat tarkust ja et kõik see on valgumas planeedi võredesse. Sellest on raske teile rääkida, kuna te ei tea, mida te ei tea. Teie seemne vanemad näevad seda. ja nemad teavad, milleni see jõuab, nemad jälgivad, hoides hinge kinni, kuidas olete avamas ust sellesse, mida nemad ise on läbi elanud. Kuigi olete ukse avanud, kuid läheb veel aega, kuni mõistate kogu toimuva tähendust.

Teil on põnev teada saada, miks mina, Krayon, olen armunud inimkonda? Ma just ütelsin,  ma olen kõike seda varem näinud. Nii oli ka teistel – Orionlastel, Arktuurlastel ja paljudel teistel, keda olete kuulnud. Kõik nemad on sellest läbi käinud ja kõik nemad on jälgimas seda praegu, kõik on ülistamas teie eluviisi – ja otse nüüd. Mõned teie seast mõistavad, saades teada, et mul on õigus. Või tõusevad toolilt, kuna pole võimelised võtma seda informatsiooni vastu, või kas üldse ongi  kunagi suutelised selleks. Kõik on üksnes  vaba valik, mis on austatav sügavalt ja teie kõigi poolt. Vaimul pole arvustusi selle üle. Kui lahkute siit mõttega, et oli üks meeldiv kokkusaamine ja ei midagi enamat, siis teile järgneb sama palju ingellike olevusi, kui tervendajale, kes tegid tööd sajandite jooksul või šamaanile. Iga inimene on loodud võrdväärsena kõigi teistega. Seega, teil kõigil on kasutada üht ja sama vaimsuse potentsiaali – Looja Teadvust enda seesmuses.

Selline oli tänase sõnumi tähendus.

Oo, jaa, inimolevus, see pole teie isade NewAge… – vaid teie New Age – teie Uus Ajastu.

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI  poolt

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga