Elutarkused Krayonilt

Vaimsus, nimega Krayon, on alates aastast 1989  edastanud läbi inimese, nimega Lee Carroll, väga tarku ja praktilisi õpetusi. 

 1. Mis ümberringi ka ei toimuks, esmalt kanna hoolt enda eest. Kui oled tasakaalus, siis kõik vajalik hakkab ajapikku sinu ellu kohale jõudma, ning muutused, milliseid oled soovinud, hakkavad sündima.
 2. Ära mõtle kui inimene. Sinus on peidus võime luua kõike, mida soovid. Võta vastutus oma rännaku eest enda peale ja ära tee mingeid muutusi üksnes hirmu pärast.
 3. Kanna hoolt enda ja oma teadvuse üle, sellega süütad valguse, mis hakkab särama ka sinu lastele. Valgus, mis on paistmas täna, ei kao kusagile, ta säilib igaveses hoidlas ning sinu lapsed saavad kasutada seda kogu oma elu.
 4. Tunne rõõmu oma elu üle, kuhu ta sind ka ei viiks. Kui ongi raskusi, siis pea meeles – see on kõigest üleminek.
 5. Maa ja inimene, ehk õppetunni saajad, on lahutamatud partnerid. Sa ei saa tasakaalustuda seni, kuni ei mõista oma põlist partnerlust planeediga –  liitumise maa südamega.
 6. Vaimsuse armastus ei anna kunagi sulle ussi, kui palud õuna.
 7. Mõte on energia. Pole midagi võimsamat visualiseeringust ja selle sõnastusest. Tervendamise ja muunduste tehnikad vajavad vastastikku energia vahetust.
 8. Sa ise oled kõrgem olevus, kes on maskeerunud sellel planeedil lihtsaks bioloogiliseks olevuseks ning seda maskeeringut usuvad kõik – isegi sa ise.
 9. Kui võtad appi Jumala armastuse ja avaldad puhast kavatsust, siis hakkavad simu elus sündima imed.
 10.  Kui imed sünnivad, siis need tulenevad sinu seesmusest – see on su enda jumalik protsess. Kes on püüdlemas oma jumalikkuse poole, see loob oma reaalsust ja on juhtimas seda, mis on temale tundmatu, mõistmatu ja näiliselt isegi võimatu.
 11. Sa oled saanud vastuseid Jumalat isegi siis, kui oled kaevelnud vastuste puudumist. Õpi ootuste tarkust.
 12. Jumal on armastus, aga armastus on kõige vägevam jõud ilmaruumis. Ta jääb sind kaitsma ja teenima alati.
 13. Käes on sinu aeg, mis tasutud tuhandete aastate kehastustega ja tööga, ära lase seda käest. Sul on selleks jõudu ja väge. Ja tea, et sind väga armastatakse.
 14. Kui sinu kätte jõuab mingi õppetund, siis sul on vaba valik, kas olla ohver või võitja.
 15. Kuidas saab karta seda, mida ise lood? Kõik, mis on loodud, kuulub sulle kui loojale.
 16. Unusta sõna „ohver“, kustuta see oma sõnavarast. Ta lehkab vanast energiast, ega lähe kokku sinu suursugususega.
 17. Võta välja jumalik armastus uue energia kohvrist, ning vaata endale otsa, anna andeks kõik. Anna oma seesmisele lapsele andeks.
 18. Kujutle endale ideaalset lahendust, mõtlematta, kuidas see teostub. Üksnes näe, et probleem on lahenenud. Ära räägi vaimsusele, kuidas lahendada. Visualiseeri tulemust, aga ülejäänu jäta meie hooleks.
 19. Kas tunned, et oled kinni jäänud omal teekonnal? Sa ju tead, et kõik on suhteline. Sa ehk peatusid selleks, et teised jõuaks sulle järgi, ning saaksid osa sellest, mida oled loonud.
 20. Sinu minevikus pole midagi sellist, mida poleks võimalik muuta nüüd. Oled mineviku ja tuleviku looja. Sa lood kõike, mida saab väljendada sõnaga „nüüd“, isegi seda, mis näib sulle muutumatuna.
 21. Sinu inimkeha polaarsus on Maa polaarsuse peegeldus. Kui oled täienisti tasakaalus Maaga ning sinu poolused on hääles Maa poolustega, siis ükski haigus sind ei kohuta.
 22. Usu seda, et maal pole suuremat olevust, kui inimesed, kes on läbimas õppetunde.
 23. Pole kohatut surma. Oleme kõik ääretult armastatud ning oleme kogunenud Maale mitte juhuslikult. Seda kõike olete koos planeerinud veel enne, kui jõudsite siia.
 24. Kui oled ringi sees, mida oled ise loonud – siis pole sul midagi muretseda.
 25. Vaimsuse armastus on puhas, ta on rahulik, temal pole mingeid eesmärke, ega uhkustle iialgi.
 26. Sinu elul Maa peal on vaid üks mõte – sa pead tõstma terviku vibratsioone.
 27. Armastus on vägi. Taotle seda väge, millega oled hästi tuttav ja see viib sind kõigist raskustest läbi.
 28. Õndsad on inimesed, kes otsimas seda, mis on nähtamatu ja reaalseks see pole veel tunnustatud. Autasuks saab neile teadmised ja tarkus, nemad panevad aluse uutele teadustele sellel planeedil.
 29. Inimestele, kes on saanud valgustunuks, sageli enda minevik näib käesoleva uue elu suhtes mingi võõrkehana. Isegi välimus võib neil mõneti muutuda.
 30.  Inimesele, kes on mõistmas suhet lineaarse aja ja aja „nüüd“ vahel, ei ole tulevik  kunagi probleemiks.
 31. Koonduge kokku, ning töötage välja positiivset mõtte energiat planeedile ja inimkonnale. Uues energias saate luua hulga enam kõik üheskoos.
 32. Öeldes „Ma olen “, sa ütled tegelikult „Ma olen Jumal“. Jumal on sinu olemus, seega  sinu olemus on jumalik.
 33. Uus Jeruusalem – see pole linn Iisraelis. See on üksnes uue paradigma metafor planeedil Maa – rahu paradigma. See on lahendamata lahenduse sümbol, südamete tervendamine. See on uus energia, mis muudab raevu – ohjamiseks, vihkamise – mõistmiseks.
 34. Sa oled valguse ahela lüli, mis on Ilmaruum ise. Järelikult, oled tõemeeli Jumala osa.
 35. Jumal ei ela vaakumis. Sinu vaimne pere on teadlik sinu elust ja sinu raskustest, millega oled kokku puutunud. Seega, kui palvetad, siis räägi: ´´Jumal, ütle mulle, mida ma peaks teadma.´´ Alles seejärel võid pühitseda võitu.
 36. Jumal ei kuulu kellegile. Ta on inimkond. Üks pere ühel Maal. Ühelgi suguharul pole monopoolset õigust Jumalale. Kui kõik mõistavad seda, siis Maa peal jääks probleeme hulga vähemaks.
 37. Tõde jääb alati tõeks, mida teie, kui inimesed ka ei soostuks uskuma.
 38. Oled immuunsüsteemi paradigmalt minemas üle tüümuse paradigmale. Sellega sa lähed sekkumiselt ja lammutuselt üle harmooniale, tasakaalustad oma erinevused, lood endasse rahulembust.
 39. Vaimse reaalsuse kohaselt sa ei jää iialgi üksinda. Siin sa oled tõemeeli koos meiega. Kõik ülejäänu on üksnes illusioon. Selles protsessis on hulgim armastust. Seega, sa peaksid mõistma, kuivõrd olete austatud.
 40. Jumal pole kunagi soovinud, et teie järgiks igavesti õpetusi, mida oli jagatud teile eilses energias. Kui inimesed on üle elanud sellist võimast vaimsuse kasvu, kas poleks mõtekam neil minna üle uuematele õpikutele? Kas aabits kõlbab koolilõpetajale õpikuks?
 41. Meenutades kallite lahkunute nimesid, pea meeles – nemad on osaliselt jätkuvalt sinuga. See on üks vaimsete lepingute punktidest: olla sinuga sellisel viisil. Kui lahkud ise Maalt siis jääd osaliselt ise oma armsamate juurde, kes jätkavad elamist.
 42. Pole midagi kasulikumat teie bioloogiale, kui raske mineviku energia muutmine. Muutub sinu DNA, muutub su süda ning sinusse hakkab voolama energia, mis tõemeeli pikendab su elu.

 

Tõlgitud ja koostatud Krayoneesti poolt

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga