SAAGE TUTTAVAKS OMA TARKUSEGA – Banff.AB, Canada

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…  

Tõepooles., elate ajas, kus toimub üleminek alateadlikult teadlikule ja võtke teadmiseks, et te kannate endas tähtede algeid. Tõepoolest, teie alged on pärit tähtedelt, te ei ole evolutsioneerunud maisest loomsest ilmast, kuigi nii on teile räägitud. Olete vaid füüsilise kehaga evolutsioneerunud nendelt ning teie DNA on evolutsioneerunud palju kauemat aega, kui teie keha, kuna teie teadvusest pidi saama inimteadvus. Ja nii see ka kujunes.

Kui teadlased hakkavad uurima teie vaimset päritolu, siis neil jääb üle vaid laiutada käsi. Nende arvates inimareng toimus liiga kiiresti, sest teie DNA erineb kõigest maisest.

Käesoleval ajal, paljud teist, on võimelised rändama mööda mõõtmeid. Mõnedki vanad vaimsused, mitte üksnes need, kes kanaldavad või mediteerivad juba palju aastaid, on võimelised jõudma ärkamiseni, mida olid püüdnud saavutada paljude-paljude oma eelmiste elude ajal. Osa nende seast võivad olla alles nüüd ärganud.

Uus energia on kohane nii vanadele vaimsustele, kui ka noortele ja see aitab neil võtta osa mõõtmete nihkest esimeste seas. Selline võimalus on paljudel teistelgi, kuna tulite tähtedelt, siis selline võimalus on alati olnud teil kõigil. Käasoleval ajal toimub teadvuse aktiveerimine ja see on kooskõlas nihkega ja sellest oleme rääkinud juba pikemat aega. Uues energias inimesed hakkavad teadvustama midagi, millest varem neil isegi aimu ei olnud.

Nendeks inimesteks võivad olla ka need, kes loevad minu sõnumeid esmakordselt, või kohtuvad nendega kunagi hiljem. Seega, igal sõnumil, on ka aastaid hiljem sama vägi, kui selle vastuvõtu ajal. See sõnum on paljumõõtmeline, seetõttu tema väe energia ei muutu, isegi tulevikus ta on sama, nagu praegu. Hetk, kui loete sõnumit, on samasuguse väega hetk, nagu  praegu. Seda ehk on teil raske mõista, kuid nii see töötab.

Olete jõudmas teadvustuse portaali, mille kaudu saate liikuda mööda mõõtmeid. Seda portaali  nimetatakse Üliteadvuseks. See portaal on palju kõrgemate mõõtmete tasemetega ja see võimaldab näha asju, millistest varem teil ei olnud isegi aimu. See on liit kõige suurema ja paljumõõtmelisema jumaliku võimalusega, vaimsuse ja Akashade Kroonikaga, teie DNA ja rakustruktuuriga.

Mõni aeg tagasi, otse kanalduse ajal, mainisin, et Krayonil on ees avanemas uus suund. Seda ma tegin selleks, et oleksite teadlikud tema valikutest ja saaksite olla selleks valmis. Samuti mainisin, et partneril tuleb aidata kõiki, kui palju teid ka poleks, aidata kõigil minna üle uude suunda, liikuda enamate mõõtmete suunas, kus kõik saaksid mõista enda suursugusust. Uutes mõõtmetes kõigil on võimalus pääseda oma vaimsete energiate valdustesse, kuhu varem pääsu ei olnud. Jõudes sinna, saate näha oma tõelist suursugusust. See aitab teil avada juurdepääsu süsteemile, mis kõrvaldaks mistahes hirmud ja vastuolud teie Akashade Kroonikatest, avaks võimaluse suhelda oma keha rakkudega ja siis saaksite ehk viia keha isegi spontaanse remissioonini. Iidsed õpetajad suutsid seda teha.

Ka teie liigute selles suunas. Nüüd, kujunenud olukorra tõttu, partner hakkab tegema iganädalasi videokohtumisi, kuna Corona tõttu ei ole võimalik kohtumisi korraldada. Võib olla mõne aja pärast olete võimelised nägema üle silla mineku võimalusi.

Edasi tahaksin näidata teile võimatut ja see on teile midagi filmi taolist. Näitan teile oodatavat ja kättesaadavat ning kuivõrd sügav see on. Selleks on teil tarvis lõõgastuda ja süüvida endasse ja tunda end rahu olekus. Kui see sobib teile, siis palun järgneda mulle.

Oleme jõudnud suurde ruumi, siin on tunda ruumi suursugusust ja selle väge. Mõnele see ehk näib muuseumi külastusena, kuid see ei ole muuseum. Ruum on kaunis ja täis valgust ja kõikjal, aluste peal, seisavad kujud.

Algul see on nagu metafoor, kuid see on teie üliteadvus, kuhu sisenete ja seda kohta te ei ole kunagi varem külastanud.

Kas olete valmis edasi minema?

Mis te arvate, kuivõrd reaalsed võivad olla siin, teie paljude elude Akashade Kroonikad? Kas need saavad avaneda nüüd siin või jäävad varjatuks teiste mõõtmete taha, millised teile veel ei ole kättesaadavad?

Olete praegu nagu võlumaa ruumis, mis on täis rahu. Te näete, kuidas üks lähim kujudest elustub, olgu see mees, või naine. Teie tähelepanu koondub temale ja te näete, kuidas ta muutub elavaks olevuseks. Ta astub aluselt alla. Te ei tunne hirmu, kuna tunnete mingil viisil sugulustunnet temaga. Ta sirutab käe teie poole ja jääb ootama teie kätt. Te võtate vastu tema käe, sest ei tunne selles mingit ohtu ja see on teile isegi meeldiv tunne. Kuju vaatab teile silmadesse ja ütleb, et need kujud on kõik teie, et tema, teie viimane elu, esindab kõiki teie eelmisi elusid, et teie vaimsus koosneb neist kaunitest kujudest-isiksustest.

Kõik kujud on noores eas ja need kõik on teie  noorusajad. Nad saaksid rääkida teile kõigest, millest olete läbi käinud ja anda isegi soovitusi. Te kuulake neid, kuulake nende elude tarkusi.

Kuju naaseb oma kohale ja  te astute järgmise kuju juurde, mis samuti elustub ja astub alla. Ulatate teine teisele käe ja kuju, vaadates teie silmadesse, räägib teile, et ta on teie, et tema vaimsus on teie vaimsus. Nii kätlete kõikide kujudega, võtku see aega, niipalju kui selleks on vaja. Nende kujudega kohtumine täiustab teid ja te hakkate mõistma oma suursugusust, mõistma, mis on selle kõige mõte. Need kõik on teie olnud mõõtmed, teie omad, millistest te ei olnud kunagi teadlik. See kõik on teie Akashad. Et kõike seda näha, on tarvis avarduda oma teadvust. Siis saate teada, kuidas kõik see töötab, teada, kuidas olete kasvanud, teada kogu omandatud tarkust, mida olete saanud nende elatud elude jooksul. Saate näha, millest olete läbi käinud, et saada selleks, kelleks täna olete.

Edasi teeksime väikese peatuse ja laske senisel nägemusel minna. Kuid tunnetage, et olete ikka veel selles ruumis.

Nüüd olete ka ise kuju teiste kujude keskel. Olete lahkunud sellest füüsilisest kehast ja olete läbinud surmavärava. Avaneb uks ja siseneb noor ja jõuline vaimsus. Noor vaimus astub teie juurde ja vaatab teile silma. Te väljute kuju seisundist ja astute tema juurde alla ja räägite temale oma elatud elust ja omandatud tarkusest. Ka tema käib läbi kõik kujud.

Te asute üliteadvuse ruumis, mis on täis teie enda tarkust ja tõde. Iga kehastusega muutusite aina targemaks ja targemaks ja  seda tänu protsessile, mis kestis aegade algusest alates.

Teie reaalsus ei ole selline, millisena aitasin teil seda näha. Teie  reaalsus on nägemuslik, ja selline on see kõigil, kes elanud kolmemõõtmelises ilmas, mis on vaid osa lugematute mõõtmete seast.

Mis on siin teie jaoks reaalne, mis mitte?

Te olete küll kolmemõõtmelises ilmas, kuid siiski olete ka kõigis ülejäänutes mõõtmetes, kõigis lugematutes mõõtmetest. Ja oma valiku kohaselt, liigute elu, elu järel, aina kõrgema ja kõrgema mõõtme poole.

Näitasin teile metafooriliselt vaimsuse arengu stsenaariumit, mis kestab katkematult ja seda ka käesoleval ajal.

Paljud ehk on näinud seda oma unenägudes, ehk näevad ka peale meie tänast vestlust. Ehk tänu selle sõnumile loobute ideest, et sattusite juhuslikult siia planeedile.

Olete suursugused igas mõttes ja Vana Vaimsus, teid on siin palju.

Ja nii see on …

Krayon

 

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga