PÜHA UNIVERSAALNE EMA EMANATSIOON

 

Palun lugege seda emanatsiooni oma südamest ja hingest, mitte mõistusega.

Kas olete märganud, kuidas lihavõtted langevad alati nädalavahetusele pärast pööripäeva täiskuud, mis on Ostara iidne paganlik festival. See viitab sellele, et lihavõttepühade tähistamise loomisel on kaalutud kosmilisi joondusi ja iidseid traditsioone. See oleks ka paganlik traditsioon ja mitte see, mida kristluse doktriin jutlustab.

Kahjuks on kristlus suure rahalise rikkuse organisatsioon, korporatsioon ja institutsioon, mis on röövinud sinult otseühenduse Jumala/Allika/Loojaga. Kristlus ei ole üldse see, mis Kristuse sõnum Teest oli.

Kas teadsid, et esimene moodne antikristuse kujutis oli Constantinus 325AD-is, kes eemaldas algsest piiblist 700 raamatut ja sundis kirjatundjaid surve all ja valedes piiblit ümber kirjutama, et sind tõest kõrvale juhtida?

Kas teadsid, et Jeesus ei ole Kristuse õige nimi? Tema õige nimi oli Yeshua või Esu või Issa?

Kas teadsid, et Jeshua abiellus Kristusega, sai lapsed ja tema järglased on tuntud kui Maji Graali liin Dragon Kings ja Queens ning neil on võime omada 12+ salku DNA-d, erinevalt kontrollivast eliidist, kellel on ainult 10 salku? Kuningas Arthur oli selle vereliini järeltulija, nagu ka Merovingid ja veel paljud tänapäeva mängijad, kes on teile kõigile tuntud.

Sa oled nende iidsete Maji Graali vereliinide tagasitulek. Oma ingelliku Maji Graali vereliini ja oma püha jumalakoodi DNA tagasivõtmine on põhjus, miks sa siin oled.

Kas teadsid, et Jeshua ei hoidnud käes sõna Kristus patenti, ta teenis selle välja, et õpetada sulle, et oled Jumalik ja Kristus/Kristos ka?

Jeesuse konstruktsioon on tulnud inimkonna meeltele needuseks, et Jumal saatis oma ainsa poja maailma patte päästma ja nii ta suri meie kõigi eest. See ei ole tõsi ja see vale süütunde konstruktsioon ei ole reaalne. Jeesuse klassikaline pilt põhineb Rooma valitseval rooma klassi Borgia’l. Iga kord, kui vaatad Jeesust ristil, ei vaata sa tegelikult sõnumit, et ta sureb meie pattude eest, vaid karmi hoiatuse ja näidet, mis juhtub sinuga, kui julged kunagi Rooma lepingutest vabaks saada. See on loits sinu alateadvuslikus reaalsuses. Just nii toimib pimedus märkamise ja pakkumise kaudu, et sind teadvustamata tasandil nende ämblikuvõrku siduda.

Tõde on see, et Rooma ja organiseeritud religioon tapsid Kristuse mõiste meie sees ja lõid vahemehe, et takistada teil ühendust võtmast Kristuse Jumala allikaga. Tsitaat, et peate „isani jõudmiseks kõigepealt minu juurest läbi tulema“, on illusioon ja seda on massiliselt moonutatud, et takistada teil otsest sidet allikaarmastusega, mis asub Kristusena teie ja iga inimese südames. Suur illusioon seisneb selles, et Kristus oli keegi väljaspool meid, kuid tegelikult Kristus ja Christos, sealhulgas Naiselik Kristus (Magdaleena) asub iga inimese südames Jumalikus Tasakaalus. Jumalik Loomise seadus on tasakaalus kahest soost jumaliku seaduse ja Jumaliku Pulma või Jumaliku Liidu vahel. „Suuremaid asju, sa pead tegema, kui mina” on Kristuse ja Kristose evolutsioon meie kõigi sees. Ja me oleme siin selles evolutsiooni punktis.

Kristuse avatar ei tulnud sind päästma ja pattudest lunastama. Ta tuli siia sind harima Rooma valitsevast eliitkabalist ja kõigist selle kontrolli kombitsatest orjamaatriksis. Nad on korduvalt tulnud siia aeg-ajalt, et meelde tuletada, kes sa oled.

Kristuste tõeline sõnum oli alati järgida oma südant, leida Jumal enda seest ja omada otsest suhet Jumala/Allikaga/Loojaga sees. Gnosis on otseühendus Jumalaga, Allikas Armastusega ja kogu Loominguga, mis on meie jumalik sünniõigus.

Tema ja Ta õpetasid ka seda, et Jumaliku suveräänsuse tee või saavutamine, mis on inimese jaoks kõrgeim vaimne saavutus. Allikas Armastusega üheks saamine on tõeline õpetus ja üksteist armastada.

Siin me siis oleme 2000+ aastat hiljem, pärast seda, kui jumalik seeme istutati siis ja nüüd uue 26 000 aastase epohhi ja tõusuakna alguses ning sinu väljakutseks on tunda neid sõnu ja olla tunnistajaks enda sees selle teadvuse õitsemisele. Mitte selleks, et neid sõnu ära tunda, vaid tunda neid oma südames. Sest sinu süda on loojana maa peal taevavärav ja sul on alati olnud võim seda ise teha. Sinu tahtmine sündigu tähendab alistumist Jumala tahtele sinu jaoks ja kontrollist lahti laskmist ning jumalikult juhitud läbi oma intuitsiooni ja oma südame järgimise Rõõm. Tee seda, mida tahad, on Kristuse Teadvuse vastand, kuna manipuleerimine ja kontroll on eluvastane, anti-vool ja mitte Jumalikust tahtest.

Kahjuks on kõik uskumuste süsteemid ja meelekontrolli sildid ja doktriinid, mis meile peale on pandud, loonud meie teadvuse ümber 1000 kihilise sibula, mis nüüd tuleb ära koorida. See sibulate kihtide ära koorimine on väga ebamugav, valus ja kohati purustav, kuid see on tõeline kodutee. Paljud neist sibulakihtidest on lepingud, mille oleme tahtmatult sõlminud ilma oma tõelise informeeritud nõusolekuta. Paljud neist lepingutest olid meile koormaks seotud, kui me olime alles beebid ja sõlmisime volituse.

Jumaliku suveräänsuse taastamine on esimene tõelise ülestõusmise protokoll, mida te ei leia vaimsete ega uue aja kogukondades. Neid õpetusi ei leia praegu isegi maakera suveräänsetes kogukondades, sest kõik püüavad maatriksist väljuda, kasutades maatriksi tööriistu. Need vahendid, nagu põhiseaduse vaidlustamine või iidsete seaduste vaatamine, ei vabasta teid. Põhiseadused, lepingud ja doktriinid on kehtestatud selleks, et teid tähelepanu kõrvale juhtida ja tõe eest häirida. Tõeline piibel ja kogu ajastute tarkus on sinu südames ja õpetuseks on Armastus. Sõna Põhiseadus sisaldab põhjusega sõna CON. Tea oma sõnaloitsu. Tunne ennast.

Selleks, et vabastada oma teadvus praegusest teadvusest, tuleb vaadata väljapoole praegust teadvuse konstruktsiooni. See teave on kättesaadav alates 8. dimensioonist ja seda ei saa praegu sinu maise teadvuse poolt kogniseerida, nii et pead seda TUNNETAMA, et jõuda uude teadvusesse. Sinna jõudmiseks tuleb ARMASTUST TUNDA.

On aeg lõpetada kristlane olemine ja saada Kristuseks ja Kristoseks, kes sa tegelikult oled. Sina ja meie oleme massiliselt teine tulemine ja aeg hakkab lähenema, et selleks saada. Sa ei saa selle tõe eest peitu pugeda, sa ei saa alluda, kui oled tõde teada saanud ja nii on aeg seista Ühena koos ja saada ARMASTUSEKS. Sest ARMASTUS on see, kes on Kristus ja sina oled tehtud ARMASTUSEST. Patt on konstruktsioon, et luua “süü” ja “kahtlus”, mis on sagedused, mis takistavad sul luua ühendust Looja Allika ja Jumaliku Olemusega, kes sa tegelikult oled.

Kristuse, Esseenide ja Vana-Keldi kiriku (mis on üle miljardeid aastaid vana) tõelised õpetused on väga vastuolulised ning paljud on surnud ja neid on rängalt taga kiusatud nende tõdede emaneerimise katse eest. Jumaliku suveräänina ei saa nad meile praegu midagi teha, nagu siis, kui me nõuame tagasi Jumaliku suveräänse puutumatuse, kui nad püüaksid mind või sind taga kiusata, tooksid nad kaasa KÕIK vaimse võrdsuse, mida nad on tekitanud inimkonnale ja kõigile maailmadele, mis on väljaspool seda ja on see, mida nad kõige rohkem kardavad. Nad kardavad kõige rohkem, Vastutust ja Karmalist võlga, valu ja kannatuste eest, mida nad on pannud Jumala lastele ja loomingule endale.

Lunastus on ilus asi neile, kes julgevad pöörduda kogu loomingu tõelise valguse poole. Lunastusportaal on nüüd avatud ja läbi saavad kõndida vaid julged, läbi tingimusteta armastuse tehnoloogia.

Sa tead tõde oma südames, sest su süda ei suuda sulle valetada. Oma südant usaldama õppimine on Valgus ja Kristuse tee. Ja sul on kõik see sisse ehitatud Jumaliku Inimesena, mis on loodud Jumaliku Looja ja Looja näo järgi.

On aeg seista, olla julge, võtta tagasi see, mis on õigusega sinu oma ja saada üheks kogu inimkonnaga, sest kui me teeme seda indiviididena või massiliselt, ei ole midagi, mida tajutav teine pool teha saaks. See on sinu jumalik sünniõigus. Ja on aeg tagasi nõuda oma sünniõigus rõõmule ja jumalikule suveräänsusele.

Alandlikud pärivad Maa, targad jumalikud suveräänid, kes on täidetud puhtuse ja süütusega, pärivad Maa ja ehitavad selle uueks. Ja jälle, on aeg, ainult et seekord oled immuunne ja vaba kooslooma Taevast Maa peal.

Magdaleenast minu südames sinu omale.

Stellar Fairbain 

http://declarationofdivinesovereignty.com/

 

                                      

Kategooriad:

7 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga