KES ON LOONUD EESRIIDE? ARENGU KANAL LÄBI ELU

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

Mul on raske selgitada, milline seos on inimesel eesriide tagusega. Seal teil ei ole füüsilist keha, on vaid teie vaimsus täies ulatuses. Seal on kätte saadavad kõikide elatud kehade informatsioon. Palju, mida näeme teie juures, on seotud eesriidega. Mõnedki teist ütlevad, et kui poleks eesriiet, oleks palju parem olla, siis saaks näha ja mõista oma jumalikkust.

Ma vastaksin neile – kui poleks eesriiet, siis ei oleks teil ka katsumusi. Kuid need katsumused ei ole ainult teile, ega teie vaimsusele, vaid see on energia testimine, mis on planetaarne katsumus.

Olete tulnud duaalsusesse omal vabal tahtel. Siin saate näha tumedaid ja helgeid asju ja teha neist oma valikud. Ja te olete teadlikud, et planeedil  käib pidev võitlus. Jutt käib esmalt Valguse ja Pimeduse tasakaalust, mis pidevalt on muutumas ja seda eriti viimastel aegadel. Valgus aegamööda kasvab, kuid aeglaselt. Hakkate nägema seda, mida varem ei märganud. Ühiskond hakkab paremini mõistma küsimusi, mis puudutavad ausust ja südametunnistust, mis hakkavad ärkama suuremale tõele. Seda on juba märgata paljudes kohtades üle Ilma.

Täna räägin eesriidest, et teile anda mõningat informatsiooni selle kohta.

Eesriie eraldab teid, inimvormis olekul, sellest teist, kes esindab loovusluse suursugusust. Eesriie on loodud inimese poolt, mitte loovusluse poolt ja eesriie  on kui katsumuste element planeedil oleku ajal.

Seoses sellega tahaksin teile öelda, et kuna eesriie on teiepoolne ning eraldab teid loovuslusest, siis ka teie  vastutate selle eest. Seega eesriie ei ole miski, mida, teie väitel, on loodud eesriidetaguste poolt, et te ei saaks näha tõde. Eesriie oli loodud ammu enne teie tulekut planeedile. Aga ma  lisan, et eesriie on muutuv  ja see muutub pidevalt hõredamaks. Ka hõrenemine on teie töö tulemus, seegi töö on teie vastutusel.

Te kindlasti küsiksite, kus see eesriie asub, mille eest olete vastutav ja kas tuleb aeg, kui ta kaob täielikult?

Oo, jaa, edasi  ma kutsun teid teise Ilma, vaid hetkeks.

Ka seal olid samad probleemid, nagu teilgi. Ka neile saabus ülemineku protsess ja ka neilgi hakkas eesriie hõrenema. Ja see ei ole teie mineviku maa. Neilgi kord kadus eesriie ja see oli nende endi teene. Nemadki hakkaksid teadvustama oma loovuslust ja ühesust sellega. Mõned neist on külastanud teidki, kuid te näete neid inglite näol, aga mitte mingite humanoididena.

Te  võiksite endale teadvustada, et äkki nad on sealse planeedi ülestõusnud meistrid, kes tulevad teid aitama?

Kogu maailm  usub ingleid ja neid on igas kultuuris.

Kas nad on tulnud muudest kohtadest?

Edasi küsiksin teilt, et  kust tulevad vaimsused (hinged)?

Teie arvates planeet on täis hingesid ja neid tuleb aina juurde, kuid kust neid tuleb ja mida nemad tegid enne Maale tulekut?

Ehk mõnedki on tulnud mujalt, et korrata seda, mis on kätketud nende olemusse, nende psüühikasse. Nemad näevad tulevikku positiivsena, seetõttu saavad neist kiiresti vanad vaimsused, ehk Valgustöötajad.

Ehk mõnedki neist olete teie ise?

Eesriie muutub teile lähedasemaks, muutub õhemaks ja läbipaistvamaks ja te hakkate mõistma eesriide olemust. See on loodud inimmõistusega, et eraldada inimest loomislättest.

Iga kaheteistkümne Ringi ajal oleme käinud üle silla, mille keskel on uduloor. Sild ja udu selle keskel ongi eesriie.

Eelpool öelduga sai teile antud eesriide määratlus.

Silla ületamisel jõuate vaimsuse energiasse, ehk eesriide tagusesse. Tänu reinkarnatsioonile eesriide taguse kohta on hulga legende, millesse on põimitud mõndagi eludest väljaspool Maad.

Kaheteistkümne Ringis käib vabanemine eesriide olemasolust. Nii olete valmistumas sellele, mis ükskord sünnib teie planeedil. Siis senised mõistmised hakkavad asenduma sootuks uute mõistmistega.

Seega, mida enam hakkate mõistma eesriide tagust, rakendama seda oma ellu, seda võimsamaks muutute ning seda kergem on saavutada tervenemist.

Sõnum eesriidest räägib suhetest loovusluse lättega. Teie seas on palju neid, kes on valmis kaotama eesriide, et tunnetada ühesust loovuslusega. Loovuslus on igaühes teis.

Läheme nüüd taas üle silla, et kohata uut reaalsust, et kuulda vastuseid küsimustele.See reaalsus erineb sellest, milles olete üles kasvanud, kuid, see on reaalne omal viisil.

Kas neil reaalsustel on erinevad tasemed?

Muidugi on. Need  erinevad mõõtmelisustest, mida olete kogenud enne silda,  kuid need on sama reaalsed, kui reaalsed on teie mõõtmelisuse reaalsus.

Süvenege iidsete tarkade ja šamaanide kosmoloogiasse, nemad kinnitavad erinevate reaalsuste olemasolu – nemad külastasid neid ja  tõid sealt mõndagi uut endile. Mõnedki neist, kes on ületanud silda mitmeid kordi, ei tea veel päriselt, mis seal on. Te olete üksnes tunnetanud kokkpuudet sellega, selle ühe osaga.

Läheme läbi udust, mis on keset silda, mis varjutab silla teist otsa. Ületades silda, esmalt pääsete imelisse valgusesse, mis pole sugugi eredam senisest. See on suurepärane ja see muutub must-valgest värviliseks. Seal kõik, mida saate näha, tantsib – olgu see rohi, või taevas, kõik tervitavad teid tantsides.

Edasi läheme läbi portaalist, mis avaneb teie ees ja mis kutsub teid uuele kogemisele.

Astuge edasi ja teid taas ootab tool – olete oodatud.

Teid ootavad esindajad erinevatest ingellikest valdustest. Need saadavad teid alati, kuigi olles seni eesriide tagustes, on sellel poolel, mis on teie jaoks mõistmatu, kus teie arvates on inglid.

Istuge toolile.

Teie ette ilmub nimetu ingel, kellele te kohe annate nime. Põnev on see, et kui annate inglile nime, ta kaob. Kui ta ilmub taas, te annate talle uue nime. Inglid ei ole kunagi ühte nägu.

Siin olete piiritus mõõtmelisuses, oma parimas avaldumises.

Ingel võtab teie käest kinni, et tervitada teid Koju tuleku puhul, kasvõi mõneks hetkeks. Temast kiirgab mitte üksnes suursugusus, vaid ka sõbralikkus, ingellik sõbralikkus. Ingel hakkab ilmutama pilte teie ümber. Neis ta näitab teie tulevikku. Piltides ei ole midagi kindlat. Ta näitab teile teie Maad sootuks teises olus ja ilmes – see on pilt teie tulevast Maast. Tuleviku ingel näitab, et tulevikus on kõik teisiti, kui olete arvanud. Ingel ilmutab teile pilte, mis panevad teid imestama – te tunnete neis midagi ära, aga samas, ei tunne ka. Vaadates pilte, avastate end lapsena, lapsena tulevikus. Edasi ta näitab teile teie pärandit ja see  jõuab teie käte juba selles elus. Ja igas järgnevas elus saate kasutada seda üha enam ja enam.

Ingel näitab teie teadvuse evolutsiooni kulgu ootamatus suunas. Seal toimub kõige ühtlustumine, tasakaalustumine ja harmoniseerimine, et üks ja sama vaimsus on kõigi jaoks, mis on teie jaoks veel tabamatu. Kuid avaruse suhtes see on nii. Avarus on teie Kodu. Ingel  näitab teile teie Kodu. Oma naasmisega Koju ärkate, vabanete pimedusest – must-valge nägemine muutub värviliseks.

Kogu protsess käib läbi raskuste. Kõik see käib läbi teadvuse muutuse ja selle avardumise. Muutus toimub põlvkondade jooksul. Seda kõike näitab teile ingel oma piltidega..

Nähes seda kõike, küsite – mis saab teiega?

Ingel võtab teie käest ja ütleb: „ üksnes kõike paremat.“

Nii läheb seetõttu, et olete võimas inimolemus ja teil on tulnud aeg seda teadvustada.

Lõõgastuge, lõõgastuge, ja veel kord lõõgastuge.

Selline on teie tulevik ja teie ise olete kujundanud seda selliseks.

Me täname teid, et soostusite tulema üle silla, et julgesite tulema ja vaatama oma tulevikku.

Meistrite jaoks eesriiet ei ole, ja nad ei saa kaduda Eelia taoliselt taevastesse. Neist saavad inimesed, kellega tahaksite koos olla, kes  näitavad teile  teed vaimses arengus. See on kindel ja seda on olnud varemgi. Seda olen näinud mujalgi. Seetõttu tulin teie juurde 1989 aastal, kuna nägin teie liikumist selles suunas. On õnnistatud need, kes on sellel ajal planeedil. Nende vaimsus on kogenud seda paljude kehastuste ajal, planeedil Maa ja mujal. Meie täname teid tehtud töö eest.

ARENGU  KANAL LÄBI  ELU

Kõige esimesena on teil vaja õppida vastutama, võtma vastutus oma seesmise olukorra üle. Antud etapil te ei ole veel võimelised mõjutama sündmusi, mis avanevad teie ümber. Need sündmused avanevad paljumõõtmelise kavandi kohaselt ja neid tuleb teil tunnetada ja vastu võtta. Kõlab lihtsalt, kuid teostada seda on teil veel raske.

Oluliseks faktoriks on enese teadvustamise aspekt, ehk enese teadvustamine ja loovusluse teadvustamine endas. Loovuslus on teie suurimaks toeks. Selle mõjul kaovad kõik seesmised blokeeringud ja hirmud ja asemele tuleb Rahu ja Tasakaal.

Peate mõistma, et selleks ei ole tarvis rakendada mingeid jõu pingutusi, on tarvis vaid olla suurimal neutraalsuse tasemel ja kindlas vaimsuse väes. Koondage oma tähelepanu lõpmatul, piiramatul, võimsal, seesmisel loovusluse lättele. Kui teie kavatsused, soovid ja püüdlused on suunatud arengule, siis Läte kannab hoolt teie üle nii, et teil ei ole tarvis millegi üle muretseda.

Teadvustage, et Kõrgemad helgemad väed on teiega.

Tunnetage oma väge ja selle loovuslikkust. Te olete Valgustöötajad.

Ei tasu hoida tähelepanu teid ümbritsevatel sündmustel. Te ei ole võimelised isoleeruma neist täielikult ning eralduma mistahes provokatsioonidest. Kuid teil on valik, millele keskenduda oma väes. Kui te ise ei tee kindlaid otsuseid, siis teile ei tule selgeid püüdlusi, selgeid harmoonilisi eesmärke, eriti, kui ei teata, kuhu liikuda – siis otsuseid teie eest teeb keegi teine. Kuid nende otsused jäävad kaugeks teie arengule ja teie hüvangule. Te ise saate teha otsuseid, mis on otstarbekad teie arengule ja  mis resoneeruvad teie vaimsusega.

Kuivõrd olete kaasatud protsessidesse, oleneb kahest asjast – kuivõrd neutraalsed olete ja kuivõrd kindlad olete otsustusvõimes, sellest oleneb, kuivõrd helged on teie soovid ja vaimsuse püüdlused luua harmooniat oma ellu. Ärge laske kellelgi lõhkuda teie seesmist telge. Toetage valguse voogusid mööda oma telge.

Oma seesmuse sügavustes olete alati teadlikud, mis on oluline, mis on väärt ja otstarbekas vaimses arengus. Te olete osa loovusluse väest, olete loovusluse juuresolek. Teisse on kätketud tohutud tarkused ja teadmised. Teie seesmine Ilm on uskumatult rikas. Kogu Ilma väärtused on teis – teil on tarvis vaid märgata neid ja avada need enda seesmuses.

Atribuut, mis aitab teid selles, on kindel veendumus oma loovuslikus päritolus. Te olete osa elu lättest. Te olete siin, et luua kõige kaunimat, mis on teisse kätketud. Kui teil on parimad ja helgemad kavatsused, siis miski ei saa sekkuda teie loovuslusse. 

Ja nii see on tõemeeli…

Krayon

 

 

Kategooriad:

9 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga