ARKTUURLASTE SÕNUM APRLLIS 2024

 

Tere taas, kallid lugejad…

Teile on sageli räägitud, et austada kedagi tõeliselt, tuleks esmalt austada iseennast. Enese austus on raske neile, kes on vaimselt ärganud ja samuti ka neile, kes selleni pole veel jõudnud. Enamus teist usuvad, et enese austus on austus enese kolmemõõtmelisuse vastu, kuna enamus teist samastab ennast oma füüsilise kehaga. Sageli enese praalimist ja kiitlemist võetakse enese ülistusena, mis tegelikult aga on enese austuse puudumine. See on teie teadvuse (ego) seisund, mis vajab pidevat kindlustunnet ja tunnetust, et on austust ja tunnustust väärt.

Inimesed, vastavalt oma vaimsele arengule, hakkavad meenutama ja analüüsima oma minevikus tehtud tegusid, uuest kõrgemst vaatevinklist. Öeldud sõnad ja tehtud teod, millised said väljendatud vähem arenenud teadvusega, hakkavad esile tooma enesesüüdistusi ja kahetsusi ning isegi põhjustavad viha enese vastu.

Enese tühisuse tunnetus paneb küsima endalt, kuidas on võimalik üldse tunnustada sellist inimest?

Kuna maised üleelamised on üks tahk kogemistest, siis sellistes kogemistes te pole üksi.
See on vaid veel üks samm teel kõrgema vaimsuse poole. Kui mõistate seda ja võtate end sellisena, kes te tõeliselt olete, hakkate automaatselt mõistma, hindama ja tunnustama inimest, kelleks ennast pidasite. Lubage tunnustuse aspektil endas avaneda. Tunnustada ennast, ei tähenda tunnustada oma ego. See on vale tunnustus, millega olete kahjuks harjunud.

Olete loovuslik teadvus, millisena olete olnud kõikide elude ajal, kuid mida te ei osanud kunagi isegi aimata.

Enamus peab tunnustust armastuseks, mis paraku on vaid emotsioon. Emotsioon  kajastab energia liikumist. Armastust  tunnustab enamus inimkonnast. Armastus kujutab endast kolmemõõtmelises kontseptsioonis, kõikjal olevat loovusliku teadvuse energiat, mis seondab inimesi, loomi ja taimi. Seda kõikjal olevat seondavat energiat tõlgendatakse ja mõistetakse individuaalse teadvuse kohaselt. See energia tuleb esile ja seda elatakse läbi viha, aga ka läbi armastuse.
Enamus inimkonnast ei ole suuteline võtma tunnustust, Looja kõikjal oleva energiana. Nii see jääb seni, kuni nad mõistavad ja integreeruvad Ühesusega.

Elades läbi lugematuid elusid, iga inimene koges nii sümpaatiat kui ka antipaatiat.
Kuid pidage meeles, et igasugune kogemine on olnud õpetav. Selline kogemine peaks igat inimest viima vaimsuse kõrgema teadvustuseni. Ei tasu kinni jääda minevikus toimunud sündmustele.

Üldised armastuse kontseptsioonid on olnud rajatud teil eraldumisele, kus  armastus on piiratud seksuaalse himurluse ja pühendumusega. Selliselt on olnud teie poolt tõlgendatav loovuslik energia planeedil.

Kas olete valmis üle minema teadvuse uuele tunnustavale tasemele?

Selleks on loovusliku teadvuse elav ja alaliselt loov energia ja te sõuate selle voogudes. Neis voogudes on tarkus, hool teiste vastu, rahu, rõõm ja naeru küllus. Ja te sõuate selles voolus alaliselt, ega eraldu neist kunagi.  

Kolmemõõtmelisuses teie teadvus tõlgendas loovuslikke väljendusi duaalsuse ja usu lahususe tasemel. Kuni enamus ei ole suutelised nägema reaalsust, milline on kõige aluseks, seni  lähtute programmeringutest ja liba uskumuste tõlgendustest, millised on moodustatud inimmõistuse poolt. Teadvuse reaalsuse mõistmine aitab tuua esile kõike ja muuta arusaamisi.

Meisterlikkuse saatus.

Seesmise hiilguse ja seesmise suursugususe avastamine on see, mis praegu planeedil toimub.

Kas inimolemus saab eksisteerida kaoses?

Vastuseks on jah ja see on tunnuseks, mis näitab inimese suursugusust. Meisterlikkuse saatus on see, mis sünnib inimkonna jaoks nüüd ja tulevikus ja sellest olenebki meistri saatus.

Oleme varem teile rääkinud prohvetlikust ennustusest, praktilisest informatsioonist selles, mis võib tulla seoses uue inimese kujunemisega, kui vana vaimsuse, kui Valguse töötaja tulekuga. Kuid uus inimene tuleneb siiski vanast karmast, Akasha salvestistest – sellest saab uus inimene, kes on lõpetanud vanad programmid ja tervendanud oma energia madalasagedustest energiatest. Siis ta ei hakka enam elama vana süsteemi kohaselt.

Ta hakkab juhenduma oma vaimsuse osast, hakkab juhenduma oma 24 kromosoomi paarist.

Teie DNA on ärkamas.

Seda on toimunud ka varem ning seda olete tegemas nüüd ka teie. See on oluline märgis inimkonnale. Meisterlikkuse käivitumine on väga ligidal.

Meisterlikkuse esimeseks aspektiks on Ilm keset kaost. Keset kaost…

Kes teie seast on kaoses?

Kõik, kes lähevad välja ja suhtlevad teiste inimestega, on kaoses. Kui kuulate oma tänaseid uudiseid, siis olete ühtne kogu planeedi disfunktsionaalsusega – siis oletegi üldises kaoses.

Kas kaoses olete üksnes kolmemõõtmelise aspekti tõttu?

Seda teeb teie mõistus teiega ja just nendega, kes elavad pidevas hirmus ja seega alalises kaoses. Teid on õpetatud selline olema, kuna olete häälestunud ideele, et olete planeedil ohvrid – olete kaoses. Ja te olete suurimas kaoses, kui ei leia endale tunnustust.

See on õudne – kõikjal kaos – ei saa olla kindel isegi endas.

Meistri esmane atribuut on selles, et, olles keset kaost, tema saab olla rahus ja tunda end ohutult. Seega meisterlikkus hakkab muutuma inimkonna jaoks kättesaadavaks mitte üksnes Vana Vaimsuse tagasi tulekuga, vaid ta hakkab ärkama tänu protsessidele, millised  toimuvad ülemineku ajal. Meisterlikkus hakkab esile tulema osade kaupa, juba praegu.

Nüüd on käivitumas uus süsteem, mis avanes Nullide ja Punktide näol. Just sealt tuleb informatsioon teie DNAsse, mis töötab võrede tasemel planeedi energiatega.

Teis on töötamas palju seda, mis kinnitab teie meisterlikkuse taset. Teiega hakkavad sündima ootamatud asjad. Ja see  juhtub teiega juba praegu. Inimolemus eemaldub sellest, mida  läbisid teie vaarisad.

Avage oma mõistus ja paisake valla omad ootused. Olete jõudnud tasemele, et olla rahulolev.

Meister mõistab, et ta on Kõige Olemasoleva Looja osa, milles on elu ja tema vaimsus.

Just praegu algab uue elu meistri töö.

Leidub paljusid, kes ütleksid, et see ei ole tema jaoks. Aga see on alla andmine ja selles on kahtlus. Selles seisnebki kaos. Ärge laske oma vanadel harjumustel tulla meistri teekonnale .

Vaadage, kes te olete praegu, te olete uue elu meister.

Just sellisena näeme me teid praegu. 

Oleme Arktuurlaste rühm

Kategooriad:

3 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga