PLEJAADIDE SÕNUM

Valguse Perekonna liikmetena olete te siia planeedile kehastunud selleks, et seada end valmis oma töö tegemiseks. Mis on teie töö? Teie töö on üsna lihtne: Te kannate sagedust piiratud valguse sagedusega süsteemidesse, sest Valgus on informatsioon. See ei ole külm, arvuti-andmete informatsioon. Seda informatsiooni edastatakse bioloogilisel teel teadvuse elektromagnetilise välja kaudu. Selles olete te eksperdid. Kui teil oleks enda visiitkaart, mille olete välja andnud oma identiteedi täielikus mälus, oleks seal kirjas midagi sellist:

“Valguse Perekonna Mässaja. Süsteemide Purustaja. Saadaval vaba tahte Universumis teadvuse süsteemide muutmiseks. Nõudmisel.”

Teist paljudel võib olla tunne, et olete seda varem teinud. Te olete. See on teie multi-dimensiooniline mälu mis ütleb, et te olete käinud seda sama asja tegemas ka teistes süsteemides. Protsess on väga tuttav, sest tüüpiliste Valguse Perekonna liikmetena, te seda teetegi. Te informeerite süsteeme. Te sisenete ja ehitate reaalsusi uuesti üles ja olete selles eksperdid. Protsessi mälu te unustasite, sest tulite siia opereerima samade seaduste järgi mis kõik teised. Seepärast olete te siin inimesena ja täielikult kustutatud mäluga. Enne saabumist te teadsite, et mälu unustamine on selle protsessi osa ja te valisite nimelt välja ajahetke ja sugupuu, mis annab teile oma eesmärgi täitmiseks parima energeetilise ja geneetilise ühenduse.

Kui te siia, Maa tasandile, kehastusite, saite te kaasa kindlad valguskoode hoidvad retsessiivsed geenid, mis andsid teile kõrgeimad võimalused oma psüühiliste ja intuitiivsete võimete arendamiseks. Sellele lisaks, kandsid need geenid endas ka veidi mälestusi, mis teist teistest eristasid, kuid seda määratleda te ei osanud. Nende jõudude ja annetega on teie eesmärk olnud ehitada oma elu ja anda inertsimomendile luba juhtida end kogemustesse, mis enamuse kogemustest erinevad. Maa Algsed Planeerijad olid Valguse perekonna liikmed. Nad on Olemused, kes töötasid ja keda seostati teadvuse tahuga, mida nimetatakse Valguseks. Valgus on informatsioon. Valguse Perekonna liikmed loovad Valgust ja nad osalevad selles oma spetsiifilisi teadmisi jagades. Me meenutame teile, et te olete Valguse Perekond ja miljonid teist on praegusel ajal Maal tööülesandeid täitmas. Valguse Perekonna liikmetena, kannate te kõik endas võimet tõmmata oma kehasse Valguse sagedust ja seda Maa tasandil levitada.

Te mõtlete, et olete liha ja luud, kui tegelikult olete kombinatsioon elektromagnetilistest signaalidest. Evolutsioon, mida te praegu läbi teete, tegeleb valguskeha ehitamise ja integreerimisega. Teie valguskeha on vaja karastada; liigutada ja venitada, et tuua ta leebelt omaenda teadvusesse. Teie valguskeha ülesehitamise üks peamisi võtmeid on selgus sellest, kes te oma reaalsuses olla kavatsete. Teie valguskeha teab, et ta loob mõttega ja ühendab teid loomise kangaga. Valguskeha kaudu avaneb ajaliin, pääsedes ligi mitmekihilistele draamadele ja teie väljakutsed koguvad jõudu, kui olete silmitsi pealtnäha kaardistamata, ometi tuttavate territooriumidega.

Te olete ühendatud kogu eksistentsiga ja evolutsiooniline hüpe seisneb uue teadvuse äratundmises ning ta siin ja praegu kasutusele võtmises. Armsad sõbrad, usaldage, et eksisteerib kõrgem kord ja eesmärk. Teie ülesanne on tõlkida oma eesmärk oma kehasse ja Maale. Sellega aktiveerite te ümber järjestamise paljudel tasanditel eksistentsis, mis kõik on ühes praegus. Reaalsuse erinevate aspektide avastamises on oluline vaadata sügavama pilguga oma sõiduvahendit – oma füüsilist keha.

Teie Valguskeha hoiab teie mitme-dimensioonilise identiteedi põhiolemust, mis omab teile ligipääsu oma suurema identiteediga ühinemise soovi kaudu. Teie Valguskeha suudab žongleerida reaalsusi ühest vaatest teise nagu te televiisoris kanaleid vahetate, läbi teadvuse nihutamise kavatsuse. Teie valguskeha hoiab kodeeritud andmeid. Ta tõlgib maailmade ja reaalsuste tervikkommunikatsiooni teisse läbi teie füüsilise keha. Teie ülesanne on panna tähele nüansse ja sünkroonsusi, mis teile märku annavad. Enda mõistmiseks kujutlege mitmekihilist olevust, mille kõik osad on eraldiseisvad kehad, mis hingavad ja on teistega ühendatud. Te olete füüsilised; mentaalsed; emotsionaalsed; vaimsed olendid, kes on omavahel ühendatud Valguse keha kaudu, mis kiirgab energiat ja liidab teid kokku valgusolendite lõputu arenguga.

Mateeria on lihtsalt vangistatud valgus. Valguskeha ehitamise käigus, leiab aset molekulaarstruktuuri ümber korraldamine, mis lõdvendab teis materialismi haaret. Seda selleks, et vaimne mõistmine saaks teid igapäevases elus juhtida. Vaid läbi hinge saate hankida mingitki mõistmist sellest, mis te maailmaga juhtub. Valguskeha ehitamine lubab kombineerida valgusest väiksemal määral vangistatud mateeriat ja saada teieks. See omakorda pakub teile vabama väljenduse ja lubab teil otsida oma allikat.

Sõna otseses mõttes näete te oma keha muutuvat. Ta muutub elusamaks; kaunimaks; tugevamaks ja tema sooritusvõime paraneb. Temast saab tohutu hulga informatsiooni protsessor. Te peate oma kehas suutma opereerida kõrgemal elektrilisel sagedusel. See toob lõpuks lahendused kõikidele paigaldus väljakutsetele, millega silmitsi olete. Kõrgenenud energia teie sisemuses aktiveerib peidetud anded ja päästab valla psüühiliste võimete renessanssi: selgeltnägemine; selgelt kuulmine; telepaatia ja tajuteadvus, mille teadmised ületavad kaugelt teie käesoleva hetke teadmised. Kui elektriline vool on teie kehasse sulatatud, siis luuakse traditsiooniliste struktuuride ümber, mis vormivad teie kommunikatsiooni, ümbersõit et vahetada andmeid vaid piiratud mustrite piires. Te hakkate ronima redelil ja kogete teistsugust vaadet, millega reaalsust tõlgendada.

Ühiskonna ülim türannia ei ole juhtiv sõjaseisukord. See on psühholoogiline teadvuse manipulatsioon, mille kaudu reaalsust defineeritakse nii, et need kes selles eksisteerivad isegi ei taju, et nad on vangis. Nad isegi ei mõista, et sellest, kus nad eksisteerivad on ka midagi väljapool.

Meie esindame seda, mis on väljapool seda, mida neile on õpetatud eksisteerivat.

Meie, Valguse Perekonna liikmed, loome uut Maad, mis on Vaba.

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga