KRAYON – TAGASI PÕHIMÕTETE JUURDE

Alustame algusest. Universumi püha olendi jaoks on see tõepoolest kummaline asi. Inimolenditel on kirglik vajadus saada teadmisi energiate kohta, mis ei ole veel saabunud. Siin sa oled, kõnnid mööda teed ning näed, et see hargneb. Sa tõepoolest näed hargnemiskohta ja pisut ka seda, kuhu teeharud viivad, seega sa ei muretse, millega on tegu, kuid sa ei tea, millist neist valida. Niisiis istub inimolend sageli jahmunult maha ning hakkab eelseisva pärast muretsema! Kummale poole ma minema peaksin – paremale või vasakule? Niisugune on teile iseend näitav lineaarsus ja teie jaoks sellega kaasnev ebamugavus.

Veelkord, mures mahaistumise põhjus on selles, et teie, inimeste, elus on saladuslikkus. Parim viis selle selgitamiseks on jällegi rongi näide: sa oled lineaarses rongis. Sina oled rongi vagun ja rööpad on teie lineaarsus. Sa liigud oma lineaarsel moel minevikust olevikku ja tulevikku ning koged nende energiaid ükshaaval, kui need su teed riivavad. Seetõttu mõtiskledki sa alati selle üle, milline on järgmine energia, sest rong on alati liikumises, läbides neid pealtnäha uusi sündmusi.

Nüüd lubage mul end viia teisele poole loori ja rääkida teile, millega te tegelikult harjunud olete: Kujutlege sealpoolset rongi. Seal ei olegi rööpaid. Kõik need energiad, mis on sinu teel kolmemõõtmelise rongi ees ja taga, on nüüd üksteise peal keskel, otse sellesama rongi peal. Nii võid sa öelda, et sul on võimalik kogeda neid kõiki üheaegselt ja selles ei ole mingit saladuslikkust. See on see, millega sina universumi olendina harjunud oled ja selle nimeks on “praegu”.

Kui soovid olla lineaarne, saad sa pöörata rongi vaguni ükshaaval suunaga iga energia poole, millega soovid suhelda. Kuid kõik mineviku, oleviku ja tuleviku energiad on sinu vaguni keskel üksteise peal ja sa tajud neid kõiki üheaegselt. Mitte üheski neist ei ole mingit saladuslikkust, sest nad kõik on kogu aeg kohal.

Teisel pool loori ei ole sul seega sellega mitte mingit probleemi, aga kui sa saad inimeseks, siis ilmutavad asjad end lineaarsel viisil ja see ajab segadusse. Seepärast näitad sa üles kirglikku vajadust teada energiate kohta, mis ei ole veel saabunud. See on intuitsiooniga vastuolus! Miks peaksid sa hoolima energiast, mis ei ole veel saabunud? Tee hargnemiskoht, isegi kui sa näed seda selgelt, on sinu jaoks saladuslik.

Õnnistatud on inimene, kes mõistab kannatlikkust. See on inimene, kes jääb muretsemise asemel püsti ning jätkab oma teed hargnemiskoha poole, sest ta teab, et see on ainus koht, kus otsuseid saab teha. Teel sinna ümiseb ta viisikest ja ta süda on rahulik, kuni ta jõuab hargnemiskohani. Siis seisab ta valikuenergias. Siis ja ainult siis saab ta sõnumi Vaimult.

See on antud hetke energia ning sõnum võib olla intuitiivne: “Pööra vasakule!”. See ongi ühendus! See ongi toru oma toimimises. Ilma ühenduseta inimolenditel puudub selliste asjade suhtes intuitsioon. Isegi kui nad seisavad haruteel valikuenergias, on nad ikkagi mures. Nad ütlevad: “Ma proovin seda ja ma proovin toda. Ma soovin, et siin oleks keegi, kes mind juhendaks.” Ongi, ja seda nimetatakse ühenduseks Vaimuga. Seda kutsutakse oma Kõrgema Mina torukraani lahti keeramiseks, see on allikas, millele kuulub elutarkus ja tõde sellest, kes sina oled.

Me oleme andnud ühe õppetunni teise järel sellest, kuidas seda saavutada. Inimesed anuvad: “Kallis Vaim, sa räägid selle ja tolle tegemisest… kuidas me selleni jõuame? Kuidas ma selle ühenduse leian?” Ja ma vastan teile järgmist – see tuleb puhta taotlusega. Jumal teab, kes sa oled. Jumal teab, mida sa endast kujutad. Kui sa alustad seda protsessi eheda taotlusega, öeldes: “Ma tahan selle kohta rohkem teada saada”, saad sa abi, mida vajad. Siiras taotlus erineb passiivsest taotlusest. Passiivne taotlus on niisugune: “Ma proovin seda, ma proovin toda ja kui kumbki neist ei tööta, proovin midagi muud.” Selline on sinu arusaamine juba ette ära tehtud otsusest: “See ei hakka toimima”. Puhas taotlus ütleb: “Kallis Vaim, ma tean, et see toimib, sest ma olen osa sellest”.

Näed sa erinevust? Kui usaldad kellelegi teisele millegi sinu jaoks väga olulise tegemise, siis sa muretsed. Kui sa aga teed seda ise, on ülesanne otse sinu ees ja sa ei ole mures. Niisiis, kui sa tunnistad oma jumalikkuse “omaks”, siis teed sa tegelikult ise Jumala tööd!

Ja nii see on…

Kryon
Tõlgitud Anu Rumesseni poolt

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga