PLANEERITAV SÜNKROONSUS, Montreal

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

See ruum on täis koherentsust, kooskõla ja koosmängu, harmooniat ja mõistmist, armastust ja kaastunnet ning seda kõike on raske sõnadega edasi anda. Koherentsus, see on nagu ühe vaimsuse kokkupuutumine teiste vaimsustega, viisil, mida oskavad ainult vaimsused. See on selline süsteem, mida ei suuda selgitada ükski lineaarsus, seda enam selgitada inimolevusele, kes  elab ja hingab lineaarses maailmas. Kallid, on aeg hakata muutuma ja on vaja häälestuda lineaarsuseta asjadele.

Selle sõnumi nimetasin „Planeeritav sünkroonsus“. Võib ehk näida, et neid kahte sõna ei saa paigutada kõrvuti, kuna siis  kaob sõnade mõte. Sünkroonsus ise omas määratluses tähendab, et midagi on sündinud kokkupuute teel ja millega puutub kokku miski veel ning seetõttu selles ei saa olla midagi ettekavatsetut, või juhuslikku sündmust – mitte teie arusaamiste järgi.

Vaimsuste koherentsus.

Järgnevalt tahaksin rääkida süsteemist, mis on väga kaunis ja haarab teid kõiki. Juba 29 aastat järjest räägin teile, et  te ei ole üksi. Oleme pakkunud teil minna oma kambrisse ja sulgeda uks, kustutada tuli, et oleks üksi olemise tunne. Kuid ka siis sa ei ole üksi. Just samal põhjusel, mille järgi ei saa jääda üksi, on selgitatav ka planeeritav sünkroonsus. See, mida tahan jagada teiega ning  ma nimetaksin selle „vaimsuste koherentsuseks“. Ma alustaksin päris algusest. Kui paljud kuulajatest, lugejatest ja siin istuvatest minu ees, teavad seda, et teie sisemuses on osa sellest, mis on teie kõrgem osa, mille nimeks on  Kõrgem Mina. Mõned ehk teie seast ütleksid, et  see osa inimeses on Vaim. Oleme rääkinud, et vaim ei ole kogu ulatuses inimkehas, sest ta ei mahu sinna ära täielikult. Kui see  õnnestuks, siis keha põleks kohe ära, aurustuks, kuna eesriide tagusest  tuleks liiga võimas energia. Seega, osa vaimust on inimkehas, aga ülejäänud osa asub müstilise piiri taga, mida nimetame „eesriideks“. Kuid üle kõige  on Looja. Kusjuures on huvitav see, et kui palju ka ei oleks inimesi planeedil, kõigi vaimude suurem osa asub eesriide taguses, on jätkuvalt koos ka Loomislättega, Jumalaga, Vaimuga. See ongi ühenduseks, sidemeks Jumalaga ning see on olemas teil kõigil.  Edasi  võtame ette järgmise asja.

Praeguse nihke peamiseks eesmärgiks teile on, et on aeg alustada vaimse evolutsiooniga. Seega, vastavalt füüsilise keha vaimsele evolutsioonile, kehad hakkavad liituma oma esoteerilise osaga ehk Akaššidega ja Kaasasündinuga – nende enda osadega, mida te näiliselt arvasite olevat teist eraldi. Algab nagu kokku kasvamine ja kokku sobitumine, te hakkate teadvustama, mis on tegelikult mõistmine, mis on  tõeliselt heasüdamlik loomus. See on seni teie eest olnud varjatud süsteem, millest täna soovin rääkida teile.

Sünkroniseerumise võime.

Sünkroniseerumine on paljude jaoks väga imelik. Loogilise mõtleja jaoks on see arusaamatu ja võimatu.  Kui teiega hakkavad toimuma mõningad asjad, milliseid te ise ei ole võimelised selgitama, kuid need reastuvad kokkulangevuse seeriasse, siis enamasti öeldakse, et vaata aga vaata, sa oled õnneseen. Sa vaatad neile otsa ja ütled neile seda, mida nad ei tea, et sa ainult kasutad teatud süsteemi ja planeerid ise oma sünkroosust. Kas see on üks praktikate  erisus? Ei, see on midagi enamat, kui üksnes praktika, sellest saab teile ellujäämise vahend. Mis oleks, kui ütleksin, et sinul on võimed sünkroniseerida asjade ilmumist oma ellu, asju, milliseid kõige enam soovid, kõige tavalisematest igapäevastest, kuni kõrgeimateni kõrgematest. Saada asju siis, kui sa neid vajad oma elus., kaasa arvatud ka inimesi mõistmises, armastuses ja suhetes. Leida sünkroonsust, ehk kohates vajalikke inimesi vajalikul ajal, kes  teavad asjadest, mis aitavad teha teil õigeid samme ja valikuid.

Vaatame ühte näidet. Sa ütled oma vestluskaaslasele, et sa  lähed täna huvitavale kohtumisele. Tema tunneb huvi, et mis seal toimub? Sa vastad, et kavatsed kohtuda kellegiga, kellel leidub vastuseid sinu probleemi lahendamiseks. Vestluskaaslane ütleb sulle, et siis on hästi, aga mis on selle inimese nimi? Sa vastad, et sul ei ole aimugi. Vestluskaaslane küsib imestunult, et kas sa siis ei tunnegi teda? Sa vastad, et üldsegi mitte ja me ei ole varem kohtunud. Sinu vestluskaaslane küsib seejärel, et kuidas sa siis tead, et ta on seal? Ja sina vastad, et sa  lihtsalt tead, kõik läheb nagu pusle tükid kokku, ehk siis minu ootus ja minu alateadvus on seonduses/ühenduses tema alateadvusega, minu vaimsus on seonduses tema vaimsusega ning seda tean nii mina, kui tema. Kuigi me ei ole seni veel tuttavad, kuid tema on kindlasti seal. Siis sinu vestluskaaslane pöörates sinult ära, ütleb, et  ju sa siis oled üks neist esoteerikutest.  Sinu kohtumine läks just nii, nagu sa olid rääkinud, sa said vajalikke vastuseid oma küsimustele. Ja kohtumine toimus just sellisel kujul, nagu olid oodanud.  Igasugune inimene või asi võib anda täieliku vastuse, mis  vastab sinu vajadustele ja selline ongi sünkroonsus.

Pöördumine alateadvuse poole, oma intuitsiooni poole.

Teil paljudel on kogemusi parkimise koha otsingul. Seda juhtub sageli, et otsides autole kohta, näete, kuidas teisedki  paaniliselt otsides tiirutavad ringi. Kuid mõned teie seast juba oskavad kasutada süsteemi, mis töötab suurepäraselt. Pannes oma käe kas südamele või lihtsalt tõsta see üles, et teatada, et ma vajan abi parkimiskoha leidmisel. Seejärel tekib inimesel veider alateadlik tunne, mis soovitab pöörata paremale ja siis otse, siis vasakule ja taas vasakule. Ilma lisa infota, midagi hääletaolist kõlab peas, mida tuleb järgida.  Järgides juhendust, pöörates paremale, jõuad kohani, kus üks masin hakkab välja sõitma ja vabastab koha – vajalikul ajal ja sobivas kohas. Ja teine kord kordub sama, taas ja taas.

Kõikide vaimsuste seonduste süsteem.

Kuidas selline asi on võimalik? Tahan anda teile vastuse sellele küsimusele ja samas rääkida, et see on võimalik ja kättesaadav kõigile. Kuid need, kes tahaksid seda kasutada, või  õpivad seda kõige parimal viisil, on selle planeedi vanad vaimsused, kes kuulavad hiljem või istuvad siin, neil on tugev kontseptsioon, et peab kõrvaldama endast lineaarsuse.  See, mida soovin teile rääkida, läheb lineaarsuse raamidest kaugele välja. See ei hakka tööle, kui kaasate sellesse oma mõistuse. Sellesse on vaja kaasata oma süda, kuna kõik väljaspool südant, on ainult loogika.

Olen teile rääkinud, et osa teie vaimsusest on teie juures, aga suurem osa asub meiepool eesriiet. Tahaksin, et looksite mõttelise joone vaimsuse poolega eesriide taguses. Püüdke mõttes näha pilti, kuidas kõik planeedi inimesed hakkavad looma mõttelist joont meie poole eesriiet, mis ühendaks neid oma vaimsuse suurema osaga. Mida on teil vaja teada eesriide tagusest? Seda, et siin ei ole mingit lineaarsust, see on selline ühtsus, millist te ei ole võimelised ette kujutama. Kõik vaimsused on ühtsed. Seetõttu looge mõttelisi jooni, mis ühendaks teid kõigi vaimsustega. Kujutlege seda skeemina, kus sind  ühendavad mõttelised jooned kõigi vaimsustega meie pool eesriiet, kõik on koherentne, üheskoos  ja üksmeeles. Selline on sinu seondus kõigiga ja see ei ole mingi vedamine. Need  on üksnes asjad, mis toimuvad väljaspool teie kujutluse raame, milles puudub lineaarsus.

Minu partner (Lee Caroll) oma reiside ajal kasutab seda süsteemi pidevalt ja selliselt ta saab sünkroniseeruda vajaduse korral asju. See on hoopis teistsugune süsteem. See töötab ainult siis, kui  mõtled kõrgemalt, aga mitte nii, et asjad ei saa selliselt toimida. Kui sa ei usu sellesse, siis teie peas käib vingumine, et mida sa mõtled, see ei ole loogiline, see ei ole lineaarne ning sa alludki sellele. Kuid sa pead nendest mõtetest täiesti vabanema. Pane käsi südamele ja naeratades ütle jah, ma teen selle ära. Selline teadvuse evolutsioon viib teid otse teie Kõrgema Mina juurde ning te saate otseühenduse Lättega.

Sellises ühenduses kõigi vaimsustega leiad sa ka vastuseid, kõik vastused on seal olemas. Seejärel saad kõike seda kasutada ja juhenduda sellest. Isegi saad näha tärmineid asjadele, mis hakkavad kunagi toimuma. See ütleb ette, et see kõik tuleb, kuid mitte nüüd. Sa ilmutad kannatlikkust. Või siis, et homme sulle kujuneb parem võimalus ja sa oled teadlik sellest. Sinu jaoks enam ei ole saladusi ja ei ole millal, kuidas, kus. Kõige senise asemel on üksnes usaldus nähtamatute asjade vastu. Sa oled kindel, et need töötavad, sa oled ühenduses allikaga, mis ei ole lineaarne, millel on kõigele vastused olemas.

Te võite küsida, et Krayon, miks see ükskord töötab ja siis vahel ei tööta? Ma vastan sellele järgnevalt, et see on midagi selle taolist, kuidas laps õpib käima. Samm sammu järel, kuid vahel kukub, tõuseb ja taas samm sammu järel ja taas kukub. Ja nii seni, kuni samm muutub kindlaks ja ta tunnetab, kuidas püsida püsti, kuidas tõsta jalgu edasi, kuni õpib usaldama oma keha, mis suudab astuda edasi. Lõpuks see saab temale selgeks ja sama on teiega. Ütlen veel kord, et teil on edasijõudnud teadvus, mis saab aru, et probleemid planeedil ei ole isoleeritud ja tundmatud, eriti vaimsuste koherentsuse puhul. Üks hulk inimesi on koherentsed teiste hulkadega, riigid on koherentsed teiste riikidega, isegi kui need ei tunne teine teist, räägivad erinevaid keeli või ühte keelt. Vaimsuste koherentsus on tuleviku keel. Te õpite tunnetama seda, õpite ära ja oskate suhelda selle keele kaudu. Sellest saab rahu loomise algus planeedil. Seega, samm sammu järel looge koherentsust, kutsuge esile planeeritav sünkroonsuss. Et pääseda ühte või teise kohta, on vaja kohtuda vastavate inimestega, leida meelepärast tööd, õigeid vastuseid, kusjuures teadmata, kuidas asjad käivad, kuid tulemuslikult. See on saavutatav iga kord, kord korra järel. Kallid, õppige käima, samm sammu järel koos vaimsusega, kes teil käest kinni hoiab.

Sünkroonsuse nähtavad ilmingud.

Antud sõnum on sügava sisuga, kas pole? Sõnum on sellest, kuidas asjad planeedil  toimivad. Planeedil  toimub käesoleval ajal Nihe ja see on sügav nihe, seda võite näha paljudes asjades ja paljudes kohtades ning võib ilmneda ridamisi sünkroonsusi. Paljudele inimeste hulkadele muutuvad nähtavaks asjad, mis olid seni varjatud. Hakkab esile tulema selline läbipaistvus, kus kõik saladused tulevad avalikuks. Asjad hakkavad avanema ja ilmnema, kusjuures paljudes valdkondades. Vaadates ringi ja te saate vaid imestada, et vau, vaadake vaid, milline sünkroonsus. Toimub midagi sellist, et paljud asjad muutuvad nähtavaks, asjad, millistest te ei osanud arvata, et need võivad olemas olla,  paljastuvad asjad, milliseid hoiti suure saladuskatte all. Kõik, mis sünnib reaalselt käesoleval ajal, on inimkond ise teinud oma valiku, selle valiku, et on aeg alustada teadvuse evolutsiooniga, mis muudab inimolemust ennast. Inimloomus lakkab olemast sellisena, millisena teda pidasite seni, te muutub hoopis teiseks.  See kirjutab ümber kõik psühholoogia raamatud (psühholoogid ootavad ammu  seda). Ilmnevad uued meetodid, uued atribuudid, muutuvad mõistmine, südamlikkus ja armastus, ilmnevad suured muutused isikliku elu suhtes, peredes, ettevõtmistes ja valitsustes. Ja paljut näete juba toimumas käesoleval ajal.

Kallid, teie ülesandeks on liituda kõigega ja olla toeks kõiges. Teile võib näida, et kõik  toimub aeglaselt, kuid  tähtis on vaid see, et see toimub. Teie enda Vaba Valik  määrab, kui kiireks muutub kogu liikumine. Pimedus on hinge heitmas ja ta kahaneb.  Need, kes toetavad vana korda, hakkavad muretsema oma võimu kaotamise pärast, mis oli seni alati pimeduse poole peal. Nad ei kaota üksnes oma võimu, vaid elavad läbi täieliku kaotuse. Valgus hakkab eredamaks muutuma, ehkki veel aeglaselt.  Soovin, et teie oleksite selle ilma valguseks, majakaks, mis  näitab teed kaljude ja riffide vahel. Majakas on alati metafooriks Valguse Töötajate jaoks, Vanade Vaimsuste jaoks, kes on evolutsioneerumas uude olekusse, millist ei osatud kunagi oodata. Olge kõige toimuva osa, jälgige ja tunnetage seda, et muutused toimuvad reaalselt.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

 

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga