MIS ON PRAEGUSEL AJAL TEISITI Laguna Hills, California

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Raske uskuda, et see oli 30 aastat tagasi, kui  alustasime siin oma kanaldustega. Raske uskuda, et see toimus selle koha lähedal, kus neil kaugetel aegadel hakkas Lee Caroll vastu võtma  sõnumeid ning siis ta istus sellele toolile esmakordselt. Nüüd sellest on saanud traditsioon. Traditsioon seisneb selles, et eesriide varjus oleme juba palju kordi võtnud vastu sõnumeid, mis tulevad selle tagant. Seda kohta kasutame seetõttu, et see sümboliseerib nii lõppu, kui uut algust. Ka tänane kanaldus ei ole selles suhtes mingi erand.

Kallid, kõik see, millest tahaksin rääkida, sellel on suure väärtus teie jaoks. Hääl, mis jõuab teieni eesriide tagant läbi inimolevuse, on täis armastust ja tänulikkust. Te vajate ja soovite seda, see on sellest, mis on muutumas üle planeedi. See on selle sõnumi vastuvõtust. Seega, alustame. Täna tahaksin arutada paljusid asju, ehk minna isegi veelgi kaugemale. Veelgi kaugemale tähendab, et ma pakun teile  mõningaid lahenduste variante. Seetõttu teil on vaja esimeseks kuulda neid kontseptsioone, milliseid teil on vaja  kuulda, et  teada saada. Kõike, mida räägin, on nii või teisiti, teie uudistest juba läbi käinud. Kui vaatate seda teatud nurga alt, siis see võiks teile öelda, et kõik veereb alla nagu mööda kaldteed. Te võie öelda, et Krayon, peale aastat 2012 kõik näib õudne välja, kuigi sa rääkisid, et asjad hakkavad muutuma paremuse poole. Ma ütlen taas kord neile, kes ootavad võlurite aega, kus teie juurde laskuvad haldjad ning võlukepi viipel kõik hakkavad mõtlema teisiti, et asjad ei toimu selliselt.

Peamised põhjused.

Ideed imbuvad tsivilisatsioonidesse ja kultuuridesse omal erilisel viisil ja ideedel tuleb usu barjääridest läbi murda, eriti neist, mida peate vananenuteks kujutlusteks ja eelarvamusteks, mis väidavad, et seda ei saa olla, või siis, nii see on alati olnud, seetõttu jääb nii ka edaspidi. Need, kes halavad, et vaadake, mis kohutavad asjad praegu toimuvad, need jäävad kindlaks oma väidete juurde. Vaatame nüüd neid õudsaid asju, üks teise järel.

1. Ameerikalik demokraatia väidetavalt kaotab oma toetajaid ning leidub ka neid, kes kuulutavad, et see viib Ameerika langusele. Neile näib, et punased vabariiklased ja sinised demokraadid vihkab teine-teist niivõrd, et kongressis võib nende vahel puhkeda sõda. Pinge on tõusmas piirini ning see ei ole kindlasti see, mida tahtsid Ameerika asutajad. Oleme rääkinud aastaid tagasi, et teie poliitiline süsteem, on süsteemselt vananenud, sest teie teadvus on muutunud. Kui süsteem on vananenud, siis on ta kõlbatu ja seega lagunebki. Selline oli esimene pilt – (Krayon muiates) kuidas teile see meeldib see?

2. Krayon, oleme asutanud linnu õigetesse kohtadesse, kuid meil on otsa saamas vesi. Mis on toimunud veega?

Oleme praegu Lõuna Kalifornias ühes sellises kohtas, kus ei ole kunagi olnud oma vett. Vesi on toodud sinna kusagilt põhja poolt, kuni tänase päevani, kuni tekkis vee puudus. Ning mõned linnad vee puuduse tõttu on lõpetanud ehitustegevuse. Ilmselt seetõttu põllumajandus Kalifornias hakkaski kiratsema. Kuid see on vaid üks koht paljudest, kus vesi on kadumas. On teil meeles, kui palju aastaid tagasi me rääkisime, et hakkavad sündima klimaatilised muutused? Praegustes kliima muutustes, kõige eredamalt on näha seda, millest oleme varem teile  rääkinud. Rääkisime, et tulevad ajad, et mõnedest kohtadest vesi kaob, kuid samas teistes kohtades seda tuleb külluses juurde. Selline oli teine pilt.

3. Krayon, kas sa oled teadlik prügisaartest ookeanis?

Vaikses ookeanis  ujub suur prügi saar, mis on Texase suurune. Plastik kõikjal ookeanis  teeb suurt kahju vee elule. Sellega ei ole võimalik midagi ette võtta, see  hulbib lihtsalt. Mida sellega teha? Minu küsimus teile on, et kas alles nüüd on inimkonna teadvuseni jõudnud täiel määral, millega ta on hakkama saanud? Selline oli kolmas pilt.

4. Krayon, oleme saastanud loodust kahjulike heitmetega.

 Oleme palju aastaid püüdnud midagi ette võtta. Oleme püüdnud pöörduda ÜRO-sse, kuid tulutult, kuna seal ei suudetud jõuda kokkuleppetele. Saastamine aina jätkub ja jätkub, ning suitsu sambad tõusevad jätkuvalt atmosfääri. Mõnedes linnades on niivõrd tihe sudu, et raske on näha kõrvalmaju ja inimesed tänavatel  lämbuvad. See asi ei muutu kuidagi paremaks.

5. Krayon, meil ei ole tõhusat viisi, et saada vajalikku energiat.

Oleme püüdnud hankida energiat kõikvõimalikel viisidel. Me ei suuda rahuldada energia tarbimise vajadust. Kuna elekter on meile väga vajalik, siis vajaliku energia saamiseks põletame erinevaid aineid. Seal, kus oli midagi põletada, oleme pea kõik ära põletanud. Selliseid probleeme käesoleval ajal on väga palju, üle 15, eelpool sai ära toodud vaid 5 neist.

Edasi arutleme teiega nende viie üle. Ma palun teil  olla mõistev ja mõelda sügavuti neile 5. Soovin, et te tulekiste  välja oma kestast, sellest, mida on teile minevikus räägitud ja sellest, millega valavad teid üle praegused meedia uudised, muredest ja üleelamistest.

Võimalikud lahendused.

Kas teie poliitika on kõlbmatu? Jah on ja täiesti ja me oleme teile sellest rääkinud. Kui teil on olemas miski, mis ei tööta, kas siis nii jääb see igavesti?

Kas  võib olla, et te olete oma mõistuse häälestanud juba eelnevalt sellele nii, et kõik, mida näete enda ümber, on teie silmis nii värdjalik ja lõppematu, et teie arust  miski, ega keegi, ei suuda iialgi seda korda teha ja muuta. Oleme teile palju kordi rääkinud, mis hakkab  toimuma ja mis on juba käes, kümneid kordi. Kuid ikkagi  jätkuvalt on neid, kes ei näe, ega mõista seda kõike. Kallid, me hoiatasime teid, et see kõik jõuab kokkuvarisemise punktini. Nüüdseks oletegi jõudnud selle punktini, kus näete, kuidas kõik teie ümber väljendub sedavõrd naeruväärsel kujul. Mida te arvate käesoleval ajal toimivast süsteemist, kus tullakse välja mingite ideedega, neid  arutatakse ja tehakse valikuid ning mingi idee võitja saab etteotsa?

Ta püüab kõik järgnevad neli, või kaheksa aastat, teha kaotajaid maha, pidades neid luuseriteks. Seejärel toimuvad uued valimised, kus kaotajad võivad tõusta esile, ning võites, püüavad järgneva nelja, või kaheksa aasta jooksul, pühenduda omakorda nende silmis luuserite maatasa tampimisele. Seega, nelja- või kaheksa aastase protsessi jooksul jõutakse, Ameerikas ja teistes riikides, riikide jaoks vähe midagi ära teha. Kas teile ei ole veel selge, et selline süsteem on aegunud. Olen rääkinud teile, kuhu see  liigub ja oleks hea, kui te jälgite seda ning mul on kavas (Krayon muiates) nimetada seda Elegantseks Poliitikaks. Alguseks oleks see, mida nimetaks mõistvaks valimiseelseks kampaaniaks, kus keegi ei püüa teist maha teha, ega sõima teine teist, vaid püütakse saavutada mingit konsensust, saavutada sulandumist nii kongressis, kui ka senatis, kuna kõigi üldine soov on valida liidrit, või presidenti, kes kuuluks vaid ühte parteisse. Muidu valitud president, tulles ametkohale, teeks täpselt samuti, kui kõik eelnevad valitud, annaks oma eelistuse üksnes parteile, milline  teda valis.

Aga kui ilmuks tsentrist? Olge valmis selleks. Kui tsentrist ütleks, et mina soovin kandideerida presidendiks, sest mina suudan luua üksmeelt, mina oskan viia läbi läbirääkimisi, et jõuda kokkuleppele, mina tean, millised kompromissid  on võimalikud ja millised mitte ja  ma ei esinda ühtegi poolt. Kui paljud teist nõustuksid sellega? (kostavad üksikud aplausid). Kas see on võimalik, kas tunnete selle järele vajadust? Seda  soovivad käesoleval ajal paljud. Ja see ei olegi nii võimatu. Kas mõistate, et seda võiks pidada evolutsiooniks.

Ma ütlen teile, kui teie ei tee seda, siis teevad seda teised rahvad, sest ka nemad  näevad, mis  toimub. See ei ole kohtuotsus praegusele liidrile, see on kohtuotsus praeguse aja poliitilisele süsteemile, kus võitja  saab kõik. See oleks demokraatia evolutsioon, kusjuures üle planeedi ja selleks on aeg kätte jõudnud.

6. Krayon, kui kiiresti on see võimalik?

Ja-ja, leidub teie seas neid, kes vastavad, et  selleni läheb veel aega (üldine naer). Pange tähele, et on ka neid, kes kuuldes seda, nõustavad öelduga, kuna saavad kinnitust oma veendumustele. Nendeks võivad olla poliitikud, kes räägivad, et see on just see, mida on ammu oodatud ja, et nad ise püüavad ära kasutada neid võimalusi. Enamuselt sellised poliitikud saavad kaotuse osaliseks, seda seetõttu, et neil ei ole veel täielikku usaldust taolistele asjadele. Teid huvitab, kui kiiresti see võib tulla? Kuid see  oleneb täiesti teist endist.

7. Krayon, meil ei jätku vett.

 (Krayon muiates)  Annan teile ühe kujutluspildi. Kujutage ette, et  seisate Vaikse ookeani kaldal. Igaüks siin ruumis oskab kujtluspildis minna ookeani äärde ja näha selle vetevälja laiust ja selle ääretust, jälgida, kuidas päike vajub vette  ning imetleda seda kaunist kohta. Nüüd aga  avardage seda kujutlust ja mõelge, et  iga ookeani veetilk oleks äkki joodav. Kas see muudaks midagi teie jaoks? Esialgu te võtaksite seda naljana ja mõtleksite, et kus enne on nähtud, et saaks juua ookeani vett. Kuid see on alati olnud võimalik, kuid joogiks  seda on raske saada, sest vee magendamine vajab kindlat tehnoloogiat ja suurt hulka energiat, et toota soojust vajalikul hulgal. Seni see on toimunud liiga aeglaselt. Ma olen varemgi kinnitanud teile, et selle lahendus on tulemas ja palju muudki. Olen isegi pakkunud mõningaid variante, mida võiksite teha. Reaalselt praegu,see ei ole kuigi lihtne, kuid idee ise ja selle protsessi korraldamine on ülimalt lihtne. Selleks läheb veel veidi aega, kuni mõistate, kuidas teha seda paremini. Nagu kõigi leiutiste juures, esmase idee juurutamine võtab aega.

Ja nüüd ma annan teile vaid idee. Muutke sool vees magneetiliseks ehk muutke magnetiks ja seejärel tõmmake sool veest tavalise magneti abil välja. Teatud meetoditega saab soolad muuta magneetilisteks. Selleks peab olema süsteem, mille abil saate magedat vett käigu pealt, reaalse aja jooksul, ilma vee soojendamata ja ilma suurte mahutiteta. Siseneb soolane vesi  ja väljub mage vesi. Lastes seda vett paaril-kolmel korral läbi, on võimalik saada värsket joogivett. Praegu on teil olemas suured naftatankerid, mis veavad miljoneid barreleid naftat. Nüüd kujutage ette, et sellisel tankeritel magestatakse ookeanide vett. Te olete võimelised seda teostama. Kas idee ise jõudis teieni?

Muuseas, selline tanker võib seista otse kalda ääres ja pole  vaja mingid maalappi. Ja veelgi parem, et ta saab sõita kohta, kus vett on hetkel vajaka, ning varustada seda piirkonda miljonite barrelitega vett, ühe korraga. Selline võimalus tuleb ja ookeanist saab ammendamatu magevee ressurss ning see kindlustab ka viljasaaki teie toidulauale. Kusjuures see ei tee ookeanile mingit kahju. Leidub neid, kes hakkavad vaidlema vastu, väites, et selleks kulub liiga palju elektrit. Me veel jõuame selle küsimuseni.

8. Krayon, meie ookeani vetes on moodustunud tohutu prügi laik.

Ma küsiksin teilt, kas tahate öelda, et eile oli  veel ookean puhas, aga täna tekkis sinna prügilaik? Te  vastate selle peale, et see on kogunenud  mingi aja jooksul. Mingi aja jooksul? See hakkas kogunema plastiku loomise ajast alates. See teeb oma 80 – 90 aastat, vaat, millise aja jooksul. Just sellise aja jooksul see on kogunenud ookeani vetesse. Kallid, see ei ilmunud sinna ühel hetkel. Kuid siiski, just nüüd on midagi toimunud – te avastasite selle. Kuid,  see oli teil teada juba 10 aastat tagasi, isegi 15 aastat tagasi. Kuid siis see ei häirinud teid veel, alles nüüd hakkaks häirima.

Kallid, tere tulemast teadvuse evolutsiooni, teie endi, teie planeedi, kogu eksistentsi jaoks. Nüüd on hakatud sellest rääkima ka uudistes, kuigi prahi hulk  aina kasvas ja kasvas aastakümneid. Ja nüüd äkki avastasite selle  – tõepoolest. Nüüdsest pea igaüks teist  teab sellest. On esile tulemas neid, kes püüavad sellega midagi ette võtta. Kas selleks on vaja mingeid uusi leiutisi? Sugugi mitte. Lahendus on lihtne, tuleb leida vahendeid pääsuks prügi juurde, et koristada see ära. Kuid mõnigi teist võib olla kurdaks, et ära koristamiseks on liiga palju prügi. Seda võib teha aegamööda ja suurtes kogustes, kuni kogu hulk hakkab vähenema, kuni jõuab kätte päev, kus saate tähistada laigu kadumist, millega saate tunnistada, et  suutsite sellega hakkama saada. Et selleni jõuda on vaja neid inimesi, kes tunnevad muret ookeani olukorra suhtes  ja neid, kes rahastaks kogu ettevõtmist. Te olete selleks suutelised.

9. Krayon, meil on ka õhk saastatud igasuguste heitgaasidega.

Jah, see on nii  ja see  muutub teile ohtlikuks. Ma selgitan miks. Iga kord, kui ma varem rääkisin sellest, leidus neid, kes ei uskunud seda, et niisugene aeg tuleb. Ma rääkisin teile, et te toodate liiga palju heitgaase. Kuid pidage meeles, et heitgaasid hävitavad teid, inimesi, aga ei hävita maakera. Mulle näib, et teil justkui oleks  suur soov hävitada end. Kas siis seetõttu jätkate oma keskkonna saastamistega? Kui te jätkate selliselt edasi, siis hävitate kogu tsivilisatsiooni. Kuid planeedil Maa läheb palju kergemaks. (Krayon Maa nimel) Suurimad tänud. Nii on alati olnud, et Maa on elujõuline, ta on alati taastunud, isegi inimkonnast.

Seetõttu ütlen teile, et lõpetage saastamine, sellega hävitate ainult ennast, aga mitte Maad. Maa  läbib järjekordset tsüklit ja see langeb kokku teie tegudega, mis kiirendavad  teie endi hävingut. Teil on arusaam, et kõik asjad, mis toimuvad planeedil, on esile kutsutud inimeste tegevustega. Kuid see ei ole nii, see ei ole teie tegude tulemus, need asjad ei toimu teie tegevuse pärast. Ma ütlen teile, et kliima muutus ja selle soojenemine on planeedi tsüklite tulemus. Maa on seda varemgi teinud. Teie klimatoloogid ei ole suutelised vaatama kliima olude salvestistesse, seetõttu ei saa nad anda teile õiget informatsiooni kliima kohta. Kui nad vaataksid hoolega jää kerne, või puutüve rõngaid, siis nad avastaksid midagi, avastaksid selle, et Maa  teeb seda regulaarselt, teatud tsüklite kaudu. Minge Alaskale ja küsige põliselanikelt jää liikumise kohta, mis kord lähenevad, kord eemalduvad, taas ja taas, kord lähenevad, kord eemalduvad. Kui nemad sündisid, siis jää oli lähedal, kuid nüüd see eemaldub ning just eemaldumine kutsub teis esile paanikat. Kas mõistate, millest räägin?

Kuid ma ütlen teile ka seda, et tsüklite sees on omad tsüklid, nii 400 aastased, kui 1600 aastased tsüklid ja  need ongi nagu üleminekud kuumusest külmale ja tagasi. Maale seda on vaja enda uuendamiseks ja noorendamiseks. See on nagu teie koduste akvaariumitega, kuidas ka ei kannaks hoolt selle eest, kuid tuleb aeg, kus on tarvis vahetada kogu vesi välja. Kuid kahjuks Maa ei ole võimeline vahetama vett, tema on võimeline  mängima temperatuuriga. Ta on suuteline uuendama end, uuendama nii  kalu, kui ka kogu elusolemust ning ta teeb seda regulaarselt.

Te olete siin olnud lühikest aega ja sellega teil ei ole olnud kunagi võimalust seda jälgida. Te olete reaalsed uustulnukad planeedil ning teil on võimalik olla siin vaid lühikest aega. Kui kujutaksite ette sellist pilti, kus olete maapeal kõigest paar kuud, siis teil ei oleks aimu aastaaegade olemasolust ja nende vahetusest. Kujutage ette, et nende kahe kuu lõpus hakkab tulema talv, aga te olete teadlikud üksnes soojast ajast ja nüüd näete, et puudelt langevad lehed maha, nad nagu  sureksid ning teie silmis maa hakkaks surema. Te ju ei  tea, et nii   toimub see pidevalt, igal aastal. Kas mõistate, millest ma räägin? Maal on olemas pikaajalised tsüklid, millistest te ei ole kunagi läbi käinud. Maa  annab teile märku eesseisvatest muutustest, olge vaid tähelepanelikumad nende märguannete vastu.

Kuid hirmutajad aina räägivad (Krayon süngel häälel), et oma tegevusega olete kahjustanud maad ning te ei ole võimelised seda taastama ja te viite Maa hukule. Kuid see on  vaieldav. Te olete teadlikud osooni kihist? Olete lugenud osooni augu suurenemisest, mida väidetavalt on põhjustanud kõiksugu gaaside väljaheited, millistest olete püüdnud puhastuda viimaste 30 aasta jooksul. Pange tähele, auk on sulgunud ja osooni kiht on taastunud. Õnnitlen teid, sest te ise ei saa sellest aru  (üldine naer). Kas te tõesti teate, et osooni hulk üldiselt hakkab maapeal vähenema? Vaatame aastat 60 tagasi, kus märgati, et osooni kiht suhestub Maa Magnetväljaga. Tere tulemast planeet Maa magnetvälja nihkesse. Osoon kiht oleks teinud seda, mida oli teinud teatud tsüklites, isegi siis, kui teid, inimesi, ei oleks planeedil olnud. See on osa sellest, mis toimub planeedil regulaarselt. See kaasneb sageli päikese kiirgusega, ehk on seotud päikese tsüklitega. See on osa planeedi nihetest, millega ta  seadistab endhäälde“. Maa teeb seda inimkonna nimel, keda elab siin külluses ja kelle populatsioon on aina suurenemas ning keda on vaja ära toita. Kuidas  see teadmine teie jaoks kõlab? Toimub kliima muutus, nagu on seda alati olnud. See ei ole teie poolt esile kutsutud. Gaasiheitmed, mida  õhku heidate,  hävitavad üksnes teid endid. Maa asjad ei ole üldse nii, nagu teie arvate. Gaia, elementaalid, kogu paljumõõtmeline elu, mis on siin aegade algustest saati, on segunemas ja uuenemas tänu neile tsüklitele ja nii on see olnud juba väga ammu.

10. Nüüd räägiksin energiast.

Olete hakanud mõistma elektrienergia tähtsust ja selle hinda ning selle vajadust seda säästa.  Näete, et tööstused on hakanud  tunnistama seda, et energia tootmisest on vaja kõrvaldada võtme komponent – soojus. Elektri tootmiseks on vajate soojust, auru saamiseks on vaja soojust, mis paneks turbiinid pöörlema, millega toota teile vajalikku energiat. Soojuse saamiseks põletate naftat, või sütt, või mõnda muud, peaasi, et saada soojust. Seega, teil on tarvis pidevalt midagi põletada. Teil on olemas tehnoloogiaid, mis võimaldavad põletada saastamata õhku, kuid see ei ole asja lahendus. Õigeks lahenduseks oleks  see, et te ei põletaks üldse midagi. Nüüd te väidaksite mulle, et Krayon, ilma soojendamata ei ole võimalik saada elektrit. Ma vastan teile, et samal ajal, kui te aina põletate ja sellega saastate õhku, on olemas tasuta soojus, mis asub teie jalgade all ja see on geotermaalne energia. Selle peale te ütlete, et  geotermaalse enrgiani ei ole lihtne pääseda, selleks on vaja sügavaid puurauke, mis ei ole tehniliselt lihtne teha, maad ei ole lihtne puurida ja veel tuua vajalik soojus sealt üles. Jah muidugi, see ei ole lihtne, kuid seal on tasuta soojus, mida võiksite kätte saada ja nii saaksite pea tasuta energiat elektri tootmiseks. Te väidate mulle, et teil ei ole veel vastavaid tehnoloogiaid selle keerulise töö jaoks. Kuid ma tõlgendaksin just öeldud lauset veidi ümber. Te ei taha raisata sellele neid väga suuri rahasid. Te parema meelega ehitate aatomi reaktoreid, kuigi sellele kulub isegi veel rohkem raha. Olete viimase aja jooksul näinud ise, kuivõrd rumal tegu oli elektri tootmiseks ehitada aatomjaamu. Kaks kohutavat juhtumit on selgelt näidanud, kuidas energia tootmine aatomjaamades võib minna kontrolli alt välja. Näigite ise, kuidas need kaks õnnetust  mürgitavad maad siiani, ookeanide vett ja samuti ka inimesi. See on kõige ohtlikum asi, mida olete kunagi teinud inimkonnale ehk iseendile ning  seda meeletult kallilt. Kui te oleksite panustanud samad rahad geotermaalsele energiale, siis leiaksite ka aukude puurimise võimalusi, et saada sealt tasuta soojust. Kuid mul ei ole plaanis rääkida aukude puurimisest.

Vabalt kättesaadav energia on olnud kaua aega nagu teatud kättesaamatu Püha Graal. Seega, sellist asja, nagu vaba energia, ei ole olemas, kuna termodünaamika esimese seaduse järgi, energia ei saa kusagilt ilmuda, ega kaduda kusagile, ta üksnes muundub ühest vormist teiseks. Sellega seoses vaba energia ei saa kunagi olla vaba energia. Selle sõna abil püüate kirjeldada energiat, mille loodate saada mingist ootamatust allikast, mis oleks ammendamatu.

Kas on selline asi võimalik? On, ta on otse teie ees, seal ta on alati olnud ja selle nimeks on  magnetism. Olete kindlasti oma elus mänginud püsimagnetiga. Need on lihtsad magnetid, mis ühtpidi tõmbuvad tugevalt kokku, kuid teistpidi tõukuvad tugevalt teine teisest, seda olenevalt sellest, milliseid pooluseid viite kokku. Mõned neist on väga võimsad, et kaks täiskasvanud meest, ei suuda neid lahti tõmmata, ega saa ka kokku viia. Kas kujutate ette seda pilti ja siit küsimus, kas on kunagi võimalik neid magneteid kokku viia, või lahti tõmmata? Kas teid rahuldaks vastus, et  ei iialgi ? Õnnitlen, selline ongi energia igavene allikas. Kas on see teile mõistetav? Magnetism on olemas alati, ta  alati tõmbab ja tõukab.

Olete kunagi näinud aurumasinat? Olete kunagi näinud miskit, mis ise toodaks elektrit? Selleks on vaja, et oleks miski, mis tõmbaks ja lükkaks. Mis oleks väikese mootoriga ehk väike masin magnetitel? Need on üksnes alalismagnetid, mis ei vaja elektrit. Need magnetid on paigutatud rattale teatud korrapärasuses, paljudele ratastele  ja need tõmbavad ja lükkavad teatud korras ja need tõmbavad ja lükkavad seni, kuni rattad ära lagunevad. Ja seejärel jääb üle vaid asendada need uutega. Sellised magnetid aina jätkaks ja jätkaks oma tööd ja see  kestaks igavesti. Kas see pakuks teile huvi? Nii mõnigi teist võib olla ütleks, et kui vägev, vaid paar ratast ja need hakkavad tegema meile sellist tööd. Kuid leiutajad teavad, millest ma räägin ning mul on kavas avada saladus leiutajate jaoks, neile kes  loevad või kuulavad sõnumit hiljem, ja neile, kes näevad vaeva sellise mootori kallal ning kes ei suuda tabada esimest iva, ehk kuidas panna asju tööle nii, et need tõmbaks ja lükkaks. Leijutaja, kui sa ei saa aru, mis on lahti miinuste ja plussidega, et miks nad ei hakka tööle, ma ütlen sulle, et tee poolpööret ning sinu rattad peavad olema kui mööbiuse lindid. Sellega sai saladus välja öeldud.

Kui olete teadlikud mööbiuse lindist, siis saate aru, milles on konks – teha poolpööret. On olemas süsteem, mis kasutab mööbiuse linti, ketast ja magneteid, mis hakkavad tõmbama ja lükkama ning see aina jätkub ja jätkub – 100% efektiivsusega. Selliselt saate igavesti pöörleva ratta ja ei ole oluline, kas see on suur või väike. Kui teil on olemas igavesti pöörlev ratas, siis see võiks hakata tootma „pisut“ elektrit. Kas suudate jälgida mõtet? Kui seda „pisut“ ühendada suurema rattaga, siis see muutub elektromagnetiks, millest võib tegelikult saada väga-väga suur elektromagnetitega ratas ja selle tulemusel elektromagnetid võivad olla mitme-mitmekordselt võimsamad. Selliselt saate endile süsteemi, kettaga ja mööbiuse lindiga, milles magnetid on ülivõimsad.

Kuid seni teil ei ole veel midagi sellist, mis tõesti oleks ülivõimas. Teil on elektriseadmeid, mis  varustavad elektriga vaid väheseid maju. Uue süsteemiga kaovad energia võrgud, kuna privaatne energia on vaba ja tasuta ja mis  kasutab magnetismi. See on teil juba tulekul ning see annab teile kõike, mida vajate. Selleks ei ole vajadust midagi põletada. Tõmba-lükka energiat võib rakendada kõikjal. On lugejaid ja kuulajaid, kes said siin eurika-vastuseid oma küsimustele.

Kuid, kas ei näi see liiga ulmelisena? Või on see siiski ülimalt praktiline, mille kallal tasuks maha istuda ja mõelda ning mõista selle ratsionaalset iva. Võib olla vanast harjumusest võivad tulla sellele mõningad vastuväited. Kuid käesoleval ajal, harjumuspärane on nihkumas kõrvale. Pange tähele, kuidas eraettevõtlus loob midagi teistmood valitsuste algatustele.

Nüüd edastan teile veel ühe saladuse. Te võib olla loodate, et seda hakkab tegema valitsus oma õiguslike ja finantsiliste võimalustega. Kuid seda võivad teha ka eratööstused, kes on rohkem huvitatud tegema kõike efektiivsemalt ja palju paremini ning et see teeniks ja teeks oma tööd võimalikult hästi. Neil on suurem huvi selle vastu, kui riiklikul valitsusel, just eraettevõtlusel ning see hakkab sündima.

Te küsite, et Krayon, millal hakkab see sündima? Vastan teile, et peatselt. Siis, kui hakkate toetama neid ning  ei pea neid hullumeelseteks. Te kuulete nende tegudest oma uudistes. Kui need ilmuvad oma ettepanekutega, siis saate aru, et olete sellest juba kuulnud  Krayoni õhtutel. Täna ma ei ole rääkinud millestki sellisest, mille kallal ei oleks veel tööd tehtud, mida ei ole kavanduse protsessis. See peaks andma teile lootust. Olge kannatlikumad ja olgu teil enam mõistmist. Ärge sirutage käsi taevaste jõudude poole.

Teaduslik fantastika ja reaalsuse vastuvõtt.

Selline on sõnumi lõpp – ärge sirutage käsi taevaste poole. Oleks hea, kui mõtleksite sellele. Olete saanud aasta 2012 kontrolljoonest üle. Iidsetele oli teada, et kui olete kord ületanud kontrolljoone, siis see viib Uue Inimese sünnile, Uue Inimkonna sünnile,  ka Uue Teadvuse sünnile. Olete muutuste protsessis, mis  ootab, lausa anub teid, et te märkaksite, et see kõik on võimalik. Kas teile on teada teadvuste hulga ühtse väe suurus? Olete muutmas asju, olete muutmas välju, olete muutmas mõtte avarust ja selle terviklikkust, eriti siis, kui palju inimesi koos mõtlevad, ühtses võtmes, mille tulemusel sünnib koherentne kooskõla, nii mõtetes, kui ka sõnades.

Vana vaimsus ehk ütleks, et ma näen seda tulemas, ma näen uute avastuste tulemist, kuigi me ei tea neist veel midagi, ega tea, kuidas need töötavad, kuid nende tulekut on tunda. On esile tulemas nii mõnedki uued Teslad, kes on ehk veel kaheteistaastased, kuid mõne aasta möödudes on võimelised iseseisvalt kogunema kokku, et asuda ühiselt tööle. Me tunnetame seda tulekut ja me tähistame seda juba varakult.

Kallid, sellised on vanad vaimsused. Selline on Uue Inimese küpsus. Ma armastan neid inimesi, kes märkavad oma suursugusust ja kes hakkavad mõistma, et selles on palju enamat, kui arvatakse (Krayon muiates), palju enamat, palju enamat.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga