ENNUSTUSED, Nanaimo, Victoria Island, BC

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Lävi, millest astus üle minu partner (Lee asus kanaldama), oli mingiks selliseks asjaks, mida oleksite ka teie võimelised tunnetama ja kuulma sama häält. Kuid siiski energia tunnetus oleks teil erinev. Lävi on avaneval uksel, millest pääseb Väljasse, kus puudub aeg ja ei ole mingit reaalset kohta. Väli lihtsalt on,  see on olemas ka siin, teie iga ühe jaoks. Mõni teist arvaks, et Väli on eesriide taga. Mõni ütleks hoopis, et Väli on üks maagiline koht, kuhu vaimsus saab minna ja puhata ning alles peale seda saab naaseda tagasi. Mõni võib olla  väidaks kindlalt, et see on Jumal. Kõik need väited oleksid õiged, kuna „Kangelase rännakus,“ mida mu partner on edasi andnud, on teil, igal ühel, selline koht Väljas olemas.

Läbi ukse, mis avaneb läbi teie kavatsuse ja läbi selle, mis toimub siin ruumis, kujuneb ühine ühendumine, energiate sulandumine ja seda on võimalik isegi mõõdistada ning kujuneb kooskõla, koherentsus, kus mõtlemine ja süda sulanduvad ühtseks ning see on ohutu koht. Ka siin, kui mõneks ajaks on rahu, siis siin on ka ohutu olla. Kuid see rahu kestab senikaua kuni toimub kanaldus. Ja selles ohutus ja kaitsvas keskkonnas teil on vaja mõnda aega viibida, sest mõned teie seast on oma usu ümber loonud teatud kesta, ja nad sooviksid siia kutsuda teadlasi, et kuulda nende arvamust. Lee enne üht teaduslik-praktilist konverentsi tegi kanaldust, millest võtsid osa tuntud teadlased, kes teevad tööd teaduse ja vaimsuse piirimail.

Kallid, ma ma ütlen teile, et  armastus teie vastu ei ole sugugi väiksem, kui kõigi teiste vastu siin planeedil. Teie ümber on sama hulk ingellike vaimseid energiaid, kui ükskõik millise inimese ümber ja see ei olene sellest, kuidas suhtute sõnumisse, kas usute seda või mitte. Vaimsus  tunnustab valikute vabadust kõiges, isegi kui vaatate ükskõikselt, kuidas need hakkavad tööle ning mõned teist ehk ütleks otse, et reaalselt ma ei soovigi süüvida esoteerikasse üldse.  Kallid, te ei pea seda tegema.

Kuid lubage küsida teilt, mis oleks, kui see, millest räägin, osutub tõeks ja selles leidub loogika? Kas oleks halb, kui te avaksite hetkeks oma usu kesta, kuulaksite, kaaluksite ja vaataksite järgi. Olge valmis selleks, et ka teil tuleb läbi teha seda, millest rääkisin mõnda aega tagasi 300 inimeset koosnevale rühmale.

Mõni aeg tagasi toimus ajalooline kätlemine, ajalooline kohtumine, kus kohtusid USA president ja Põhja Korea liider. Veel mõned kuud tagasi ei olnud võimalik oodata midagi sellist, et toimub selline kätlemine. Selleks ei nähtud mingeid võimalusi, et see võiks kunagi juhtuda. Tahaksin rääkida sellest seetõttu, et te hakkaksite süüvima ja mõistma ennustuste mehhanismi ennast. Miks? Aga seetõttu, et palju aastaid tagasi rääkisin teile sellise kätlemise potentsiaalist.

Minu partner räägib, et ta on kanaldaja ja  kanaldab  Krayonit. Ta on õppinud ennast kõrvaldama  selle protsessis täielikult, et ta saaks süüvida Väljasse puhtal kujul. See võimaldab tal näha teisiti ja luua kontakt sellega, mis on Krayon, oma sõbraga Väljas ning anda teile edasi kõike, mida ta saab sealt kätte. Ennustused ei ole maagia, ega mingi tuleviku ette arvamine. Kallid, ette arvata ei ole võimeline keegi maailmas, isegi mitte Jumal. Miks siis? Aga seetõttu, et inimesel on olemas Vaba Valik. Vaba Valik võimaldab inimesel teha triljon vaba valikut ühe hetke jooksul. Mingit varem teadaolevat tulevikku ei ole olemas. Kuid on olemas tohutu hulk suhteliselt tugevaid potentsiaale, mille alusel toimub vaba valik, igal jooksval hetkel.

Meenutan teile sõnumit märtsist, aastast 2012, Texase Dallases,“Vaba valiku ümberhäälestus“ mis on  avaldatud veebi lehekülgedel. Ehk mõnele meenub, et selles sõnumis rääkisin kahest tugevast potentsiaalist, millised näisid  ennustusena (kuni nende teostumiseni). Kuid need ei olnud üksnes ennustused, need olid potentsiaalid, mis tulenesid sellest, mida oli olemas Väljas sellel hetkel. Seal sõnumis ma rääkisin ka  uuest paavstist ja kolmeteistkümne kuu pärast planeet sai uue paavsti. Rääkisime siis, et uuest paavstist võib saada vaba kaart, mis lisab ootamatut energiat. Kusjuures eelmine paavst ei lahkunud surma tõttu, ta on jätkuvalt elus. Sündis midagi sellist, mida keegi ei osanud oodata, seda polnud kunagi varem juhtunud. Seda kuulsite teie esimesena samalt toolilt, millel istun praegugi. See ei olnud ennustus, see oli Väljas juba kujunemas ja sellest te kuulsitegi siis, sest potentsiaal valmistus avanemiseks.

Samas ma rääkisin, et Põhja Korea liidril on olemas 50% võimalust, et poeg ei lähe isa jälgedes ja see tõenäosus oli vaid 50%. Seejärel tõin teile selgitusi, miks oleks see Põhja Korea liidrile hea. Ma selgitasin, et potentsiaali avanemiseni võib kuluda veel palju aega. Märkisin ära, et probleeme võib tekkida isa pere nõunikega. Et ta on sunnitud tegutsema aeglaselt ja aegamööda, et ta saaks ära teha midagi vastandlikku, et kõik võiksid jõuda võimaliku ühise kätlemiseni. Selline oli potentsiaal siis, ehk ennustus sellest, mida võiks oodata. Oodata, et ükskord need, kes suunavad teine-teisele relvi, saaksid relvad minema heita ja siis ehk Põhja Korea liider saaks liita mõlemad Korea pooled. Tema maal ei oleks siis enam tuumarelvi ning tema rahva jaoks algaks külluslik elu. Tema rahvas ja kogu maailm annaks talle seda, mida tema juba lapsepõlvest peale on ihalenud – tunnustust ja kiitust.  Temale avaneks ootamatu võimalus, et kogu maailma pilgud oleksid suunatud temale. Just seda pidasin silmas, kui rääkisin, et jälgiksite seda. Kuid ärge tundke muret selle pärast. Sellest  rääkisin aastal 2013 ja veel viis korda hiljem. Augustis 2017 ma kirjeldasin tema võimalusi, punkt punkti järel. Need võimalused, millistest rääkisin, olid vastavuses potentsiaalile, millised olid juba selgelt olemas. Just need viisidki kätlemiseni, mis toimus 2018 aasta juunis.

Nüüd te arvate, et saan kuulsaks kui ennustaja, kuna sain sellega hakkama. Kallid, ma vaid kiikasin Välja sisse, millest teadlased rääkisid teile tänasel konverentsil. Ma üksnes rääkisin potentsiaali olemasolust Väljas.

Kuid Põhja Korea liider oli juba mõelnud neist asjadest, oli arutanud teistega kulisside taga. Isegi olenemata sellest, mida nõudsid tema nõunikud, kuni rakettide üles saatmiseni, ta mõtles siiski ka teisest võimalusest liikuda edasi, mis võiks tuua talle üleilmset kuulsust.  Kallid, ta mõtles sellele protsessil juba isa surmast peale. Seetõttu see oli Väljas, kuigi veel kindla suunitluseta, üksnes potentsiaalina.

Edasi tahaksin näidata teile inimkonna kogu eelduslikku arvamust käesoleval ajal. Ja see on see, millest olen korduvalt rääkinud. Taoline kätlemise potentsiaal on hämmastav ja see levib juba laiemalt. Missugune reageering peaks järgnema sellele, et on võimalik vähendada sõja potentsiaale ja säästa tuhandeid inimelusid?  Tõelise rõõmsa hämmastuse ja tähistamise asemel inimesed läksid teise äärmusesse ja arvasid, et seda ei saa olla, see on lõks, kaval trikk. Vaatame pressi reageeringut, vaatame reageeringut Lõuna Koreas. Me teame Põhja-Korealastest ja seega arvasime, et seda ei saa kunagi juhtuda, sest teame neid ja nende loomust. Minevikus nad ei ole kunagi pidanud sõna. See oli lõik Lõuna Korea pressiteatest.

Mis oleks siis, kui oleks olnud hoopis selline kommentaar – kui suurepärane võimalus, vaadake vaid, milline hämmastav sündmus, see on vastupidine kõikidele oletustele.

Kuid teie vaba press, teie kultuuri reporterite ühing otsustas mitte üksnes teatada sellest sündmusest, vaid ka anda teada, et suurima tõenäosusega seda ei saa toimuda. Nemad väitsid, et siiski ehk toimub, võib olla mitte, seda veel vaatame, kuid midagi head pole oodata. Ja see jätkub ja jätkub ning see demonstreerib tumeda poole koletuslikku arvamust, kes tahab kindlapeale tõmmata kõike head tagasi.

Joseph Campbelli raamatus, „Tuhandenäoline kangelane“ on uskumus, et kangelane alati liigub  edasi eesmärgi poole, ega jää kinni minevikku ja et teda ei huvita tumedad asjad. Inimkond aastal 2012 astus tundmatuse lävest üle, kuid jätkuvalt kannab endaga kaasas mineviku tumeda poole loomust.  Vana, kangelaslik vaimsus ütleks praegu toimuva kohta järgmiselt, et las nad vähkrevad pimeduses, nii palju kui tahavad, kuid meie peame nägema selles üksnes seda, mis on olnud vastuolus kõigega, mis on Väljas. Saatke neile valgust, et nad saaksid ellu viia selle, mille nimel toimus kätlemine.

Kallid, see ei ole mingi naiivsus oodata tulevikust häid asju, te ise saadate sinna valgust ja kujundate uut reaalsust, mida olete suuteline ka ise nägema.

Ehk räägiksin teile, mis on Väljas veel. Räägin kahest asjast, mis on Väljas ja mis on avanemise äärel, kuid on  veel potentsiaalne. Milleks rääkida neist potentsiaalidest? Selleks, et kui need teostuvad, nagu oli see kätlemine, siis ehk usuksite  selle protsessi võimalikkusesse. Tuleb aeg, kui Suur Farma (suur farmaatsia kompanii) variseb kokku ühiskonna teadlikkuse tõusu tõttu (suur aplaus). Teadvuse tase tõuseb pidevalt ja te hakkate teadlikumalt ja uut viisi suhtuma teine teisesse. Hakkavad sündima asjad, mis varem ei saanud sündida, nagu see, et paljud piiskopid ja kardinalid hakkavad lahkuma oma kohalt. Mais 2018 Tšiili katoliiklikust kirikust lahkus 34 piiskopit, kuna Rooma paavst, uus vaba kaart, nõudis vastutusele võitmist tõsiste puudujääkide pärast.

Palju sellest, millest rääkis täna minu partner seminaril, on faktiliselt juba teostumas. Miks farmaatsia kompaniisid on ootamas krahh? Tuleb võimas reageering teie ühiskonna poolt, inimesed mõistavad, et kompaniide eesmärk on hoida inimesi haigetena, ega lasta neil surra ning seda  tulu saamise eesmärgil. Iga päevaga  tõuseb potentsiaal millegi juhtumiseks, aina lähemale jõuavad  päästikud. Kui see juhtub, siis sellel tööstusel tuleb suuri probleeme.

Oleks hea, kui te jälgiksite Iraanis toimuvat, kus on tegemist ühe peamise usu süsteemiga ja Lähis Ida ajalooga. Siin on tegemist suurkujuga, kes juhib riiki, kes on läbi põimunud kogu Lähis Ida tohutute probleemidega, eriti Iisraeliga. Need asjad hakkavad muutuma, jälgige seda. Asi on juba arutlusel ja vabad kaardid on juba tulemas.

Väljas on olemas selliseid asjad, mis hoiavad teie elu liikuvana, kuid seda vaid seni, kuni te ei vaata seljataha, ega ütle uuele – võimatu.

Mida on Väljas just teie jaoks? Mis on see asi, mida saate näha, või kujutleda oma meeltes?

Kas panite tähele teadlaste arutlust selle küsimuse ümber? Kas panite tähele, et teie tervise vaatlemine toimub teie sisemise teadvuse poolt, teie enda raku struktuuri poolt?  Kas olete kuulnud, et Väli soodustab edasi liikumist teaduse uuringutes? Kuidas suhtute homöopaatiasse, kas mõistate, kuidas see töötab? See on mikstuur, milles aine kogus on sedavõrd väike, et ei saaks aidata keha, teha selles mingeid keemilisi muutusi. Kuid keha tunnetab signaali, mis tuleb mikstuurist, selle abil ta saab korvata organismi probleeme. Kallid, homöopaatia on midagi sellist, mida planeedil ei ole veel teada, kuid ta on kõikjal. Seega mõistke, et homöopaatia ei ole tegelikult homöopaatia põhimõte vaid see on Välja universaalne põhimõte.

Kuidas oleks teadvuse homöopaatiaga? Mis vahe on mikstuuri keele alla panekul ja teadvuse väel, mis on koondunud tegema sama tööd, tervendama ja pikendama iga? Ka see juba toimub ja seda on ka teadlased tõestanud.

Vana vaimsus, uus energia ja armastuse hulk, mis voolab sinule, mida igapäevaselt kasutad, on sinule jõukohane, võib olla isegi rohkem, kui jõukohane. See ootab, millal võtad selle kasutusele.

Miks sa oled tulnud siia planeedile? Võib olla on sul mingid probleemid või midagi muud. Võib olla on teil küsimusi, mille kallal murrate pead? Kas olete teadlikud, et Väljas on vastused neile küsimustele olemas ja isegi korrigeerituna. Kas olete teadlikud, et seal on olemas lahendus ka neile olukordadele, millistes olete hetkel ja mis näivad teile lahendamatuna. Kuid Väljas on olemas suurejoonelised lahendused kõigele.

Teadvusel endal on olemas homöopaatilised omadused, kui te vaid soovite seda. Üksnes soovige lahendust. Kui väljendate ootust ja ootate lahendust, siis see on reaalne teostuma. Kui  tunnistate sellist võimalust, siis see on teie oma, ta on teile kättesaadav ja sellel on teie nimi. Midagi ei juhtu enne, kui te ei ole tõusnud senisest võitlusest kõrgemale, ega loobunud vanast lähenemise viisist, mis väidab, et seda ei saa tulla. Saab, ja kuidas veel.

Kallid, ma pöördun teatud vanade vaimsuste poole ja ütlen teile, et te olete siin ühel põhjusel. Olete siin, et kuulda Teadvuse kohta. Iga protsess, iga diagramm ja graafika, iga siin kuuldud sõna  toetab ja kinnitab seda, mida just rääkisin. Ärge püüdke eraldada teaduslikku ja vaimset. Teie teaduslikud uuringud on sellest, kuidas asjad töötavad.  Kas on see mingil määral Jumala uurimine, kes kavandas ja käivitas kõik tööle?

Suundudes kohta, kus te ei ole veel olnud, tuginege oma teadvusele, olenemata sellest, kas sõnum meeldib, või mitte, sest see räägib uutest võimalustest. Püüdke mõista, et teadvuses on ruumi Jumala jaoks ja Jumalal teaduse jaoks.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga