PALJUMÕÕTEMILISED ASJAD Bodensee saar, Saksamaal 2018

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Kui vaadata numeroloogiliselt arvu 3 (mis on 2019.a. arv), siis see on katalüsaator arv. Katalüsaator tähendab seda, et see muudab kõike enda ümber. Olete meie kanalduste ajal teadlikuks saanud  mõningatest asjades, ja võib olla olete hakanud tunnetama seda, mis edaspidi võiks saada teile katalüsaatoriks suuremate informatsioonide saamiseks. Ehk miski sellest hakkab resoneeruma vaimselt millegiga teie sisemuses, siis ehk mõistate veel midagi rohkemat ja teadvustate uut. Ma ütlen teile veel kord seda,  te olete siin, Maal, teatud eesmärgil, kauni plaani järgi. Inimajaloo jooksul see on esmakordne, et  evolutsioneerute oma teadvuses kollektiivselt. Seda võite märgata käesoleval ajal isegi oma uudistes. Seda on võimalik märgata kõikides asjades üle planeedi, mida varem ei olnud võimalik näha ja oodata. Sellest teeme veel hiljem juttu.

Nüüd tsivilisatsiooni energiatest.

Olen jaganud eelnevalt palju informatsiooni numbritest, aegadest ja tähtpäevadest. Jätame selle informatsiooni neile, kellel meeldib analüüsida Krayoni kanaldusi. Jätame need tulevastele arhivaaridele, kes hakkavad tuhnima kanaldustes ja tooma sealt välja üksikasju. Teile neid üksikasju ei ole oluline teada. Teil on olulisem mõista seda, mis järgneb kõigele sellele. Kuid ma siiski räägiksin mõningatest asjadest (Krayon muiates), milliseid te ei oska oodata. Kui ma rääkisin tsivilisatsiooni energiatest, siis ma sihilikult jätsin V tsivilisatsiooni pärastiseks. V tsivilisatsioon on muutused. See tsivilisatsioon oleks võinud jääda viimaseks, kui te oleksite  liikunud enesehävingu teele. Kuid te ei teinud seda. See on sedavõrd imetlusväärne, et seda tunnetas isegi kogu teie Galaktika. Me oleme rääkinud, et olete veel väga noored, et olete alles ületanud evolutsiooni kontrolljoone, seetõttu olete ühenduses veel paljudega üle teie Galaktika. See on imetlusväärne aeg.

Nüüd tahaksin rääkida veidi enam IV tsivilisatsioonist. Iirimaal andsin teile mõningad sõnumid, millistes oli juttu väikestest inimestest ehk trollidest ja härjapõlvlastest ja mõnedest veel. Kas need on teie kujutlusvõime viljad või on need teatud mõttes reaalsed? Seal vastasime, et need on vägagi reaalsed ja nii mitmes mõistes, kuid mitte puht füüsilises mõttes. Nad on pigem teadvuse teiste mõõtmete reaalsused ja  kuuluvad Gaia võrele. See on seotud ka planeedi magnetvõrega. Kui võred kattuvad kindlal viisil, siis paljud paljumõõtmelised asjad muutuvad nähtavateks, nad on nagu füüsilised väljendused. Väikesed inimesed on vägagi reaalsed, need on Gaia paljumõõtmelised energiad, mis ilmutuvad ennast väikeste inimestena ja on kui tema heasoovlikkus ja huumor. Pange tähele, sellised ilmingud on alati heasoovlikud ja need  esindavad Gaia teadvust.

Suhted maaga.

Mida ma olen rääkinud IV tsivilisatsiooni kohta. Olen rääkinud, et nad evolutsioneerusid, tulid katalüsaator-tsivilisatsioonist, seejärel evolutsioneerusid suhete võimelisteks Gaia endaga. Just sellest hetkest inimkond hakkas mõistma ja tegema koostööd Maaga. Kui te saaksite rääkida põlisrahvastega Iidsetest ja kuulaksite, mida Iidsed on rääkinud neile, et milline oli elu nende ajal või saaksite võtta intervjuud Iidsetelt endilt, otse IV tsivilisatsioonis, siis  see vestlus oleks alljärgnev: Te palute neil rääkida oma elust ja nemad räägiksid teile, et neid juhivad igapäevaselt juhendajad. Võib olla te vastaksite neile, et see on ju  suurepärane, kuid, kes need juhendajad on? Nad ütleksid teile, et neid  juhivad igapäevaselt planeedi energiad. Teie imestusega küsiksite, et kuidas see käib?

Nad räägiksid teile juhendajatest, keda nad on võimelised nägema ja need võivad võtta looma kuju või muunduda ühest vormist teiseks. Nad räägiksid teile kindlatest energiatest, millised puuduvad teil käesoleval ajal. Või siiski, on alles?

Ehk olete kuulnud elementaalidest, metshaldjatest, teatud mütoloogilistest metsloomadest, keda pole olemas, sest nende säilmeid ei ole leitud. Kas on selline asi võimalik? Kas on võimalik, et liit Gaiaga kindlustas neile kõik vajaliku, et paljud asjad ilmusid neile nähtavale, et nendega saadi teha koostööd, kui seda oli vaja. Jah, see oli tõesti nii ja see oli tsivilisatsioon, mis oli võimeline nägema ruumidevahelisi asju, mis on antud teile planeedi poolt. Kui see tsivilisatsioon areneks ja evolutsioneeruks jätkuvalt, siis see oleks hoopis teistsugune tsivilisatsioon ja see erineks teie omast märgatavalt.

Teile on antud kutse, et  taastada kõik vastastikused suhted. Ja teadke, et ei maapind, ega puud ja taevas ei imestaks üldse, kui midagi neist asjust hakkaks taas ilmutuma. Paljumõõtmelisus ilmneb just sellisel viisil. See kõik on siin olemas jätkuvalt. Kogu planeet on teie päralt ja ta on teadlik teist ja sellest, kes te tõeliselt olete.

Ühendumise vägi.

Lõpetuseks tahaksin teile rääkida muust. Kõik need asjad mida olen rääkinud, on huvitavad ja ma räägin neist asjust selleks, et näidata teile inimkonna suursugusust. Teie ajalugu on rikas oma muutuste poolest, õppimise poolest ja enda väljatoomiste poolest vanadest energiatest, kuni tänase päevani välja. Tahaksin selgitada teile Ühendumise väge.

70 aastat tagasi rahvad planeedil olid vaenujalal ja kõigil neil olid kaalukad põhjused vihata teine teist ning juba tuhandete aastate jooksul. Tooksin näitena Jaapani ja Ameerika rahvaste vaenu, kes olid leppimatud vaenlased. Mida näeme praegu kahe põlvkonna jooksul, ehk 70 aasta jooksul, et need vaenupooled on ühendunud sõpruses ja teine teise austuses. Nende majandus areneb koos ning see sündis üksnes tunnustusest, mõistmisest ja meelekindlusest. Uus põlvkond on unustaunud varasema vaenu. Selline on esimene näide.

Nüüd vaataksime Iisraeli poole. Iisraelis ja tema ümber on palestiinlased ja nende omavahelised suhted ei ole muutunud. Miks siis? Neile  jätkuvalt räägitakse, kes on nende vaenlased. Juba väikestele lastele vanemad sisendavad, keda ei saa usaldada. Seda on tehtud kogu nende pika ühise ajaloo jooksul. Kuid siiski, see hakkab neil tasapisi muutuma.

Kas näete siin vahet? Kahe põlvkonna jooksul ühtede suhted muutusid sõbralikeks, vaatamata kõigele ja teistel mitte veel.  Ma olen ennegi rääkinud ja ütlen taas, et mõned liidrid peavad lahkuma ametist, või lahkuma elust, et midagi saaks muutuda. On palju iisraellasi ja palestiinlasi, kes on väga väsinud sellisest olukorrast. Nemad tahaksid välja vahetada kõik. Nende seas on juba kogunemas kriitiline hulk inimesi, kes soovivad muutusi, soovivad ületada ajaloo pärandi ja teha selgeks, keda  vihatakse ja kes kellele midagi tegi. Tuleb päev, kui ka nemad suruvad teine teisele kätt. Kuid kulub veel põlvkonna jagu aega, et see kinnistuks nende teadvuses. Kallid, see aeg tuleb.

Ühendumine – see on kõige olulisem sõna planeedi tuleviku jaoks. Algab otsing  lahendusteks, kuidas ühendada asjad, aga mitte eraldada. On tulnud aeg ületada tume energia, mis ilmutub inimteadvuse tumeda energiana ja  mis jätkuvalt tirib inimesi vanadesse raamidesse.

Kui teie hiljutised esivanemad näeks praegu toimuvat, siis nad oleksid uhked teie üle. Planeedil on juba alanud rahuseemnete külv. Jätkake, kallid, see saab eeskujuks paljudele rahvastele. Keskenduge jooksva päeva energiatele ja sellega te saaksite kaasa aidata ning see aitab planeedil saada veelgi paremaks, kui on seni olnud.

Võib olla tõesti, keegi väljaspool planeet Maad  jälgib Maal toimuvat. Ja see on tõsi, ja neid on palju, kui vaid te teaksite.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga