KAASASÜNDINU Indianapolis, Indiana 2018

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest..

Mõneti on raske eristada tõelist Kaasasündinut sellest, mida peate kaasa sündinuks teie. Sageli väidetakse, et on tarvis esimesena armastada iseend, anda andeks iseendale. Sellist väidet on sageli kuulda erinevatel seminaridel, sageli ka meie omas. See aga viib segadusse,  kuna ei ole lihtne eristada ennast oma Kõrgemast Minast. See on suhteliselt raske, nii inimkonnal, kui eriti  vanadel vaimsustel. Seetõttu lubage rääkida teile midagi. Oleme andnud teile vesteid veste järel, lugu loo järel, nii meestest kui naistest, kes on püüdnud lahti mõtestada niivõrd salapärast asja.

Üle 18 aasta tagasi tõin sisse persooni nimega Wo. Siis oli juttu Wo probleemidest, mis kutsusid esile tal mingid hääled, või mingid liikumised toa nurkades, mis hirmutas ja ajas teda segadusse. Kuna ta ei olnud selleks valmis, siis läks ta arsti juurde, seejärel saadeti ta psühholoogi juurde. Nii see jätkus ja jätkus. Loo lõpus aga selgus, et see oli tema ise, tema enda Mina, mis püüdis Wo’ga ühendust saada. Nii selgus, et Wo eraldas end lineaarsest Minast, kõigest sellest, mis võiks olla esmaseks vaimseks Minaks, ta eraldas end sedavõrd, et ei tundnud, ega mõistnudki seda. See jätkus ka järgmistes vestetes, nagu kuldse kera otsinguil või paljudes teistes, erinevate metafooride näol. Kõik need olid oma Mina otsingud ja selle avastamised.

Kallid, isegi praegu, kui on juttu Kaasasündinust, kui te uurite Kaasasündinut, teil on kalduvus eraldada teda endast, teil on kalduvus omistada temale mingeid lineaarseid omadusi. Et on olemas Mina ja on olemas Kaasasündinu – mõlemad oleksid nagu võõrkehad, mis paiknevad kusagil nurgas, kuid, kes on mõistusega, kes on sinust teadlik.  Kuid see ei ole nii, Kaasasündinu ei ole teist eraldi ja palun, et te mõistaksite nendevahelist sulandumist, seda, mida peate endaks ja selle vahel, mida peate Kaasasündinuks. Siin võiks sõna kaasasündinu asendada ka millegi muu sõnaga. Näiteks, kui sinu nimi on Mari, või Jüri, siis  kaasasündinud ongi kas Mari või Jüri.

Tänane seminar, tänane koosolemine, tänase päeva energia, see on selline, et te suudaksite avardada end niivõrd, et saate luua ühenduse Kaasasündinuga ehk muutute üheks. Et suudaksid muutuda ja olla tema, ega vaataks teda, kui mingit eraldi olevat Kaasasündinut, mis teeks teda mingiks eraldi olevaks asjaks, protsessiks. Kuid see ei olegi nii lihtne, sest see oled sa ise. Sinul on väga palju tasemeid ning seda seetõttu, et sinu teadvus on väga keeruline ja kompleksne. Inimolevuse teadvus on üksnes ellujäämise teadvus, kuid ta saab olla ka vastastikku suhete teadvusena.  Antud juhul räägime sellisest teadvuse tasemest, mida nimetame Kaasasündinuks. Selline teadvus on ühenduses sinu Vaimsusega. Ta on palju rohkem sinuga koos, kui tavaline ellujäämise teadvus. Sinu kõrgema tasemega teadvus võib olla heatahtlik teadvus, kuid seni, kuni sa ei mõista, et sinu Kaasasündinu on sinu teadvuse osa, seni ta ei ulatu sulle lähemale, kui sinu naaber sinule. Astu oma Kaasasündinu sisse, ning mõista, et see on sinu rüü. Mõista, et kuni evolutsioneerud, seni õpid. Kaasasündinu ei ole mingi eraldi olev kaasa sündinu, ta on sinus olev Kaasasündinu. Sinu Kaasasündinu ja Kõrgem Mina ja muud osad, tükid, milliseid sa veel ei mõista,  vastutavad sinu juhtimise, sinu alateadvuse ja sinu tervise eest. See on selline sinu osa, mida tunnetad eraldi üksnes seetõttu, et sa ei ole veel küllaldaselt arenenud, ega ole veel evolutsioneerunud temaks. Just selle selgitamine teile ongi tänase koosolemise põhjus. Seda kohtumist võiks nimetada ka  „evolutsioneerumine enda Kaasasündinuks.“ Lõpetage tema eraldamine lineaarsel viisil, tema paigutamine kusagile väljaspool end, või eraldate teda oma sisemuses, kus püüate temani jõuda ja haarata temast kinni, kuid see näib sinule kättesaamatu ja ta libiseb sinu eest ära.

Edasi selgitan teile ühte tõde. Mõned inimesed on küsinud, et kas Kaasasündinul on olemas isikulised omadused, et kas Kaasaasündinul on mingi oma mõistus, mis erineb inimese omast. Vastuseks sellele oleks järgmine tõde, et  kõike võib olla.  Kui oled valinud hirmu teekonna, et ka see võib olla ka temal, kuna Kaasasündinu esindab seda vaimset osa, mis armastab sind väga, ning püüab luua sidet sinuga. Kaasasündinu, olles ühenduses sinu Kõrgema Minaga ja sinu keemiga, sirutab sinule oma käe ja püüab armastavalt sulle öelda, et hakkame koostööd tegema ja lähme koos edasi.

Aga kuid. Mitmeid aastaid tagasi ühes sõnumis rääkisime väljendist  „jah, kuid“. Jah, kuid… , see on väljend, mida kasutate järgmises kontekstis, nagu, et ma tahaksin seda väga, ma tahaksin liikuda selles suunas, tahaksin alustada afirmeerimisega, kuid ma ei arva, et see hakkab tööle. Samas, kui olete saanud sõnumi, mis tekitab teis hämmingut, või siis näib liiga suur ja grandioosne teie jaoks, teie mõtlete alateadlikult „ jah…, kuid…“ Teie sisemuses on olnud kahtlus nende asjade suhtes. Kuid tahaksin teile mainida, et see oli vana energia protsess, mida te  enam ei vaja. Ta on jäänud teile külge lihtsalt harjumusena. Ühes sõnumis rääkisime sellistest harjumustest ja filtritest. Kallid, need kõik aegamööda kaovad ära. Te olete  jõudmas elu punkti, kus saate öelda, et hakkan tunnetama enda suursugusust, kuid ma ei saa aru, kust see tuleb. Olen hakanud tunnetama rahu ja kindlust kõigis asjus, kuid ei mõista, kust see tuleb.

Kaasasündinu ei ole kunagi eraldi olev kaasa sündinud – see on sinu Kaasasündinu. See on sild sinu Kõrgema Mina juurde, sild tervise juurde, see on sild asjade juurde, milliseid tahaksid luua. Ta töötab koos sinu intuitsiooniga. See oled sina ise, sina oma nimega. Varem ta ei olnud sinuga sellises liidus, seetõttu sa ei suutnudki teda ära tunda. Harju nägema teda, kui enda kehalikku Mina, kes teadvustab end kui Mina, sellist Mina, mis vibreerib mõnevõrra teisel tasemel, sellepärast sulle näib, et sa seisab sinu kõrval.  Kuid see ei ole nii. Huvitav on see, kuidas inimesed on harjunud nägema oma keha, jagades keha osadeks ning sellega eraldades end kõigest olevast. Te ju ütlete, et teie käsi valutab, kuid tegelikult teie ise olete haige, kuigi annab tunda käsi.

On olemas hoopis teine teadvus, mis hakkab nägema liitu endaga, oma rakkude ja Kaasasündinu vahel. On aeg näha Kaasasündinut kui enda osa, enda suuremat osa. Saate ehk isegi tunnetada armastust, mis voogab temast, läbi Kõrgema Mina ja käbinäärme vahendusel, teie enda teadvusesse. Te ei ole teda seni reaalselt veel tundnud. Seejärel hakkate mõistma inimolevuse teadvuse evolutsiooni keerukust ja selle kompleksust, mis hõivab kõiki protsesse, selleni välja, et ükskord olete ise enda intuitiivne tervendaja. Ükskord olete teadlik sellest, kuidas verelibled tormavad võitlusse bakterite ja viirustega ja see on seda laadi võitlus, nagu  tunnete oma käe valu. Siis olete kõik koos ja Kaasasündinu on üks nende seast.

Kuid nüüd on palve sinule – näe seda, mis on sinu oma, samuti ka seda, mis on olnud alati liidus sinu teadvusega. Kui  teed tööd endaga, siis teed tööd enda saladusliku osaga, mis vibreeris kuni tänase päevani kõrgemal, kuni  teadvustasid ja sirutasid käe talle vastu. Kui sinu käsi on sirutatud temale vastu, siis sinu Kaasasündinud ei ole enam kaasa sündinud, vaid see oled sina ise ja astud ühtselt koos iseendaga. Kui ükskord suudad ja teed seda, siis kõik, mida said täna teada, hakkab praegusest momendist ja igavesti aktiveerima seda, mis on sinu oma. Selleni kulub siiski veel  aega.

Seega,  Kaasasündinu oled  ise ja ise oled Kaassündinu. Kui räägite avardunud Kaasasündinust, siis jutt on avardunud inimteadvusest. See avardub selleks, et kätkeda endasse kõike, seda kes sa oled ise. Sina muutud temaks ning see protsess juba käib.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga