PERE RING Laguna Hills, California 3.Detsember 2017

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest

Oleme taas sellises energias, mida mu partner nimetab Pere ringi energiaks. Nimetame seda edaspidi lihtsalt Pere’ks. Kui pöördun Pere poole, siis sellel sõnumil on muu tähendus. Te olete kindlasti kuulnud, et eesriide taguste jaoks olete kogu inimkonnana kui üks Pere. Ma tean, kes on siin ja tean neid, kes  vaid aeg-ajalt külastavad neid üritusi. Ma tean neid, kellele on tuttav minu hääl, mitte minu partneri oma. Juba üle 20 aasta olete tunnetanud kanalduse ajal olevat energiat ja olete tunnetanud kuidas see on muutunud. Seda võiks nimetada hetkeseisu energiaks.

Meil ei ole võimalik haarata korraga kõiki teemasid, seetõttu püüame seekord  läbi võtta seda, millest  mõtleb Pere siin ruumis.  Kuid veel enne, kui asuda asja juurde, peame looma olukorra, kusjuures sellise, millisest, te ilmselt, eriti  ei taha kuulda. Paljud teie seast on mures väga paljude minevikus toimiunud asjade pärast. Tahaksin võtta teid kaasa aastasse 1938. See mahub ühe inimese elu sisse – see on lühem ühe inimese elueast. See oleneb teie vanusest, ehk mõned teie vanemad on isegi elanud neil aastatatel või olete sellel ajal elanud ise. Kui saaksite teha sellest ajast hetkepildi, siis näeksite sellel järgmist.

Igal riigil nii Euroopas, kui Aasias, oli oma kuningas, oma diktaator, oma teekonnad. Igaüks neist püüdis hoida oma kohta, võideldes teistega, valida, kellega liituda tuleviku nimel. Aeg oli sõja eelõhtu. See oli võitlus parima positsiooni pärast. Millist liitu sõlmida, et anastada kedagi, kelle ressursid saaks haarata oma kätte. Neil aegadel olid vaid demokraatia alged, kus keegi ei saanud väita midagi kindlat, milline riik mida kavatseb ette võtta. Inimesed olid hirmul, isegi enam, kui hirmul. Kui neil oleks olnud kas või veidi aimu sellest, mis neid ees ootab, siis see oleks tõesti olnud kohutav, kohutav. Selline oli siis sellel ajal inimolemus. See oli inimolemuse peegeldus 100 aastat enne, 100 aastat enne ja veel 100 aastat enne. Sõda iseenesest ei lahenda midagi, kuid inimkond jätkas seda arendamast. See hullumeelsus ei lahendanud midagi, kuid inimkond hoidis sellest järjekindlalt kinni. Niivõrd ebafunktsionaalne oli tollel ajal inimloomus. Vanas energias see ei muutunud kunagi paremaks, ei liikunud milleski edasi, ei evolutsioneerunud üldse.  See ei olnud kuigi ammu, kõigest ühe inimelu kaugusel. Selline oli siis planeedi energia, mis oli valmis lahti päästma kõige hullema sõja, mis on kunagi planeedil olnud – täiesti vastuvõtmatut, mis ei saaks kuidagi mahtuda mõistusesse. Miljoneid inimesi ootas ees õudne surm ja  seda üksnes käputäie inimeste meele kohaselt.

Kuid nüüd, mu kallid, inimolemus on lahkunud vanadelt positsioonidelt kiiremini, kui võiks kesta üks inimelu. Õigusvastased kuriteod kestavad planeedil jätkuvalt, kuid need on nüüd taskuvaraste tasemel ja neil ei ole üldises plaanis erilist tähtsust. Kui inimkonnal oleks käesoleval ajal vaja teha valik, mis praegu ei olegi kuigi keeruline, siis ainuke, mida ta valiks, oleks Rahu. Te saate seda kontrollida. Probleemid, mis paistavad silma, on vanade energiate jäänused, mis tükivad esile tulema mõnede liidrite ja mõnede organisatsioonide tagahoovides. Te olete nende pärast vägagi mures ja nii see peabki olema. Kallid, pöörduge korraks aastatesse 1937, või 1938 ja  siis te näete seda, millest olete ammu eemaldunud. Ma tahaksin, et te näeksite seda kogu ulatuses.

Oleme rääkinud, et inimene ei ela nii kaua, et mäletada  kõike olnut. Kui teie elu oleks kasvõi kaks korda pikem praegusest, siis te oleksite sellest ajast pärit, ehk  mäletaksite kõike, juhul, kui teil oleks õnnestunud ellu jääda. Siis mu sõnad ei langeks tühjusesse, ehk noortele, kes üldse ei ole sellest teadlikud, neil ei ole isegi ettekujutust sellest, kuidas oli olla seal, tunda hirmu oma pere pärast ja kõige muu pärast, mida oleks tulnud läbi elada.  Praegune planeedi  energia erineb oluliselt kunagisest energiast. Elanike arv on teil praegu palju, palju suurem. Tavaloogika mudel ütleks, et mida suurem elanike arv, seda halvem on. Seega, tuleks peatada üha uute miljardite inimeste lisandumist.  Kuid vaadake asju teisiti. Kas praegu on teil sellega probleeme? Muidugi on, kuid kas on need suured? On, kuid need on sootuks teistsugused, kui olid minevikus. Siin ei ole midagi ühist minevikus olnuga.

Kujunevad potentsiaalid.

Ehk räägiks praegusest energiast. Vaatame esimeseks üht avaldust, seejärel arutleme selle üle. Avaldus ütleb, et ette ennustada ei ole võimalik. Sellist avaldust võite kuulda paljudes kohtades, igast küljest. Kuid praegu kõige parem neist on, et inimkond ise  juhib planeedil toimuvat, omal vabal valikul. Ei ükski olevus kusagilt ei saa öelda teile ette, mis hakkab teil homme toimuma, või ülehomme – ei mingi täpsusega. Ainus, mis teil on olemas, need on üksnes potentsiaalid. Meile on näha üksnes potentsiaalid. Meie oleme Loomise Lätte energia siinpool eesriiet ja oleme osa teist. Siit, meie poolt, on näha tervikut, meile on näha seda, mida ei näe teie. Siit on näha kujunevad potentsiaalid, millised võivad teil esile tulla. Seda tänu asjadele, millised on juba käimas teil käesoleval hetkel. Need on asjad, milledest teile ei räägita kunagi, sest neist ei ole veel teile teada. Kuid see kõik on juba kinnistunud ja selle tõenäosus üle vaadatud, teie lihtsalt ei ole sellest teadlikud.

Rooma paavsti tagasi astumisest oli teile räägitud aasta võrra varem, kuid see ei olnud ennustus, see oli üksnes kanaldus Dallases. Me rääkisime potentsiaalidest, kuna nägime nende seisu. See oli Rooma paavsti mõtiskluste järeldus, mida ta tegi ja milleks valmistus. See oli tema sisemine õudus, mis haaras tema mõtteid. Ta oli inimene, kes soovis saada paavstiks, kuid ei uskunud, et jõuab selleni. Kui ta ilmus lavale, siis ta nägi, et ta ei ole valmis selleks, mis avanes tema silmadele. Püha Tool on selleks, et tegeleda planeedi Vaimsusega, aga mitte võlgade tasumisega tehtud kuritegude eest laste suhtes. See koormas tema südant ja haavas ta hinge, see ei läinud kokku tema paavstiks olemise kujutlusega ja ta lahkus ametist.

Olete suure reformeerimise lävel.

Seega, see on vaba kaart. Selgitan teile  mida tähendab Vaba Kaart. Üldjuhul selleks võivad olla üksikud inimesed, võivad olla sündmused, selleks võib olla ka muutus vastuvõtmisel. Selleks võib olla inimloomus, mis on reformeerimise lävel ehk muutuste lävel.

Meister-astroloog andis teile ülevaate sellest, mida saaks tuua teile aasta 2018. Tema tegi seda, tuginedes teadmistele, mida ta  luges 2018 aasta planeetide asetuste energiatest. Astroloogia on teadus, mis on paljude jaoks seni veel avamata. Paljud vaatavad seda arusaamatu pilguga. Isegi esoteerikud ei mõista seda teadust, kuigi see on rajatud füüsikalisele alusele. Me oleme sellest rääkinud, katkenditena, üldistatult ja lühidalt.

Olete teadlikud, et planeetide tõmmet päikesele annab gravitatsioon, tema on loomas Päikese mõju mustrit ja planeetide koostööd ehk annab tõmbe-tõuke jõudu. Päike on koostöös kõikide tema ümber olevate planeetide energiatega. See on füüsika, see on gravitatsioon, see on Kepleri seadused. Päikese mustrid on lausa kätketud heliosfääri, mis kanduvad läbi magnetvälja välisesse ilma. Magnetväli katab kõiki planeete. Teie planeedi magnetväli  põimub Päikese magnetväljaga. Kui üks magnetväli põimub teise magnetväljaga, siis see on indutseeritud vastastikune induktsioon, mille vahendusel toimub informatsioonide edastamine. Kusjuures edastamine toimub puhtalt. Seega, teie enda magnetväli kätkeb lausa kõikide planeetide mustreid, seda vastavuses nende tõmbe-tõuke liikumisele ümber Päikese.  Krayoni esimeses raamatus oli juttu magnetvälja mõjust teile. Olen magnetismi meister, olen siin selleks, et nihutada magnetism paika, et kindlustada inimloomust millegi sellisega, mida ei ole veel nähtud. Füüsika, Magnetism ja Teadvus  on ühtses seonduses ja just seetõttu astroloogial pole midagi pistmist esoteerikaga. Meister-astroloog rääkis teile sama, mida käesolev sõnum  teile edastas. Rääkis sellest, et teil seisavad ees veel muutused, reformeerumised ja  palju enamal moel, kui on seni teile kättesaadav olnud.

Metafüüsiline pilk Vabadele Kaartidele.

Ehk naaseks taas tagasi. Aasta tagasi rääkisin sellest, et teile on kätte jõudnud Vaba Kaart. USA-s toimusid uue presidendi valimised, mis oli šokeeriv sündmus, sest sellist tulemust ei oodatud. Nüüd on mul palve kõikidele lugejatele ja kuulajatele. See arutlus võib esile kutsuda tundeid, mis on seotud poliitiliste häälestustega, seega, palun teil heita need kõrvale, seda vaid mõneks hetkeks. Oleks hea, kui mõtleksite metafooriliselt, mitte poliitiliselt. Oleks hea, kui mõtleksite kogu planeedi üle, mitte endast, ega mitte oma riigist. Oleks hea, kui kujutleksite ennast külalisena kusagilt kosmose avarustest, kes uurib planeedil toimuvat, kellel ei oleks mingit huvi, ega eelistust ei ühe, ega teise teekonna vastu. Ma mõistan, et see on teie jaoks liiga suur ülesanne (Krayon muigab).

Aasta tagasi rääkisin, et valimised annavad teile Vaba Kaardi. Nüüd on Vaba Kaardi aasta möödas, kuidas on, kas nüüd usute mind? Vaba Kaart ei ole alati uute asjade sisse toomiseks, või asjade äkilisteks muutusteks. Mõneti need tulevad selleks, et panna midagi liikuma, et äratada üles mõned asjad. Aasta tagasi selgitasime, milleks seda oli vaja.  Kallid, kui oleks võitnud keegi teine, siis ei oleks juhtunud midagi otseselt teie jaoks. Kõik süsteemid ja asjad, mis olid süsteemselt valed, oleks jätkanud endiselt. Mõningad asjad on süsteemselt üle koormatud korruptsiooniga, rikastumise januga ja selliste asjadega, mis ei tööta, see oleks võinud viia sisemise plahvatuseni. Ebafunktsionaalseid asju teil ei saa kauem olla, lootes aastast aastasse, et olete suutelised neid kuidagi korda seadma. Varem või hiljem toimuks plahvatus. Vaba Kaart tuleb selleks, et lammutada taolised süsteemsed asjad. Ta juba astus jõusse. Te nähes seda, võtate seda kui kõige halvemat tsenaariumit või , võib olla kõige paremat tsenaariumit. Kuid ma soovitan teil mitte arutleda selliselt. Tahaksin, et te mõtleksite, mis selle tulemusel hakkab toimuma?

Pikk toigas on pistetud keset kõike, ja muudkui keeratakse ja segatakse, muudkui segatakse ja sogatakse. Mõnedele see on täiesti vastuvõtmatu. Mõnedele see on eriti mõnus (Krayon naerab). Kuid, mu kallid, seda toigast te ei saa kuidagi eirata. On iseenesest  mõistetav, et te ei ole veel kunagi kohtunud millegi taolisega, te ei ole kohanud seda oma sünnist saati. See tõmbab välja ja heidab minema kõik süsteemsed osad, mis on sügavalt juurdunud teie valitsustesse, fondide turul ja ametitesse määramisel, selles, kuidas kõikides asjades käib lobitöö. Seda on peetud austuse vääriliseks ja  äriliselt kasulikuna teie riigile. Kallid, ma ütlen teile, et 200 aastaga teil nii mõndagi vananeb. See oli olemasolevatest potentsiaalidest.

Vabanemise faasid.

Aasta tagasi rääkisin, et Vaba Kaart peab läbima mitmeid vabanemise faase. Olete näinud esimest faasi. Kuid on tulemas teisigi asju. Ärgu hirmutagu teid see, et need erinevad seni nähtust. Vaba Kaart ongi selline, ta ei sarnane  mitte ühegi oodatud asjaga. Selline on Vaba Kaardi määratlus. Võib tulla üks või teine võimalus, mis lähtub potentsiaalidest. Üksnes vabanemise faaside ajal paljud välja kujunenud asjad teevad läbi muundumise. Kui väljakujunenud süsteem on viidud rivist välja, siis temas tekib lühis, ta hakkab iseenesest lagunema. Ainsaks meetodiks  tema hävinemise ära hoidmiseks on, et muuta tema töö olemust, tema süsteemseid mõisteid, mille teljeks on süsteem, tema peamist atribuuti, mille ümber on üles ehitatud kogu süsteem ning see on juba praegu käimas.

Mõelge sellele, kui puuvõre kujundamisele aias. Kui oksad langevad alla, siis see on teie südamele raske (Krayon naerab). See jutt on neile, kes ei tea aiandusest suurt midagi, ega elu tsüklilisusest, või süsteemidest üle üldse. Tulemuseks peaks olema  kaunis puu, täis õisi, tihedas lehestikus. On raske näha, kui hulk oksi kaob puu otsast. Kuid see on siiski võra kujundamiseks vajalik. Puu selle juures ei kao, kaob vaid osa tema süsteemist ja ta kasvatab uued oksad ja kauni lehestiku. Puu pügamise eesmärgiks on tema noorendamine, et ta ei variseks kokku liiga suure võrestiku pärast, ega hukkuks. Peale pügamist puu taastab ise end, muutub veel kõrgemaks ja kaunimaks, kui oli enne. Ja praegu ongi käimas pügamine, mida te väga vajate.

Kallid, Vaba Kaart on selleks, et teil ei tuleks läbi minna tööstuslikest plahvatuste raskustest, ega tuleks ületada töövõimetu valitsuse raskusi, mis ei ole võimeline saavutama mingeid tulemusi. Pügamine on alanud, oleks hea, kui mõtleksite sellele. Oma metafüüsilistes hinnangutes tasuks olla sõbralikum kõige suhtes, mis hakkab toimuma üle planeedi. Kuid samas pidage meeles, et kõigele on vaja aega anda.

Ei ole tarvis hoida kinni vananenud süsteemidest.

Toimuvas on midagi veel. Peale Rooma paavsti loo on tulemas midagi veel. Teie enda vabal valikul  tuleb midagi veel, tuleb just see, mis toimub alati peale Nihet. Kallid, on tarvis kiirendada nende asjade kadumist, mis ei ole enam vastuvõetavad, ning mitte anda neile võimalust võimendumiseks vaid pigem kiirendada nende vähenemist, või muutust. Siis vabaneb nende haardest kogu planeet.  Kuigi paljud teie seast  veel ootavad asjade säilimist. Miks te vaatate tulevikku, lähtudes minevikust? Miks tahate jätkata tulevikus oma minevikuga?  Üksnes seetõttu, et kõik, mis oli teile teada, tuli madalamatest energiatest. Kõik, mida oli teil teada, oli teie madalam teadvus. See oli kõik, mis oli teil teada, ilm täis pimedust, milles asjad toimusid tänu sellele, et selline oli inimloomus. See oli ka kõik, mis oli teile teada. Just seetõttu te kannategi tulevikku üle kõike olnut. Teil on vaja seda endale teadvustada.  Kas püüate kulgeda kõrgemat teed?  Te ju kõik mõistate, millest ma räägin, et see on üldise krahhi ootamine, põhjusel, et see, mis seni töötas, enam ei saa olla planeedile abiks. See, mis tuleb seniselt Valguse Töötajalt, ei saa olla abiks uuele Valguse Töötajale.

Edasi räägiksin sellest, mis on toimumas planeedi energiates.

Selle aasta märtsi sõnumis Bostonis ma küsisin, et kas olete märganud muutusi tervikuna, kas väljend „teesklejaid enam ei ole, neid, kes istuvad aia otsas“ – muutus aktuaalseks? Kas on kutsutud vastutusele neid, kes  käituvad vastutundetult?  Kas mõistate, mis suunas ja kui kiiresti kõik kulgeb? Te olete juba asunud muutuste teele. Seda ei saanud juhtuda kümmekond aastat tagasi, see oli mõeldamatu paarkümmend aastat tagasi, ammugi oli see võimatu aastal 1938. Kuid õpuks jõudis kätte aeg, kus avanesite Rahu ootele, hakkasite tööle nõrgemate riikidega, kes  püsivad jätkuvalt pimeduses. Teil ilmnes elegantsus ja soov puhastuda asjadest, millistel puudus otstarve.

Pankade süsteemide langus.

Aastal 2008, mõni aasta enne Nihet, hakkas puhastuma üks peamistest asjadest, mis vajas reaalset puhastumist ja see on Pankade Süsteem.  Kallid, kuivõrd vaba poleks teie riik, kuivõrd kaunis poleks teie demokraatia, kuid te ei saa seda öelda oma pankade süsteemi kohta. Ta on tervikuna ja täiesti kontrolli all, kusjuures paljud need, kes traditsioonide kohaselt kontrollivad seda, isegi ei mõista, kuivõrd on langenud selle süsteemi lõksu. Aastal 2008 saabus selle süsteemi krahh. See süsteem tegi ameerikalikus unistuses ühe möödalaskmise. Inimesed  kaotasid oma kodud, kuna ei olnud suutelised tagasi maksma hüpoteegi laene. Hüpoteegi andjad olid laenu andmisel sellest täielikult teadlikud, et hüpoteegi võtjad ei suuda laenu tagasi maksta.  Kallid, seda tehti nimelt vastuvõtmatutel tingimustel. Ja siis, esimest korda muudeti pankade süsteemi. Kinnisvara turul juhtus krahh, mis  jõuab lõpule alles praegu. Ja sama efekti võivad anda teie elule ka kõige pisemad asjad. Ma räägin sellest täpsemalt.

Nüüd   jõuab kätte teine faas. Vabad Kaardid ei ole alati seotud ainult üksikisikuga, vaid selleks võivad olla  terved organisatsioonid, või isegi asjade korraldamise viisid.

Kutsun teid kaasa ajas tagasi paartuhat aastat, kui elas üks Meister, kes ei olnud kuidagi rahul sellega, mida tehti pühades templites, tema meelest see ei olnud õige ja  see oli vääritu. Templis olid rahavahetajad, kes vahetasid erinevate riikide rahasid. See on teile teada Piibli lugudest – kasuahnuse janu, mis oli kohatu pühade kodade jaoks.  Kuid nüüd edasi rahavahetajatest. Kallid, neil aegadel isegi väikestel linnadel oli oma raha, neil aegadel ei olnud ühtset valuutat, nagu on teil käesoleval ajal. Kui jõuti mingisse linna, oli tarvis vahetada raha, et midagi osta,  selle piirkonna raha. Sellest oli vahetajatele suur tulu, kuna ei olnud kehtestatud mingeid vahetamise reegleid. Oli kurb näha, kui anti oma rahast veerand ära vahetajale, et saada vajalikku hulka kohalikku raha.

Tere tulemast käesoleva aja pankade süsteemi. Kui maailm kavatseb jätkuvalt minna edasi erinevate valuutadega, siis on vaja välja töötada mingi parem valuuta vahetuse süsteem. Kui teil on mingi ettekujutus valuuta vahetuse kohta, mis seisneb ümberarvutusest ühest valuuta süsteemist teise, siis mõistate, et see ei saa jätkuda nii edasi. On tarvis teisi meetodeid, et ei tuleks mingit krahhi. Kui tuleb esile muu lähenemise viis, siis riigid, mis võtavad selle kasutusele, saavad hakkama ilma pankadeta. Kas suudate seda ette kujutada? Aga see aeg tuleb.  Kõik, mida praegu näete, on olukord, kus innovatsioon ja tehnoloogia astuvad palju kaugemale, kui senine sajandite rikastumise traditsioon, mis ei olnud kellegi poolt kontrollitav. Kellelgi ei olnud võimalik sekkuda sellesse, millega tegelesid pangad. Ehk asi jõuab nii kaugele, kus pankasid ei ole üldse vaja (Krayon muigab). Vaat selline on tulevane paradigma, selliselt töötab Vaba Kaart. Panga süsteemides on ka teisi asju, mis vajavad puhastumist, et asjad muutuksid läbipaistvaks  ja õiglasteks. Pank peaks olema kohaks, mis  aitab teid, mitte varastama teid tühjaks. On mõndagi veel.

Suure Farma vastuvõtmatus.

Kallid, paljude aastate jooksul oleme rääkinud selle vastuvõtmatusest, mida nimetame Suureks Farmaks, milleks on suured farmaatsia tööstused. Mõned tahavad kuulda Suure Farma täpsemat määratlust. Rääkides lihtsalt, need on need, kes püüavad hoida teid haigetena ja surevatena ja seda üksnes raha saamise pärast teie käest.

See ei käi nende kohta, kes valmistavad keemilisi ja muid preparaate, vaid nende, kellel on suured ettevõtted ja kuhu on kaasatud tohutud rahalised vahendid. Nad panustavad tohutult rohtude loomisele. Kui tulevadki välja paremad rohud, siis neid ei võeta kasutusele seni, kuni ei ole tasutud amortisatsioon, ehk ei ole kaetud kulutused tootmisele.

Edukad ravimid peamiste haigestumiste vastu planeedil, pannakase vastavate kompaniide sahtlisse hoiule. Nende litsentsid ostetakse kokku ja pannakse kalevi alla ootama aega, kuni saavad tasa tehtud kõik olemasolevate ravimite kulutused, kuid need ravimid ei aita terveneda. Selliselt hoitakse inimesi haigetena ja surevatena, seda üksnes raha saamise nimel.

Seda peab avalikustama ja see tuleb avalikuks. Vaadake, kuidas see tasapisi algab. Jälgige teatisi kohatute asjade kohta, mis hakkavad pinnale tõusma ehk saavad avalikuks. Inimesed on hakanud rääkima sellest, kuni kord astuvad selle väljatulekuks samme. See hakkab lõppude-lõpuks kõikjal avalikuks tulema. Sellele ilmselt järgneb ühe kompanii krahh teise järel, kuni jõuab kogu tööstusharu kokkuvarisemiseni. Ja selleks ei lähe enam kaua aega. Vaadake 2018 aasta astroloogilist kalendrit.

See, kuidas see juhtub, oleneb täiesti teie vabast valikust, millal see juhtub oleneb samuti täiesti teie vabast valikust, nende julgusest ja mehisusest, kes astuvad välja ja sellest, millal otsustavad astuda välja. Varem või hiljem, see juhtub. Vaadake, mis juba praegu toimub, vaadake julgust, mida on tarvis sellise sammu tegemiseks ja sõna võtmiseks vastuvõtmatute asjade kohta, mis toimuvad planeedil.

Seda uut, mis on tulemas, on vaja vastu võtta.

Olen üle 10 aasta rääkinud, et tuleb aeg, kus „ei jää kedagi enam aia otsa istuma.“ See on küll metafoor, kuid sellel ei ole asja nendega, kes  turnivad aia otsas, vaid nendega, kes räägivad ühte, kuid teevad midagi muud. Ei ole enam võimalik istuda terviklikuse aia otsas ja teeselda, et kõik on näha kõigile. Sellest alles hakatakse rääkima. On vaja teha kindel otsus, kelle poolele jääda. Oma olemuselt see ei ole tingitud valik Valguse ja Pimeduse vahel, see on see valik, millest on alati räägitud. See on valik traditsioonide vahel, milles olete üles kasvanud, milliseid  usute ja selle vahel, mis  tuleb. Mõelge sellele, et piirid avarduvad ja selgus tõuseb kõiges, mida on teile kunagi õpetatud. Jumal on midagi enamat, kui  arvate. Ta on enamat kui kõik, mida on teile kunagi räägitud. See ümbritseb kõike, mis on teie ümber, kõike, kelleks olete. See on nii sisemuses, kui väljaspool. See ei ole see energia, mida on vaja kummardada.

(Krayon uhkusega) see on Pere energia, millest joovastutakse. Kui hakkate seda nägema, siis kukuvad kõik ahelad, te  vabanete kõigest, mida teile on räägitud, sellest, kuidas olla Jumalale meelepärane, et saavutada Jumala armuandi. Need on sõnad, mida olete kuulnud kogu oma eluaja. Miks peaksite midagi sellist tegema, kui Jumal on teie sisemuses? (Krayon pea sosinal) – see on Pere.

Inimloomus on loonud Looja ümber seinu, et Teda karta. Looja energial ei ole kavas teid põletada elusana, või mõista teie üle viimset kohut. (Krayon õrnusega) – olete Pere, olete perena, kõik on pere.

Kas olete võimelised lõhkuma  enda ümbert koore, väljuma koorest. Mida kiiremini suudate seda teha, seda kiiremini hakkavad uued asjad sündima. Miks?

Oleme varemgi rääkinud, et teil on juba miskit uut, te nimetate seda Väljaks. Väli püüab liita kõik asjad kokku. See räägib samast, millest räägib füüsika suhtelisusest. See kõik on osa uue Magnetvõre Teadvusest, millel on otsene seos kõikide asjadega, mida käesoleval ajal oleme teile edastanud. See on selliste asjade sulandumine, millistest te ei ole veel teadlikud, ega pole veel aimanud, et see võib juhtuda, et see saaks luua seda, mida olete palunud. (Krayon väljendades kannatamatust) Krayon, see on nii suurepärane, mida mina saaksin teha, kuidas mina saaksin aidata? Vastuseks on , et oota meeldivat tulevikku, üksnes seda saad teha. Unusta kõik, mida rääkisid sulle sinu vanemad, kõike, mida nad rääkisid võimaliku tuleviku kohta. See, kuidas nad tegid seda, ei olnud pahatahtlikkus sinu suhtes. Kallid, kuigi neid ei ole enam elamas teie kõrval, kuid nad on siiski siin, selles ruumis. Nad püüavad öelda sulle, et ole julge, astu mõistuse ja tahte abil edasi, headuse suunas. Ära arvesta vana energiaga, see oli see energia, mida teadsime meie, see oli ainus, mida rääkisime sinule neist asjust, kuid see nüüd muutub ja on muutunud ning see muutub veelgi.

Arstid, kui te kuulete praegu, teadke, et kui väljute oma  karbist, mis anti sulle koolist kaasa, siis see   ei ole reetmine nende suhtes, kes õpetasid sulle meditsiini. See ei ole mingi reetmine, kui avastad midagi uut, millega saad aidata suuremat hulka inimesi. See ei ole reetmine nende suhtes, keda oled armastanud ja kuulanud meditsiini koolis, kelle üle oled praegugi veel uhke, et ta õpetas selliseid asju. See ei ole reetmine, kui avades karpi, avastad selliseid asju, millistest sa ei olnud seni teadlik, millised  jõuvad sinuni. Kas oled seda märganud?

Tuleviku meditsiin saab olema teine.

Oleme rääkinud, et teil on ees oodata hämmastavaid asju. Saabub päev, kui tablette ei lähe enam vaja, ei iialgi. Miks siis? Miks Ameerika, kogu oma tarkuse juures ja oma suuruse juures, heitis kõrvale homöopaatia? Kas teate, et vähesed ameeriklastest olid teadlikud homöopaatiast? Oma olemuselt juba palju aastaid oli teada, et on võimalik juhendada oma keha, et kõige ülejäänuga saab keha ise hakkama. Ometi heideti see teadmine kõrvale ja mida saadi asemele? Kõik probleemid, mis on seotud Suure Farmaga.

Kuid tulevase muutusega tuleb kaasa selline nihe, kus meditsiin nõustub tinktuuride efektiga.

Meditsiinile jõuab kohale, et keha on mõistusega, millel on selliseid osi, millest ta ei ole veel teadlik, millised on ümberlülitite rollis erinevatele keha komponentidele. Selliselt keha saaks tervendada iseend.

Kallid, tahaksin öelda veel midagi. Oleme rääkinud, et teie DNA ei tööta täiel määral, täiel võimel. Kui see jõuab 44% ja enamgi, siis näete midagi sellist, mida te praegu ei usu. Praegu olete 35% piirides, seetõttu vastavad rakud on veel magavas olekus, ega ole võimelised midagi tegema, et telomeerid ei lüheneks iga raku uue pooldumise juures. Sellele ei ole veel mõeldud, ega kavandatud. Kui jõuate DNA kõrgemale efektiivsusele, siis telomeerid lakkavad lühenemast ning see viib eluea pikenemiseni. Seejuures hakkab sündima midagi kaunist – haigused, mis jäid seni teile kergelt külge, kuna te ei funktsioneerinud vajaliku taseme lähedal, siis nüüd sellised haigused kaovad jäädavalt. Siis tuleb teie ellu see, kuidas ja mida mõtlete. Eelarvamuslik hüpohondrik saab lõppude-lõpuks kõike seda, mida ta kõige enam kardab. Mida ütleb see teile? Kas ütleb, et olete võimelised kõike looma oma mõttetegevusega? Pange tähele, tuleb aeg, kus ükski haigus ei  jää teile külge. Teie immuunsüsteem hakkab tööle täiel määral. See viib pika ja terve elueani, kus ei tule enam võidelda haigustega, kus ei tule enam ilma jääda oma lähedastest inimestest, nende raskete haiguste pärast. Tuleb aeg, kui hakkate seda meenutama, kui praegu meenutate katku, mis on kadunud planeedilt. See ei ole enam meditsiini teene, see on inimkonna teadvuse progressi teene, mis teadvustab, et esmane on Teadvus.

Olete ise juhtimas toimuvaid muutusi.

Selline on saabuv energeetika. (Krayon kiirkõnes) Krayon, kuipalju võtab see aega? Jaa.. (Krayon ohates) kallis inimolevus, see võib juhtuda kiiresti või mitte.  

Krayon, mis hakkab toimuma Põhja Koreaga? Jaa, ma olen palju kordi rääkinud selle liidrist, mitmes sõnumis arutasin tema valikutest, sellest, et tema valik oli jääda pimedusse. Ma kordan taas, ta on tark, ta teab, et kaotab kõik, kui kaotab valvsuse. Tema eesmärk on hirmutada, saades sellega dividende. Rahvas teab, et   nende ees seisab gigant. Tema eesmärk ei ole hukkuda koos oma rahvaga. Mõelge sellele, ta on suhteliselt enesest väljas.

Kallid, teie juhite seda. Kaks sammu ette ja üks samm tagasi. Ärge muretsege, kui teete samm tagasi. Ärge arvake, et midagi ei tööta, et miski ei tööta nii, kui oli räägitud, kuigi näete selliseid asju, mis teevad hingele haiget, kuna asjad ei lähe selliselt, kui arvasite. Kaks sammu ette ja üks samm tagasi, just selliselt kulges alati inimkonna progress, kui see üldse oli  progress?  On asju, mis tulevad, on potentsiaale, millised on valmis avanema, et tekiksid uued tööstusharud, millistest ei ole veel kuuldud. See muudab kõike senist, millega olete tegelenud.

Küsige 1938 aasta inimese käest, mis on Wi-Fi, siis nad küsivad teie käest, et mis see on? Te selgitate neile, et see on traadita võrk, kuid nad tahavad edasi teada, mis on võrk? Te selgitate neile, et võrk ühendab kompuutrid omavahel,  aga nad tahavad teada ka seda, et, mis on kompuuter? (Üldine naer ruumis). Kas mõistate nüüd?

Tulevad asjad, milliseid ei ole võimalik selgitada ilma vastava teadmiseta, millised peavad avanema enne, kui tuleb mõistmise. Ehk kunagi, kui kiikate kanalduste arhiivi, võiksite leida kinnitust minu sõnadele.  Planeet muutub  ajapikku paremaks, teda  ootab ees rahu. See ei ole kuidagi selle moodi, mis oli aastal 1938, siis ei olnud teist valikut. Mõelge neile asjadele ja asjadele, mida saaksite teha selle nimel. Küpsus ja mõistmine peaksid asendama kõike olnut. Mõistmine ja pilk tulevikku läbi teadvustamise, on asjad, mis saavad muuta seda, mis teile ei meeldi.

See sõnum ei tohiks puudutada või haavata kedagi, kuna see on armastusest kogu inimkonna vastu. Ma räägin seda oma kogemuste kõrguselt, mida olen kogenud muudel planeetidel. Ka teie olete sellel teel, otseselt sellel teel.

Vaadake veel kord, mida räägivad astroloogid aastast 2018.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga