ÕENDUSLIKKUSE TULEVIK – Dallas, Texas

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Kui oleks võimalik, siis sooviksin hakata teiega rääkima naise häälega, kuna püüan edastada teile Lemuurliku Ema juttu. Tema hääl on talletunud nende Akashadesse, kes on kunagi kuulanud teda. Kuid eesriide taguses ei ole eraldumist mees- ja nais hääleks, kuna seal ei esine sugu. See, mis on salvestatud teie Akashades, on aluspanev informatsioon Tähe Emadelt. Teist paljud on olnud naised paljude kehastuste ajal, ning nüüd taas olete naine siin, sellel hetkel. Mis te arvate, kui palju teist on praegu  siin? Ma vastaksin sellele nii, et tegelikult te kõik olete läbinud seda – kõik. Nüüd on teie enda teha, kuidas elada seekord, olles naine.

Võib olla mõnigi teist, tahaks teada, miks ta ei mäleta sellest midagi? Vastus on lihtne: „ see oleneb taassünni vajadusest ehk kelleks olete saanud ja milleni on vaja teil jõuda.“

Kuid uute,l avanevatel aegadel, on esile tulemas uus mõõde, millist tuleb teil kogeda otsast peale, lähtudes seni läbitust. Seekord tuleks rääkida teiega, Leedid, millestki uuest, mis hakkab mõjutama teid teisiti, kui on seni mõjutanud. Seda tuleks edastada teile lauldes, sest sedavõrd eriline ja kaunis on see.

Tähe Emad, veel enne, kui nad hakkasid õpetama Lemuurias, seadsid üles Sõlm- ja Nullpunktid, oli seatud 12 Sõlmpunkti õppekohtadeks, millest kõige peamine asus Lemuurias ja oli eraldi ülejäänud 11-st. Sõlmpunktid olid vastandid 12 Nullpunktile, milliseid tuli õppekäigus ühildada. Seega, planeedil oli 24, 24 erinevas kohas. Õpetamine toimus 12 Sõlmes, kuid samas 12 Nullpunkti olid tegevusetuses. Nende ülesandeks oli koostöö planeedi võredega peale 2012 märgise ületamist ning seejärel aktiveeruda ja asuda tööle.

Ja nüüd esoteeriline küsimus: „mis põhjustel need said üles seatud?“ Käesoleval ajal on see teie valik, kas võtate selle informatsiooni omaks ja kas tunnetata, et teil on sellega midagi tegemist.

Need kohad olid loodud nende poolt, kes õpetasid Lemuurias, kogu inimkonna jaoks, juhuks kui inimkond suudab ületada märgise 2012. a. Peale 2012 märgise ületamist teil oli tarvis planeedi evolutsioonile abi, Maa võredelt. Te ei ületanud üksnes märgist 2012, vaid olite juba millegi ootamatu keskel. See on õenduslik mälestus šamaanlusest, mida olete kunagi õppinud. Šamaanlus on see, mida teile õpetati kui alus informatsiooni, kaunist ja sedavõrd väärtuslikku, mida ei ole isegi põlisrahvaste teadmistes, ehk see on läinud neil osaliselt kaotsi. Kuid see informatsioon on alles ja on talletunud teie sisemistes energiates. Kuigi ületasite 2012 märgise, siis see ei tähenda veel, et üksnes üleminek oleks taasloonud teile kõike seda, mis on teil olemas tallel ammudest aegadest. Kõik teie atribuudid, kõik teie identsused andsid tõuke Sõlmede ja Nullide ühildamiseks. Et olla täpsem, siis tegelikult selline süsteem alustas oma tööga veidi enne 2012 aastat ning seetõttu meil oli teada, kuhu olete liikumas. Paarid hakkasid ühilduma ja sellepärast ma jagasingi teile Sõlm- ja Nullpunktide asukohad sõnumites üldpealkirjaga „Lemuurlik koor.“ Tegelikkuses mõned punktid ei vastanud veel teine teisele, seetõttu planeedi muutunud energeetika tuleku tõttu, pidid need taas läbima ühilduvuse. Aastani 2012 kõikidel Sõlm- ja Nullpunktidel ei olnud määratletud vastavust, kuid peale märgise ületamist pea kõik on astunud ühendusse, peale üksikute.

Hiljuti olime Machu Picchul, mis on püha piirkond ja on samuti Sõlmpunkt. Kui püüdsin ühildada eelviimast paari, siis see viimane paar ühildus iseenesest.

Mis on teil ühist nendega? Miks sellisel esoteerilisel informatsioonil on teile suur tähendus?

Kõik, paljudest riikidest, kes olid meiega seal Machu Picchul, ja kuulasid kanaldust, kõik olid sedavõrd harmoonias, et aplodeerisid kõvasti, et viimane paar ühildus ja kõik punktid üle Maa asusid koostöösse. Kõik, seal olnud inimesed, võtsid selliselt vastu energia, mis avaldas neile tohutut mõju ja seda nad tunnetasid seal  kõik.

Kõik, mida olete kunagi õppinud oma eelmiste elude ajal, läbi häälte, milliseid te ei saa iialgi unustada, kuna need on tallel teie Akashades, hakkavad nüüd, läbi meenduste võimenduma. Kallid naised, seda kõike hakkate nägema kui taassündi ehk Õenduse taassündi ning see oli juba sündinud teiega , enne selle rühma moodustumist.

Kuna Sõlm- ja Nullpunktid on aktiveerumas, hakkavad need tööle nagu tõmba-lükka energia masinatena. Selle tulemusel kõik Akashade meendused hakkava valguma planeedi võredesse, et need saaksid ärgata. See on uudne ja puudutab esmajoones teid, naised. See on teile kutse, tunnetada energiaid, millised puudusid siin veel mõni aeg tagasi. See kutse äratab paljudes enamat, kui oskate oodata, need on puhtad tõed. Võite laulda neile kiidulaule, kuna te olete ju šamaanid.

Kuid Sõlm ja Nullpunkte tuleks ühildada veelgi tugevamalt, et need saaksid funktsioneerida sedavõrd, et Õendus saaks hakata tööle jõuliselt ja nii saaks tõusta energeetiliselt tõeline, võimas energia.

Daamid, joovastuge sellest, ärge laske end heidutada, süüvige sellesse veelgi enam ja olge tänulikud selle üle, kes te tõeliselt olete ja pidage meelest, et te ei ole juhuslikult siin.

Võtke seda vastu, kuna nii see on…

Krayon

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga