INIMVAIMSUSE TEEKOND 3. osa – Sarosta, Florida Jaanuar 2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Täna räägiksime inimvaimsuse teekonnast edasi ja jätkame sealt, kus kirjeldasime inimvaimsuse kaunidust, rääkisime asjadest, mis ankurduvad temasse, veel enne naasemist uude kehasse. Rääkisime Akasha Kroonikatest, lepingutest, kattuvatest kihtidest ja karmast. See oli vaimsuse ettevalmistus sisenemiseks Sündimise Tuultesse, et naaseda taas kehasse planeedil Maa.

Paljud teist arvavad, et otsused, millisesse perre minnakse ja milliste ideedega ja energiatega sinna minnakse, tehakse enne minekut. Kuid see ei ole nii, see toimub hetkel, mil astute  Sündimise Tuultesse ehk sündimise hetkel.

Nüüd võib teile kerkida küsimus , et mis teeb vaimsuse vaimsuseks?

Sellest oleme rääkinud varemgi. Kindlat selget määratlust ei saa teha ja sellel ei ole midagi ühist bioloogiaga, ega ole midagi ühist eluga, nagu olete teie seda arvanud. Vaimsus saab planeedi osaks esimese hingetõmbe ajal, kui ta teeb esimese sissehingamise, mida annab Gaia ja peale seda saab vaimsus planeedi tsivilisatsiooni osaks. Sündimise Tuuled, mitte raseduse aeg, on aeg, kus te kõigi oma atribuutidega sisenete maisesse ellu, kogu oma kaunidusega, suursugususega ja keerulisusega. Alles siis ilmuvad teile küsimused, millised ootavad vastuseid kõigi üksikasjade kohta. Paljusid asju ei ole võimalik selgitada, kuna need ei  jagune osadeks, ega fragmentideks. Inimaju töötab endale mugaval viisil. Teil on vaba valik paljude asjade lahendamiseks, mis on teile nagu mõistatuste lahendamine. Mõistatuse lahendamiseks on teil täielik vaba valik. Te võite loobuda lepingutest, unustada karma, võite otsustada, kas mäletada minevikku või mitte jne.

Oleme teile rääkinud, et teadvus ja DNA, koos mäluga, on sellised, millises tsivilisatsioonist, te sellel momendil elate. Olen rääkinud, et teie DNA efektiivsus on olnud ainult 30-35% kogu teadvuse potentsiaalist. See protsentide hulk käesolevas ajal on tõusmas, mis omakorda avaldab mõju meendustele, eriti neile, mis on ladestunud teie vaimsusesse enne praegust sündi ning need muutuvad nüüd teile  kättesaadavaks. Edasi räägiksin teile sellest, millest varem ei ole rääkinud, kuid mille vastu tunnete huvi kõige rohkem.

Vabast valikust.

Inimolevusel on vaba tahe, mis võib olla üheks kattuvaks vaimseks kihiks, kuid mitte lepinguks, vaid on ajendiks, mis tõukab teid eesmärgi poole. Te ei pea seda tegema, kuigi tunnetate, et peaksite seda. See kiht ärgitab teid olema keegi, saada kellekski, tegema midagi ning  te tunnetate kõike seda. See erineb karmast, see erineb kõigest, mis on lepinguks. See on teie tunnetus. Mis juhtub siis, kui toimub teadvuse evolutsioon või kui muutub midagi planeedil, mis viib teid teisele teele?  Ja siit ka küsimus, et kas vaimsus saab kunagi sekkuda vabasse valikusse? Lähtudes varem räägitust, võite arvata, et ei saa, kuna teil on olemas absoluutne vaba valik. Kuid ütleksin siiski, et mõneti teie vaimsus suunab teid või peatab mõnes kohas, et omal vabal valikul saaksite mõelda ümber ja valida, kas jätkata või loobuda. Vaimsuse armastav käsi muudab mõnikord mõningate asjade seisu. Kuigi teil on vaba valik, kuid vahel juhtub asju, mis panevad teid muutma oma teed või otsuseid ning paljud teist teavad, et nii see on olnud. Seetõttu võib öelda, et vabale valikule kaasneb Jumala armastus, eriti siis, kui arendate kõrgemat teadvust, siis kui hakkate ringi vaatama ja huvi tundma, et  kes te tegelikult olete, mida teil tuleks teha või mis teiega toimub.

Et seda selgitada, toon näite partneri kohta, keda näete istumas toolil ja suhtleb Krayoniga. Lähtudes sellest, millisena ta sündis, temal oli uskumatu valmidus ja hämmastav soov midagi rohkemat ja suuremat teha. Selline soov on muusikutel ja maalikunstnikel ning see oleks neil nagu kaasa sündinud vajadus. Kuid minu partner ei olnud ükski neist. Eelmiste elude ajal oli temal kalduvus militaarsusele ning ka selles elus ta tahtis pühenduda sõjaväele. Enne põhikooli astumist ta õppis kolm aastat noorukite sõjaväe koolis. Peale kooli lõpetamist  astus ta reservohvitseride korpusesse. Ta tegi kõikvõimalikku, et taas tõmmata selga  sõjavorm ja see toimus Vietnami sõja ajal,  kui käis värbamine sõjaväkke. Tema elu kulges täpselt graafiku järgi, et saavutada seda, mis tema arvates oli tema elu kutsumus. Vere analüüsi tegemisel, miski viitas vajadusele teha röntgenpilt. Ta oli ühe neeruga ja seega teda ei võetud sõjaväkke. Seejärel ta hakkas tegelema muude asjadega. Selline oli sekkumine.

Palju aastaid hiljem mina jõudsin tema juurde. Ükskord, kui temaga suhtlesime, ta küsis minult, et kui ta ei oleks nõustunud hakata minuga suhtlema, et kas siis Krayonit ei oleks olnud. Ma siis vastasin talle, et kui tema ei oleks nõustunud, siis oleksin leidunud kellegi teise, kes oleks olnud nõus. Selline on sekkumise näide, mis ei rikkunud vaba valikut, kuid muutis inimese elukäiku ning taolisi asju on juhtunud paljudega teist. Kui pöördute vaimsuse poole, et tema näitaks, mida teil tuleks teha, siis järelikult olete valmis muutusteks oma elus.

Kas olete valmis takistusteks, millised võivad kerkida kavandatu teele? Kas olete valmis millekski, mis peatab teid, või suunab millegi muule, mida te ei osanud isegi oodatagi? Kõik see põhineb kavatsuse vabal valikul, mis ütleb:“ näita mulle“. Kuid minu partner ei teinud midagi sellist.

Stsenaarium mitmeks eluks.

See on keeruline teile selgitada. Minu partneri stsenaarium oli mitme elu jaoks. Oleme rääkinud palju kordi, et vaimsus siin planeedil saavutab nii mõndagi, kuid naaseb siia tagasi omal vabal valikul. Paljud teie seast siin ruumis on tulnud siia, et kuulda seda ja mõista, et olete ärkamas tõe poole, kaunile ja pühale tõele, mis ei riku midagi sellest, mida on räägitud teile armastusest, aususest ja mõistmisest.

Mida te arvate programmist, mis on jaotatud paljudeks eludeks, milliste ajal saate pühenduda ühele teemale?

Kui meil partneriga oli sellest juttu, siis esmalt ta arvas, et see on tema vaimu plaan. Kuid see oli hoopis tema vaimsuse plaan, pühenduda samale teemale mitme elu vältel. Ma ütlesin talle, et järgmisel tulekul ta vahetab välja oma karmalise rühma, aga sugu ei vaheta, kuid elab maakera teises kohas.

Edasi armastusest.

Armastus on kaunis, ta on teine teise jaoks, laste jaoks ja isegi loomad tunnetavad seda. Ta on tunnetatav ja ta on kaunim energia üldse. Kuid see ei ole emotsioon, vaid see on energia ning see energia on seletamatu, ta väljub paljus mistahes keemia raamidest ning ilmutab end paljudel viisidel. Armastus on üheks olulisemaks efektiivsuse katalüsaatoriks planeedil. Kellel on armastus kõige vastu, neil on sügav mõistmine ja nad on tasakaalukamad ja efektiivsemad tulemuste saavutamisel.

Sugulasvaimsused.

Kas olete teadlikud sugulasvaimsustest ja kas sugulasvaimsustel on mingid koostöö vormid?

Sugulusvaimsused võivad olla partnerid, või vennad ja õed, kuid enamuses see nii ei ole. Sugulusvaimsus võib olla isegi ühesooliste vahel. Armastus on armastus ja selles on üksmeelsus ja seda on tugevalt tunda, eriti kui ollakse koos kogu elu. Kas see võib jätkuda ka järgmises elus, kas on võimalik taas kohtuda? Jah, see on võimalik ja see on teada juba Sündimise Tuultes ning kõik on nagu varem ja tulemuste saavutamine käib jätkuvalt üheskoos. Võtke neid asju loomulikena. Seda kõike võite teha väljaspool norme, mis ütlevad, et planeedile tulete kogema vaid Valgust ja Pimedust, tehes kõike, mis on teile jõukohane. Kuid on palju enamatki veel. Olete püüdlemas õigete asjade poole. Kavatsuste läbi püüate luua sünkroonsust, mida varem pidasite vedamiseks. Kohates vajalikke inimesi, saate liikuda edasi ja väljuda arvatava piiridest.

Nüüd kui keegi küsiks selle peale, et see on hea uudis, kuid kuidas see on seotud minuga?

Temale vastaksin nii, et see on temaga juba juhtunud ja ta on koos inimesega oma möödunud eludest. Kas sa ei mõista seda? Selleks on sinu vend või õde, kas ise pole märganud seda? Selline on side. Kust see tuli, kuidas saab ta olla sedavõrd võimas?

Reeglina side kahe inimese vahel, olenemata vanusest, tuleneb möödunud eludest ja see on üks plaan, mis on mitme elu ülene. Te olete sedavõrd suurejoonelised ning uues energias kavandusi on enam, kui kunagi varem. Oma ellu olete toomas rohkem armastust. Praegu on keerulised ajad ning see puudutab paljusid ja nad küsivad, et mis see on, kuidas see töötab, aga kui juhtub see või see? Jah, see juhtubki ja seda oleme alati rääkinud. Asi on selles, et see on multidimensionaalne stsenaarium ning see ei ole juhuslik. See on sellest, et Jumala armastus ja Looja mõistmine on tegelikult osa teie vaimsusest. Liikudes edasi, loote ja arendate kaunidust. Te võib olla isegi ei aima, et see on teil olemas. Elulill on puhkemas teie sisemuses. Te olite tegelikult teadlikud tema olemasolust enda sisemuses, kuid, surusite teda alati alla, kuid uues energias on aeg äratada seda õitsema ja saagu neid teie sisemusse terve aia täis.

Ja nii see on…

Krayon

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga