NOVEMBRI OSALINE KUUVARJUTUS SÕNNIS – SALVADOR RUSSO

 

Osalised kuuvarjutused, nagu see, mis saabub 19. novembril 27° Sõnnis, annavad märku hooaja vahetumisest nende toimumise majas. Nad tähistavad ülemineku aegu, antud juhul ühest majanduslikust korrast teise läbi alkeemilise protsessi, mida kontrollib Jumal. Me ei tohiks karta sellist varjutust, mis toimub Sõnnis – sodiaagi majanduse majas – vaid peaksime olema pigem optimistlikud ja uudishimulikud Jumala salapärase plaani peente detailide suhtes. Sõnn valitseb meie materiaalset elu – sissetuleku vajadustest kuni kulutusteni – ja kiiresti läheneb aeg, mil Jumal hakkab rahalist malelauda muutma viisidel, mis toob kasu maailmamajandusele, nõrgendades samas tumedaid raha valitsejaid.

Realistlikult rääkides on maailmakodanikel ülemaailmses finantssüsteemis Koljati-suurused vaenlased. Oleme silmitsi tõsiste probleemidega tarneahelate, inflatsiooni ja sunnitud tööpuudusega, mis on seotud töötajate õiguste rikkumisega. See olukord ei ole jätkusuutlik, kuid varjutused avavad uusi positiivse evolutsiooni hooaegu, mis on nagu valguse verstapostid pimedas koridoris. Tumedad ametivõimud üle kogu maailma kannatavad selle varjutuse negatiivse mõju all, sest Päike aktiveerib selle Skorpionist, majast, mis valitseb võimu ja võimu kuritarvitamist. Läbi Jupiteri liikumise selle varjutuse ajal, ennustan ma, et suured takistused eemaldatakse ja et meie inimeste majanduslik olukord paraneb.

Praegu näeme, kuidas Skorpioni/Sõnni energiatelg valusal, vastandlikul ja transformeerival viisil lõpule viiakse. Sisuliselt näeme me korraldusi (Skorpion) majandusele (Sõnn) vastandumas ja praegu pole veel selles suuri mööndusi ega muutusi, kuid seda toob saabuv varjutus. Pange tähele, et see varjutus toimub täpselt Skorpioni/Sõnni teljel, mis tähendab, et valgus ja positiivne muutus, mida valgus loob, siseneb korralduste ja majanduse vahelise kokkupõrke kõige halvemasse tsooni. Võim tuleb võimetutele ja võetakse ära neilt, kes on oma võimu kuritarvitanud. Saatuse käsi sekkub ja sunnib tegema muutusi, millele Skorpionid vastu on.

Ma võin kinnitada, et see osaline kuuvarjutus avaldab negatiivset mõju mitmele ülemaailmselt tuntud tumeda poole isikule. Juriidilistel põhjustel ei nimeta ma konkreetseid nimesid, kuid ma kinnitan teile, et paljud neist on eliit-deemonite nimekirjas, kes on kõige hullemate asjade taga, mida me praegu Maa peal näeme. Maailmamajanduse vaenlased saavad oma „ristid“ maa peal, mis tõsiselt kahjustavad nende plaane. Me juba näeme selle näidet läbi Evergrande grupi kokkuvarisemise Hiinas. Võttes arvesse, et kommunistlik Hiina on maailmamajandust kahjustav jõud ja vaadates Hiina astroloogilist kaarti, ennustan ma Hiinas suurt majanduslikku langust, mis sarnaneb musta augu avanemisega, peale seda varjutust.

Ma tõstan esile Hiina astroloogise kaardi, sest Hiina on kommunistliku globalistliku tõukejõu taga olev majandusmootor. Kui varjutus toob Hiina peale „maa risti“, levib finantsnakkus Hiina majandusest läände läbi Hiinaga koostööd tegevate finantsstruktuuride, mis on Hiinasse sügavalt investeerinud. Ma ennustan, et selle varjutuse ja palju võimsama verekuu varjutuse vahel Sõnnis, mis toimub järgmise aasta maikuus, astume me majanduse taastumise astroloogilisse hooaega, mis sünnib läbi surma ja taassünniprotsessi, mis on keskendunud praegu eksisteeriva globaalse finantskorra negatiivsetele elementidele. Koos Atlase ja Lazaruse kraadidega saab see olema sügav.

Lõpusõnad

Vaatamata väljakutsetele, millega me siin Maa peal silmitsi seisame, on meie optimism ja usk kõrged, et Jumal hoolitseb meie kõigi eest, eriti nüüd, kui Jupiter liigub otse. Hoidke usku ja teadke, et parim Suurest Ärkamisest on ees.

Kire ja aususega,

Astroloog Salvador Russo

Tõlkis Tiina Mills

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga