MUUNDADES PIMEDUST. TERVENDAV KESKKOND

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

Käesoleval ajal on teil tarvis saavutada rahu ja rahumeelset seisundit. Valgustöötajad on võimelised seda looma. Nemad on majakad, kes aitavad hädalistel jõuda kohale, sadamasse. Valgustöötaja on see, kes taastab ja tervendab.

Ehk mõnigi, kes on jälginud minu sõnumeid, küsib, et miks ma nimetasin 2023 aastat “Avanemise Aastaks” ?

Kuna avanemine kestab jätkuvalt ja pidevalt, siis ma nimetaksin nüüd seda aastat hoopis “Tervenemise Aastaks”. Te pidevalt avanete endi jaoks ning ükski avanemine ei jõua kunagi lõpule.

Seega – see on tervenemise aasta.

Kuidas kirjeldada käesolevat aastat ja milles käib tervenemine?

Teie lähedane inimene on haiglas ja on olnud  pikemat aega koomas. Kuid siis saate teada, et ta  ärkas koomast. Külastades teda, ta küsib kindlasti, et kui kaua ta oli koomas ja mis on vahepeal juhtunud selle ajaga?

See ongi terveneva inimkonna metafoor, kes väljub mineviku taagast, milles ta  seni elas.

Inimkond on ärkamas mineviku Pimedusest, avanevasse Valgusesse.

See ei ole teile uudis, kuid neile, kes kuulevad seda esmakordselt, ütleksin, et  seda ennustasid juba iidsed, oma kalju maalingutes ja kirjades. Seal olid kirjas aja pööripäeva protsessid, kus inimkond kas hävib, või ärkab. Hävimise aeg on möödas ja ärkamas olete juba mõnda aega.

Inimkond tervikuna ärkab valguse poole.

Kuid osa inimesi on veel täielikus pimeduses ning nad on tõepoolest, käesoleval ajal, hädas. Ka sellel aastal olete läbi teinud mõndagi, mida te ei osanud oodata ja mis tekitas teis  mõningat segadust.

Kuid Pimedus kaotab Valgusele.

Pimedus tahaks viia teid tagasi aastat 80, kuid see tal ei õnnestu. Kuid on ka veel neid, kes tahaksid toetada pimedust, kuna elavad veel  hirmus ja lootusetuseses. Inimestel on olemas valiku vabadus, kuidas suhtuda üldtuntud asjadesse, mis viivad tasakaalust välja.

Tahaksin küsida lapsevanematelt mõningates riikides, kuidas õpetate oma lapsi suhtuma naaberriikide rahvasse?

Kui õpetate lastele, neid vihata, te tirite esiplaanile mineviku asju, millega selgitate vihkamise põhjusi. Sellest tuleneb väljapääsmatus. Siit soovitus teile, lapsevanemad – olge ettevaatlikud, mida õpetate oma lastele. Te võite neile rääkida ajalugu, kuid samas tuleb ka selgitada, kuidas on tõlgendatud seda. Selle asemel, et säilitada igavest viha, kas poleks targem lõpetada hirmutamistega. Tooge esile neid noori liidreid, kellel on oma nägemus olnule ja kes pole mässitud vanadesse uskumustesse ja veendumustesse. See oleks teadvuse võit.

Ehk seetõttu võtate osa meie kanaldustest

Ehkki praegune aeg ei ole teile ideaalne, vaadake positiivselt  toimuvale. See aeg muudab paljut. Koondage oma tähelepanu üksnes ühesele tervikule. Kui enamus inimkonnast koondab tähelepanu sellele, siis hakkavad ärkama ka ülejäänud.

Mõnedki  on vastu uuele, kuna see ei vasta nende doktriinidele. On moslemid, juudid, kristlased, või kestahes veel, kuid Looja-Jumal on kõigil sama.

On aeg teha endas muutusi ja  need muutused ka toimivad. See, mis on senini toimunud, ei pea jätkuma lõpmatult. Ajalugu ei pea korduma, vaid arenema muutudes.

Kas mõistate – Pimedus enam ei tööta, ega pole töötanud õieti kunagi. See võitlus võib jääda planeedil viimaseks. Kui teadvustate seda, siis hakkab kõik muutuma. Selle tulemusel Maa muutub ohutuks kohaks. Tuleb suurel hulgal uusi avastusi ja leiutisi.

Ees on ootamas mõõtmeteta Maa, täis paljumõõtmelisi energiaid. Planeedil on oma Valguse Läte, mida ei ole võimalik kunagi kustutada. On aeg koonduda üheseks ja te olete võimelised selleks. Olete võimelised ja aeg selleks on käes. Ehk toogem kõik uus veel lähedasemaks.

Kas tunnetate oma vaimsuse energiaid, millised on igavesed, suurepärased ja positiivsed?

Te  pole loodud kannatama hirmu all, Kuid paljud siiski elavad selliselt. Käesoleval ajal, paljud teist ärkavad protsessidesse, mis aitavad väljuda draamarikastest olukordadest. Ma ei räägi siin möödunud eludest, vaid asjadest, millised sünnivad teiega praegugi, mis jätavad teid rõõmust ilma, panevad käsi kiskuma rusikasse ja arvama, mis veel  on ootamas eespool.

Teie vaimsuses ja teie teadvuses on kauneid kohti, kus saate olla rahus ja kus kõik on korras. Suurepärane vaimsus, millel on meendusi sellistest võimalustest, koges neid paljude elude ajal. 

Teie arvates teil on palju takistusi, millised segavad teil pääseda uute võimalusteni. Kaheteistkümne Ring sai kujundatud selleks, et saaksite ületada silda ühest kohast teise, et uues kohas saaksite kohtuda sootuks uuega, jättes kõik senine maha.

Kas olete võimelised seda tegema?

Võib olla olete võtnud osa rännakust, kus teile tutvustati veel ühte kontseptsiooni , et teil ei ole tarvis minna kusagile. Võite olla paigal, ja saate mõtteis kanduda suurepärastesse kohtadesse ja kohtuda vajalike inimestega.

Lähme täna taas üle silla, millel ei ole mingeid mõõtmeid. Selleks võib olla kuldne niit, mis  viib teid uude tundmatusse kohta. Poolel teel läbite udu, milline varjas teile, ees ootavat. Läbides udu, näete seda, milleks olete valmis. Seal teid ootab Uus Ilm, kuhu olete seni liikunud.

Teie püha vaimsus oli Looja osa juba enne Maa kujunemist. Maa on teie jaoks ohutu tsoon.

Ka tänane vestlus ei erine teistest varajasematest. Kuid seekord me ei lähe teatrisse, ega tõuse lavale. Uus koht on kaunis koht – ta on just selline, millisena soovite seda näha. See võib olla maastik või rand, ja keset seda seisab tool. Mis võiks segada teil vaatlemast avanevat vaadet.

Ma küsin teilt, et mis võiks teid segada vaatlemast avanevat vaadet?

See on oluline küsimus. Enamuses selleks on vanad harjumused. Teis on kujunenud harjumus, et kõik teie ümber on rivist väljas, seetõttu ka teie elu on murtud. Selline on teie harjumuspärane mõistmine. See on üks suur vale, mida on täis teie kolmemõõtmeline duaalsus.

Kuid tõde on sootuks vastupidine.

Mis võimendas seni esinevat valet?

Või see toimus eksituse tõttu, teie eelmistes eludest, kus oli mingi selle taoline olukord?

Kas olete kunagi mõelnud, millega olete tulnud seekord sellesse ellu? Kas see pole harjumus komistada samale kivile?

Kas ei oleks aeg vabaneda neist vanadest harjumustest?

Teie DNAs on tallel asju, mis on toimunud möödanikus, paljude elatud elude ajal, millest oleks aeg vabaneda.

Kulgege edasi ja teie ees seisab nüüd Akashade Ingel ja ta on valmis teid aitama. Nüüd on aeg teha üks oluline otsus. Vaadake Inglile otse silma, kes on teie vaimsuse loovuseks, mille kogemised on teis  ja nendeks on  teie keemia, teie DNA, teie teadvus. Kõik see moodustabki teie vaimsuse.

Uueks otsuseks olgu järgmised sõnad:

 „ Ma tõotan heita minema selle, mis ei lase mul tõusta oma suursugususse, et avada silmad, et näha Valgust enda sees, muuta harjumusi, mis ei ole minu kõrgeimaks hüvanguks. Ma luban saada inimeseks, kelleks olen sündinud.“

Kuidas teile meeldiks selline tõotus?

Kuid see ei saa juhtuda ühe hetkega. Selleks kulub palju aega. Liikumine selleni on aeglane ning see võib näida teile raskena. Kuid keegi ei mõista teid selles hukka, et kõik toimub aeglaselt. Kõik on teostatav. Kas see poleks hea ärgata keset toimuvat elu ja tunnetada tänu, et olete osanik suure ülemineku protsessis. Mõelge tulevikule, olles tänulik tänasele ja möödanikule.

Kas mõistate seda? Kui paljud teist on selleks valmis?

Jäädes Akasha Ingliga, tunnetage, kuidas kaovad teist kohatud asjad, kaob kõik, mis enam ei rahulda teid. Kas olete võimelised seda tunnetama.

See on ohutu. See on kaunis. See olete tõeline teie. Olete jumalik rõõmu ja headuse õis, mis on puhkemas uude ellu.

Miks mitte jääda selliseks ja  joovastuda Looja sügavuse tunnetusest?

Krayoni väitel, esimeseks sammuks, on tarvis mõista tumeda energia dünaamikat. Pimeduse ja Valguse võitluses, Pimedus tahab, et inimkond jääks kannatustesse, kurbusesse ja muredesse. Kui olete rusutud olekus, siis teete just seda, mida soovib tume pool. Kui olete keskendunud toimuvale ja tulemustele, olete arengust välja lülitatud.

Krayon palub vaigistada endis seda, mis paneb sündmustele kaasa elama, või viib teid ahastuse seisundisse. Sellised reageeringud võivad hävitada mistahes lootused.

Krayon on korduvalt rõhutanud, et tume energia võitleb võimu nimel ning püüab viia inimkonda tagasi madala tasemega energiatesse. Edukas viis selleks on, külvata hirmu ja lootusetust. Lootuseta ei ole mingeid võimalusi Valguse esile toomiseks.

Valguse Töötajad on teadlikud, et lootus toob esile positiivse energia.

Kui teie meeled jäävad kurbuse ja allasurutuse olekusse, teie valguse generaator jääb seisma.

Pugedes lootusetuse nurka, te ei kiirga midagi, peale suure kurbuse. Selle asemel, et istuda ahastuses, oleks parem eralduda näilisest ahastusest ja lootusetusest ja tasakaalustada oma empaatia. Empaatia on määratletav võimega jagada teistega oma tundeid. Kui vaid olete suutelised tasakaalustama protsesse, saate arendada midagi paremat ja mõistvamat tegevust.

Energia seemned, millised said külvatud tragöödia aegadel, õudsatel sündmustel, need ei kao iialgi. Need ei saa kaduda, aga aeg karastab neid. Vanad vaimsused on suutelised transformeerima neid, muutes olukordi positiivsete tegevustega. Need seemned muunduvad, ega mõjuta enam teie edaspidist elu.

Samas Krayon kinnitab, et möödanikku saab muuta vaid elu ise. See on oluline kontseptsioon.

Senised lootusetuse ja hirmu seemned muunduvad mõistmiste ja tunnetuste loovuslikeks seemneteks. Neist saavad uued Ülemineku atribuudid, millest olen teile varem rääkinud. Just need atribuudid aitavad tuua esile mõistmise ning panevad paika arusaamad.

On jõutud tõestuseni, et teie teadvus on energia, mida on võimalik mõõdistada ja mis  mõjutab füüsilist Ilma.

Teil on piisavalt mõistmist, mis ei lase peatuda oma teekonnal – selleks on teie   VALGUS.

Ja nii see on…..

Krayon

 

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga