MILLISED ON EVOLUTSIOONI PEAMISED VALDKONNAD, MIDA OLETE VÕIMELISED NÄGEMA.

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Esimeseks edastan teile, et, see mis toimub käesoleval ajal planeedil, on see, et inimolevus  muutub. Ja see tuleneb sellest, et muutumas on inimese maine teadvus.

Millise määratluse annaksite inimolevusele?

Ma ütlen teile, et käesoleval ajal, inimesed  kalduvad tegema midagi ootamatut.

Inimkond  vastutab selle eest, et ajalugu on kogu aeg kordanud end ning see oli inimeste teene. Inimloomuses on olnud soov alustada sõdu, on olnud tahtmine võidelda ressursside pärast, ning see tahtmine ei ole lõppenud kunagi – selline on olnud inimolevus. Kuid käesoleval ajal ta on muutumas – ta on muutumas seetõttu, et tema teadvus on evolutsioneerumas. Käesolev evolutsioon ei ole füüsilise inimolevuse evolutsioon, vaid see on inimolemuse sisemise teadvuse evolutsioon.

Kuidas see võiks välja näha ja kas see on tõesti toimumas?

Oo, jaa,  see on tõeliselt toimumas.

Kui vaataksite tõsiselt oma ühiskonda planeedil, seda, mida saate, või millest räägitakse, siis näete seda selgelt, et muutused on toimumas. Kuid inimesed ei taha sellega veel nõus olla, kuna sajandite ja sajandite jooksul  on kordunud üks ja sama. Kuid käesoleval ajal, asjad, mida nägid teie esivanemad, mis ei muutunud kunagi, on siiski hakanud nüüd muutuma. Vaadates neid muutusi oma senise mõistmisega, te kahtlete, kas need muutused on õiged, või mitte. Te hakkate märkama inimolevustes jätkuvat evolutsiooni.

Seekord võtame arutlusele evolutsiooni neli peamist valdkonda, milliseid saate näha.

Esimene neist võib teid hämmastada, kuid sellest saab võti ülejäänutele.

Mis on see, mis annab algnoodi enamusele inimkonnast?

Mis on teil kaasas, mida te ei tahaks omada?

Mis on see, mida näete suurtes peeglites, kui tahate end näha, kes te tõeliselt olete ?

Kas peeglist vaatab vastu see, keda on teil raske mõista?

Mis on seal peeglis see, mis kutsub teis esile arusaamatuse?

Praktiliselt kõikjal  vaadates ennast, küsite, et miks ma ei saa hinnata end kõrgemaks?

Kuid see ongi miski, millega kõik te olete sündinud ja selleks on, teie madal enesehinnang.

Paradoksiks on siin see, et teil pole vähimatki aimu sellest, et te kõik olete sündinud suursugustena. Sellest oleme rääkinud teile palju.

Kohe, kui olete väljunud üsast, kohe kuulete midagi muud – et olete ei keegi, et peate olema selline, kes te tegelikult ei ole ja et  üksnes siis saate teha seda või seda. Ja seetõttu, teil pole mingit võimalust mõista, et tegelikult erinete madalamast olekust ehk olete suursugused. Keegi teile ei ütle: „ tere tulemast planeedile Maa, kallis suursugusus, vaata oma kaasavara, millega oled tulnud, seda saad võtta kasutusele, kui kasvad suureks.“

Seda ei ütle teile keegi ja teile hoopis räägitakse,  et te ei ole suutelised suhtlema Loojaga otse, vaid üksnes läbi vahendajate. Teile räägitakse, et te isegi ei tohi mõelda sellele. Peaaegu kõikides maistes kultuurides on selline sõnum, ja see rõhutab, et Jumal on suur, kuid teie mitte. Selline sõnum saadab teid elust elusse. Olete küll, kogu jõust püüdnud jõuda kõrgemale, kuid saavutamata see jääbki.

Ma olen teile varem edastanud, et kogu loovuse vaimsused, nii Galaktikas, kui ka Ilmaruumis, on Loovuslätte osad ja on kogu jumalikkuse osaks. Teie isiklik vaimsus on koos teiega, teie sisemises energias, igahetkeliselt. Kui teie vaimus on Looja osa. ja on seda alati olnud, siis see tähendab, et koos oma vaimsusega enda sees, olete teiegi jätkuvalt Looja osa. Ainus, mis hoiab teid teadmast seda, on teie veendumuse vägi, et nii on teile räägitud.

On aeg pühenduda mõttetegevuse siirusele. Läbi siiruse te tõusete kõigi asjade/tegude üle. Esmasena on tarvis tunnetada Kogu Oleva tarkust, kogeda rahumeelsust, milline on teie päralt juba sünnist alates, kuid millest ei ole keegi teile rääkinud.

See kõik algab teist, algab teist, kes märkab peamist tõde, millest pole varem midagi räägitud. Kallid, teie DNAs on seemned tulevaste põlvkondade jaoks, milliseid hakkate külvama teie, kes te neid sõnumeid kuulate. Teie külvate neid seemneid ning teie ka aktiveerite neid. Seemnete külvamine tuleneb Loomislättest. Pange seeme mulda, siis selle võrsudes, saate vajalikku informatsiooni kõige olulisemast. Kui vastused hakkavad ilmnema/tulenema Loojalt, siis hakkavadki sündima kõikvõimalikud uued asjad.

Egost vabanemine on pinnase ettevalmistus seemnete külviks. Teile on avanemas võime väljuda raamidest, mida on õpetatud teile alates tulekust planeedile Maa. Kallid, nüüd on aeg astuda nendest raamisest välja.

Inimolevuse evolutsiooni käigus hakkate nägema, kuidas inimesed hakkavad mõistma ja nägema oma suursugusust. See muudab ka iseenese mõistmist, aga seda mitte egoistlikul viisil.

Suursugusus on tarkus, see on meisterlikkus.

Suursugusus on mõistmine.

Vaat, selline on Suursugusus.

Sellest oleme teile rääkinud kõigi kolmekümne aasta jooksul, et inimolevus juba sündides planeedile, on jumalik olevus. Teie ülesandeks on jõuda selle mõistmiseni.

See sõnum ei ole mõnedele väljavalitutele, vaid see sõnum on iga inimolevuse jaoks.

Planeet on ärkamas avarama mõistmise suunas. Inimkond hakkab mõistma, et temas on midagi enamat juba sünnist alates, millele ta pole kunagi isegi mõelnud. See hakkab esile tulema ka kollektiivses teadvuses. See toob esile inimkonna evolutsiooni, mis aitab mõista oma väärikust.

Neid samu sõnumeid olen andnud iga kanalduse ajal, kuid igal korral need on uuemas energias. Nüüd olete nägemas ka teisi uksi, millistest varem ei saanud rääkida.

Veel kolmkümmend kolm aastat tagasi rääkisin, et ei tasu karta milleeniumit, kuigi samas kõikjal räägiti Armaggeddonist. Kuid nüüd olete jõudnud aastasse 2023 ja ei mingit Armaggeddoni, vaid selle asemel planeet on ärkamas ja avanemas on uus teadvus.

See on evolutsiooni uus tsükkel ja seda ennustasid juba vanad põlisrahvad. Uus tsükkel üha avaneb ja sellega avardub inimolevuse eksisteerimise potentsiaal planeedil ja kõik muutub sootuks uueks planeedil.

Tervitan teid Uue Ajastu algusega sellel planeedil. 

Ja nii see tõemeeli ka on…

Krayon

Kategooriad:

2 kommentaari

  • Anne ütleb:

    Nii väga tahaks uskuda inimolevuse mõtteviisi tõusu, aga nähes ümbritsevat maailma, kuidas püütakse jätkuvalt alustada sõdu, allutada ja tappa inimesi – väga kurb ja raske uskuda, aga loodan siiski inimolevuse mõtteviisi tõusule .

  • Evi ja Reimo ütleb:

    Pinnas on ettevalmistatud seemnete külviks.Astume raamidest välja!
    Aitäh armas Jane, sõnumi edastamise eest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga