“KAKS KEHA – ÜKS HING ” KAKSIKLEEKIDE KOKKUTULEK

 

Kaksikleegid pärinevad samast olemusest või hingest, mille lõi Isa/ema Jumal tingimusteta armastuse ja olemise suurest väljast. Üks olemus jagas end kaheks võrdseks ja vastaspooleks, et kogeda suhet ja vormi.

Alguses jäid Kaksikleegid täielikult ühtseks ja olid väljenduseks Jumalikust Allikast kõigest, mis on.

Kuid kolmanda dimensionaalse kogemuse avanedes, eraldusid nad duaalsuse süsteemiks ja muutusid kaheks erinevaks vormiks, millest üks kannab Looja mehelikku (yang) atribuute ja teine naiselikku (yin), mõlemad täpselt võrdses ja vastupidises sageduse intonatsioonis.

Nüüd, Looja poolt antud armulise dispensatsiooni kaudu, taasühinevad Kaksikleegid kõigist sagedustest, et taastada kogu loomingu ühtsus ja kukutada duaalsuse teadvus. Kaksikleegi kombinatsioon ületab kõik mees/nais suhete määratlused sellel planeedil. 

Kolmanda dimensiooni armastus, suunas oma tähelepanu ja emotsioonid teisele inimesele ning pärines seksuaal- või isiksuse tasandil, nõudes sageli pidevat kompromissi, et partnerlus toimiks.

Ärge romantiseerige ega idealiseerige kaksikleegi kontseptsiooni. See liit ületab intiimseid küünlavalgel õhtusööke, šokolaadikarpe või roosikimpe, need asjad ei ole selle suhte eesmärk. Kaksikleegi suhe on olemas selleks, et jõuda lõpule, et olla teenistuses – planetaarselt, kosmiliselt ja universaalselt. Absoluutne teenistus Jumalikule Plaanile saab Kaksikleegi ainsaks reaalsuseks.

Kaksikleekide liit muutub pidevaks ühtseks väljaks, mis pääseb automaatselt ligi kõrgematele sagedustele ja kuna see toimib sillana, kõrgematele dimensioonilistele üksolemise sagedustele, hakkab see toimima ühtse teadvusena. See ei sõltu ühe või teise partneri annetest või kutsumustest. See on üksus, mis kutsutakse teenistusse, mitte üksuse individuaalseks väljenduseks.

Enne kui keegi saab kohtuda ja ühineda oma Kaksikleegiga, on vaja teha palju teadlikku tööd vabastamise, tervendamise ja integreeritud tervikuks saamise nimel, mis tuleb kõigepealt saavutada iseenda sees. Süda tuleb muuta tugevaks ja vastupidavaks nii leina, valu või kaotuse korral, kui ka paljude ühtsete ja armastavate hingesugulaste suhete läbi elades.

Kaksikleekhinge armusuhe ei saa eksisteerida kaassõltuvas või egopõhises suhtes või tajutavast ‘vajadusest’, et teine inimene muudab sind terviklikuks ja täielikuks. Kumbki pool peab esialgu tasakaalustama oma sisemised mees- ja nais-energiad, enne kui nad jõuavad ühineda.

Kui kogeda võimsat, resonantset magnetilist energiavälja, mis tõmbab kaksikleeke kokku, oma täieliku ja tingimusteta armastuse vooluga, ei ole elu enam kunagi endine. Pärast täielikult teadliku taasühinemise kogemist muutub Kaksikleegi vaimsest ühendusest kolmainsus või triaad, mis hõlmab Jumalikku. Kõik, mis on seotud kahe isikuga – mõlemad on ühendatud üheks hingeks ja ühendatud Jumalaga.

Seega, ei ole Kaksikleegi armastus, inimestevaheline armastus, vaid see on Jumalik armastus, kasutades kahte inimportaali, mis on täielikult ühendatud armastuses ja teenistuses.

Kaksikleekide liit tekib seetõttu, et teie omavahelist liitu korraldab Looja. See juhtub, sest sina ja su Kaksikleek olete koos loomise hetkest alates suletud, kuna te mõlemad jagate sama hinge olemust. Teie liit saab võimalikuks siis, kui Jumalik aeg on õige ja te mõlemad olete valmis selle kogemuseks.

Kõik õppetunnid, mis on valitud praeguses hingelepingus, tuleb läbi elada täielikult auga ja armastusega. Sina ja su Kaksikleek austate mõlemad üksteise hingeõpetust, kasvades koos tingimusteta armastuse proovile.

Siiski tuleks alati jätkata tööd Kaksikleegiga, energeetilisel tasandil, teades, et kui Maa liigub lõpuks täielikult viienda dimensiooni joondusse, ühendatakse kõik Kaksikleegid taas teistes dimensioonides.

Kohtumine oma Kaksikleegiga kutsub üles kasvama spirituaalselt, tervenema emotsionaalselt, vaimselt ja füüsiliselt ning vaatama kaugemale egost, füüsilistest piirangutest ja vanuse erinevustest. Teid mõlemaid ajendatakse saama oma hinge parimaks ja kõrgeimaks manifestatsiooniks siin Maal.

Käesoleval ajal on inimkond teadvuses kvanthüppe lävel. Valgustatud inimesed valmistuvad selleks omal moel, mõistes, et on aeg ärgata oma päritolule ja potentsiaalile ning võtta vastutus enda ja Maa eest.

Me usume, et kaksikleekidel (Twin Souls) on anda eriline panus, nende kokku tulemisel, nii individuaalsel kui planetaarsel tasandil. Kui kaksikleegid ühinevad, tekitavad nad energiakeerise, mida võib näha valgusena ühiskonna teadvuse pimeduses. Üksteist täiendades muutub tervik suuremaks kui selle osade summa: kaks loovad kolm ja kolmas on väga võimas jõud, valguse ja armastuse jõud, äärmiselt puhtal tasemel. See on selline energia, mis võtab osa mõlema kaksiku energiast, ning erineb üksikisikute või inimgruppide omast, kes töötavad koos.

See on konkreetne pakkumine, mille Kaksikleegid annavad üksteisele ja pühendavad oma teenistuse inimkonnale.

Pilt, mida me käesoleval ajal näeme, on tumeda auditooriumi pilt, mille sütitab üha suurem arv üksikuid leeke. Iga leek esindab teadlikku ja harmoonilist suhet Kaksikhingede vahel.

Lõpuks, kui kaksikud paljunevad, on Planeedil nii palju leeke, nii palju valgust ja nii palju seda sorti energiat, et see toimib katalüsaatorina ja aitab tuua oodatud läbimurde teadvuses.

/Mike Harrigan./

 

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga