MEISTRID JA LEIUTUSTE AEG – 12 RING

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Neil uutel aegadel on palju asju, mida tahan teiega läbi arutada. On palju asju, mis lähimatel aegadel tõusevad esile, mitte üksnes planeedil, vaid ka koos teiega ja need kõik on imepärased. Ehk paljud teist võivad mainida, et nad ei ole märganud mingeid imesid.

Kas tõesti?

Valguse mõistmine on hakanud avanema võimsamalt ning isegi mõistmatuse pimedus on hakanud selle eest taganema.

Kas see ei ole ime?

Kas see ei ole ime, et  muutumas on isegi status quo, mis püsis sadu aastaid muutumatuna?

Kaheteistkümne Ringis oleme jaganud nii mõndagi, mis on aidanud teie teadvuse tõusule kaasa ja oleme rääkinud  ka seemnete külvamisest. Mul on kavas arendada mõningaid ideid, mis on seotud seemnetega, mis ehk jäid mõnedele arusaamatuteks ja teil on vaja seda veel kord kuulda. Paljude aastate jooksul oleme rääkinud teie suursugususest ja Meistri kehastustest planeedile.

Kas keegi on võimeline andma määratluse Meistrile?

Võib olla mõnele teist on Meistri mudeliks see, mida olete lugenud ja kuulnud neist, kes olid planeedil ja tegid imesid. Kuid selles on midagi hulga enamat.

Vaadake meistreid, kellest oleme rääkinud teile, kuidas on olla nende kõrval?

Kas need, keda peetakse Meistriks, või Pühakuks, on teinud imesid?

Olen teile rääkinud, et seal, kus on astunud Meistri jalg, on hakanud kasvama lilled ning isegi loomad lähenevad Meistrile ja heidavad tema jalge ette maha. Ei ole midagi, mis oleks võrdne Ülestõusnud Meistri teadvusega. See ei ole nende teene, et te teate neist, vaid see on nende teadvuse taseme mõju teile, mida tunnetate kui olete tema kõrval. Ükskõik millist Meistrit te tänapäeval ka ei kujuta ette, nende kõigi teadvuse tase on sedavõrd kõrge, et inimesed ihalevad olla nende juures ja istuda nende jalge ees.

Mis on see, mis on olnud kõikidel Meistritel ühine?

Kõik ajaloolased räägivad, et kõik Meistrid on olnud positiivsed ja rõõmsameelsed, kõik. Meistritel on olnud ka mõningad saladused, mida nad ei avaldanud kellegile. Te olete kuulnud neist ja lugenud nende tegudest, kuid kas te teate inimestest, kes on olnud koos nendega. Kui te saaksite rääkida nendega, olla koos nendega, siis te tajuksite neist kiirgavat armastust. See on sedavõrd võimas, et avaldub inimestele ülimalt kaunil viisil. Mõned teist on tervenenud üksnes viibides nende kõrval. Meistri armastus harmoniseerib inimese rakustruktuuri, mis kandub teie DNAsse. Selline on Meister ja tema mõju.

Kas olete võimelised seda uskuma?

Ma jagan teile nende saladust. Teie teadvus ei tõuse iseenesest, vaid teadvust on võimalik suunata tõusule. Vanad vaimsused, kes on jõudnud Meistri tasemeni, kes hakkavad mõistma, kes nad tegelikult on, mida nad teevad ja kuidas mõjutavad teisi oma väljaga ning kuidas suunavad ja võimendavad oma teadvust. Samas lisan veel juurde, et  Valgus kaotab Pimeduse. Kui teie ruumis oleks pimedus, siis see kaoks teie valguse tõusu ja rõõmuga ja siis valgus täidab teie ruumi. Vähesed saaksid valguse paistel jääda vihaseks, isegi siis, kui nad püüaksid seda kõigest jõust. Kui teie ruumis on armastus, täies oma valguses ja rõõmus, muutub isegi füüsiline ruum.

Te olete võimelised kohe võtma kasutusse oma Meisteri oleku.

Kas olete suutelised nägema end Meistrina, nagu Supermann keebi ja kapuutsiga?

Esimaseks võtmeks oleks see, et olla erinev sellest, kelleks ennast peate – näha endas Meistrit.

Mõnedki teist ehk väidavad, et see on võimatu ja miks ta peaks üldse püüdma selle poole?

Ilmselt teid on õpetatud hoiduma püüdlustest. Ilmselt teile on õpetatud, et olete vaid lihtne inimene, et üksnes Meistrid, kellel on Vaimne Mina, saavad teha selliseid asju. Te kõik, viimseni, tulete planeedile armastuse säras ja armastava vaimsusena. Teie oma vaimsus viib teid järgmise sammuni ehk aitab tõsta teil oma Meistri taset.

Kas olite teadlik sellest, või kuulete seda esmakordselt?

Siiski,  te kõik olete tulnud Meistrina ja teil on kaasas kõik meistri atribuudid. Meistrid, kõik, kui üks, püüdsid tõmmata teie tähelepanu endile ja sellega nad andsid teile mõista, et kõik te võite saada sellisteks, et ka nemad on tegelikult inimolemused, et kõik on tulnud Loomislättest, et te kõik olete esmalt vaimsused ja alles seejärel inimolemused. Oleks hea, kui te mõtlete sellele, kuna üksnes nii võite jõuda oma elu põhitõdedeni. Te kõik, viimseni, olete Meistrid ning olete tuleviku potentsiaalid.

Mida peaksite tegema edasi?

Igaüks olete Meister ja teil kõigil on Meistri oskused ja nendega hakkategi muutma kogu elu ja omavahelist suhtumist. Mõistmise kaunidus hakkab jõudma kõigisse ning see aitabki leida lahendusi kõiges. See on teie esimeseks sammuks tuleviku nimel.

Leiutuste aeg

Edasi jätkame aja teemal. Aeg on kogu inimkonnale huvitav olnud, eriti kui vaatate möödaniku ajalugu. Seal võite näha asju, mida oleks saanud leiutada ammu enne, kui hakati sellele mõtlema.

Kas see ei pane teid imestama, miks see nii oli ja miks ei jõutud selleni, kuigi see oli otse kõigi silme all?

Suurimaks näiteks selles on lennundus. Hiinlased kasutasid lohesid tuhandeid aastaid enne, kui vennad Wrightid lisasid sellele mootori.

Te võite  ehk väita, et võib olla ajaliselt juhitakse neid protsesse. Kuid vaatame seda teisest küljest.

Kas te jagate lasteaia lastele kätte algebra õpikuid?

Kindlasti mitte, kuna nad ei ole veel valmis selleks. Nad peavad esmalt minema kooli, kus nende mõistus saab areneda ja õppida esimesena lihtsat aritmeetikat, enne kui saab anda neile raskemat arvutustööd. Sama käib ka selle kohta, mida võib nimetada Valguse ja Pimeduse suhte kohta planeedil.

Küsin edasi, et kas enamus füüsikast on varjatud inimmõistuse eest?

Te vastate, et on. Kuid intellektuaalid ütlevad, et nemad on vägagi targad ja nad on suutelised leiutama, mida iganes ning nad on kõigeks võimelised. Teie teadmised on teile siiski piiriks, kuna te ei tea, mis on väljaspool teie teadmisi. Kui jõuate paljumõõtmelise füüsikani, mida hakkate rakendama igapäevases elus, siis küsite, et miks varem seda ei olnud.

Te kasutate imelisi tehnoloogiaid, olete jõudmas robotehnikani, kunstliku intellektini, olete jõudnud juhita autodeni, kuid asemele tulevad füüsilised põhimõtted, millistel ei ole midagi ühist sellega, mis on teil juba olemas ja leiutatud.

Elekter on teil olnud kogu inimkonna eksisteerimise ajal.

Millal avastasite magneti omadusi, millal nägite selle tohutut ja püsivat väge, mis ei kao kunagi, mis ei kasuta planeedi ressursse ja on alati olemas?

Tuleb aeg, kui jõuate selleni, et panete magnetid kokku selliselt, et saate toota teile nii vajalikku energiat.

Juba 1698 aastal leiutati aurumasin, mis töötas põlemise peal ja saadud auruga käivitasite pöörleva mehhanismi elektri tootmiseks. Isegi teie tuumaenergeetika töötab nagu aurumasin. Ehk mõistate ise, kuhu olete jõudnud. Olete võtnud vanad elektritootmise mehhanismid ja rakendanud uute tehnoloogiate taha. Ometi energia on teil alati olnud käe ulatuses ja alati kättesaadav.

Mida see peaks tähendama?

Asi on aja hetkes, kus avaneb vastav informatsioon. See avaneb vastavalt teie küpsusele, vastavalt valguse hulgale planeedil ja vastavalt teie valmidusele. Siia lisan veel, et nii toimub see ka teie isikliku tasemega. Jutt käib siin mitte üksnes leiutajatest ja tervendajatest, kes on uue avanemise protsessi lävel, vaid jutt käib kõigest, mis hakkab teile avanema.

See on Vau aeg, äratundmise aeg, mõistmise aeg, miks olete siin.

See on seotud teie valmiduse ajaga, Valguse ja Pimeduse suhte ajaga, uute teadvustamiste ajaga. Teile avanevad uskumatud teadmised, mis avavad teile sootuks uue elutaseme. Avavad isegi selle, miks olete siin, ja milleks olete valmis. See võib muuta isegi planeedil olemise eesmärgi tähendust.

Aastal 2017 partner avas peamise informatsiooni, mis oli antud Täheemadele.

Kuidas ta käitus, kui sai selle informatsiooni?

Nagu teie kõik. Võttis kasutusse, isegi mõistmata seda päriselt. Mõistmata, et see võis olla vaid eelinfo, hoiatus, peatumise märk, et oodata õiget aega. Partner mõistis selle tähtsust alles 2021 aastal.

Seega, tänane sõnum on „õigest“ ajast. See sõnum on tervendajatele, avastajatele, nendele, kes püüavad teha midagi paremaks ja seda mitte üksnes füüsilisel tasemel. See on asjadest, mida te ei oska isegi oodata.

Kõik uus hakkab toimuma vastavuses aja sünkroonsusele, hakkab avanema vastavuses suurema valguse hulgale. Paljudele hakkab avanema uus reaalsus, mis muudab nende elu perspektiivi. Kõik, mida pidasite seni oluliseks, hakkab uue kõrval tuhmuma.

Siin teile soovitus, et ei tasu kiirustada. Esmalt on tarvis tunnetada äratundmist, selle energiat ja selle armastust. Ärgates senisest, hakkate nägema. Hakkate nägema, et kõik teie ümber on uus. Katsuge suhtuda sellesse rahumeelselt,  kiirustamata ja tormamata, nagu seda tegi minu partner.

Oodake sünkroonsust, aga ruttamata.

Olete ärkamas suuremale tõele ja hakkavad avanema varjatud asjad. Kõik need asjad, millest olen rääkinud, on seotud ajaga. Mida rohkem on valgust planeedil, seda enam avastusi tuleb. Neid tuleb vastavalt teie ärkamisele.

Ja nii see on …

Krayon

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga