MEDITATIIVNE MÕTISKLUS ARMASTUSE VÄEST – KAHETEISTKÜMNE RING

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest… 

Viimase paari aasta jooksul olen jaganud teile soovitusi ja juhatanud teid kohta, kuhu tulite meeleldi kaasa. Seal oli eeldus sellele, et energia, mis on jõudnud teie planeedile, mida  kogete, on erakordselt eriline ja inspireeriv. Selle erilisusest oleme rääkinud palju, eriti neile, kes tegelevad tervendusega, energeetiliste ravimitega või tegelevad esoteeriliste protsessidega. Samuti oleme teile rääkinud, et energia pidevalt kasvab ja kõrgesageduslikku valgust voolab planeedile üha enam ja enam ning  kes on saavutanud edu tervendamises, neile avanevad uued atribuudid ja uued protsessid. Palju oleme rääkinud ka protsessidest, milliseid on kasutuses olnud paljude aastate jooksul, kuid nüüd on hakanud nagu iseenesest täiustuma. Kõik kulgeb nagu endiselt, kuid tulemused on palju edukamad.

Kui planeedil hakkasid avanema uued energiad, siis mõnedki tervendajad kurtsid, et nende võimed on kahanenud. Siis pakkusime neile, et tuleks häälestuda uuele vastuvõtule (see oleks nagu häälestuda uuele raadiolainele). Selline oli uus olukord, mida tunnetasid paljud ning see kestab ka praegu üle planeedi. See kõik on seotud uute tunnetustega, mõistmistega ja suhtumistega uuele.

Kas olete veendunud, et te olete võimelised selleks, milleks varem ei olnud võimelised?

Kas olete kindel, et Kaheteistkümne Ringi uus energia aitab teil tõsta oma teadvuse taset?

Kas olete kindel, et suudate pääseda eesriide tagusesse, et saada kokku oma vaimsusega?

Kindlasti leidub neid, kes on selles kindlad, kuid nende arvates see on võimalik üksnes peale surma.

Täna on meil kavas rääkida nendel teemadel ja just eesriidetagusest armastusest, ehk teie vaimsuse armastusest. Just sellel, armastuse kuul, tahaksin sellest rääkida rohkem. Kas olete nõus laskuma oma vaimsusesse, kus saate kohtuda paljude oma inimestega. Ma räägin inimestest, kuna te oma mälestustes võtate neid jätkuvalt inimestena. Kuigi nad ei ole enam füüsiliselt inimesed, teie näete neid ikka selliselt nagu nad teiega koos olid.

Kas te tunnete, et oma olemuses olete üksinda?

Mõnedki teist ehk kinnitaksid, et nad pole üksi, et neil on nende vaimsus, mis on nendega kogu aeg ja nad on tänulikud selle eest. Kuid, ma ei taha rääkida sellest.

Olete aegade jooksul veendunud, et abi kõrgemalt poolt oli alati teile kindlustatud ja et teie sisemuses on keskkond, mis on teie vaimsuses. Kaaskond, ehk kooslus, on nagu energeetiline olemus paljumõõtmeliste abiliste näol. Need abilised on teiega olnud aegadest aega, kehastusest kehastusse, ikka ühed ja samad. See kõik on teie enda vaimsuse vägi, elust elusse, aegadest aega ja selline sa ise tõeliselt oledki.  Seega, see on teie teadvuse identiteet, sama vaimsus, aegadest alates, üks ja seesama, muutumatu. Teie kaaskond, olles vaimsuse osaks, aina kogeb kogemusi, elust elusse ning ta on teie jumalik ja mõistev armastus.

Miks on Loojal vaja luua uusi vaimsusi ja milleks on tarvis süsteemi, mille kohaselt tulla ja minna?

Kui sünnite taas, siis olete ikka koos sama kaaskonnaga, kellega koos olete olnud kõik oma elud. Teie kaaskond on üks ja sama, mis areneb koos iga teie eluga. Kui olete jõudnud sellesse kehastusse, kus toimub ärkamine ja valgustumine, siis esmalt ehk näib, et teie saatjaskond on muutunud, võib olla toimus isegi meeskonna vahetus. Kuid ma ütlen teile, et need ei vahetu uute vastu kunagi,üksnes teie ise muutute. Teiega toimunud muutuse tõttu  muutuvad ka nemad. Selliselt kõik see nii käibki.

Seega, kas olete valmis minema sillale, et minna kolmemõõtmelisusest paljumõõtmelisusesse? Kas lähme ja vaatame, mis toimub seekord?

See sild viib teid teadaolevast tundmatusse. Mõnedel teist on seda silda raske ületada, kuna teisel pool on tundmatu Ilm. Soovin, et te võtaksite seda rännakut reaalsemana, kui kunagi varem ja võtke nüüd minu käest kinni ja hakkame astuma. Inimese vaba valiku kaunidus seisneb selles, et temal on võimalus võtta kasutusse oma paljumõõtmeline teadvus ja üksnes siis näete, et Ilm on ohutu ja täis armastust. Jõudes üle silla, jõuate seni tundmatusse reaalsusesse, milles on ohutu ja hea olla. Ületades silda, jõuate eesriide tagusesse, kus ei ole sellist asja, nagu koht, vaid seal on ainult energia, teie vaimsus, mis on täis armastust ja mõistmist. Seal on teie Kodu, kogu teie Akasha kroonikad.

Kas olete sellele kunagi varem mõelnud?

Just seda on mõned inimesed näinud surmaeelses olekus, just nii on tunnetatud jumalikku olemist. Selles energias juhtub teiega midagi seni teadmatut. Seekord jõuame mitte teatrisse, vaid uude, olemise mudelisse. See on ülemineku sümbol, ülemineku metafoor ühest energiast teise. Uus energia on eriline, sest see koosneb üksnes teie nimest (võnkest), teie olekust. See võiks olla tervendav keskus, mis kannab teie nime. Selle keskuse keskel seisab laud, mis on paljudele nagu massaaži laud. Laud nagu kutsuks teid heitma sellele ja ka meie kutsume teid tegema seda. Tehke seda, siis teie abilised astuvad teile ligi. Inglite ja juhendajate koosseisus on abilisi reeglina kolme ringis, neid ei ole kunagi vaid üks. Need on teie olemuse teadvuse triaadid. Triaad tähendab muutuste katalüsaatorit. See on teie seesmuses ja käivitab teis sügavaid muutusi.

Mida triaad hakkab tegema?

Kuna abilised on teile nähtamatud, siis te võite üksnes tunnetada, kuidas nad lähenevad teile. Kuna tunnetate neid, siis loote neist ka kujutluse, kuid nemad siiski on midagi muud. Nad on puhas energia, puhas armastus – nad on ingellikku olemused. Nende tegevuse eesmärk olete teie ning nad kuuluvad teie vaimsusesse, alati. Nad aitavad teid, kui olete planeedil ja nii see on alati olnud. Nemad aitavad teid isegi siis, kui olete planeedilt ära. Ja Nad on teie parimateks sõpradeks üle Ilmaruumi. Nad on üksnes ja isiklikult ainult teie jaoks ja käivad koos teie vaimsusega. Kaks võtavad teie kätest ja kolmas paneb enda energeetilised käed teile pea peale. Nad kõik on mõnusad. Kui teie juhendajad  hoiavad teid, teisse hakkab voolama kogu olev. Teisse voolab kõik see, mis kuulub teile.

Just teie nimel sai täna  puudutatud see teema., täieliku tervenemise teema. Olete kaheteistkümne Tervendamise Ringis., kus kõik selle atribuudid on teiega. Kõik kolm abilist  kannavad teile võimast, tervendavat energiat.

Kas see on teie vaimsuse tervendamine?

Kas see on  teie südame tervendamine?

Kas see on  teie keha tervendamine?

Kas see toob teie ellu rahu?

Midagi sellist te pole varem tundnud ja see seisund eeldab spontaanset remissiooni ja te olete sellesse kaasatud. See on teile reaalne ning see reaalsus on paljumõõtmeline ja see kuulub teile. Kuigi teil oli on olnud teine arusaamine, on paljumõõtmelisus alati olnud teie päralt.

Just selleks olete tulnud Kaheteistkümne Tervendavasse Ringi.

Teil puuduvad sõnad ja mõistmised, et väljendada kogu seda kogemust täies mahus. On õnnistatud inimene, kes mõistab uut reaalsust, mis on jõudmas teie ellu. See on sama reaalne, kui see, mis oli ja on teil seni. See on isegi veelgi reaalsem. Jääge selle juurde,  saage ja jääge terveks.

Eesriidetagune armastuse vägi.

Eesriidetagune energia on hooliv, ega ole üldse selline, kui teile on räägitud. Kui meenutate seda, mida on räägitud teile Jumalast, siis olete saanud aru, et ta ei ole teile kuigi kättesaadav, et informatsioon Suurest Vaimsusest, milline on täis armastust ja atribuute teie abistamiseks, ei ole teile kohane. Teadmistes, milliseid olete saanud usu kohta Jumalasse, ei räägita teie kaaskonnast, mis saadab ja abistab teid ning  mis sirutab teile oma abikäe.

Sellesse teemasse, mida mul on kavas arutada siin, Kaheteistkümne Tervendavas Ringis, mahub palju küsimusi. Kaheteistkümne Tervendavas Ringis vastused, on enamustele küsimustele  teile kättesaadavad, kuid lahkudes, te jätate kõik oma elus samaks. Samas te ju teate, teis endis on midagi palju enamat, teis on võime uurida, teada saada ja võtta omaks. Ja selline võime on ka teie kaaskonnal. Seega, lahkudes Kaheteistkümne Tervendavast Ringist, saate võtta siit saadut endaga kaasa. Aga ma ütlen teile, et teil ei ole tarvis püüda midagi saavutada, vaid teil tuleb pöörduda oma vaimsuse poole ja teadvustada endale tema olemasolu ja oma probleeme.

Samas paljud kahtlevad selle võimaluses ja selle reaalsuses. Kõikvõimalikes koolitustes on teile räägitud inglitest ja teistest abilistest. Kuid seal õpetati teile kolmemõõtmelisi ideid, et kuidas  oma tahtejõu abil, saada jumalikku armu.

Kuid ma küsiks teilt, teil on olnud vanemad, kes armastaid teid väga, kuid kas teil tuli kunagi võidelda sellepärast, et võita nende armastust?

Vastuseks on – ei. Te nägite alati nende silmis armastust teie vastu.

Mis vahe on vanemate ja Jumala armastuse vahel?

Vahe on selles, et Jumala armastus on mõõtmatult suurem, kui seda on vanemate oma. Kuid samas, mõlema armastused on siirad, mõistvad ning  mõjuvad teile ühtmoodi. Üksnes tunnustades oma vaimsust, annate talle loa, toetada teid kõigis jumalikes asjades. See ei toimu sootuks nii, nagu on teile õpetatud.

Paljudele, kes ei ole suutelised püsima Kaheteistkümne Tervendava Ringi õpetuste piirides, kolmemõõtmeline mõtteviis on omasem, kuna neile õpetati, et nad ei ole väärt olema suursugused, kuna neis ei ole olemas midagi jumalikku. Pealegi, kõik teie abilised on alati koos teiega ning neid ei ole vaja isegi välja kutsuda.

Ma ütlen teile, et  kogu inimkond, igaüks, tuleb planeedile koos oma abiliste ja toetajatega. Paljud lapsed, kuni viienda eluaastani, teadvustavad ja näevad oma nähtamatuid sõpru. Nad on neile tõeliselt olemas. Kuid saades täiskasvanuteks, saab nende teadvus hõivatud tavaeluga, ja nad pole enam suutelised nägema oma abilisi. Kuna vanemad ise ei ole võimelised nägema neid, siis püüavad ka lapsele väita, et neid ei ole olemas. Kuid mõned lapsed ei räägi neist ja  jätavad seda enda teada ja suhtlevad nendega edasi.

Kokkuvõtteks ütleksin veel kord, et teie abilised on alati teiega ja neid ei ole vaja kutsuda. Oma olemuselt nad on teie abilised, nad on paljumõõtmelised, ingellikud ja armastavad teid. Nemad aitavad teid kõiges ja on teiega teie sünkroonsuse kohaselt.

See on suurim teadmine, mida teil on tarvis  teada. Siis te ehk ei satu oma teekonnal eluraskustesse, kuna nad on alati koos teiega. Oleks hea, kui te tunnetaksite alati oma täiust ja oma suursugusust, siis teil ei oleks vaja teha suuri pingutusi millegi saavutamiseks. Esmalt tuleks vabaneda vanast kolmemõõtmelisest programmist, mis aina kuulutas, et peate kogu aeg püüdma ja kogu jõust.

Kui väljute Kaheteistkümne Tervendavast Ringist ja tunnetate selle tervendava energia mõju, siis olge tänulikud kogu toimuvale. Tunnetage seda igapäevaselt, ainult siis sellele järgneb ka tervenemine. Võtke omaks veendumus, et selles kõiges on hulga enamat, kui te arvate ja see kõik on teie oma. Praktiseerige seda, siis muutub ka teie elu.

Palved

Alati leidub neid, kes on veendunud, et sõnum tuleb eesriide tagustest, et eesriidetagustes on olemas oma reaalsus, et see ei ole inimeste reaalsus, et seal ei ole mingit ettekujutust maapeal toimuvast. Kuid see on ülimalt vana lineaarne veendumus ja see on tulenenud iidsetelt rahvastelt, kelle pilgud olid pööratud Loojale, kui Jumalale, kes inimeste arvates on neist eraldatud. Madala teadvusega inimestel oli oma reaalsus, milles olid omad jumalad, kellel puudus mistahes mõistmine maapeal toimuvast.

Ma küsiksin nüüd teilt, et kui teie, kui Jumala osa, sünnitate lapsi, aga mingil põhjusel olete neid saatnud mööda ilma laiali ning võib olla ei kohtu nendega enam kunagi või neid  kasvatavad teised inimesed, siis saate ju neid jälgida ning armastate neid ikka jäägitult. Olles sellises olukorras, te nagu seisaksite nende teekonna kõrval, sirutate oma käe üle kraavi nende poole, kurvastate ja nutate koos nendega, püüate tõmmata nende tähelepanu endale ja anda märku, et olete siin, nende läheduses. Selline on metafooriline lugu on ka teil Jumalaga, lugu sellest, kuidas see töötas. Loomise Läte on teie kodu ja läbi oma vaimsuse olete sellega seotud ja sellest oleme teile varemgi rääkinud. Koostöö oma vaimsusega on teie järgmine samm fenomenaalse tervenemise poole.

Kuid ma küsiksin teilt, et  mis on juhtunud palvetega?

Oleme rääkinud, et inimene on nagu sibul, millel on veendumuste, ideede ja uskumuste kihid, mis õpetasid teid, kuidas elada, kuidas astuda ja rääkida. Kuid kõik see on muutumas, on muutumas teie teadvuse evolutsioneerumise tõttu. Teile hakkavad avanema mõistmised, mis ületavad mistahes piirid kõigest, mida on teile varem räägitud.

Ja nüüd, osa teist, ütlevad, et nii ei saa olla, et nemad jäävad selle juurde, mida on neile räägitud. Nad küsivad Krayonilt, et kas ta välistab palveid?

Vastuseks räägiksin neile, kuidas asjad tegelikult käivad ja kuidas on need alati olnud. Palve iseenesest on lineaarne idee suhtlemiseks Jumalaga. Lootsite, et teie Vaim kuuleb teid, ja te olite veendunud, et nii see käib. Nii töötas teie palve, oli nii alati töötanud ning nii see oli kasutusel üle planeedi. See, mida kasutasite seni, oli võrdlemisi lihtne selle kõrval, mis tuleb kasutusele nüüd ja jääb kestma ka edaspidiseks.

Astudes Tervendavasse Ringi, mistahes palve-soov muutub hulga võimsamaks. Tervendavas Ringis olete koos oma vaimsusega, palve asemel olete otseühenduses Lättega ja olete selle keskmes.

Miks siis nii? Teie vaimsus on osa Loojast – kas mõistate?

Te ei ole Loojast eraldatud, nagu samuti pole te eraldatud oma lastest. Te jääte alati nii Loojaga, kui ka oma lastega, energeetiliselt ühendatuks. Teie lapsedki on teie taolised, on teie pale kohased, nagu te ise olete Looja suhtes. Teie vaimsus on Loomise Lätte osa ning on samuti ka teie, kui füüsilise inimese osaks. Kui jõuate Kaheteistkümne Ringini, siis leiate end nende energiate keskmes.

Milles seisneb selle mõte?

Praegu räägime teie suurepärasest vaimsusest ning samuti räägime, et planeedil on käimas vaimse energia evolutsioon. Ja nii see on kõigi jaoks. Te kõik jõuate oma küpsuse tasemeni. Eriti vanad vaimsused, kes on olnud siin taas ja taas. Oma küpsuse tasemeni jõuavad ka need, kes  usuvad ükskõik mida tahes, mida üksnes ise soovivad uskuda. Kuid paljud teist elavad jätkuvalt lineaarsuses,  ja püüavad veenda kõiki ja õpetada, kuidas olla nii, või naa, kuidas on õige tegutseda ja kuidas ei ole.

Kuid ma ütlen teile, et kui jõuate Tervendava Ringi vaimsuse energia keskmesse, siis olete kõik võrdsed, kõik viimseni. Siis teie jaoks ei ole ühtegi doktriini, mis keelaks midagi ja siis te võite elada üksnes oma vaimsuse vajaduse kohaselt. Keegi ei püüa võtta teilt teie vaimsust (isegi surm mitte). Kaheteistkümne Ringis on kõik teie päralt, kõik on nagu teie, isegi Akasha Kroonikad. Teiega on isegi need, kes on eesriidetagustes ja  kes armastavalt teid jätkuvalt.

Leidub ka neid teie seast, kes ütlevad, et miks peab muutma ja vahetama seda, mis just sai omaseks?

Oleme paljude aastate jooksul teile rääkinud, et  te ei tea seda, mida te ei tea.

Muudatuste eesmärk on see, et teha inimolemuse sibul puhtaks kõigest vanadest õpetustest, dogmadest, kõigest sellest, kuidas olete varem mõelnud ja mida teadnud ning puhastada kõikidest vanadest energiatest, milliseid on kuhjunud teile, kõigi eelmiste elude ajal. Peatselt muutub kõik, mida vanas energias armastasite, millega olite harjunud oma lineaarses ilmas. Kõik saab puhtamaks, paremaks, tugevamaks ning mõistetavamaks.

See protsess algas aastal 2012, kui läbisite ülemineku alguse ja see hakkas tooma teie ellu palju muutusi ning isegi teie planeet saab täiskasvanumaks. Esimestena võtavad need muutused vastu vanad vaimsused, nemad toovad teie ellu  uut tüüpi teadvuse. Paljud inimesed on hakanud tunnetama tõmmet uuele. Paljud neist püüavad jõuda kohta, kus saaksid tunda end ohutuna ja olla armastatud. Just selles seisneb Kaheteistkümne Ringi tervendava keskkonna mõte. Sama võite tunnetada siis, kui jätate kõrvale kõik segavad asjad, kasvõi mistahes nutiseadmed ja palju muud sellist. Kui hakkate vabanema kõigest segavast, siis see olekski nagu sibula puhastamine, kiht, kihilt.

Olete jõudmas sellisesse tervendavasse keskkonda, mis on kohane teie arengu jaoks ja just selle nimel oleme ka meie siin. Ja nii see on alati olnud – just teie nimel. See kõik toimub teie võimaluste avardamiseks, et saaksite luua otsese sideme Loojaga ning seda just sellisel viisil, kuidas te ei osanud isegi loota.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga