ARMASTUSE VÄGI – 12 RING ja UKRAINA

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

 Täna räägin teie suursugususest.

Te olete paljut, kas unustanud, või ei ole kunagi teadnud. Teil on olnud isegi tendents unustada oma seesmist Loojat. Inimolevus planeedil on veidras olekus. Veider olek seisneb neutraalsuses, millega tulete planeedile. Teil on vaba valik, millist teed minna, millist usku ja teadvust valida. Kui lahkute sellest ilmast, teist ei jää mingeid tagajärgi. Kuid see ei ole kaugeltki see, mida on teile räägitud, see on vaid üks osa inimteadvuse katsumustest.

Kuidas käituksite, kui oleksite planeedi duaalsuse sfääris omapead, Pimeduse ja Valguse kätes?  Mida siis valiksite inimkonnana?

Seda küsimust oleme arutanud palju kordi. Praegu olete niinimetatud Ülemineku ajastul ning isegi teie koroona viirus on üks osa muutustest. See aeg on nagu ümberlaadimise aeg, teie uus ärkamine, ärkamine, mis on teie jaoks kõige olulisem. See on seetõttu, et inimkond jõudis valikuni, et liikuda valguse vibratsioonide suunas.

Oleme rääkinud, et see algas aastal 2012 lõpust. Kuid tegelikult, selle algus hakkas esile tulema ammu enne 2012 aastat. Minu partner, Lee, on teile sellest rääkinud juba 32 aastat, sellest ajast alates, kui ma tulin tema juurde, et rääkida teile sellest. Siis rääkisime Magnetvõre muutustest, millest pidi saama algus uuele teadvusele.

Te kõik olete seotud Maaga, tema magnetväljaga, planeedi teadvusega, emakese Maaga endaga. Teadvus on hakanud muutuma, vana ajastu pimedus on hakanud hajuma. Esile on tulemas mõtted kõrgemast ühesusest, oma suhetest teine teisega, sellest, mida  tegelikult soovite – olete ühiskond, mis on teel sõdade lõpetamisele. Kõik senised asjad on hakanud aegamööda muutuma ja teil on olnud võimalus seda näha  juba palju aastaid tagasi.

Tulin siia, kui langes Berliini müür. Kui vaatate tagasi, mis kõik on toimunud, siis mõistate, miks tulin teie juurde. Tulin selleks, et aidata teil jõuda kõrgematesse sagedustesse, et öelda teile seda, mida oli teil tarvis teada.

Esimeseks tahaksin öelda, et vastavalt sellele, kuidas tõuseb teie teadvus esoteerilistes mõistes, vastavalt sellele, kuidas võtate osa Kaheteistkümnest Ringist, vastavalt sellele, kuidas hakkate tunnustama, uskuma, teadma või nägema asju, millistest oleme teile rääkinud, milliseid olete hakanud mõistma ja omaks võtma – vastavalt sellele, kõik teie ümber hakkab ka muutuma. Seetõttu tahaksin teile edastada mitte esoteerilist mudelit, vaid kindlat metafoori, mida on raske unustada.

Teie ümber on Valguse Mull, mis teid kaitseb. Mida kõrgemal sagedusel on teie mõtted, mida enam teadvustate ja mõistate Looja armastust ja kasutate seda enda jaoks ja oma elus, seda võimsamaks muutub teie ümber olev Valguse Mull. Oleks hea, kui te mõtleksite sellele Mullile rohkem, siis tumedad asjad hakkavad teist eemale põrkuma. Selline metafoor oleks teie jaoks parim.

Kas mõistate?

Olenemata sellest, kuidas jätkate midagi tegemast, olenemata  sellest, kus olete, või millega tegelete, teil, Valgustöötajal, on selline teadvuse Mull, mis on võimeline kaotama mistahes pimeduse, ega lase sellel ka tungida Mulli sisse  ja seda eriti seetõttu, et olete mõistev ja ühenduses Looja armastusega. Sellega avaksite selle, mis on teie päralt juba teie sünnist alates ning  siis see hakkaks taas avanema teie silmade ees.

Kas olete võimelised seda hoomama?

See oleks teile kui teatud vägi. Kas teid ei pane mõtlema, et selline vägi oleneb paljus teie mõtteviisist. See vägi ei tule mingist muust allikast, teid ei kaitse ei inglid, ega teie juhendajad, vaid selline vägi tuleneb teist endist. Võib olla teil on praegu veel veider mõelda, et see hakkab selliselt tööle. Kuid, see on alati olnud nii ja jääb selliseks ka edaspidi.

Mõnedki tahaksid ehk teada, et kas kurjuse olemused, nii esoteerilised, kui füüsilised, saavad iseseisvald liituda, nii liikumistes, tegevustes kui ka suhetes. Kas selleks peab olema ettevaatlik?

Ma ütlen teile, et kurjuse olemused, nähes teid lähenemas, panevad plehku, sest nad näevad teie Valguse Mulli, ega taha sellega tegemist teha. Oleks hea, kui te jätaksite meelde järgmise, suure metafoori: „ Pimedus on määratletav Valguse puudumisega.“

Kuni puudub valgus, teie ümber võib olla palju tumedaid asju. Kui vaid ilmub valgus, pimedus kaob ja koos sellega ka tumedad asjad.

Pimedus on Valguse puudumine.

Saage Valguseks, siis Pimedus kaob.

Pimedus ei pretendeeri ühegi teie osale.

Pimeduse olemused ei taha olla, mingil juhul, ühekski teie osaks, kui nad näevad teis jumalikkuse kasvu. Kus te ka ei liiguks, nad taanduvad teie eest kõikjal.

Minu partner on kogenud  seda taas ja taas. Nii juhtus temaga siis, kui ta külastas esimest korda New Yorgis ÜROd. Mõned hoiatasid teda, et kui ta jõuab sinna, teda katab pimedus. Ta jõudis sinna teatud ärevusega, kuna ei olnud seal varem kordagi käinud ja seega ei teadnud, mida oodata. Kuid, jõudes sinna, teda tabas üllatus, et  seal oli kaunis ja imeline valgus, ja see toetas teda. Ta oli kaitstud oma enese Valguse poolt.

Sellised olete ka teie. Selline on Valguse ja Pimeduse koostöö põhimõte. Tahaksin et te mõistaksite, võtaksite omaks ja võtaksite selle teadmise oma veendumuseks. Kuhu te ka ei läheks, ei ole tarvis milleski kahelda, sest teid kõikjal saadab omaenda Valgus. Kuhu lähete teie, sinna Pimedus ei tule. Võtke see teatavaks ja omaks. Sellega saate aidata ka teisi inimesi.

Kas olete märganud, et teie juuresolek teeb inimesi õnnelikeks ja nad kogunevad teie ümber, et lihtsalt olla teiega?

Mu partner on kogenud seda palju kordi. Ta ei karda kusagile minna, kuna teda saadab tema enda Valguse Mull, ehk.Valguse Sfäär. See Sfäär on tema jumalikkus, tema isiklik jumalikkus.

Teadke, et teiega kaasas ei ole ei mingeid ingleid-kaitsjaid, selleks on teie enda suursugususe vägi – see on teie isiklik jumalikkuse vägi ning uues energias kõik see võimendub veelgi.

Seega, see kõik on palju sügavam, kui see oli kunagi varem. Käesolev energia planeedil on aktiveerumas ja teeb koostööd Valgusega. Sellel aastal ehk näete, kuidas paljud asjad hakkavad kokku kukkuma nagu doomino klotsid, ja sellisel kiirusel, mida ei ole olnud kunagi varem.

Nüüd ehk mõistate, miks.

See on ka vastuseks küsimusele tuleviku kohta. Ei tule enam vanaisade ajastut, tuleb midagi uut, hoopis teistsugust. Kuid, palju veel toimuvast, on veel siiski vanaisade pärandist, kuid see ei kesta enam kaua. Vanaisad saaksid šoki, kui näeksid toimuvat.

On tulnud Uus Ajastu, Valgustumise Ajastu – Valguse võidu ajastu. Saage aru, et te olete selle osa.

Tänan teid, Valguse Sfäärid, et  kuulate ja jälgite Valguse tõusu.

Olge õnnistatud mõistmises. Te olete enamat, kui arvate.

Ja nii see on…

Krayon

Lee Carroll. Canal Original de Kryon.

Paljud teist küsivad: “Mida Kryon ütleb”Ukrainas toimuvate sündmuste osas. “

Kõigepealt läheb mu südame energia kõigile selle ilusa riigi kodanikele. Mõned aastad tagasi istusin kohvikus ja jõin kohvi, mitte kaugel sellest paigast, kus on olnud selle sõja plahvatused ja kus inimesed on hukkunud. Ma mäletan seda kõike liiga hästi. Oli päikeseline nädalavahetus Kiievis. See oli iseseisvuse tähistamine. Kuid taas on turbulents ning mul on suur kurbus nende armastavate inimeste pärast.

Kryon on meile ikka ja jälle öelnud: „Kaks sammu edasi, üks samm tagasi. ” Kryon rääkis meile ka seda, et peaksime olema tähelepanelikud, et kui valgus hakkab end planeedil tugevamalt näitama, siis tõuseb vana energia valvur üles ja püüab seda takistada. Võib öelda, et just praegu see ongi toimunud. Olenemata agressori õigustustest on ta naasnud vana rahvuste vallutamise stiili juurde, mida kogesid meie vanavanemad ja vanavanavanemad. “Kui ma saan panna oma lipu sinu territooriumile, siis on sinu maa minu. “, nii mõtleb ta.

Ärge unustage, millal see toimub, huvitav, kas pole?. Kõlab nagu hädaolukord agressorile, nagu seda oleks vaja KOHE teha.

Muidu võiks planeedil olla rohkem valgust neilt, kes suudaksid selle peatada, kui jahmatav hulk uut teadvust hakkab kasvama. Selle riigi juhtkond on vana valvur ja esindab vana aega planeedil. Kas tunned ta ära?

Samal ajal hõõrub ajakirjandus käsi ja näitab õudust, mis võiks juhtuda. Meedia on spetsialiseerunud elanikkonna hirmutamisele ja nende “ühenduses püsimise” hullusse 24 tundi ööpäevas.

Kryoni info helge tuleviku kohta jääb puutumatuks. Selles sõnumis pole midagi muutunud. Tema nõuanne on sama: HOIA VALGUST ja ära luba teistel end hirmutada. SAADA VALGUST neile, kes seda vajavad, paku kaastundlikku tegutsemist. Kui paned valguse põlema, kaob pimedus. See, mis toimus regulaarselt 80 aastat tagasi, on täna juba ebainimlik ja teadvusetu.

VALIK – Sa võid olla hirmul või sa võid seista tugevalt ja saata välja valgust. See on sinu valik. Aga ära tee vigu. Just sellistest asjadest Kryon rääkis, et VANAD HINGED on vajalikud just praegu. Me ei ole abitud. Oleme Töölised ja Valguse kandjad pimedusse, mis võitleb oma ellujäämise eest. Valguse ja pimeduse lahing on käes. Anna sellele natuke aega. Pimedusel pole võimalustki võita.

Lee Carroll. Canal Original de Kryon.

Kategooriad:

4 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga