MADRIDI KANALDUS II osa 17.september 2017

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Kõik täna esitatu oli terviklikkusest ja armastusest ning inimkonna valikust. Praeguseks teemaks on – Toimuv Nihe.

Ma pöördun kõigi nende poole, kes  istuvad siin ruumis, kuid on ka neid, kes loevad või kuulevad seda hiljem, see sõnum on kõigile teile. Ma tean teid, kes te istute siin ruumis ja tean, et teil on küsimusi probleemide kohta. Ma tean ka tervendajaid, kes istuvad teie seas. Tean ka neid, kes  on haaratud esoteerilisest tööst, kes aitavad teisi inimesi, kuna suhtuvad mõistvalt kogu inimkonnasse. Need kõik on vanad vaimsused. Ja mul on mõningad soovitused teile, kuigi need ei ole kergete killast, eriti neile, kes alles alustavad. Tahaksin korraks tagasi vaadata teie mineviku elule. Millal saite esmakordselt teada Jumala esoteerikast, energiatest, sellest, mida olete suutelised tegema ja kellelt saite neid teadmisi? Võib olla nendeks olid teie vanemad, või keegi veel, keda  armastate ja  austate tänase päevani. Võib olla  ammutasite seda raamatutest, mis  saadavad teid ka käesoleval ajal ja võib olla need aitasid teil alustada seda kõike? Võib olla nimetate seda kõike Armastuse Reegliteks.

Kuidas mediteerida läbi mõistuse? See on väga keeruline. Teil peab olema võimet ja tahtejõudu heita kõik varasemad teadmised minema. Uus energia kirjutab iseenesest kõik  täiesti ümber. Teie seas on palju neid, kes kindlasti sooviksid seda teha. Kui te tunnete, et teis on midagi muutunud, siis teil tuleb loobuda mõningatest eelmiste teadmiste valdkondadest, protsessidest ja protseduuridest ning vanadest paradigmadest. See võib tunduda teile midagi reetmise taolist nende suhtes, kes on õpetanud teile kõike. Paljud neist on lahkunud teie seast, andes teile oma teadmisi edasi palju aastaid tagasi. Teile tundub, et see  nende reetmine. Mõnedki teie seast väidavad, et nad ei ole suutelised tegema teisiti, kuna ema ja isa on õpetanud neile seda selliselt. Nüüd  Maa on muutumas. Mu kallid, kui teie vanemad oleksid elus või teie ees, siis nad kindlasti soovitaksid teil võtta vastu kõik see uus, mis on avanemas. Need on asjad, mida nemad olid teile ette ennustanud ning need ongi nüüd kätte jõudmas. Kõike, mida olete ära õppinud, oli teistes aegades, teistes energiates. Uus valgus on hakanud levima kõikjal, seega kõik vanad asjad ja meetodid on muutumas. Ma tahaksin, et te tunnetaksite seda alateadlikult ja see oleks teile kui luba muutusteks.  Kõige esimesena peategi andma loa muutusteks. See peab muutuma reaalseks nii teile, kui kõigile, kes on teid õpetanud.

Mu kallid, kui käisite veel koolis, õppisite tundma igasuguseid aineid, tänu neile muutusite targemaks ja teadjamaks aga aja jooksul te muutusite ja palju õpitust ei ole läinud teil  vaja.

Teiseks, enamusel inimestest on kalduvus vaadata Jumala ja Looja poole ja jagada neile kõiki inimlikke omadusi, kõiki emotsioone, on soov teha Jumalat inimeseks. Olen rääkinud teile paljudes keeltes ja palju kordi, et ärge inimsustage Jumalat, Ilmaruumi Loojat. Jumalal ei ole inimlikke omadusi, ta ei ole see, kellena teda arvate ja peate. Looja ei ole inimene, ta on hulga enamat, kui olete võimelised ette kujutama, kuid samas sedavõrd väike, et saab eksisteerida teie sisemuses ja teie südames. Ta ei ole inimene ja tal ei ole emotsioone, mida olete temale omistanud. Mõelge sellele, mida on teile räägitud Jumalast. Teile on räägitud, et kui teete midagi valesti, siis sellega võite vihastada Jumalat ja ta karistab teid. Mu kallid, see käib ehk teie isa kohta, aga mitte Ilmaruumi Looja kohta.

Teile on räägitud veidraid lugusid Loomise Lättest, on räägitud taevastest sõdadest, on räägitud taevaste inglite lahkhelidest. Kallid, need kõik on teie endi poolt loodud lood. Jumala armastus ja tema lõputu armulikkus ei ole sellised. Taevastes ei ole mingeid lahkhelisid, ei sõdu, ega langenuid ingleid. Ärge inimsustage Jumalat.

Emad, olen teile rääkinud, et kui vaatasite esmakordselt silma oma vastsündinud lapsele, mida te tundsite, kas oli imeline? Seal oli haaramatu armastus. Võttes last esmakordselt kätele, paljud emad nutsid rõõmu pärast. Teie sisemusest sündinud elu oli imeline. Kas teil tuli kunagi mõte, et kui ta ei hakka käituma korralikult, siis saadaksite ta tagasi, kus ta põleks tules? Kas tahaksite oma lapsele sellist saatust? Muidugi mitte, ei mingil juhul. Kas te arvate, et Jumal, vaadates teid, otsustab, kas põletada teid tulel valesti tehtud teo eest? See on inimeste poolt mõeldud lugu, mis on kantud üle Jumalale. Loomislättelt ei tule mingit hukkamõistu, sealt tuleb üksnes heasoovlikkus ja armastus.

Oleks hea, kui te säilitaksite enda vaimse loogika, aga ei järgiks seda, mida räägivad vana energia autoriteedid, kes tegid Jumala päris inimeseks, andes temale kõiki inimlike omadusi. Mõned tuginevad pühakirja sõnale, kus on öeldud, et inimesed on loodud Jumala pale ja Tema taolistena, seetõttu Jumal inimeste silmis ongi inimlike omadustega. Lubage siiski selgitada, mida tähendab Jumala pale ja Tema taolisus. Jumala pale on armastus, ei midagi muud.Teie sisemuses on puhas Loomislätte armastus – see on pale, mis on kätketud teisse – Valgus, mida  kannate enda sisemuses ja seda kõike olete loonud koos Loojaga.

Ja viimaseks mu kallid, tulevik erineb minevikust. On olemas tuleviku potentsiaal, mille suhtes teil ei ole mingeid kontseptsioone. Olete liikumas alasse, kus teie teadvus ei ole kunagi olnud, muutumas on isegi kogu inimolemus. Vanas energias inimesi tõmbas pimedus ja draama. Kui kahtlete selles, siis vaadake ja kuulake oma uudiseid. Käesoleval ajal  te ei leia sealt häid uudiseid. Uudiste tegijad on teadlikud, kelle jaoks on need saated ja need on neile, kes on huvitatud draamast. See on vana inimolemus, kuid ka see  muutub. On muutumas uudiste programmide paradigma. Teie teha on, milliseid saateid otsustate vaadata ja seegi hakkab muutuma. See on nagu osalusse kaasamise laine, mis hakkab muutma inimloomust. Esimestena tunnetavad seda need, kes koostavad teile uudiseid vanas energias. Nende aeg on loetud, ka nemad muutuvad ja tasakaalustuvad. Te hakkate kuulma uudiseid headest sündmustest, üle planeedi, asjadest, millistest varem teil polnud võimalik kuulda. Jälgige paradigma nihet.

Mõni teist võivad väita, et see ei ole võimalik. Kas teate miks? Sest nemad  jätkuvalt ootavad tulevikus seda, mis oli minevikus. Nad väidavad: „Krayon, seda ei saa olla, ega ka tule. Krayon, kas sa tead, et maapeal käib kõik teisiti“. Seda ma kuulen neilt, kes on jäänud minevikku kinni, ega mõista, millest me räägime siin. Kas teile ka näib, et see ei ole võimalik, ei ole võimalik muuta senist? Võib olla seni teil ei olnud sellist paradigmat, mis võimaldaks kujuneda teil uue kohaselt?  On tulemas uus paradigma, mis toob valgust, teisi lahendusi, millistest te ei olnud teadlikud, viib kokku inimestega, keda seni te ei ole kohanud. Oleme palju kordi rääkinud sellest, et kui valgus teie kehas hakkab tõusma, siis teie teadvus hakkab uuenema ja muutuma ja alateadvus hakkab tooma teile uusi mõtlemisviise. Valgus hakkab hajutama pimedust teie sisemuses.

Hirm on vana energia stopp märk. Hirm pidurdab tervenemist, hoiab teid kriitilistes olekutes, ta sünnitab rahutust ja draamasid. Kui valgus hakkab suurenema ja hakkab levima mööda keha, siis hirmu pimedus hakkab kahanema ja kaduma. Tuleb aeg, kus imestate ka ise, et mida kartsite. Vaadates minevikku, mõistate, mis oli teie lapsepõlves. Pilt avaneb teile nüüd hulga suuremalt. Kas on meeles, kuidas Jumal võiks teid näha – suurepärastena. Võib olla on tõepoolest kätte jõudnud aeg  näha end Suurepärastena.

Edasi kolm punkti teile, millest igaüks on teile oluline.

  1. luba endal muutuda
  2. saa aru, et Jumalal puuduvad inimomadused, ta ei saa mõista kellegi üle kohut
  3. ole avatud tulevikule, aga mitte sellele, mis on olnud minevikus.

Te lahkute siit uuenenuna, teadlikumatena võimalustest.

Mu kallid, selle vestluse ajal siin ruumis, tervenesid paljud inimesed, sest seda nad ise soovisid. Võib olla, et tunnetate seda alles hiljem. Sellegi poolest, see toimus, sest selle nimel  tulite siia. Teie vaimne pere on siin ja  toetas teie tervenemist.

Võtke vastu see sõnum, ning olge valmis heasoovlikeks muutusteks oma elus. Olge valmis muutusteks, sest sellest algab teie uus elu ja  teile avanevad väga paljud uued võimalused.

Ei mingit „head aega“, ma tulen taas ja kindlapeale.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga