MADRIDI KANALDUS I OSA Mdriid, 17.september 2017

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Praegu, siin  ruumis  toimub midagi enamat, kui te arvata oskate. Mõned teie seast tunnetavad siin püha energiat, mõned mitte. Jumal on andnud teile midagi kaunist ja see on, valiku vabadus. Kas oskate seda näha ja uskuda, või mitte?  Mu kallid, meil on teada, kes on täna siin, kordan läbi armastuse, et me teame, kes on siin. Käesoleval ajal, planeedil  toimub miski, mis võimaldab paradigma tõelist muutumist, selle, mida teie, vanad vaimsused, olete loonud. See ei ole see, mis oleks igal juhul toimunud, vaid on see, mille nimel olete eoone tagasi alustanud tööd.

Esimesena tahaksin pöörduda nende poole, kes ei usu päriselt toimuvasse ja keda on meelitatud sellele kohtumisele. Seda, mida  valdate, on just teie vaba valik. See võimaldab teil keelduda mõnedest asjadest. See annab teile võimaluse minna siit ära, jättes muutmata oma arvamust siin toimuva kohta ja keegi ei hakka teid arvustama ega halvustama selle pärast. Jumal on teadlik teist ja teie tasemest ja ta  armastab teid tingimusteta. Oleme rääkinud sellest palju kordi. Kui lahkute sellest ruumist, siis inglid jäävad saatma nii neid, kes on tervenenud, kui ka ülejäänuid. Kui siin olev energia ei hakka teie reaalsuses tööle, siis selle üle ei tasu kurvastada.

Kuid tänases sõnumis on pöördumine teie poole. Mis oleks, kui see oleks teie jaoks reaalne?

Olete peitu pugenud oma teokarpi, väites, et see ei ole teie jaoks, et te ei taha uskuda millessegi sellisesse. Kuidas saab see teha teile halba, kui te tulete kasvõi hetkeks oma kojast välja ja küsite, et  mis see on  ja kas see on midagi enamat, kui ma siiani tean. Selline ongi vaba valik, mis hakkab viima teid muutusteni teie elus. Tahaksin rääkida teile, mis on teie koja seinte taga. See ei ole uus doktriin vaid see on teie isiklik. See on sellest, kuidas Jumala armastus  mõjutab teid. Miks te poete oma kotta iga hea võimaluse korral? Olete ju teadlikud, et igaühe sisemuses on olemas Looja osake ning see osake on ootel,  ootab, millal hakata vibreerima koos teie endaga ja kõigega, mis teid ümbritseb. Planeedil toimub miski, mis on ammu küpsenud selleks, toimub paradigma nihe,  mis on üks kõige suurematest ning see puudutab mitte ainult inimesi. Paljud küsivad, miks mu nimetus on Magnetismi Meister?

Mu kallid, see kõlab küll väga esoteeriliselt, kuid 28 aastat tagasi ma tulin planeedile, et teenida inimesi. Samal ajal magnetvõre hakkas nihkuma ja seetõttu ma olengi siin. Kuid paljud on küsinud, et milleks oli seda vaja,  kas tõesti seda tegid sina ehk see, mida räägid inimestele kanalduse ajal, on üks esoteeriline värk? Mu kallid, ma kutsun kahtlejaid vaatama vaatluste üleskirjutusi. Aastast 1989, kuni 2002, magnetvõre on nihkunud hulga kiiremini, kui kunagi varem, kõigi vaatluste ajal. Magnetvõre nihkus sellise kiirusega, et isegi teadlased hakkasid kartma, et maa poolused võivad vahetada omad kohad. Lennunduses muutusid isegi lennukite maandumise markerkohad.

Kui ma saabusin, siis rääkisin, milleks olen tulnud. Nihkunut magnetvõret oli tarvis ümber häälestada. See oli seotud armastuse looga, sest magnetvõre on seotud inimteadvusega. Teie poolt saabus meile signaal, et kavatsete jääda sellele planeedile. 1987 aasta hinnang näitas külaltki selgelt, et Armageddoni ei saa tulla (seda ka ei juhtunud). Te jätkate oma teekonda isegi peale aastat 2012. Kui saabus 2012 aasta, siis need, kes ei suutnud mõista, et paradigmad loodi vana energia kohaselt, et nende aeg sai ümber, ning need lakkasid töötamast. Uus energia räägib hoopis armastusest, valgusest, täielikust rahust maapeal.

Ka iidsed ennustused on kaotanud oma tähtsuse, sest Pimeduse ja Valguse võitluses Valgus hakkab peale jääma. Paradigma on hakanud nihkuma.

Ma pidin seadma paika magnetvõre nihkumise, et see võimaldaks kõrgemal teadvusel areneda ja täiustuda. Isegi käesoleval ajal sündivad lapsed  valdavad teistsugust teadvust, kui oli teil teie sündimise ajal. Nad  mõistavad asjade käiku, ning  teevad kõike hulga kiiremini. Kallid, teie, kes te  istute siin ja teil on olemas lapselapsed, siis te mõistate, millest ma räägin. Nad ei ole üldse teie endi laste taolised. Mõned neist on suutelised meenutama selliseid asju, mis üllatab teid täiesti. See on juba alanud, inimolemuse kaunis muutus, see  juba toimub.  Vanad vaimsused, ma esitan teile ühe keerulise küsimuse, teile, kes te olete üles kasvanud vanas energias, teile, tervendajad ja nägijad, kes te näete energiaid, teile, esoteerikud, kes te istute siin ruumis, sulle meister-tervendaja ja ma tean teid, kuna olete Looja osa, nagu ma ise. Lubage küsida teilt midagi. Mida te arvate, kas suhe Looja vastu on muutunud? Te ehk vastaksite, et ma nii ei arvaks, see on ikka sama, mis oli seni, toimuv nihe ei saanud muuta seda. Ma ütlen teile, et see on muutunud. Kui tõstsite valguse taset planeedil, said võimalikuks asjad, mis olid varem võimatud. See tegi paremaks kõik, mida te iganes olete teinud. Teile, esoteerikud, suurimaks muutuseks oli suhe Loojasse. Mõned teie seast võib olla siiski  ütlevad, et  Jumal on üks ja sama, nii eile, täna kui igavesti. Teda ei ole võimalik kuidagi muuta, mida me ka ei teeks, kõik jätkub ikka samamoodi. Tõde on siiski selles, et Jumal on küll üks ja sama, kuid teie mitte. Vastavalt sellele, kuidas teie intuitsioon hakkab kasvama, te hakkate eirama astumist vana energia teedel. See on alati olnud keeruline. Teie mediteerimised muutuvad võimsamateks ja lühemateks. Olete suutelised saavutama enamat. Intuitsioon hakkab arenema palju kiiremini. Tervendajad, pange tähele, kui te kasutate jätkuvalt vanu meetodeid, siis saate ka vanu tulemusi. Kuid on olemas ka uut, mis on teile kättesaadav, millega saate mõndagi vanast paremaks muuta, või mõndagi minema heita. Tervenemine muutub tõhusamaks, kuna teie tervendamise vägi kordistub, kuid  seda vaid juhul, kui saate aru, millest ma räägin. On kätte jõudnud aeg vaadata ringi, vaadata vanadele asjadele, mida võiks nimetada spirituaalseteks võteteks. Kõik on muutumas.

Tahaksin maalida üht pilti tervendajast. Tervendaja astub ruumi, kus istub keegi, kes vajab tema abi. Inimene on ahastuses, ta ootab tervendamist. Selles ruumis toimub midagi, mida varem ei ole olnud. Ruum on täis valgust ja  selle toob ruumi tervendaja. Ta on teadlik, et temal ei ole vaja end kaitsta tumeda energia eest. Kas teate, miks? Sest tervendaja kannab valgust endaga kaasas ja saab valgustada sellega igasuguse ruumi. Tervendaja läheb tervendust ootava inimese juude  ja  ta teab alateadlikult, mida tuleb teha ja ta asub kohe asja juurde. Ta ei tee eelnevalt mingeid puhastusi, sest temas ei ole pimedust, ei ole midagi, mis segaks teda tervendamast, temas on üksnes valgus, mille ta suunab tervendust ootavale inimesele. Ta tunnetab valgust ja ta on valmis tööks. Selline on tervendaja paradigma.

Kas olete teadlikud, et vanade vaimsuste jaoks on olemas uus paradigma? Kas teate, et käesoleval ajal olete kandmas valgust enam, kui kunagi varem? Ma ütlen teile, vanad vaimsused, käesoleval ajal on teie elus teil kaasas tohutu valguse pagas ja see valgus muudab olukorda teie ümber.Te kannate endas tarkust, millega heidate minema kõik hirmud. Kas olete teadlikud, et te olete seda väärt? Mida arvate kuidas Jumal näeb teid? Vastuseks oleks, et suurejoonelistena, puhtana, rikkumatuna ja Looja jätkuna.

Termin Namaste (tervitus kokkupandud kätega)  on väga iidne, mõelge selle tähendusele, milleks on, et Jumal minus tervitab Jumalat sinus. Iidsed olid teadlikud, et Jumal on meie enda sisemuses. Iga DNA osa  kannab endas ilu, valgust, heasoovlikkust, osavõtlikkust ja tervendust, kõikide probleemide lahendust, alateadvust, mida sinu arvates sul ei ole, võimet lahendada ülesandeid, mis näisid lahendamatutena, võimet juurida välja hirm enda sügavustest. Seda selleks, et sa saaksid virguda täies suuruses ja hingata sügavalt sisse ning öelda, et  ma olen ära teeninud siin olemise, see ei ole juhuslik, et olen siin, maapeal ning ma kuulun siia.

Vanad vaimsused, see on tõesti nii. Ma tahaksin, et te teaksite, Ilmaruumi ja Galaktikate Looja, kes on vaimsuste looja, on paigutanud teid planeet Maale mitte kannatusteks, ega selleks, et te tunneksite end vääritusetutena. Lineaarsed inimesed väidavad, et Jumal on suur, aga inimene on väike. See ei ole nii, see on nii  vaid kolmemõõtmelisuses. Arutame seda. Millisena näeb Jumal teid? Siin jutt ei ole mõõtmetest, vaid armastusest, osalusest, kaunidusest ja see on see, kelleks te tõeliselt olete.

Te võib olla tulite siia kohtumisele hoopis muu pärast, võib olla tervenemise pärast? Kui saite aru, millest on juttu, siis olete osa valgusest, mida  valdate. Mis te arvate, kas inimkehas saab toimuda spontaanne tervenemine? Mõned võivad imestada ja võtavad seda imena. Kuid see protsess saab toimuda mitte kolmemõõtmelises reaalsuses, vaid valguse reaalsuses, mida  kannate teie.  Tahaksin, et tuleksite oma veendumuste teokojast mõneks hetkeks välja, ning näeksite suuremat tõde, mis on pilgeni täis jumalikku armastust, ja kus on vaid üks fraas – süüta oma valgus. Te peaksite tegema seda, juhindudes vabast valikust. Selline on Uue Energia sõnum.

Uus paradigma on siiski teine, nii palveteks, tervendamisteks, tööks kõigi esoteeriliste energiatega, mis muudavad füüsikat, majandust, poliitikat, kui te ise ei ole veel seda märganud. Need on asjad, mida te ei ole oodanud, või ei ole veel märganud. Alates aastast 2012 kõik hakkas nihkuma ja muutuma. Võib olla mõned küsivad, et  kallis Vaim, Krayon räägib, et minus on rohkem valgust, näita mulle seda. Ma palun teil tunnetada oma keha,  ehk tunnetate sipelgaid jooksmas üle keha. Mõned  tunnetavad neid ja see ongi reaalne  kinnitus.

See tänane sõnum on eesriide tagant, isiklikult sinule ja räägib, et sa oled osa kõigest ning oled Jumala poolt armastatud. Võta inglite käest kinni, neid on külluses sinu ümber. Alusta oma uue eksisteerimise paradigmaga. Te ei ole selles elus ohver, te ei sündinud siia ilma selleks. Te olete selle planeedi Valguse osa.

Selline oli Krayoni sõnum, selliseks jääb see alati ning ei muutu iialgi.

Ja nii see on..

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas  Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga