ISIKLIKUST VÄÄRIKUSEST Kananaskis, Alberta, Canada 24-27.august 2017

Tervitan teid mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest.

Mõned aastad tagasi koos partneri Lee Caroll’iga sai kirjutatud raamat „ Indigo lapsed“.

(Lee Carroll selgitas, et indigo ei ole aura värv, nagu arvavad paljud esoteerikud, vaid helenduse värv, mille järgi saaks ravida inimest edukalt, parandades värvide puhtust). Raamat muutus üldtunnustatuks, isegi esoteerikute seas. Selles oli kirjeldatud uut tüüpi teadvust, mis tuleb koos uute lastega planeedile. Nendest sai algus, nemad said Nihke kuulutajateks. Nihke potentsiaal oli juba olemas ja see oli selleks, et inimkond ei saaks hävitada end. Hakkasid toimuma mõningad protsessid, mis viisid inimkonna evolutsiooni uuele tasemele. Hakkasid sündima uued lapsed, kes olid kui tulevase kuulutajad, nad olid erinevad. Nende levinumaks omaduseks oli nende uus teadvus, mis eristas neid teistest, nad olid veidi isepäised.

Miks nad ise ei pea end väärtuslikeks?

Nad juba sündides  teavad, et nad on väärtuslikud maailmale, aga teie seda mitte. Kallid, see on seepärast, et neil on kaasas Akašid, süsteemid, mis on osa teie kultuuridest, millest on rääkinud teile teie vanemad. Te ise ei hakka kuulutama, (Krayon muiates) et olete väärtuslikud olema siin, maapeal. Teie sõbrad jookseks kohe laiali, kuuldes seda teilt. Teis kõigis, kes  istuvad siin saalis, on midagi varjatut, samuti lugejates ja kuulajates, kuid te võtate seda selliselt, et te juskui ei ole seda väärt. On midagi sellist, mis on varjatult peidus igas siin istujas, igas lugejas ja kuulajas ning teil on selline tunne, et te ei ole selle väärilised. Seega, vana vaimsus, tõepoolest, kust see tuleb? Kust see tuleb, et tulete sellesse ilma mõttega, et sa ei ole väärt olema siin? Kallis Valguse töötaja, mis on juhtunud sinuga, kõigil neil tuhandetel aastatel, kui oled ärganud kaunile tõele Jumala armastuses? Mida sa oled teinud sellega?

Mõnedest teist said šamaanid, oleme sellest rääkinud. Enamus teie seast langesid süsteemi, mis tekitas hiljem suuri raskusi. Mis süsteem see oli? Kuigi sõnad “munk” ja “nunn” ei tähenda teile suurt midagi, kuid lubage siiski öelda teile midagi. Kui teeksite mingit valikut valguse töötajate seas, nende seast, kes elavad praegu planeedil, siis leiaksite suurt ebavõrdsust selles osas, kui palju on nende seas abielus ja kui paljud on vallalised, või neid, kes on proovinud abielluda, kuid see ei ole õnnestunud neil. See on tsölibaadide tulemus, mida olete ise endale andnud paljude kehastuste ajal. Sest olles tsölibaadis  on väga ohutu ja varjatud olek, kus armastada Jumalat. Olles riietunud vastavatesse riietesse, ütlesite (Krayon pidulikult, kui vande andmisel) Olen vaimulik, ma võtan vastu pühitsuse, võtan vastu lubaduse, et jään mungaks või nunnaks kogu eluks. Ja nüüd, tulles sellesse kehastusse, te isegi ei aima, et teil on olemas mingid jääkjäljed tsölibaadide ajast ning nüüd need avalduvad selliselt. Üheks neist tsölibaadi jälgedest on enese alavääristamine. Kas teadsite seda? (Krayon rangel häälel) : „Üksnes Jumal on  väärtuslik, aga mitte inimene. Sa pead alandlikult kummardama Jumala ees. Sa ei või isegi rääkida Jumalaga otse, seda pead tegema üksnes läbi vahendaja, kes on vaimsem, kes on süsteemis hierarhiliselt sinust kõrgemal“.

Jääkilmingud

Ja nüüd olete praeguses energias, siin Maal, Nüüd olete õppimas mitte üksnes Jumala armastust, mida hästi tunnetate, vaid nüüd võite isegi rääkida Temaga otse, sest Ta on teie sisemuses, sinu sisemuses. Nüüd  istute siin ja tunnete, et olete väärtuslikud  juba sünnist alates. Mõningaid teie seast püütakse taas tagasi tõmmata vanasse süsteemi, mille osaks olite kunagi. Alateadlikult, intuitiivselt teadsite, et see vana süsteem ei  tööta enam uues energias. Mõnedel pereliikmed on kurjad selle peale, et olete sellest vanast vaimsest süsteemist väljas, kuna nad ise on jätkuvalt selles ja  usuvad sellesse. Ma ütlen teile järjekordselt, et  hukkamõist on inimlik, aga mitte kuidagi ei ole jumalik. Seetõttu paljud teie seast on liikumas oma teed varjatult, privaatsetel radadel, et paljud ei teaks sellest. Kuid mõnedki teie seast on tulnud välja neist kambritest (Krayon läbi huumori) Valgustöötajate kambritest ning kuulutavad, et nad usuvad sellesse, või teisesse. Seetõttu nad on kaotanud palju oma sõpru, võib olla isegi peresid.

Tunnustuse aksioom.

Ma ütlen teile taas, et praegu te olete pere keskel, sest siin on üksnes teie pere. Ma tahaksin teile esitada aksioomi ning seejärel teeme midagi ühiselt. Ja nüüd aksioom. Kallid, asju, mida arutame siin, kõige elementaarsematest kuni väga-väga edasi jõudnuteni, ei saa kätte enne, kui te ei tunnusta endile midagi, otse nüüd. Selleks on vaid kaks sõna. Vean kihla, et te juba taipate, mis sõnad need on. Ja need on, et“ Olen väärtuslik.“

Olenemata sellest, mida kuulete siit lavalt, mida räägivad teile teised, olenemata sellest, mida räägin mina, on olukord, et peab pidevalt koputama suletud uksele. Võite küll väita, et olete valmis, kuid jäägid on veel teis olemas, teie mõistuses, teie Akašides. Ja need räägivad teile, et  asjad ei  käi siiski nii, nagu räägid sina, Krayon.

Kallis inimene, kuigi sa ise tead, kuidas tegelikult asjad on ja tunnetad, ning tead tõelist tõde, kuid jäägid sageli ütlevad sulle (Krayon pea sosinal) , et sa ei ole väärt. Pidage meeles, et see ei ole väärikus. See pole mingi egoism, see on tõde. Olla väärikas tähendab, et oled sündinud suurepärasena. ja sinus on osa Jumalast. Mida tähendab olla suurepärane? See tähendab, et oled tasakaalukas inimolevus, kes on suuteline mõistma. Valdad võimet juhtida oma keha ja asjadega, tänu millele saad olla tasakaalukas ja mõistev ja levitada valgust, ning olla abiks. Selles seisneb suurepärasus. Suurepärasus ei ole selles, et saada filmitäheks, või tuntud poliitikuks. See on teine suurepärasus. See on aga suurepärasus, mis on tõesti palju kaunim ja  võimsaim suurepärasus – aidata planeeti, selles seisnebki see suurepärasus.

Mul on kavas koos teiega hääldada midagi, mida on tarvis korrata kolm korda. Palun teid teha seda nii, et te süüvite häälduse mõttesse. Palun ka neid, kes loevad, või kuulavad hiljem, teha kaasa. Tarvis on koos hääldada järgmised sõnad – Olen väärtuslik – . Olete valmis?  (Krayon hingates sisse, lausub aeglaselt ja väärikalt).

Olen  väärtuslik.

Heli, mida te hääldades loote, on energia. See keel on mõistetav kogu ümberolevale ja teie kehale. Seda tabab teie kõrv ja sealt see naaseb kehasse tagasi. Seda kuuleb teie kaasasündinu. Teie vaimsus vibreerib sellele kaasa.

(Krayon madalamal, sügavusest tuleneval vibreerival häälel)

Olen  väärtuslik.

Kaasasündinu hakkab sellesse uskuma. Kuulake, (Krayon kui kaasasündinu nimel) „kavatsus juba oli, kuid see ei olnud veel sõnades öeldud, kuid mis siis, kui seda mõeldakse reaalselt? Kuid mis juhtub, kui uks variseb tõemeeli kokku, kõik lukud sulavad üles ja auravad minema? Te saate eemalt näha nende sulamist ja need ei saa kunagi naaseda tagasi.

Ja nüüd kolmas kord (Krayon kuulutab meelekindlalt)

Olen  väärtuslik.  

Näib, et harjutus on lihtne, kõigest paar sõna ja oletegi valmis tunnetama end erilistena. Kui palju on teile õpetatud, et olete roojane juba sünnist alates. Nüüd olete teadlik, et see ei ole nii. Uks  langeb paljude jaoks, just neile kellel on puhas kavatsus. Selle tulemusel asjad, mis  toimuvad siin laval ja selle taga ja millest on meie õpetused, muutuvad vastuvõetavamateks ja kuuldavaks teie kõrvadele sootuks teisiti, sootuks teise teadvusega. See on sellest, et olete väärt neid vastu võtma. Kõik senised blokeeringud, mis ei lubanud teil seni nõustuda mõningate asjadega, on nüüd varisemas teie ees kokku. Selle tulemusel, kallid, teie ellu hakkavad tulema muutused.

Jälgige, mida räägite, kaaluge ettevaatlikult öeldud sõnu, te ütlete mõndagi harjumusest (Krayon muigab). Kuigi teid on õpetatud, et kui teile kingitakse midagi, et siis on sobilik öelda, et „ Mis te nüüd, ma pole seda ära teeninud.“ (Krayon naerab). Jälgige oma sõnu ning öelge hoopis: „ olen väga tänulik selle kingituse eest.“

Ärge isegi hetkeks lubage tulla harjumuskohasel mõttel, mis tuleneb tänu vanemate õpetustele viisakusest. Teie sõnad on korralduse andjad. Teie kaasasündinu kuuleb kõike, mida räägite,  ning võtab kõike korraldusena, kui juhendusi kehale. Nii on ka homöopaatias. Kogu teie poolt öeldu on juhenditeks. (Krayon pea sosinal)

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga