MAAVARDJATE KOHTUMINE 22.detsember 2020

 

 22. Detsembrini 2020, talvisel pööripäeval, tänu Alberto Villoldole, toimus maavardjate tippkohtumine, mis oli pühendatud planeedi keskkonnaprobleemidele, millest võtsid osa paljud meediumid ja tervendajad – Deepak Chopra, Gregg Braden, Bruce Lipton, Lee Carroll koos Monica Muranyi, Sajkhguru, Peruu šamaanid, Asha Frost, Lynn McTaggert, ja paljud teised (27 inimest). 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Kanaldus, see on sõna, mille võtsite kasutusele käesoleva protsessi nimetuseks. Tegelikult on see protsess iidne, seda viisid läbi ka iidsed, kes on elanud kunagi sellel planeedil. Nemad viisid seda läbi omal viisil ja ka nimetasid selle endale sobiliku nimega. Astuda ühendusse eesriide tagusega, ei ole uudne, see on ühendus mõõtmega, mis on teile võõras. Enamus iidseid tegid seda läbi suguharu vanemate, läbi šamaanide ja nemad nimetasid seda ühendusevõtmiseks oma esivanematega.

Seega, milles seisneb vahe eesriide taguse ja teie reaalsuse vahel? Ehk tahate ka teada, kuidas on võimalik saada informatsiooni eesriide taguse kohta?

See tuleneb partneri tundlikkusest ja tema intellekti tasemest. See tuleneb esivanematelt, kes hüüavad valjul häälel, et olete õigel teel, olete tublid ja just sellest tahan teile rääkida.

Planeedil ei ole suuremat tarkust, kui nende tarkus, kes on siin varem elanud, surnud ja tagasi tulnud ja kes on teinud seda taas ja taas, olles targim põlisrahvas, kes on elanud millal iganes siin planeedil. Nemad olid teadlikud sellest kõigest ammu-ammu enne teie elektroonsete süsteemide ilmnemist. Nemad olid need, kes vaadates tähti, mõistsid ammu-ammu enne teie teleskoope, mis toimub või hakkab toimuma. Nemad tegelesid matemaatikaga ja oma tarkusega ennustasid teie tänast aega. Ja ka praegused sõnumid tulevad nendelt ja see ongi kanaldus ning see ei ole midagi uut.

Käesolev aeg oli ennustatud inimrassi muutuste tuulteks  ja selle kütkes olete käesoleval ajal. Tuulte suund on möödanikust tulevikku ja need puhuvad päris huvitaval viisidel. Tähed rääkisid iidsetele muutustest ja nende joondumine kinnitas seda. Neid tuuli ei saa peatada ja need on teile äratuse tuulteks. Nad äratavad teid suuremateks vastuvõttudeks ja suuremateks ideedeks. Nad äratavad teid mõistusele, mis oli teil küll kunagi maha surutud, kuid ei suudetud täielikult peatada.

Kallid kaasaegsed, see kõik toimub praegu teie ümber. See ei ole üksnes neile, kes on huvitatud vaimsetest, pühadest asjadest, see puudutab kõiki ja üle planeedi. Ärkamine toimub paljudel tasemetel ja see on alles ärkamiste algus ja seda peatada ei ole enam võimalik. See on nagu lumepall, mis veereb allapoole. Teadvus veeredes, korjab ja kogub tarkusi. Üha enam inimesi ärkavad ja märkavad tõde, mis on neid ümbritsenud  alati.

Tahaksin küsida teilt – kui vaatlete oma planeeti, oma ühiskondi, kas näete kõikjal saastust, ülerahvastust, ja  äkki olete ärganud ja saate nüüd aru, mida olete planeedile teinud?

See ei ole olnud terve mõistuse kohane.

Prohvetite ennustusi on olnud palju. On ette ennustatud, et globaalsete saastuste tõttu ja ülerahvastuse tõttu planeedil, te ei saa jääda planeedile alles. Kuid ei ole loogiline, et inimkond ärkab ja siis hakatakse rääkima kõige selle lõpetamisest. Kuid, sellegi poolest, ennustustest hoolimata hakkasite ärkama ja ka majanduses algas teatud ärkamine. Kõikjal hakkasid kostma planeedi päästmise hääled. On isegi paradoksaalne, et sellest hakkasite rääkima nüüd, kui rahvaste hulk on kasvanud suureks ja mis vajab tohutu hulka ressursse. Ja ometi kaasaegne ühiskond jõudis ärkamiseni ja see siiski toimub. Kui palju võttis see aega? Võib olla 200…, või enamgi aastaid.

Tarkus planeedil on muutumas ja liigub tõe suunas.

Miks inimesed on hakanud mõistma seda, mille vastu ise olid?

Ehk seegi ei ole terve mõistuse kohane mis toimub?

See on tsüklite vahetus, lähete üle uude tsüklisse. Ja teie esivanemad ennustasid seda üleminekut.

Mis oleks, kui ütleksin, et ka pandeemia on plaani kohane? Ehk seegi kõlab ebaloogilisena ja küsitavana?

Teil tuli vaadata endasse ja näha, millised olete, eriti viimase aasta jooksul. Kui peatusite aastaks ja vaatasite oma senistele tegevustele tagasi, mida te pidasite normaalseteks, ehk nüüd, analüüsides oma tegusid, saite vaadata asjadele uue pilguga. Teil on praegu palju hirmu. Teil toimub ridamisi muutusi ja enamus neist on positiivse tooniga. Süsteemid ja protsessid, mis oleks pidanud seiskuma juba ammu aega tagasi,  peatuvad nüüd. Süsteemid ja protsessid, mis teie hirmude ja eelarvamuste tõttu ei suutnud pääseda teieni, nüüd jõuavad teieni.

Ka mõistate seda?

Mõnedes ühiskondades hakkavad esile tulema ebaõiglused, mis on olnud juba ühiskonna alguste algusest peale. Ja nüüd need tulevad esile. Inimesed, kes ei ole küll vaimsed, kuid kuulavad sõnumit, hakkavad tegema tarku otsuseid ja nendes ärkab soov teha lõpp mõningatele asjadele. Teile on teada valitsuste korruptsioonid, mis olid alateadlikeks valitsemise hoobadeks. Need olid valitsemise struktuuriks üle kogu planeedi. Kõik on hakanud muutuma. Mõned võivad öelda, et nad ei ole veel märganud midagi. See on tõsi, ega märkagi, sest praegu kõik on muutumise protsessis. On kätte jõudmas jokkeri aeg.

Ette astuvad need, keda te ei oleks osanud oodata ja nemad toovad sisse muutusi. Ees on oodata paljutki, nendest kõigest oleme oma eelmistes sõnumites rääkinud.

See kõik on seotud ärkamisega, ärkab teadvus, mis ei ole üksnes tark, vaid on ka kõrgema tasemega. Kõrgem teadvus ei hakka taluma seda, mis toimus planeedil paljude aegade jooksul. Üle planeedi paljastuvad ja tulevad avalikuks paljud asjad. Nihe on juba käimas ja enamuse asjade paljastused on möödapääsmatud. Liikumine kõrgema teadvuse poole on käimas juba mitmeid aastaid ning seetõttu pimeduses olevad asjad hakkavad tulema välja valguse kätte.

Inimene, kes istub sellel toolil, avanes minule 1989 aastal, kogu selle aja jooksul on üleval olnud küsimus:“ miks olete siin ja just sellisel ajal ja mida see kõik peaks tähendama?“

Selline oli siiski teie endi valik sündimise tuultes, et jõuda muutuste tuultesse. Pühakirjad viitasid teie kestmist kuni 2000 aastani, kuid olete  jätkuvalt siin.

Põlisrahvad olid kindlad, et on võimalus minna edasi. Nemad nägid nihke potentsiaali. Kõik kulges nagu kava kohaselt ja seda nägid iidsed tähtede kaudu.

See oli esmasena.

Nüüd olete nihete toimumistes. Kuid on küsimus: „ kas olete võimelised seda omaks võtma?“

See oli teiseks.

Mida hakkate sellega peale?

Esimeseks on tarvis olla kannatlik kõige toimuva suhtes. Selline oli tänane sõnum.

Toimuv on tohutu ja heasoovlik, täis rõõmu. Neid sõnumeid olen andnud teile juba 31 aastat ja jätkan nendega ka edaspidi.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga