AASTA 2021 – KRAYON 02.Jaanuar 2021

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Iga kuu kaksikpäevad (11/11, 12/12, 1/1 jne.) energia kohaselt on võimsad päevad. Numeroloogias selline arvude seis kätkeb ilmaruumi sõnumit.

Tänavune 1/1 sümbol oli eriline, kuna 1 on kõige algus.

Numeroloogias on palju tõlgendusi number 1’le. 11 tähendab valgustumist ja on meisterarv. Samas võib ära märkida, et iga aasta esimene arv on 11, mis on uue stardi energiaks. 1/1 ei ole üksnes uue algus, vaid see on kaksik üks. Olles meisternumber, see tähendab palju enamat, kui lihtne 1.

On teisigi numbreid, mis tulevad rohkem esile, kasvõi 5, mis tähendab muutusi.

Möödunud 2020 aastal on palju räägitud viirusest, mille kohta küsiti ka Krayonilt. Tulevikus, sellest, 2021 aastast, hakatakse rääkima kui suurte muutuste aastast.

Eelmisel aastal soovitasin järele mõelda, miks viirus ilmnes just sellel ajal. Toimunu ei vastanud harjumuspärasele olukorrale. Viiruseid on olnud ammusest ajast, nii mõnedki neist olid väga aktiivsed ja väga ohtlikud. Igal aastal riigist riiki on lennanud ligi 20 000 inimest ja ei ilmnenud mingeid pandeemiaid.  Viirused olid lokaalsed ja elati suhteliselt kergelt üle. Nüüdseks planeet oli küps uueks viiruseks 2020 aastal ja see algas juba aasta algusest, mis nüüdseks jõuab lõpukorrale.

Paljud tahtsid teada, mida on näha Väljas viiruse kohta ja kui kaugele see võib minna?

Kui  räägime sellel teemal, siis 1/1 ise on juba vastuseks.

2021 aastal tuleb pinnale veel palju küsimusi, kuid valgus tunneli lõpus on juba paistmas.

Palju vandetnõu teooriaid tulevad valguse kätte. Esile tulevad samuti olulised raskused, kuid uues reaalsuses laheneb kõik.

Kui vaadata astroloogiat, mis on andnud inimkonnale märkimisväärseid viiteid, siis see on  nagu matka kaart. See näitab, et märtsi ja aprilli kuust võib saada 2020 aasta sündmuste lõpu alguseks. Nendest kuudest saab ka muutuste aegade algus, mis soodustab kõigiti üleminekut vanast reaalsusest uude.

Uuest normaalsusest saab tõesti midagi muud, kui oli aastani 2020. Aastal 2020 õppisite palju. Kuid, kuna te ei ole veel näinud veel ühtki uut avastust, siis te ei suuda veel mõista toimuvat. Kõik avastused seisavad veel ees ja neid tuleb kohe mitmeid. Kui peatub maailmilm ja peatub majandus, siis hakkab muutuma kõik, hakkavad avanema uued asjad, mis ei saanud avaneda varem. Kui peatub kõik, mis seni töötas, siis hakkavad pinnale tõusma asjad, millistel ei lubatud varem esile tulla.

Arenenud tsivilisatsiooni puhul räägivad kõik kõigiga, võrdsetel alustel üle kogu meedia, üle kogu sotsiaalse võrgu ning see on aeg, kus miski ei jää saladuseks. Senised saladused olid teile nähtamatud, kuid nüüd, peale planeedi peatumist, need hakkavad muutuma nähtavaks.

Näete juba praegu mõningaid muutusi ja reageeringuid sotsiaalsete rahutustena. See kõik toimub selleks, et mitte iialgi naaseda tagasi minevikus olnule. Paljud asjad muutuvad jäädavalt ja need muutuvad paremuse poole ja see kõik toimus tänu aastale 2020. Üheks olulisematest asjadest tuleb viiruse informatsiooni avanemine, et kuidas see käivitus.

Kas järgmisel korral teete sama?  Kas vajate taas totaalset isolatsiooni?

Ees on teil rida avastusi selles. Tark lähenemine sellele annab võimaluse vältida olnu kordust. 2020 aasta hirmud jätavad omad jäljed paljudele ning mõnedele võib olla elu lõpuni. Psühholoogidele jätkub tööd veel pikemaks ajaks. Kuid mis peamine, teile avaneb hulk tõdesid, millistest te ei olnud teadlikud. Hakkavad avanema paljud saladused, mis olid teie eest hästi varjatud. Seetõttu mõnede riikide valitsused on sunnitud minema erru. Teil tuleb teha uusi otsuseid ja aeg selleks on küps.

2020 aasta deviisiks võis näida teile, et see  oli   Avanemine.

2019 aasta sügisel nimetasin aastat 2020 Muutuste Aastaks.

Kuid Avanemise Aastaks saab 2021 aasta.

Sellel aastal näete palju häid asju, mis hakkavad avanema iseenesest. Võib olla esmasel avanemisel need ei näi teile kuigi headena, kuid tänu teie otsustele need muutuvad headeks. Palju head tuleneb Covid 19 üleelamisest, näete palju sellist, mida te ei osanud isegi oodata ja see muudab paljutki planeedil.

Juba peale aastat 2012, teadvuse uute energiate tulekuga, saite näha asju sellistena, millistena need tegelikult on. Tänu sellele saite teha korrektiive oma vastuvõtu süsteemides.

Teie teadvus jätkuvalt avardub ja kasvab. Tänu sellele hakkate mõistma oma soovide ja ootuste lati kõrgust. Heites kõrvale selle, mis ei tööta, tuleks teil võtta vastu üksnes hea.  See on parim aeg selleks.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga