MAA SEISUKORD BIG SKY Montana Juuni 2017

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magneetilisest Teenistusest.

Täna tahaksin rääkida teile ühe loo, see on armastuse lugu, mis hõlmab planeedi ajalugu, praegu ja tulevikus. Ma nimetan seda Maa seisuks juunis 2017. See lugu on armastusest, sellest, kus ta algas ja kuidas algas.

Vaataksin 24 aastat tagasi, kus algasid Krayoni kanaldused Krayoni raamatute vahendusel. Selles oli ettevalmistav informatsioon nihkeks. Siis hakkasime rääkima nii mina, kui ka paljud teised, sellest, kuhu olete jõudnud. See ei olnud esoteeriline informatsioon minult, vaid see oli miski, millest olid teadlikud meie eellased ja iidsed. Nemad olid jälginud taevatähti tuhandeid aastaid ja nad mõistsid, et täheseisud  aegade jooksul muutuvad ja nad hakkasid mõistma päikesesüsteemi mehaanikat ja maa liikumise orbiiti päikese teekonnal ja seda veel enne tänapäevaseid teleskoope. Nad selgitasid välja, et Maa on liikumas ümber päikese ja tal peab olema mingi väike kõikumine taeva suhtes. Nad suutsid isegi välja arvutada kõikumise kestvuse pikkust ja seda kasutati hiljem prohvetlikes ilmutustes. Kusjuures need prohvetlikud ilmutused olid erinevate prohvetite vahel suhteliselt sarnased. See hämmastab isegi tänapäeva teadlasi. Kuidas need lood võisid olla sarnased, kui iidsed ei tundnud isegi teine teist? Kuidas sai informatsioon olla sedavõrd sarnane, kui prohveteid eraldasid suured vahemaad ja sajandid? Iidsed kalendrid, mis on teile teada, on vanad üle 5000 aasta. Juba siis arvutati välja nihke potentsiaal, selle sündmuse ajaks arvati aastat 2012, kui võnkumiste ühtlustumist.

1989 aastal mu partner (Lee Caroll) hakkas rääkima minu nimel, see oli kaks aastat peale Harmoonilist Konvergentsi. 1993 aastal mu partner sai välja anda Krayoni raamatu, kus kirjeldati toimuvat. Kuna oli sündinud nii mõndagi, siis see viis kuni nihkeni ja isegi sai kõrvaldatud sõja potentsiaal. Siis rääkisin, miks Krayoni meeskond oli siin ja mis toimus, mis võib toimuda edaspidi, andsin mõndagi prohvetlikku oodatavate võimaluste kohta. See oli väike salapärane raamat. Minu partner siis alles õppis, kuidas olla täiesti kooskõlas Keskse Lättega (olla kanalis). Kanaldus, mille võimendab alateadvus, see on sild eesriide poolte vahel. Raamat avas tingimusteta armastuse tunnetust ja mõistmist kogu inimkonna suhtes. Krayoni esimeses raamatus andsin informatsiooni planeedi magnetismi muutustest ja mõndagi veel. Tegin mõned oletused, mis olid viited ilmastiku eelseisvatest muutustest. Partner tõlgendas seda omal viisil, et tuleb vihma kohtades, kus varem seda esines harva, kuid kohtades, kus sadas palju, sajud lakkavad. Seega, kliima muutust oli oodata ja see oli aastal 1993. See oli kuulutus sellest, mis on toimumas planeedil käesoleval ajal. Kallid, see lugu ei olnud hukust vaid see lugu oli armastusest. Ajalugu on  Jumala armastus, armastus Keskse Lätte vastu, armastus kõige vastu,  Gaia ja inimese vastu. Raamatu pealkirjaks oli „Lõpu ajad“  ning see oli vana energia lõpu ajast. Kõik praegu toimuv  puudutab teid kõiki, mu kallid. Vanad vaimsused on siin kindlal eesmärgil ja õigeaegselt. Mõned teist teavad suurepäraselt neist asjust, mõned alles avastavad seda. Igal ühel teist on oma tee, iga inimene otsustab ise, mida uskuda ja mida mitte.

Täna olen siin selleks, et rääkida teile vapustavast armastuse loost, sellest, et 1993 aastal toimus nihe. Maa ise oli selleks valmistunud. Planeedi tegelik füüsika oli pühendunud uuele inimesele, et tema saaks liikuda edasi, saaks õppida tundma sidet planeedi ja enda vahel. Kogu informatsioon oli ajast, kus inimene hakkas väljuma vanast energiast, mida olete nimetanud inimloomuseks. Selline termin kätkes inimeste käitumist. Seni see oli muutumatu, kuid nüüd on see muutumas. Prohvetlikud ilmutused ei olnud sündmustest, vaid enamuselt teadvuse nihetest. Ei olnud oluline, kas need olid Maiade kalendri järgi, või Hopide kalju joonistel, kuid need rääkisid ühest – kõik need rääkisid uutest teedest. See oli jutt nihkest, kuigi peamiselt räägiti Valgusest ja Pimedusest. Nad rääkisid planeedist, mis oli suure ülemineku äärel, rääkisid selleks, et inimkond ei hukku võnkumise ajal  (21 detsember 2012, pööripäeva protsessi keskmes), et inimkond saaks evolutsioneeruda nii, mida pole olnud kunagi varem. See algas teadvuse targemaks saamisest, mis  sündis ka inimesega. 1993 aastal rääkisime teile, et teie Maa peab olema selleks valmis, magnetvõre teeb nihke, ilmastik muutub, isegi asend kosmose suhtes muutub. Te olete seda juba näinud, kuid nüüd, esimiseks teeme juttu kliimast. 

Paljude aastate jooksul olen rääkinud, mis hakkab toimuma kliimaga. Kui ma alustasin, siis minu informatsioon oli vaieldav, kuna see ei vastanud sellele, mida räägiti teie uudistes. Juba neil aegadel oli juttu kliima soojenemisest. Juba siis ma toonitasin, et tegelikult see on kliima jahenemine. Ma ütlesin seda ettekavatsetult, et vältida seda, et need, kes seda ei mõista hakkavad hirmu külvama. Hirm on vana energia sõber ja muutused loovad alati hirmu. Igal korral, kui näete midagi ebatavalist, siis teie mõte jookseb kohe surmale. Kallid, teid on õpetatud selliselt mõtlema. Vana energia tegutses selliselt kogu ajaloo vältel. Seda olete lugenud oma Pühakirjadest, kuulnud oma vanematelt, olete kuulnud vandenõudest, millede kuulutuste tõttu kogu inimkond langeks õudusi täis lõppu surmale. Näib, et selline jutt pakub naudingut selle rääkijatele ja filmid aitavad veel kaasa, kuna neis on palju hirmutavat nii Maa saatuse, kui ka maiste muutuste kohta. Te ei suuda sellele vastu seista, sest harjumustes on jõud.  See on siiski lugu armastusest, kuid ma räägin teile kliimast.

Kui tahaksite teaduslikult jälgida toimuvat, siis vaadake päikese aktiivsust, mis on alati olnud muutuv. Krayon tõi selle inimesteni. Võite näha maiseid tsükleid maapeal, mis olenesid päikese tsüklitest, see on kirjas ka ajaloos, sest neid sündmusi on olnud varemgi. See, mida näete käesoleval ajal, ei vii teid hukule. Maa kliimas on uus tsükkel ja see sai alguse  14 aastat tagasi. Tsüklid tulevad ja lähevad, olenemata sellest, kas inimest on maapeal, või ei ole. Jää puurimiskernid ja puurõngad näitavad, et tsüklid on külaltki järjepidevad. Kõik algab soojenemisest ja süsihappe gaasi tõusust, kuni kõik läheb üle jahenemisele. Need tsüklid on sajandite jooksul kordunud taas ja taas, erinevate intensiivsustega. Inimesed küsivad, et millal tuleb uus?

Kui vaadata üle minevikus päikese  käitumiste diagramme, siis teil on veel aega, kuid ma siiski ütlen teile, et külma laine tuleb 15 aasta jooksul (kuni 2032 aastani). Selline stsenaarium on teada neile, kes uurivad planeedi dünaamikat. Asi on selles, et te ei ole kuigi palju kuulnud sellistest ekspertrühmadest, need on kas palgatud valitsuse pool, või on mõne ülikooli egiidi all toimuvad uuringud. See, mida saavad nemad tulemuste põhjal öelda, on tugevalt erinev ajaloo uurimustest, millesse ajaloolased tahavad teid uskuma panna. On saabumas jääaeg. Krayon, kas see ei ole hukuks planeedile?

Teist mõnedki on näinud kunstnikke maale, kus suured linnad on mattunud jää alla ning sama teema on ka ulmefilmides. See on vaid üks pilt inimsaatuse stsenaariumitest. See ei ole reaalsus, mille aluseks oleks tsüklite ajalugu. Kui tahate teada, mis on mini-jääaeg, siis kiigake ajalukku. Mis toimus aastail 1650? See oli mini-jääaja periood. Ookeani Golfi hoovuse muutuste tõttu külmus Thamesi jõgi Londonis. Kallid, oli küll külm, kuid see ei viinud planeedi hukuni, see oli vaid mini-jääaeg. Ma rõhutan, et see on see, millega puutute taas kokku. Kui elate külmas kliimas, siis kuulake mind, läheb veel külmemaks. Väljuge kapslist ja leidke järgmise 15 aasta jooksul elektri tootmise viise, iseseisvalt, või väiksemates gruppides. Seda on vajalik teha, kas kogu linna jaoks, või eraldi majadele. Praegune  ülemaailmne teadvus ei ole valmis külma tulekuks ja teid  võib tabada ebaõnn. See informatsioon ei ole teie hukust, ega kurbusest, see on vaid praktiline informatsioon, sest teie elektri infrastruktuur on õbluke, liiga õbluke. Valmistuge külmale ajale, mis võib kesta paarkümmend aastat. Teie tehnoloogia on tegemas edusamme ja ta suudab lahendada selle küsimuse, kuid ärge lubage poliitikal sekkuda ellujäämisse.

Miks see on armastuse lugu, mõelge. Mida on tegemas Gaia? Mis eesmärk on sellistel asjadel? Ma kordan seda taas, see on vaieldav uskumatult paljude jaoks. Inimestel, kellel on akvaariumid kodus, ma räägin teile seda, mida te  niigi teate. Teete kõike seda, et hoida oma akvaarium korras,  saate muuta pH taset, muuta temperatuuri, või õhutada. Kuid tuleb aeg, kus tuleb vahetada akvaariumis kogu vesi. Sama on toimub ka planeediga. On muidugi arusaadav, et planeet ei saa vahetada oma vett. Toimub ookeanide elude ümberkorraldamine, rakendades selleks veetsükleid. Jälgige kõike, kuidas kõik toimub ja muutke oma suhtumist sellesse. Ilmastikulised tsüklid peavad värskendama elu ookeanis, et kõik planeedil saaks toitu ookeanist. Gaia teeb seda iseseisvalt. Ta on ka varem teinud seda vajaduse kohaselt ja seetõttu elu ei seisku kunagi. Kallid, te olete tõepoolest esitanud väljakutse õhule ja veele, kuid see ei kutsu tsüklite käiku esile. Oleme ammu rääkinud, lõpetage keskkonna hävitamine. Miks? Sest see tapab teid, inimesi, kuid mitte Gaiat. Gaia on uskumatult vastupidav, tema jääb alati ellu, mida te ka ei teeks. Paraku teil endil on raske jääda ellu, kui jätkuvalt saastate loodust. Teie teadvuse taseme muutusega hakkab kõik muutuma. Nähes seda, hakkate astuma samme. Inimesed ei saa kutsuda esile ilmastiku muutust ja lõppude lõpuks see saab teile mõistetavaks. See, mis toimub ja hakkab toimuma, on toimunud ka varem. See on üksnes kui ookeanide ümberlaadimine ning see kutsub esile palju dihhotoomseid sündmusi. Te näete uudiseid surevatest ookeanidest, kuid samas näete üllatavaid uudiseid kalade ja muu ookeani elude hulga suurenemisest, ja seda kohtades, kes elutase peaks langema. Te näete, et ookeani enda elutsükkel hakkab muutuma ja ümber korralduma. Peamiseks mängutandriks uuendustes saab koht, mida te ei oskaks oodatagi – see on Antarktika. Tahaksin, et te jälgiksite maagiat Antarktikas, ta on alati olnud mikroobide uuenemise tandriks, ka teiste ookeanide eludele. Ta on eriti aktiivne just neil mini-jääaegade ajal. Selline protsess paneb veealused vood täituma uue eluga, kandes seda mõlemale poolkerale, on kui elu konveier vete sügavustes.  

Seega, kuidas armastuse loos kliima muutus  mõjutab inimkonda? Kuidas see töötab? See ütleb, et teil, kui peamisel elutsüklil maapeal, saab olema küllaldaselt toitu. Ookean on elu andja, toidu andja kogu planeedile, ta on eluliselt tähtis Gaiale endale. Maa peab tegema seda teie nimel, see on vägagi seotud päikese aktiivsusega või enamgi veel. Armastuse lugu  jätkub, kas pole? Vaadake ajas tagasi, ookean värskendas end peale igat nihet. Mis on nihe? See on uuendumine, tsivilisatsiooni täielik uuendumine. Sellisena te ei ole nihet veel kunagi kogenud. Olete ületanud märgise, kus varem toimus häving ja täielik lõpp. Olete sõjaga hiljaks jäänud ja te teate seda. Nii sotsioloogid, kui ka teadlased on kratsimas kukalt. Praegu on ebatavaline aeg inimkonnale. Siin, teie seas, on inimesi, kes on rääkimas tõde sellest, mis on toimumas, nemad on teadlased. Mu kallid, imed, mis avanevad teie ees ja mida kirjeldavad teadlased,  on armastuse lugu. Maa teeb ettevalmistusi, et teil oleks piisavalt toitu. Nihe on teie otsus jääda planeedile, aga mitte hävitada end. Olete suundumas kõrgema teadvuse poole. Kõik ideed, mis hakkavad ilmnema, muutuvad vastuvõetavateks, te ei eira neid enam. See on esmakordne, kus ideed muutuvad vastuvõetavateks. Mis puutub kõrgemat teadvust, siis kord jõuab kätte aeg, kus lakkate hävitamast teine teist. Kallid, teile on räägitud sellest, et sõdadele maapeal tuleb lõpp, sest sõjad ei ole kunagi olnud eesmärgiks ja see on alles algus. Kui lakkavad sõjad, tulevad uued leiutised, saab kättesaadavaks füüsika, uus füüsika, mida ei lähe tarvis relvastumiseks. Tõepoolest, sellest kõik algab. Ilmuvad uued paradigmad toitumises, elukoha soojendamises, parima tervise loomiseks kõigi jaoks jne. Terviklikkuse kõrgem tunnetus ja mõistmine toob aeglaselt, kuid kindlalt, lõpu kannatustele üle planeedi, ilmneb poliitika, täis mõistmist, tulevad valitsused, millised on ühel meelel ja liidavad tsivilisatsioone omavahel. Sotsiaalses plaanis see on juba alanud, ehk olete seda juba märganud? Miski ei jää endiseks. Kuid kui algavad muutused, siis te reageerite sellele sageli hirmude näol. Kui näete majanduse muutuste algust ja uue paradigma käivitust, siis teil tekib hirm. Kui algavad uued avanemised, see ei meeldi paljudele, sest inimesed tahavad, et kõik oleks endine, neile turvaline ta tuttav.

Muutuste algusest on möödas vaid viis aastat. Emad, kui palju läheb aega, et kasvatada laps üles? Jaa, siin on kuulda et 40, kuid see ei ole õige (naer ruumis), pigem 20 aastat. Selle aja jooksul, teie ja lapse vahel, olenemata kõigest, mis teie vahel toimub, on jätkuvalt kestmas armastav side. Olgu lapsed 3 või 5, 11 või 17 aastased, armastus on teie vahel jätkuvalt, sest vanema armastus on piiritu.

Praegusel aja te loote uut paradigmat ja uut energiat planeedile, kuigi olete alles viieaastased (aeg nihke algusest). Olete ärevuses ja esitate küsimusi, et kas ikka tõesti  see toimub, kas tõesti see on nihe või hoopis maailma lõpp, millest on teile räägitud juba mõned aastad tagasi? Selline on juba inimloomus, olgu mistahes, ta läheb paanikasse.  

Läheme koos minuga tuhandeid aastaid tagasi ja kujutage ette, et olete väikerahvas, keda nimetatakse iisraellasteks. Olite orjadena kannatanud õudusi aastaid ja aastaid. Teie ajastu inimesed ei elanud kaua, sest olite põlvkond põlvkonna järel kannatanud orjust. Kuid äkki toimus muutus. Iisraellased, te nägite seda oma silmadega, nägite, kuidas sündisid imed imede järel, mis muutsid isegi vaarao mõistuse. Te nägite seda veel enne suurt pasha püha. See ei olnud midagi esoteerilist, see oli tõeline elu. Teil oli käes aeg pageda, te korjasite kokku omad asjad ja läksite rühmadena kõrbesse, õudusega vaadates tagasi mahajäänud hädadele. Te jõudsite Punase Mereni, läksite sellest läbi, kuhu vaarao ei saanud järgi tulla. See oli ime, mida te tegite ära,  olite vabad. Te nägite seda oma silmadega, see on talletatud teie mällu. Te astusite mööda kõrbet, oma tõotatud maa poole, uue maa poole, mida näiliselt pole kunagi olnud. Te liikusite kõrbes, tehes ringe, otsides Tõotatud Maad, siin see peaks olema. Kuid seda maad te ei leidnud, kas pole? Viie aasta jooksul kaotasite oma väga tarku vanemaid, kes olid teie pagemise eestvedajateks. Need, kes olid veel elus, püüdsid kõigest jõust rõhuda kannatusele, kuid nende sõnad olid kurtidele kõrvadele, sest noored olid sellise sõnumite vastu. Iidne tsivilisatsioon, kes oli näinud isiklikult  Jumala imesid, hakkas kahtlema ja looma teisi jumalaid. Kõigi jaoks see ei olnud  vastuvõetav ja inimesed olid lahkhelis. Kas tunnete  näite ära?

Kallid, olge ettevaatlikud, te näete aeglast teadvuse tõusu, mis on teie vajadustele ja teiele kohane. Ärge kaotage kannatust, muidu kaotate saadud kogemused.  

Hiljuti istusin Iisraelis laval ja rääkisin tänastele iisraellastele seda, mida nad ei tahtnud kuulda. Ma ütlesin neile, et nad jätkavad käimist mööda ringi ja tõotatud maaks on neile Uus Jeruusalemm. Nad käisid mööda ringi oma vanematelt saadud paradigma kohaselt – vihkamises, sõja ootuse hirmus, nii ühelt, kui teiselt poolelt. Ma ütlesin neile, et nad jätkavad käimist mööda ringi, kuni kaotavad oma tee. Nende vaenlased vabanesid vanast teadvusest  70 aasta jooksul, kuid nemad ei suuda seda teha isegi tuhandete aastate jooksul. Neil on aeg  astuda samme rahu poole maakeral.  

Kallid, edasi ma räägiksin teile sügavamast tõest. Jumala Armastus teie vastu ei kavatse hävitada seda planeeti. Te olete alles viieaastased. Kõik toimus üksnes teie vaba valiku kohaselt. Kulus 18 aastat, et jõuda keskmeni (21 detsember 2012), kulub veel 18 aastat, see teeb kokku 36 aastat. 18 aastaste tsüklite vahetuse aknas olete kõigest viieaastased. Me ütlesime teile, et see on aeg, kus saate muuta olukorda. Pöörake tähelepanu öeldule, ärge tehke välja sellest, kui teile räägitakse, et te peate midagi kartma. Rahumeelne jääaeg on lähenemas selleks, et puhastada ookean, et ta suudaks ära toita kogu planeeti.

Kuid on inimesi, kes räägivad, et maa on määratud hukule ja inimesed külmuvad ära. Jumal  siiski armastab teid tingimusteta. Ma tahaksin, et te tähistaksite Jumala armastust ja tsükleid, mis on käimas ja mis on teie jaoks uued. Teil on tarvis mõista, mida need tähendavad teile. Elu on olemas kogu ilmaruumis, seal on see jõudnud palju kaugemale, kui teie oma siin. Elu oli siin ammu enne teid ja hulga kauem ja sellel aja elu oli kõrgema arengutasemega. Sellel ajal inimese aju ei olnud suurem, vaid neil oli teine mõistmine, tark mõistmine, mis ületab teie praeguse mõistmise piire. Nad näevad teid, jälgivad teid ja nad on külastanud teid sajandite jooksul.  Kuid neil on eraldumise seadus ja  siiani ei ole astunud teiega ühendusse, kuna te ei ole veel  selleks valmis, sest tunnete hirmu. Oleme rääkinud, et pimedust hävitada ei ole võimalik, et on võimalik üksnes tõsta valguse suurust, vähendades sellega pimedust. Mida enam on valgust planeedil, seda vähem on pimedust. Olete suurte sotsiaalsete avastuste lävel. Teadus hakkab aru saama tõelise tarkuse mõistmisest, südamega mõtlemisest. Olete aru saamas, et järjepidevus loob tervenemise, toob suuri nihkeid mõtlemises. Tahaksin, et te mõistaksite ja peaksite seda meeles.

Vana vaimsus, te olete kogu toimuva eelkäijad. Nihe on põhjuseks, miks istute siin või  loete või kuulate seda sõnumit hiljem. Vana vaimsus, suhtuge sellesse tõsiselt. Kui keegi räägib lõpu lähenemise kohta, siis naeratage talle ning selgitage, miks see ei ole nii. Öelge neile, et Jumal  armastab teid tingimusteta ja seega ta ei hävitaks teid. Kõik, mis praegu toimub, on suurim armastuse lugu sellest, kuidas Jumal  armastab teid. Olete tõusmas muutuste kõrgusele ja seda olete tegemas läbi nihke. Kas  see on teile hirmutav? Võib olla.

Kuid, kes saaks sellega paremini hakkama, kui mitte see, kes on elanud tuhandeid elusid ja kellel on Akašide tarkused ja kes tuleb sellest kõigist läbi?  Vastuseks on, kes muu, kui ikka sina, sina, Vana Vaimsus. See on kõige suurem armastuse lugu, see on teie ja teie vaimuvaheline koostöö. Kas oled võimeline seda tunnetama? Ehk tunnetate praegu sidet enda ja minu vahel, kui  räägin teile sellest tõest. See uudis on hea, värske ja paljulubav, küll te näete. Kuigi asjad ei ole alati sellised, kui näivad. Lahkudes siit, olete teistsugune, kui tulite ja pidage meeles, et te ei ole kunagi üksinda.

Selline oli Krayoni tänane sõnum.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga