AKAŠI UUED SALVESTISED Minneapolis, Minnesota 23. Juuli 2017

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest.

Meie tänase, teise päeva, sõnum kannab teistsugust energiat, kui see oli esimesel päeval. Sageli ongi nii, et teise päeva kanaldus erineb energia poolest eelmise päeva omast. Nii ka seekord. Selle ajaga, mis te olete siin koos olnud, õppisite te looma oma eludesse ja südametesse sellist sümbioosi, sellist ühendust, mis loob vastastikku kooskõlastust, koherentsust. Antud kanaldus on teile, kes istuvad siin ja ka neile, kes on kuulavad või loevad seda hiljem. Kuid kõik toimub siiski nüüd, olevikus, seega sõnumiga saab ühineda mistahes sobival hetkel. Esoteeriliste asjade skeemis, nagu kanaldus, psüühilised praktikad, tervendamine, need on praktikad, kus olete veendunud, et teete nendega koostööd. Kuid esoteeriliste asjade seas on ka selliseid asju, mis on tõeliselt reaalsed. Tänase sõnumiga tahaksingi esile tuua tõelist asja, millega saate vastuse oma küsimusele „ kes ma reaalselt olen?“.

Kallid, selleks peate oma teadvuse mõneks ajaks kõrvale jätma ehk kõiges, mida olete arvanud sellest, kes te olete ja sellest, mis on reaalne ning mis toimub käesoleval ajal. Ainsa asjana, mis jääks, oleks inimolemus ise, kes istub siin ruumis toolil,või kes loeb või kuulab käesolevat sõnumit hiljem. Kõik ülejäänu, kõik rõõmud ja kurbused, plaanid ja päevakavad,  jätke seniks kõrvale, mõne hetke pärast saate kõik tagasi. Oleks hea, kui suudaksite mõnda aega üksnes voolata oma teadvuse vooga kaasa. Ma tean, kes te olete ja oleks hea, kui suudaksite liituda sellega, mida ma näen ja tunnetan teis.

Vana Vaimsus, esimesena tahaksin rääkida sinule millestki, mida  juba aimad, et te olete kõik üksteisega seotud. Vanad vaimsused, kes te olete elanud lugematuid elusid, olete kohtunud oma teekonnal ja ristunud lugematute vanade vaimsustega, lugematuid kordi. Seda ei ole kuigi lihtne lahti mõtestada, kuid te olete kunagi olnud koos, ühel või teisel viisil, võib olla isegi siin ruumis. Te tulete ja lähete, võib olla ei kohtu enam kunagi, ära tundmata oma venda või õde, või kedagi teist olulist inimest oma elus. Mõistke ühte, et te tulete ja lähete, kui Vanade Vaimsuste pere. Selles on suurepärane kava, mis  seob teid liitu ajas.

Akaši salvestid hakkavad ärkama. Nende ärkamise ajal hakkate mõistma neid ja neid kokku viima, hakkate aru saama nende toimimisest. Kui tõemeeli  astute ajastusse, kus Valgust on üha enam, siis teil läheb aina kergemaks Akaši salvestiste mõistmine. Tahaksin pakkuda teile ühte, teile vajalikku asja. Oleks hea, kui saaksite Akašist seda salvestit, mis annaks teile jõudu olla rahulolev, tasakaalus ning et te suudaksite naerda, ehk isegi nutta rõõmu pärast.

Igal ühel teist on suur hulk selliseid salvestisi. Kui vaid soovite, siis need tõusevad teie jaoks esile. Et selline asi hakkaks tööle, peate tingimusteta usaldama iseendeid. Ehk, peaksite olema võimelised lükkama kõrvale kõik oma kahtlused enda suhtes. Lubage esitada teile küsimus, kui mina olen suuteline nägema teis olevat suursugusust, siis miks te ise ei ole suuteline seda nägema? Jääda pimedusse, olles Valguses,  sellel ei ole mingit mõtet.

Kallid, teil on võimalus saada kätte suurepäraseid mälestusi, üks teise järel. Olete kehastunud nii ühe, kui teise soo esindajana. Teil on olnud võimalusi sünnitada lapsi  ja teil oli võimalus vaadata oma kalli lapsukese silma kohe peale tema sündi ja seda tunnet te ei ole suutelised sõnadega kirjeldama. Soovin, et tuues neid mälestusi esile, te ka võimendaksite neid. Kui palju kordi olete olnud ema, kui palju kordi olete neid tundeid saanud tunnetada. Kas olete teadlik, et  kõik need tunded ja mälestused kogunevad ühte salvestisse kokku? Kas olete teadlik, et Valgus tõstab Valguse hulka üha enam ja enam? (Krayon aeglaselt, meditatiivsel häälel, justkui aitaks vajuda veel sügavamale). Vastavalt sellele, kuidas hakkate tõstma esile oma mälestusi, üks teise järel, meelepäraseimaid esimesena ning, kui olete suuteline, siis hakkate neist midagi kokku panema. Panete kokku isikliku Rõõmu Püramiidi.

Ilmselt ja tõenäoliselt, veel pikka aega peale seda kanaldust, see jääb mälestusena teisse, teie keha rakud jäävad seda mäletama pikaks ajaks. Te tõstate Akašidest esile suurepäraseid asju ja neid, mis kuuluvad teie isiklike kehastumiste ajaloo juurde. Teil olid kord imelised omavahelised suhted nimega armastus ja oleks hea, kui te suunduksite sinna ja tunnetaksite seda olnud armastuse energiat. Teis on see olemas, olete taas sellega ühinemas, isegi taassündimise hetkel, olete juba teadlikud armastusest ja olete teadlikumad endast, kui kunagi varem. Ja on veel palju muudki. Oleks hea, kui tõstaksite esile üksnes parimad parimatest asjadest, mis on kunagi teiega toimunud, milliseid teate, et need on seal olnud,  täis rõõmu, sedavõrd meeldivad ja sedavõrd sügavad. See on Valguse loomise algus teie Akašidest. Hakake mäletama häid asju. Põhjuseks, miks olete suutelised seda tegema, on see, et tunnetate nüüd  seda, mis ei ole olnud teile kohane.

Kallid, minevikus te hoidsite neid asju tallel ja hellitasite neid mälestusi. Kuid lubage teile rääkida järgmist, et minevikus, Akašidel oli vaba voli valida ise meelepärasem. Kuid te ei ole suutnud viimastel aegadel pääseda selliste energiateni, millistega oleksite suutelised ise määrama ja otsustama, mida minevikust esile tuua ja mida mitte. Selliste protsesside ajal Akašid sageli söötsid teile ette raskusi ja keerulisi olukordi, aga mitte kasu ja rõõmu. Mida madalam on inimteadvus, seda enam söödavad Akašid teile ette madalamaid teadmisiMida kõrgemaks muutub inimteadvus, seda enam hakkavad Akaši mälestused välja andma Valgust, mis aitab teil meenutada, kes te tõeliselt olete ja meenutada neid suurejoonelisi asju, mis on teiega toimunud, olukordi kus võitsite, saite ergutusi ja rõõmu kuulajate silmis, kui rääkisite neile lõbusaid lugusid, isegi selliseid pisiasju, mis ei olnudki nii pisiasjad, kuna jäid meelde. Te hakkate kõiki neid asju mäletama. Äkki meenub teile teie väärikus ja õigus olla siin planeedil. Seetõttu kõik probleemid, mis teie elus olid ja on, muutuvad tühisteks, võrreldes praegusega.

Võib olla mõni teie seast küsiks, et mida on selles head, mismoodi see saab aidata mind reaalselt nüüd? Oleks hea, kui te võtaksite seda kasutusele juba nüüd, praegu siin. Mida reaalsemalt suudate tuua esile seda, mida te mäletate, midagi kaunist sellest, mis on teiega toimunud. Mida enam seda teete, seda enam teie keha rakud ja DNA häälestuvad selle kõigega. Ma kordan, mida enam teete nii, seda kindlamalt jäävad teie suurepärased mälestused teiega. See aitab teil jõuda lahendusteni kõiges, mida tõite täna siia oma probleemide näol. Mida enam suudate meenutada enda suursugusust, seda kergem on teil leida lahendust enesehinnangu tõstmiseks, oma suhete muutmiseks, muutusteks oma kehas, selle tervendamiseks jne. Uus energia on võimeline esile tooma heasoovlikkust, mis on tingitud Valgusest ja positiivsest mõtlemisest. Seega, mida enam toote esile positiivseid asju möödunud aegade kogemistest, seda kindlamaks muutub teie eneseväärikuse tunnetus, ning tõuseb võime teadvustada, kes te tegelikult olete.

Ma tean, kes te olete ja ma olen uhke selle üle, mida olete ära teinud, millega hakkama saanud. Vana vaimsus, igal korral, kui tuled taas planeedile, igal korral tuled teatud teadvuse tasemega sellest, kes sa oled ning igal järgmisel korral toimub sinu taseme tõus. Just selline tõus on toonud teid kõiki siia. Ma pöördun siin olevate inimeste poole, see on toonud teid siia, et oleksite siin ja kuulaksite seda, ning kogeksite suunatud sulandumist ja et te häälestuksite ühisele lainele. See oleks see, kes te olete. Teil on piisavalt mõistust, et küsida, kes ma tõeliselt olen? Teil on piisavalt mõistust öelda, et ma tahan  siin olla. Teie sees on miski, mis on teadlik, miks te olete siin. See on teie sisemine soov  olla koos vanade vaimsustega nagu oma  perega. Juba siin olek, koos teine teisega, kõigest mõned tunnid, teeb teie eluea pikemaks. Te olete seda märganud ja teadvustanud siin, täna. Selle ruumi väljas see on teile tuntav, et energia genereerub. Te tunnetate teine teise rõõmu ja olete pühitsemas omavahelist võitu. Oleks hea, kui te värviksite selle lõuendi valgega üle. Valge on Valgus, mida toote esile, see annab teile selgust selles, kelleks te olete – nii teie tervikus, kui ka mõistmises.

Kas olete võimelised ette kujutama, et te korjate mingile videokettale kokku oma kõige kaunimad asjad, mis on teiega toimunud, kasvõi selles kehastuses  ning mängiksite seda videot tundide viisi (Krayon naerab). Te näete ennast seal naervana, rõõmsana, hea tujuga oma sõprade keskel, oma elu rõõmu täis hetkeid ja sügavaid muljeid jätnud asju oma elust. Video  lõppedes te paneksite selle uuesti mängima, taas ja taas. Te ei küllastuks sellest ning tahaksite imetledes vaadata seda igavesti.  

Nüüd te teate, millega tegelen, me koos miksime teie isiklikku ketast, millega saaksite esile tuua ülejäänuid mälestusi. Kui ketas on kokku miksitud, võite alustada selle läbimängimisega, te olete selle ära teeninud. Sellel olete te ise, sellel ei ole mingid muinasjutud, mis on kellegi poolt välja mõeldud, mingi filmi tegemiseks, sellel olete te ise, näete  seda, missugused kaunid asjad on teiega toimunud teie elude jooksul.

Kallid, Valguse kogumine, millega olete tegelenud sajandite jooksul, mõjutab juba praegu  planeeti. Uus viis mäletada Akaši salvestisi, hakkab soodustama Valguse avanemist. See hakkab muutma asjade seisu, suunama teile asju, millistest te ei osanud isegi unistada.  Miks te ei tee seda enam? Kui kunagi tegite seda, siis teie keha muutus tuntavalt.Tuletage meelde, kuidas tegite seda kunagi ja seejärel uinusite rahulikku unne, terveks ööks ja see toimus teiega edukalt. Just selleks ongi teil olemas Akašid. 

Kuid milleks üldse on olemas Akašide salvestised? Nad on selleks,  et nende abil saab tuua teile asju, mis on teie teadvuse jaoks positiivsed ja kasulikud, et teie elu oleks terve ja palju pikema eaga. Selleks on need ette nähtud. Inimolevus, kes alustab tööd uutes energiates ja on hakanud avardama oma teadvust, saab oma käsutusse selliseid atribuute, millistest ei olnud võimalik isegi unistada. Akaši salvestised hakkavad teie jaoks esile tooma kõige paremat kõigest, mis on teiega kunagi toimunud, et te meenutaksite mitte üksnes seda, kes te olete ja milline olete, vaid ka seda, milleks olete taas võimelised. Selleks on Akašid ette nähtud. Oodake neid, unistage neist ja tehke tööd nendega.

Tänaseks on siis kõik.

 Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga