LIIKUMA PANEV VÄGI ja INIMESE VALGUSTELG

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

Viimastes sõnumites rääkisime Valgustöötaja, ehk Vana Vaimsuse, atribuutidest. Kõikidel atribuudid on oma vägi ja need on olemas igal inimolevusel.

Paljud teist siiski küsivad, et  kas ka neil on need olemas ja kuidas teha nendega tööd?

Vastuseks on, et need on teil juba olemas sündimisest alates. Te ärkate neisse ja vägi  juhib teid teie teel ning te ise olete nende liikuma panevaks jõuks. Käesoleval ajal te võtategi neid Uue Ajastu atribuutideks.

Teie ajaloo alguses seda Väge on kasutatud suure eduga, kuid hiljem jäi see unarusse. Teie vägi avaldub igas teie hooles ja mõistmises. Tegelikkuses on pikk nimekiri sellest, kus teie oma vägi on aidanud teid edasi liikuda. Kui vägi hakkab võimenduma, siis teie teadvus hakkab ärkama. Väe võimendumisel, teie mõistmine hakkab avalduma kõigele ümberolevale.

Kuid näiteks kaastundmine ei ole väe avaldumine, vaid see on empaatia avaldumine. Sellega toimub enda asetamine teise inimese tundele ning sellega võtate enda kanda teiste tundeid-muresid. Sellega toimub oma väe kulutamine, mitte kasutamine. Sellega vaid kurnate oma väge. Kontroll oma empaatia üle, on reaalne atribuut, mis tõstab teie mõistmise taset. Ei tasu avaldada kaastunnet kellegile, pigem väljendage mõistmist nende suhtes. Nad saavad suuremat abi läbi teie mõistmise, nii moraalse, kui füüsilise.

Ärkamine ja enese analüüs – need tõstavad teie väge, millega saate toetada enda ümber olevaid. Kuid see on raskeim viis inimesi aidata. Ärkamisel teie vägi valmistub teid uue vastuvõtuks – mõistmiseks. Ja mõistmine on suurim liikuma panev vägi. Vägi on jõud ja jõud on vägi.

Mida mõistmine tähendab?

Tähendab seda, et teile ei ole miski ükskõik.

Selles seisneb minugi töö, mis on kestnud juba 33 aastat.

Te ei ole võimelised käivitama teise inimese väge ega katma neid puhta mõistmise energiaga. Väe mõistmine, on olulisem asi, neil aegadel planeedil. Mõistmise Vägi ületab kõike ja mõistmine on võti kõigele.

Kuidas te kasutate seda võtit?

Valguse Töötajad on siin planeedil, käesoleval ajal, oma Väe tõttu, ülemineku ajaks.

Pimedus küll püüab tõmmata teid tagasi minevikku, teie vaarvanemate aega, kuid nüüd on teil aeg võtta omaks, oma avanev vägi. Kui ühendute oma väega, siis olete ühenduses eesriide tagusega ja nii jõuate tõelisse reaalsusesse.

Oleme juba varem teile rääkinud teie andidest, atribuutidest, metafüüsikast ja esoteerikast ning sellest, milleks olete suutelised ja milleks mitte. Need on nähtamatud asjad, millistele te ei oska isegi nime anda. Samas see on oluline asi, mille jätsime vestluste lõpuks.

Milline võiks see teie arvates olla?

Selleks on mõistatuslik ja raskesti tabatav vägi. See on vägi, mida ise pidevalt arendate ja mis  kannab teid mööda teie elu. See vägi on raskesti tabatav, ta avaldub ja samas kaob kiiresti. See vägi toob teis esile asju, mis esmalt on raskesti mõistetavad, kuid mida peatselt õpite kasutama.

See on intuitsioon, teie intuitsiooni vägi.

Te küsite, et mis see on, miks ta avaldub, kuidas seda kasutada, mida teha, kui taban selle, kuidas eristada, et kas ta on egolt, või enda vaimsuselt, või minult endalt?

Kõigile nendele küsimustele vastuseks on, et see on teie enda intuitsioon. Intuitsioon on oluline atribuut ja selle väge nimetakse Uue Ajastu väeks. Seda väge jagub teile kõigile. Kuid siin on tarvis selgelt eristada ähmast mõtet mõttest, millisele on tarvis pöörata tähelepanu.

Intuitsioon on teil olnud alati olemas ning kõik emad on kogenud seda. Nemad on intuitiivselt ärganud öösiti, et minna lapse hälli juurde, kui laps vajab abi. Te võite nimetada seda kuidas tahate, kuid see on siiski vägi, mis käivitab intuitsiooni ja see töötab suurepäraselt. Ema ja lapse vahel on side, mille loob ema intuitsiooni vägi. Ema on alati vastuvõtul, isegi siis, kui laps ei ole tema juures. Selline side töötab mõneti kogu ema elu.

Selline on intuitsiooni vägi ja see atribuut on võimeline hulga enamaks.

Ehk vaatame selle tööd lähemalt.

Esmalt vaatame seda teie igapäevases elus. Te astute ruumi ja automaatselt vaatate sinnapoole, kus istub see inimene, kellega on tarvis teil kohtuda. Sama toimub veel paljudel teistel juhtudel. Nii töötabki teie intuitsioon. Teie oma  intuitsioon võib juhtida teid paljude asjade juures ja te olete seda oma elus kogenud. Te ju reageerite ootamatustele, hetkeliselt. Seda juhtub paljude autojuhtide praktikas. See  päästab teie elu. On olemas ka ette aimduse intuitsioon, mis äratab teie sisemises energias tähelepanu. Ammu enne asja avaldumist, tabate alateadlikult mõtte, et on tarvis pöörata tähelepanu ootamatusele. Intuitsioon töötab koos teie  keha keemiaga. Selle vägi on oluline ja põhjalik ja see on enam kui teadvus.

Intuitsioonil on palju erinevaid reageerimise potentsiaale ning intuitsioon on abiks teie ärkamisele. Kui hakkate tabama intuitiivseid mõtteid, siis see aitab teid paljus. Paljudel lugejatel intuitsioon hakkab aegamööda esile tulema, aina enam ja enam ja aina selgemalt. Paljud teist on kindlasti kogenud deja-vu hetki, mis on samuti intuitsiooni vili ning mõnedki teist on saanud intuitiivsel teel viiteid lahendustele.

Mis oleks, kui intuitsiooni vägi oleks sedavõrd eriline, et saaks anda viiteid sündmuste kohastele potentsiaalidele.

Olen toonud ükskord varem näite lumepallist. Olete nagu lumepall mäenõlval. Kui te mäest alla veerete, siis te  isegi ei teadvusta endale, et olete lumepall, mis veereb alla.

Kui te teadvustaksite, kas siis saaksite ennustada oma veeremise teekonda – kas teaksite, kas pöörata ühele või teisele poole. Kuid enamus teist ei teadvusta midagi sellist, vaid lihtsalt veerevad mõtlemata alla. See oleks tuleviku ennustus – see oleks ehk terve mõistuse töö. Kuid siiski see on teie intuitsiooni töö ning selles on hulga enamat.

Tere tulemast suurepäraste vägede ilma, kus inimmeeltel on abiks palju mõistmise atribuute. Need on tõemeeli väed, mis kannavad teid edasi. Mida rohkem neid rakendate, seda paremini  need töötavad.

Seega, kallis inimolemus, me õnnitleme sind selle puhul, kelleks oled saamas.

INIMESE VALGUSTELG

Enamuse ärkavate inimeste eesmärgiks on loobuda vanadest programmidest, kinnistuda uutesse programmidesse  ja planeedi uutesse energiatesse. See juhtub siis, kui teie teadvus ja keha saavad puhtaks ohjamise programmidest ja suudate hoida valgusvoogu endas ühtlasena.

Valgustelg inimeses ühendab Maa Keskset Lätet, Taevaste Väega.

Telg, läbides keha, aktiveerib kõiki energeetilisi keskmeid.

Selline terviklik seis keha ja teadvuse vahel oli ajani, kui inimteadvus laskus duaalsusesse. Kus keha on täis (aheldatud) hirmu energiaid, vastuseise, enesepiiranguid, ja sellega ta pole võimeline osalema valguse voos. 

Kui suunata kõrgete energiate voogu sellesse kehasse, mis ei ole veel selleks valmis, siis  keha lõhkeb, ja selle keha energeetiline struktuur põleb hetkega ära.

Kui aga keha sisemine energia on tervendatud ja puhastunud, siis temast on kerge lasta läbi isegi tule väge. See ei tekita ei ebamugavust, ega pinget. Siis ärgates ja liikudes ning tegeledes oma igapäeva asjadega, saate tunnetada alaliselt kehas olevat nähtamatut telge.

See telg täidab keha, tugevate elu väe tunnetusega, mis on loovuslik valgus. Kui ta on kehasse kinnistunud, siis ei ole tarvis enam mõelda, kuidas seda endas hoida. Ta muutub teie osaks.

Et olla valmis valgusvoo läbi laskmiseks, on tarvis vabaneda kõigist:

– oma soovidest, oma ego tahtest

– oma hirmudest ja ellu jäämise programmidest

– oma vihast

– oma põhimõtetest ja vanadest mõistmistest

Inimteadvus peab olema vaba kõigest. Alles siis saab valgus voolata vabalt ja kergelt, peatumata millelgi.

Kui osa hirmust ja valudest jääb alles, siis valguse voog võimendab neid veelgi ja see inimolemus ei pea vastu. Seetõttu käesoleval ajal, on lahkumas palju inimesi, kuna nad ei pea vastu uutele, võimsatele kõrgesageduslikele valgusvoogudele.

Kui olete tervendanud oma sisemise energia, madalasageduslikest energiatest, siis teid aidatakse luua valgussamba telge. Teie oma intuitsioon aitab seda teha, mis ütleb sulle, et  sinusse peab jääma vaid oluline – kõik mõtted peab koondama olemisele, kõigel muul ei ole mingit tähtsust.  Kui lahustute olemisse täielikult, siis ei ole vaja midagi võtta kaasa. Siis ei haakuta enam millessegi – üksnes elatakse ja tehakse seda, mis avaldub läbi Mina Olen oleku.

Kui vabastate ennast kõigest, siis on võimalus joovastuda elust, tema väljakutsetest ja andidest. Siis astute hirmuta mööda astmeid ülespoole ja näete üksnes olu olemise avaldumisi.

Te näete, kuidas valgus läbistab kõige pimedamat pimedust.

Te tajute endas Maa väge, mis  täidab kogu teie keha. 

Te hakkate tajuma selles pehmet naiseliku energia väge.

Te tajute, kuidas teie vaimsus sulandub Maaga üheseks.

Te tajute, et teie teadvus, koos kehaga, on üksnes nende ühesuse atribuudiks.

Te tajute, et see on olnud teie kõrgeimaks sooviks.

See on just see, mille nimel olete olemas.

Olete oma kohal, oma määratluses.

Olete ühene Ilmaruumi igavese liikumisega.

Tunnetage – see on ka teie teekond – siin ja praegu. 

Ja nii see tõemeeli on ….

Krayon

Kategooriad:

4 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga