KRAYONI JA ARKTUURLASTE SÕNUM AASTAKS 2024

 

Krayon  2024 aastast.

Krayon edastas 2024 aastaks inimkonnale, et 2024 aastal toimuv oleneb inimkonnast endist, see kuidas inimesed käituvad, väga, väga kõrge valguse energia tulekul planeedile. Asta algas kohe intensiivsete energiatega ja sellega pidevalt valguse energia sagedus planeedil tõuseb. Teie seast on palju inimesi, kes selle sagedusega ei suuda sammu pidada, kuid on palju neid, kes suudavad selles sageduses elada. Nad on teinud enesega tööd ja saavad tõusta, enam-vähem komplikatsioonideta, pidevalt tõusva valguse energia sagedusega koos. Mida rohkem neid inimesi planeedil on, seda kiiremini toimub ülemaailmne muutus.

2024.aasta saab olema inimkonna jaoks väga tugevate valgusenergiatega aasta, mis vabastab, loksutab, purustab kõik selle, mida inimkond enam ei vaja, selleks, et saaks valgusenergia kiirata ja tõsta sagedust. Sellel aastal toimub väga suur puhastus, sest nagu olen juba palju aastaid tagasi teile edastanud, et aastal 2025, saabub planeedile väga, väga kõrgesageduslik energia ( nagu see oli Leemuuri ja Atlantise ajal), kus madalasageduse energiatega inimesed enam ei suuda eksisteerida. Seetõttu aasta 2024 tuleb väga heitlik, purustav ja muutlik aasta. Ja neid muutusi toetab ka Draakoni loomaasta.

Need inimesed. kes on ennast tervendanud, madalasagedusega energiatest, ei tunne hirmu nende muutuste eest, kuna teadvustavad endale, milleks need protsessid toimuvad ja saavad nendest aru ning saavad toimuvaga kaasa minna, rahulikult ja tasakaalukalt.

2024 aastal, hakkavad inimesed üksteisest rohkem hoolima ja samuti hakkavad nad rohkem hoolima planeedist Maa.

Mida hoolimine sinu jaoks tähendab?

Milline näeks välja teie maailm, kui inimesed võtaksid aega üksteise eest hoolitsemiseks? Milline näeks välja teie maailm, kui inimesed võtaksid aega kauni planeedi Maa eest hoolitsemiseks?

Ja milline näeks teie elu välja, kui hakkaksite rohkem enese eest hoolitsema?

Ma ütlen teile, et siis teie maailm oleks lahkem ja kaastundlikum kui kunagi varem.

Hoolimine teil juba toimub ja toimub iga päev. Tänage neid inimesi ja tundke aukartust,  kõikide hooldajatele üle, üle maailma, kes hoolitsevad teise inimese ja planeedi eest.

Ma nimetan 2024 aastat  HOOLIVUSE aastaks. 

Ja nii see tõesti on….

Krayon  

 

ARKTUURLASTE  SÕNUM  2024 aastaks  

Tere tulemast uude 2024 aastasse, kallid lugejad…  

Aastal  2024, peaaegu kõik teist saavad selles kogeda nii isiklikke, kui globaalseid muutusi. Mõned neist on täis üllatusi – osad on vastuvõetavad, osad mitte. Planeedi energia muutub ja nihkub tugevalt kõrgemasse sagedusse. Kollektiivne teadvus muutub ühesuse suhtes vastuvõetavamaks. Isegi kui teadvus on jätkuvalt kolmemõõtmelises energias, on võimalik joonduda üleilmse teadvuse ärkamisega. Teie Ilma vibratsioon hakkab aina enam kajastama planeedi reaalsust.

Siin ehk tahaksite küsida, miks siis kõik  muutub, käesoleval ajal, aina halvemaks?

See on seetõttu, et kõik, mis tuleneb duaalsusest ja eraldumusest, on tarvis teil esmalt näha ja teadvustada, alles siis saab seda eirata ja muuta, ning lõpuks saab kõik duaalne kõrvaldatud kollektiivsest veendumuste süsteemist. Usk duaalsusse,  ehk eraldatud väesse, eraldab teid loovuslusest kui udu, mõjutades teie kolmemõõtmelist Maad.

Teispoolsuse, kõrgemate energiate kehastumine kolmemõõtmelistesse energiatesse, võib olla raskeks kogemiseks, eriti lastel ja noorukitel, kelledes resoneeruvad veel kõrgemad vibratsioonid, mis paneb neid sageli tunnetama end siin võõrastena.

Ajapikku iga inimene on kohanenud kolmemõõtmeliste, tihkete energiatega, mis on muutunud tema jaoks reaalseteks, seetõttu teil on raske uskuda, et on olemas midagi muud, kui see, mida te näete, kuulete, tunnetate nii maitse, kui lõhnaga. Peale seda, kui inimolemus kohanes eluga inimese kehas ja tundis end selles koduselt, isegi kui see muutus kohati võimatuks, oli see siiski teatud määral kontrollitav, aga ta oli võimetu muutma selles midagi. Kuigi inimene on valmis järgmiseks vaimseks rännakuks, ta siiski keeldub jätmast maha seda füüsilist keha. Siin mõneti sekkub teie oma Kõrgem Mina, põhjustades teile mentaalseid ja vaimseid ärkamisi, mis nügivad teid uute teadvustuste tasemeteni.

Planeet Maa on siiski vaimne avarus, täis Kõige Olemasoleva Looja osi.

Nii planeet Maal, kui ka teistel planeetidel, kus on olevused, Ühesuse väljendajad, millistel on Ühesuse püha energia, on väljendatuna Loovusluse erinevate vormidena. Ideed, väljendused, omadused ja avaldumised on ühesed kõikjal, need on kõigevägevama, kõiketeadva Kõige Olemasoleva Looja reaalsus, mida peate Jumalaks. Need ei ole kunagi muudetavad, kõrvaldatavad, või mingil määral mõjutatavad kolmemõõtmeliste  vandetõotustega, plaanidega või liba veendumustega.

Kõige Olemasoleva Looja loovuslusel ei ole kunagi vastandeid. Loovuslik (jumalik) teadvus on teile veel kättesaamatu reaalsus – seda seni, kuni see ei ole teadvustatud, vastu võetud ja integreeritud oma teadvusse.

Kolmemõõtmeline teadvus usub, et kõike on võimalik juhtida, nii väega, kui ka seadustega. Teile on õpetatud, et elu on üles ehitatud kontseptsioonidele ja on neile allutatud.

Kuid teadke, et hea väljanägemine on sama illusoorne, kui halb väljanägemine. Mõlemad on duaalsuse kepi kaks otsa. Ei tasu väärtustada head avaldumist, kui samas püüda kõrvaldada halba väljendust.

Õppige omaks võtma mistahes vaimse reaalsuse avaldumine, mis on kõige aluseks. 

Kui leiate end külluses, siis ei tasu tunda rõõmu külluse pärast, pigem tunnetage seda kui enda mateerialiku vormi täiust.

Kui näete last, siis teadke, et ta ei ole ainult laps, vaid ta on loovusluse osa, milline on väljendunud isiksustatud vormis.

Kui näete kannatusi ja vägivalda, siis olete teadvuse hüpnootilise mõju all, teadvustamata endale, et olete alateadelikult anastajate poolt.

Inimesed kuulavad ja õpivad seda, mis on kohane nende teadvusele. Seda kasutavadki ära kolmemõõtmelised väed oma võimu avardamiseks.

Rõõm on vaimne omadus – lubage sellel igapäevaselt õilmitseda teie ümber. Teie olete siiski vaimsus.

Ei ole võimalik teha midagi eimillestki. Kust siis tuleneks substants, millest midagi luua, kui ainsaks substantsiks on, ainus olev substants – loovuslik (jumalik) teadvus. Materialistlik Ilm koosneb tinglikust mõistustest, interpreteerituna vaimsest reaalsusest. Inimese püüded seda tervendada või parandada, on üksnes illusoorne ponnistus.

Oma evolutsiooni teekonnal olete jõudnud piirini, kus kannate hoolt kolmemõõtmeliste kontseptsioonide üle ja see hoiab teid vanades energiates kinni. Vähesed teist on teadvustanud tõde, kuid abi on kättesaadav, kõigil teadvustuse tasemetel. Seda kasutavad teadlikult need, kes on vaimselt arenenud, nemad kasutavad neid atribuutidena.

Ei tasu kunagi teeselda ja öelda, et teie teadvus ei ole veel kõrgel tasemel. Esmalt kuulake oma intuitsiooni, aga mitte paljude arvamusi ja veendumusi. Lubage oma intuitsioonil juhtida teid, teile  kohasema juurde – olgu see mõistuslik või vaimne kohasus. Olge ja püsige oma tões, ning siis sellest saab võime väljenduda igas aspektis vaimse vajaduse kohaselt. Olete tulnud planeedile elama arenenud teadvuses, seetõttu saate näha ja puhastuda mistahes vanadest energiatest. Ei tasu kahelda oma loovuslikus arengus.

Olete jõudnud võimsasse 2024 aastasse.

Paljudele see on ehk lõpu aasta, kus saavad vabaneda kaostest.

Lubage kõigel toimuda vastuseisuta, teadvustades, et teid juhib teie Kõrgem Mina, milline on teadlik, mida teile on vaja, millal ja milleks olete valmis.

Ilm, mida olete seni tundnud, on oma illusioonide koorma all kokku varisemas. Kolmemõõtmeline Ilm on olnud etenduse taoline, mis etenduse ajal näib reaalsena. Peale etendust eesriie langeb ja süttib valgus – alles siis vaatajad mõistavad, et vaatasid etendust.

Te ei ole kunagi saanud, ega saa olla, kellekski muuks, kui olete antud hetkel, kuivaid ise ei usu muusse.

Las aasta 2024 saada teie elu selleks aastaks, kus te teete üksnes seda, mida olete tulnud planeedile tegema. 

Oleme arkturuslaste rühm…

Kategooriad:

3 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga