KVANTILINE HÜPE AJATUSSE

 

Tervitan teid uues ajastus, uues reaalsuses.

Jah, olete eraldumas kolmemõõtmelise ajastu seadustest, mis uuel tasandil, sagedusel, enam ei rakendu. Tõstes igapäevaselt oma vibratsioone, tõusete järgmiste tasanditeni. Üha enam mõistate end ning avastate endis uusi vägesid uuteks püüdlusteks. Olete väljumas hirmudest ja vanadest allutavatest programmidest, millised on juhtinud teid juba ammustest aegadest alates

Olete muutumas vabamateks nii oma tegudes, kui ka usalduses oma vaimsusesse. Õpite elama uutviisi ja kõike uut õppides, hakkate tundma oma vaimset keha ja tema teadvuse jumalikke omadusi. Aeg, kõige läbimiseks, kiireneb, seega, te kõik olete jõudmas otsustavale hüppele lähemale.

Kvanthüpe tegelikult juba käib. Kosmilises ja Ilmaruumi mõõtmeis see on vaid hetk, mis maises mõõtmeis on alles käivitunud ja toimub nagu aegluubis. Aegluubi ajal vahetate vananenud koostisosad, millised ei ole enam suutelised eksisteerima, uute ja kvantiliste vastu välja. Võib esineda ka teleportatsiooni hetki, kus keha ja teadvus, kvantiliste energiate mõjul, läheb üle informatiivseks energiaks, milles ei ole ei vahemaad, ega aega. Põimituse tõttu olete võimeline kujundama uue keha, millel on küll alles nii mõtted kui mälu, kuid siiski see on teine keha, mis elab uue asukoha reeglite kohaselt. See saab toimuda ka praegu, kuid ainult ajatus olekus.

Nii toimub ka teie igavese vaimsusega – ta vahetab kehasid. Seega, teie olete surematu vaimsus.

Nii veidralt kui see ka ei kõla, kuid mul õnnestus seda näha, kui olin taas liitumas kosmilise teadvusega, kui olin veel teine olevus ja olin võimeline nägema seda kvantilisel tasandil, nägin seda nagu ilmaruumi avarusest. Üleminek oli hetkeline, kus nägin ka seda, kus olen praeguses tegelikkuses.

Inimkeeli on raske seda edasi anda. Kui ütlen teile sõna „paradiis“, siis see on vaid pisikene osa, kogu selle sõna tähendusest. Siin kõik, mida soovid või kujutled, avaldub koheselt ja see on nii seetõttu, et kõik sinu ümber, on sinu enda osad. Keha on paljumõõtmeline ja kõikjal olev. Ta võib olla tihke, võib olla Valgusena, või energia voona – kõik vaid enda soovi kohaselt. Reaalsus muutub vastavalt soovile ja avaldub sinu soovi kohaselt.

On võimalik ühilduda loovuses ja joovastuda ühisest loovusest. Suhtlemine on sõnadeta, telepaatiliselt, kujundmõtetena ja mõistes teine teist otse. Sama suhtlemine on ka loomadega ja taimedega, stiihiatega ja planeedi endaga. Üks minu paljumõõtmeline osa elab seal, omandab sealse keha omadusi ja mõistust.

Ka teie olete seal – teil on vaja üksnes avada seda kõike endas ja tunnetada täielikult end, uues Ilmas.

Omal ajal arvasin, et kui kõik on nagu paradiisis, siis ajapikku sellest saab küllalt ja hakkab igav. Kuid see ei ole nii, kuna seal on pidev kasv ja areng, siis avanevad üha uued ideed ja neid tuleb lõpmatult. Kujutlege vaid, et üheaegselt saab elada ka teistes ilmades, teistes galaktikates, külastada minevikku planeedil Maa ning teha mingis olnud elus, mõningaid muudatusi.

Mõelge Leonardo da Vincile, tema kui mitmekülgse leiutaja andele, millistest on saanud erinevate teaduste alused, või Johann Bachile, tema polüfoonilise oreli muusika, mis avas inimhingesid. Nende kohta räägiti, et nad sündisid valel sajandil, liiga vara, et Ilm ei olnud nende tulekuks valmis.

Kuid paljumõõtmelisuses aega ei ole ja seal on kõik võimalik. Seal on üksnes siin ja praegu  ja seal igaühes on Looja teadvus. Tasub vaid teadvustada enda sügavuses, seda aega ja ajatusest eraldav kuppel haihtub.

Lugedes seda sõnumit, ehk suudate tunnetada avarust uuel viisil. Kuid hoiatan, et igaüks saab näha seda omal viisil. Selles seisnebki paljumõõtmelisuse olemus.

Et realiseerida oma olemust, on tarvis püüelda maise ja jumaliku olemuse ühesusele. Selle võtmeks on püsida oma isiklikul, muutumatul kosmilise teadvuse tasemel, millega läbite kõiki oma kehastusi. Teie vibratsioon on kui teie visiitkaart, mis näitab, kelleks olete. See on ka kammertooniks, mis häälestab kõiki teie koostisosi, ühele lainele oma vaimsusega ja kehaga. Tema seisund oleneb otseselt sidemest kõrgemate aspektidega ja tunnetusest (mitte mentaalsest teadmisest), et vaimsus, mistahes mateerias, täidab eluenergiaga, iga keha rakku, moodustades ühtset tervikut.

Kolmainsuses eraldumine puudub – vaimsus avaldub teadvustusena (informatsioon), hing  avaldub kõrgemate tunnetustena ja omadustena, aga keha koosneb tajumistest. Kõik need aspektid avalduvad üheaegselt ja vastavates vahekordades.

Teil on väljend, et valgustumine on sisemise valguse lahvatus, mis tähendab sisemist Valgust ja tema väge. Siin on oluline teada, et te olete mitte üksnes energeetilised, vaid ka valguse vaimsed olevused. Valguse energia koondub ja sünkroniseerub punktis, vastavalt sellele, kuidas keegi seda kiirgab ja suunab. Valgus on Looja säde teis, mis samas on ka tema and teile loomiseks, mida olete võimelised ise võimendama ja avardama, oma võime ulatust, tõstes sellega oma sagedusi, kuni valguskeha loomiseni endis.

Võite luua seda, ning suunata loodu, mingile kindlale eesmärgile.

Võite häälestuda kosmilisele olemusele ja saada temalt informatsiooni.

Võite teadvustada end, kui oma elu loojat, või sukelduda jumaliku armastuse lainetesse.

Võite tunnetada, kuidas taassünnite paljumõõtmelise olevusena ja kuidas resoneerute peenilmaga.

Olete võimelised kiirgama osa enda elutegevuse energia valgusest väljapoole, enda reaalsuse toetamiseks. Sellise valguse väes elu, avaldub seesmiselt. Kuna see kõik on omavahelises seonduses, siis inimene muutub vahendajaks, ja saab genereerida ühesuse loovat väge, kollektiivsesse teadvusse.

See ei ole üksnes mingi usk millessegi, vaid see on usk endasse, oma ammendamatute võimalustesse, millised on saadud algselt Loojalt. On ju kõigil teada, et olete Looja osaks, seega, olete tema seesmuses ja seega, olete tema pale ja tegude taolised. Olles tema osa, teie ainsaks teeks on kasvada vaimselt. Olles oma väes, saate aktiveerida oma Valguse väge, millega saate ümber kujundada kogu inimolemise süsteemi. See aitab leida vaimsuse oma füüsilises kehas ja saada temaga üheseks ehk muuta oma teadvust. Valgus liidab teid teie Kõrgemate Aspektidega, mis asuvad teistes mõõtmetes. Sellega hakkab avarduma teie endi isiksuse kontseptsioon, avaneb tingimusteta armastus, mis ei vaja midagi vastu.

Selline on Looja olemus, millest on tulenenud kogu Ilmaloovuse Algus.

Isiksuse kontseptsioon kätkeb endas kõrgendatud tundeid, liidab vaimsusega, annab elule mõtte, saab loomise võtmeks ja täidab elu rõõmuga, kuna ise on puhas rõõm.

Ja nii see on….

 

 

 

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga