KULDNE JOON Montreal Kanada 2019

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest

Mul on teile paljust veel rääkida, millest ma ei ole seni veel teile rääkinud ja nüüd on aeg teil seda teada. Inimolevustele meeldib jooni tõmmata asjade vahele. Teatud mõttes nii peabki olema. Ees on veel palju võimalusi, kus teil tuleb tõmmata jooni asjade vahele, milledeks on nullid ja sõlmed. Meil on olnud sellest sõnum, kus rääkisime isiklikest mõjujoontest, mis kulgevad sõlmede ja nullide vahel. On olemas jooni, mis kulgevad nii positiivsete, kui negatiivsete sõlmede ja nullide vahel.

Minu partner (Lee Caroll) tahaks väga näha, mis siis toimuks, kui kõik jooned oleksid tõmmatud planeedile. Esimeseks, need ei ole veel kõik üle loetud.  Teie oletate, et jooned asjade vahel on tõmmatud mööda maapinda, kuid selgitan teile, et need kulgevad ka läbi maa. Teie teine oletus on see, et teie arvates jooned on alati sirged. Kuid see ei ole nii, kuna miski muu  mõjutab neid. Jooned on natuke kaardus, nii nagu magnetjõu jooned. Ja lisan veel, et  joonte tõmbamine mõjusate vaimsete asjade vahel on inimese jaoks tavaline asi.

Milline joontest on kõige iidseim joon? See, muide, on suhteliselt sirge joon ja see asub  Titicaca järve ja Tiibeti vahel ja sellest iidsest joonest rääkisin teile Lakota Sulelise Mao rännakutes. Nüüd mõelge, kuidas see joon puudutab teid, teie nihke ajal, mida  läbite praegu. Te  mõistate, et mõned jooned on võimsamad, kui teised, osad jooned kohati võivad kaduda ja siis taas ilmuda. Mis kutsub seda esile? Kas olete kunagi mõelnud, mis on neil kahel piirkonnal ühist, peale iidse õpetuse ja pühaduse? Need mõlemad kohad asuvad suurel kõrgusel (Titicaca on 3812 meetri kõrgusel üle merepinna). Mida te teate plejaadlaste maandumisest ja kus nemad veetsid enamuselt oma aega? Kõrgustel.

On olemas varjatud asju piirkondades, millistest me ei ole veel rääkinud, ei ole rääkinud isegi esivanematest tähtedelt. Üle kogu Euroopa on olemas miski, mida nimetatakse Ley joonteks. Ley joontest oleme varem rääkinud, kuid seekord ütlen teile midagi ootamatut. Paljud neist joontest on looduslikud, ja on kujunenud kas põhjaveekihtide mõjul, või isegi järginud jõgede voolamist, mis on praeguseks kuivanud ära. Neisse kohtadesse püstitati lossid. Hilisemad inimesed imestasid, et lossid on ehitatud sellistesse kohtadesse ja neid kohti hakati pidama pühadeks paikadeks. Kuid need kohad seisid joonte peal ja see oli ka vee liikumise kohaks.

Käesoleval ajal paljud sellised asjad on saladuse katte all. Teatud määral nii mõneski riigis leidub neid püha jooni. Mõningaid neist oleme ka külastanud ja neist rääkinud Ungaris näiteks olime koputavate kivide juures, milliste kohta mõned räägivad, et see on Maa südame tšakra (Dobogókő – otse tõlkes koputav/kolkiv kivi). Samuti on seal palju avaruslikke portaale ja mitmeid jooni. Ega kõik ole nii, nagu te arvate, kuid need jooned on olnud läbi maa ajaloo. Kõik need on mõjutusjooned, mis kulgevad ühest kohast teise.

Võib olla sõna“ joon“ siin ei ole kõige õigem sõna. Kui vaadata neid suuremalt kõrguselt, siis mõnedes kohtades need tõepoolest paistavad nagu lennurajad, tõusuks ja maandumiseks. Kuid ma tahan teile öelda, et  ükskord te kohtute nende kaunidustega, kes on tulnud tähtedelt ja siis saate südamest naerda, sest keegi neist ei vajanud lennuradasid. Te ise oma kujutlustega kujutasite neile lendamist. Ainult teile on vaja lennukeid lendamiseks ja maandumisrada. Kui näete jooni nõlvadel, siis peate neid lennuradadeks, kuigi need on inimeste kätetöö.

Isegi tänapäeval teil on riituseid, mille järgi  peate palvetama ainult teatud kohas, pöörama teatud suunas ja tegema seda, või minema sinna, kindlal eesmärgil ja seda kõik selleks, et Jumal-Looja säraks pea kohal ja oleks heasoovlik teie suhtes. Paljud neist riitustest  on hästi säilinud tänase päevani.

Miks teil on selline võimendunud kujutlus neist joontest? Sest need on teie esivanemate poolt loodud, samadel viisidel ja samadel põhjustel, nagu mõtlete teiegi. Teie esivanematel  oli oma veendumus, et mida pikemad on teed ja mida tugevamad, seda kindlamalt tuleb vihma, siis võib saada suuremat viljasaaki. Selle asemel et lahkuda siit, nad püüdsid siia luua teise ilma tsükli.

Oleme varem teile rääkinud paljuavaruslikest energia väljadest planeedil, mis tunduvad teile uskumatutena. Seda on täheldatud paljude aegade jooksul. Oleme rääkinud Iirimaast. Oleme rääkinud, et on võimalik reaalselt näha paljuavaruslikke olevusi. Asi on selles, et neis paigus, nagu ka Bermuda kolmnurk, on suur hulk võresid, mis  kattuvad, kuid teie jaoks need on olematud. Kui toimub võrede kattumine, siis mõnede võrede energiatel avaneb võimalus tulla esile ning see loob midagi ebatavalist. Iirimaal on isegi valitsuse poolt tunnustatud nn. „väikesed inimesed,“ kuna need on virvendanud kõikjal juba sajandite ja sajandite jooksul. See nähtus sünnib piirkondades, kus energiad saavad tulla esile ja olla nähtavad. Miks siis nähakse kääbikud, ehk päkapikke ja nende puhul on isegi „Roheline Päev“ olemas. Kääbikute energia ei ole identifitseeritav, kuna seda ei ole kunagi nähtud. Seega silmad, teadvus ja aju ühilduvad, et luua miskit, mis on teadvustatav ja ohutu, samas ka naljakas. Seetõttu väikesed inimesed jäävad väikesteks inimesteks, aga mitte nendeks, kelleks nad tegelikult on. Inimese teadvus kujundab asju selliselt, millel oleks mõte lineaarse mõistuse jaoks.

Kuna selles sõnumis käib jutt Ley joontest ja muudest joontest, siis nende arutlemisega liigume esoteeriliselt reaalsete joonteni, mis on otse siin, selles kohas, kus me praegu asume. Mõnda aega tagasi, kui olime liikumas mööda maad ja rääkisime vanadest kultuuridest, siis taheti teada, mida on rääkida Ungari ja mida Itaalia kohta? Kuid  kogu see teave on olemas nende endi Akašides. Siis taheti teada, mida on rääkida Kanadalaste kohta. Kuid neile sai vastatud, et nemad ei ole veel nii vanad, et seda kuulda, sellest ei saa neile veel rääkida, kuna nende sugupuu on liiga keeruline isegi riigi jaoks, kus nad elavad, et neile on vara veel rääkida nende Akaši jäljendite tüüpidest, kes on elanud seal tuhandeid aastaid.

Kuid praegu maal on midagi veelgi enamat. On tõusmas potentsiaal veel ühe kontinendi ärkamiseks ja see on Aafrika. Tema keskosa  vaevleb tapmiste ja haiguste käes. Kuid selle piirkonna lähima saja aasta piiride potentsiaalis on tervenemine. Tulevad leiutised, mis toovad neile elektri ja vee ja tervendavad energiad, mis kõrvaldavad neid, kes on pimeduses ja  teevad pimeduse asju. Tuleb aeg ja tuleb ühiskond, kelle kultuur, teadvus ja tehnoloogia on kõrgeimad planeedil. Miks just seal? Sellest oleme juba varem rääkinud, sest neil ei ole uut kultuuri, mida tuleks ümber õppida, nende praegune kultuur  on neil veel algeline. Kui see saab ükskord teoks, siis mõistate, mida see sõnum tähendas. Neil, kes loovad oma rahvuse, on oma kontseptsioon ja see on uus ja värske, kaunim ja elegantsem ja küpsem. Aafrikas tuleb järgmine valitsemise revolutsioon, viisil, mida seni ei ole maal veel olnud ja see hakkab tööle. See on järgmine suursugusem revolutsioon inimeste omavahelistes suhetes, kus kehtivad reeglid, mida järgivad omavahelistes suhetes kõik ja selles on mõte, mis loob õiget eluviisi.

Kuid esoteerilisel tasandil ehk kerkib küsimus, et kust võib tulla sinna kultuur, see kogemus, kust võetakse kuldne joon, kust võib see tulla ja kuidas?

Kuid mõelge,  kui vaatate statistilisi andmeid, siis milline riik oleks parim elamiseks maapeal? Kas on võimalik, et elate mingis paljuavaruslikkuses paigas, mis on nagu kuldlõige ja kus võiks sündida see, mis ei ole seni võimalik olnud teistes piirkondades? See ei ole kujutluste mäng, see on püha tempel, ärge eemalduge sellest. Sellel avarusel on välispidiselt ülimalt palju pilusid, ja kes suudab jõuda nendeni, kas või komberdades, võib lahkuda sealt tervenenuna. Te võib olla väidaksite, et see sünnib sellest, et seal on palju tervendajaid. Kuid miks need peavad olema just tervendajad? Sealsel rahval endil on tugev energeetiline side selle piirkonna paljuavaruslikkusega, mis avaldub paljuavaruslike piludena. See tuleneb sellest, mis on toimunud selles piirkonnas, ja mida ei ole toimunud kusagil mujal. Igal kuldlõikel on palju jooni, milliseid on märgatud esoteeriliste õpetajate poolt. Üks neist joontest ulatub Aafrika südamesse.

Kanada on elamiseks number üks, oma värskuse poolest ja seal tunnustatakse inimõigusi enam, kui kusagil mujal, seetõttu sellel kohal on kuldlõike omadused. See joon  kulgeb otse läbi ookeani, Aafrika südamesse. See on niivõrd esoteeriline, et see on nagu Kanada Akašid kanduksid üle sinna Aafrikasse. Aafrikas ei saa alata midagi, ilma omamata selleks alust, aluspunkti alustamiseks.

Siit on lähtumas teisigi jooni, mis jõuavad esoteeriliselt teiste kohtadeni. Samas leidub ka neid inimesi, kes väidaksid, et nad ei tea niisugusest võimalusest midagi. Kuid ma kinnitan, et nad teavad, kuna see teave  hõljub ja helendub kõigi kohal. Olles koos vanade vaimsustega selles võluvas kohas, ning selle paiga potentsiaali eeliste kohaselt on siin palju võimalusi tunnetada nii mõndagi. Kas ka teie siinolijad, olete võimelised midagi tunnetama?

Ega see ei ole juhus, et istute siin ja kuulate, või loete hiljem seda sõnumit. See kõik on lineaarsuse kohane. Samuti ka teie ise jätate oma jälje kusagile, mida läheb kellelgi kunagi tarvis. Ma ütlesin ka oma partnerile, et tema on kunagi olnud siin, olnud selle kultuuri osa, selle värvi osa mis aitas seda kultuuri üles ehitada, mis on praegu siin. Kallid, tema ei ole ainus, sest kõik, kes on tunnustavad ja peavad lugu Krayonist, on olnud selles kohas. See on üks sügavamatest ühendustest, millistest oleme seni rääkinud. Kandumine mõtteis ühest kohast teise, see on tuleviku välja joonimine. Millise tuleviku? Kui aeg jõuab kätte, siis näete, see on tulemas.

Selline oli tänane Krayoni sõnum ja see oli uue planeedi armastav sõnum. Igal kultuuril on omad plussid ja miinused, ükski kultuuridest ei ole täiuslik. Kuid Kõrgem Teadvus tõstab keskmist latti, aina kõrgemale ja kõrgemale. Selliselt tuleb Suur Rahu planeedil Maa. Selle nimel töötavad kõik, ehkki mitte lineaarselt, ega mitte ka teie reaalsuses, kuid see on reaalselt nii. On õnnistatud need, kes  mõistavad seda ja  näevad suursugusust kõiges.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga