KOSMILINE KOKK Chicagoland-Woodridge, Illinois 26,juuli 2015

Lee Carroli:

Krayoni tähelepanuväärne sõnum kätkeb sügavat õpetust, see kirjeldab „usu“ kööki, kus kõik toitained omavad oma seotust, olles ühe suure roa osa. See kõik on seotud suure sünkroonsusega, mille osanikeks oleme ka meie.

Tervitan teid,  mu kallid sõbrad, olen Krayon, Magneetilisest Teenistusest.

Kallis inimkond, sa viibid mitte meie mõõtmes ja me anname endale sellest aru. Sa pole võimeline nägema meid nii, nagu meie oleme võimelised nägema teid. Teil on olemas tuntud test, mis töötab näiliselt Maa peal, kuid see test pole inimolevuse jaoks, pigem test energiale. Kui kaugele olete võimelised jumaliku energia arvel pääsema, millise osa sellest võid avastada enda seesmuses ? Kui kaugele suudad sirutada oma kätt Loojale vastu, kes on sinu seesmuses?

Sa oled – maa loomise heasoovlik osa, mis on esindatud inimolevuse füüsilisel kujul, kes pole teadlik oma loovast seemnest, ega isegi sellest, kuidas on siia sattunud. Vaat, kes sa oled. Olles oma lineaarses vormis, sa esitad endiselt ikka samu lineaarseid küsimusi: „Kuidas teha  seda või teist, kui kaua ma peaks seda tegema, kuivõrd sageli, kui pikalt?“ Kõik need küsimused, mida esitate, oleksid suurepärased, kui ka meie oleksime lineaarsed. Kuid me pole seda. Paljud teie seast on segaduses selle pärast, et ei tea, mida teha edasi ja kuidas teha, seejuures te küsite ka tärminite kohta. Pole ka ime, et esitate lineaarseid küsimusi, mis näitab, et olete teadvustamas enda vaimset teekonda. See väärib austust. Kuid me ütleme taas, kuigi küsite lineaarsel ja intellektuaalsel plaanil, me saame anda alateadvuse kaudu üksnes kontseptuaalset vastust. Paraku, kuna kuulete üksnes lineaarselt, te pole suutelised kõike mõistma ja seda seni, kuni mõistmise antenn jääb lineaarseks. Te olete ootamas kolmemõõtmelist nimekirja sellest, mida tuleks teil teha, ehk lineaarset parktilist vastust praktilisele küsimusele. Kuid see, mida teile anname, on kontseptsioonid, mis saavad suunata teid selleni, mille kohta küsite meilt. Veel anname me pidevalt armastuse kontseptsioone, isegi juhul, kui küsite “kui palju ja kui kaua võiks see kesta“. Tahaksime, et te lõõgastuksite – kõik teie, olge viivu Jumala embuses, nüüd kohe.

Eraldumus Vaimust

Organiseeritud vaimne usk planeedil eksisteerib väga vanas ellujäämise energias. Tema paigutab vaimsust isoleeritud olukorda, lineaarse inimese kitsastesse raamidesse. Teie vaimsed süsteemid ei näe teie vaimsust üldse Jumal osana. Ta on mingil määral paigutatud sellisesse kohta, kus temal seisab ees kas ellu jääda, või mitte. Kui teete mingi väära inimliku sammu, siis teie inimhinge karistatakse, või pannakse teda lunastama oma pattu. Mu kallid,  millega see sarnaneb enam, kas Looja teole või sellega, mida teevad teie puhul inimesed?

Ma tahaksin, et te vabaneks kontseptsioonist, et teie hing on mingil viisil paigutatud pimedusse, ning oleks kui seotud inimese tegudega. Sinu vaimsus on seotud sinuga ja Minuga, oleme ühesed, ning oleme olnud üks ja sama kogu maa ajaloo jooksul. Planeedil on juba uus energia, mis on lausa karjumas teile sellest vastuvõtja kaudu. Tahaksime, et lõõgastuksite, ning tunnetaksite armastust suure nihke paradigmas. On väga oluline, et te mõistaksite, kuivõrd oleme teiega integreeritud.

Jumala ja inimese vaheliste reaalsete suhete kohta on teil sedavõrd palju mõistmatusi. Kui olete mediteerimas, siis teadke, me oleme teie kõrval kogu päeva jooksul. Te ju mõistate seda, kas pole? Meile on teada kogu teie elu ja kogu teie olukord. Teie eksisteerimine ja teie vaimsus,  kõik see on teada Jumalale kogu tervikus. Ma tahaksin, et te läheneks sellele mõistmisele suurima ettevaatusega, suurima kannatusega ning mõistmisega.

Ehk te ütleksite seda selliselt: Kallis Vaimsus, ma ei mõista, mis on toimumas ja ma ei mõista, mida peaks tegema edasi, olen teatud segaduses, mida peaks tegema? Ja see, mida oled ootamas meilt: Tee neli sammu tagasi, pööra vasemale, ja hinga viis korda sügavalt sisse? (Krayon naerab). See asi ei käi selliselt. Meie vastused jõuavad teieni sünkroonsuse näol, muutustena ja uute kontseptsioonidena teie jaoks

Taas: Krayon, millised ajatärminid on minu elus?

Vastus sellisele küsimusele on alati üks ja sama – ilmuta kannatust, kuni sünkroonsus avaneb täienisti. Kuid vastustes pole lineaarsust, mis teebki pettumust paljudele. Selline vastus ei anna tärmineid, ei kellal, ega kalendris. Kallid, on kätte jõudnud aeg sünkroonsuse sügavamaks mõistmiseks.

Metafoor kokast

Pakun teile uut metafoori. Valmistume söögi tegemiseks, mis ajab minu partneri närvi, kuna temal pole mingit mõistmist kokandusest. Lõõgastu nüüd (Krayon pöördub Lee Carrolli poole).

Valitud toidu valmistamine sellel planeedil  on suur kunst. Te saate söögist naudingut, kuid parimad kokad alustavad varakult ja valmistavad ja valmistavad ja valmistavad. Professionaalses köögis on toimetamas korraga mitu kokka, kuid selles metaforis on neid vaid üks. Ehk oled tavaliselt valmistanud sööki suurele perele ning tahaksid neile valmistada mingit eksootilist rooga, mis erineks mistahes olemasolevast retseptist. Ehk oled nende kokkade seast, kes loovad oma retsepti koheselt, lootes oma koka alateadvusele. Kuidas ka poleks, sa alustad sellest, et valmistad ette aineid tulevaks roaks. Mõned teie seas laovad komponendid karpidesse, et hiljem, valmistamise aegu, vajalikul hetkel, võtta sealt lisamiseks roale. Esiteks, sa ei pane neid kokku ja rohelise jaoks on sul olemas kauss, riisile nõu ja ehk on veel mõned aedviljad. On olemas soustid ja puljongid, milles roog hakkab valmima, või lisad neid roale hiljem. Mõned koostisosad saavad lisatud peatoidusele, kui see on valmimas madalamal temperatuuril, kuid temperatuuri tõstmisel, võtate need sealt välja, et lisada need taas roale selle lõppvalmimisel. On olemas maitseained, mida lisate enne valmimist ja mõned valmimise lõpus. Ka  karpidesse ja kaussidesse laod ained varem. Kuid olles suur kokk, võid mõned maitseained juba varakult kokku segada. Ehk alustad ettevalmistusega isegi eelmisel õhtul, kuna osa koostisosadest peaksid korralikult läbi ligunema ja marineeruma. Ehk mõnda tuleb isegi eelnevalt läbi kuumutada, et saaks õigeaegselt ja õigesti jõuda toidu valmistamise finaalile. Lõppude-lõpuks, kõik saab kokku padtud selliselt, et kõik oleks kaunis ja elegantne, oleks imelise aroomiga ja suurepärase maitsega lauale viimiseks. Sellest, koos teatud soustidega ja mõningate jookidega, saab tõeline pidu, täis armastust ja suurt tunnustust. Õnnitleme, sa oled tõeline kokk ja oled tõemeeli teadlik, mida teed.

Köök on ootamas

Nüüd on kavas metafor veidi muuta, seega, ole valmis.

Meie metafooriline lugu jätkub ning sinu köögi reaalsuse paradigma on teinud läbi nihke. Iga koostisosa igas karbis omab kindlat unikaalset teadvust. Kusjuures ühelgi koostisosal pole aimu, mida sa teed, ei mingit, ega pole neil teada, milline roog peaks lõpuks valmima. Need on vaid koostisosad, kuid kui neil on olemas teadvus, siis neil võib olla oma seondus. See ei pea olema vaid negatiivne seondus, vaid hoopis  uudishimu tasemeline seondus. Oled kokk, oled roa looja.

Olles kokk, sa paigutad kõik ained eraldi pakkidesse, karpidesse, kaussidesse, või isegi termostesse, et oleks neid käepärast võtta. Näiteks rohelise paned külmkappi, sest teda tuleks kasutusele võtta maha jahutatuna, selleks paned külma 24 tunniks kuni valmib põhiroog. Kuid rohelisel hakkab igav olla üksinda külmikus, ta hakkab kaeblema:

Miks ma olen  külmikus? Ma olen märganud, et ümberringi on midagi toimumas, aga mina pean olema täielikus üksinduses. Miks pean olema külmas, kui kaua see kestab? Kuna saan kokku teistega? See on vastuvõtmatu.

Aedviljad samuti tõstavad häält, sest ka nemad on millegi ootel. Nemad ootavad ja ootavad, kuid kokk tegeleb hoopis sousti valmistamisega. Kuid soustil pole mingit aimu millestki, temal on õnn üksnes olla, temal pole aimu, milleks tegeletakse temaga ja mis temast saab edasi, ta võtab kõike toimuvat vastu, ehkki tunnetab imelikke maitseaineid, mida lisatakse temasse, see teeb teda veidi ärevaks (pole midagi hullemat, kui ärevuses olev soust).

Kallid, selles metaforis vaim valmistab teist kõigist roa teie elu jaoks ning see on alati toimumas kui valmistate roogi. Metafori mõte on järgmine: Mingis karbis või kausis oled sina. Kuidas toimub sinu ettevalmistus? Kui palju võtab aega, et teised roa koostisosad saaks liituda sinuga, et roog oleks valmis? Sa võtad loomulikuna fakti, et ehk läheb tarvis veel mingi eelnev ettevalmistus, ehk on sul tarvis enne liituda veel mingi muu koostisosaga, kuid selleks pole veel aeg. Kõik venib, kõik võtab aega. Mõned koostisosad segunevad, ning peavad mõnda aega olema selliselt. Kõik see on planeering, kuidas rakendada kõike ning see oleneb sünkroonsusest. Selleks on tarvis koordineerida kõike rangelt – kuidas ja mida, kuidas ja milleks kokku viia, kuni kõik saab kokku segatud roa lõplikuks valmimiseks. Nüüd kõik koostisosad peavad mõnda aega veel seisma.

Kuid sina, olles roheline toiduaine, tõstad häält: Kallis Vaim, ma olen ootel, kui kaua veel see võib jätkuda? Mida peaksin tegema, et sa kuuleks mind? Sulle tuleb reaalne vastus: Jahtu maha, roheline (üldine naer). Just sellistel aegadel sa pöördud ärrituses usu poole, kuid sealt kuuled: Palveta, roheline (nali on Lee poolne, aga mitte Krayonilt) (Saal lahvatab naerust).

Suurepärase roa koostisosad olid korjatud ja kokku pandud suurepäraselt, elegantselt. Peakokk on oskuslik, kuna ja millises järjekorras mida võtta. Ühelgi koostisosal pole aimu, millises järjekorras üldse hakkab kõik toimuma, kui üldse hakkab toimuma. Kuid sul ei jätku kannatust, kas pole? Kuigi sinul, kui koostisosal, oleks huvitav teada saada, kus, kuna ja kui varsti see juhtub. Kokal on see teada, temal on koostisosad ja temal on olemas plaan, kõik hakkab toimuma ühel ootamatul hetkel. Kuid tegevus jätkub edaspidigi, roa valmistamise aegu lisatakse veel midagi juurde, ehk isegi siis, kui see on lauale tõstetud. Kuidas sina oled sellesse kaasatud, kas ettevalmistuse aegu või hiljem, soetöötluse aegu? Ehk oled soolana, mida lisatakse lõpus, oled sa sellest teadlik?

Selles on kogu asi. Kuivõrd suudad end usaldada kokale? Kõik koondub sinu usaldusele Looja vastu, peakokale, kuna valmiv roog on just see lõplik lahendus, millist oled soovinud. Millises suunas see sind ka ei viiks, milleks see ka poleks, sellesse on alati kaasatud ka teised. Isegi kui vajad isiklikku tervenemist, ka siis saavad kaasatud need, kes on sinu ümber. See on roog, mida valmistatakse paljudest koostisosadest. Kas mõistad, vastus sinule tuleb siis, kui teised sinu ümber on kaasatud sellesse? Kas mõistad, neil on olemas vaba valik?

Seega, tehkem selle roa veelgi keerulisemaks. Igal koostisosal on peale isikliku seonduse, ka vaba valik  vastata – Ei. Kujutlege, et kokal tuleb kokku puutuda ka sellega. Sellised viljad kõrvaldatakse. Muretsetakse uued vilja ning see tingib toidu valmimise viivitust. Kuigi uued viljad on ettevalmistatud juba  ja on isegi paremad eelmistest, on teised koostisosad  sunnitud ootama veelgi, kusjuures neil pole aimu, mis on toimumas. Roheline on veelgi enam segaduses, kuna on ootamas pimeduses ja külmas. Kuid roog on jätkuvalt valmimise protsessis ja kokk on vägagi kannatlik. Süsteem on elegantne, ta on kaunis ja täienisti arusaamatu pea kõigi teie jaoks. Te tahaksite, et roog saaks valmis otsekohe.

Ma loodan, et see metafor on arusaadav? Mis osa on sinul selles stsenaariumis? Kui pikalt kestab roa valmistamise aeg? Kas lõppu on näha? Oled jätkuvalt läbematu. Tahad koheselt protsessi lõppu. Näib, et tuli ette viivitus. Kas tahaksid proovida roa maitset, kuni see pole veel valmis?

Mu kallid, kokal on teada teie nimed ja te meeldite temale ning kõik, mida rääkisime teile, tehakse teie suhtes heasoovlikult. Teie olete muidugi see roheline metaforist, ja olete kaua oodanud, kaua jahtunud, ehk isegi juba hakituna. Kuid oli midagi juhtunud ja taas tõstetud jahedasse. Kokk äkki avastab, et koostisosad ühinesid tegelikult ootamatul viisil ja kogu roa valmistamise suund muutus. Mine, roheline, tagasi külmikusse. Ja see, mis toimus finaali eel,  oli see, mida te ei suutnud kuidagi ette planeerida lineaarsel lähenemisel. Vastupidiselt kõigile ootustele, tulemus võib saada sootuks muu suuna, ehk isegi parema, kui oli esmaselt kavandatud antud roale, kuna esiplaanile kerkisid muud koostisosad ja need tegid roa veelgi täiuslikumaks. Kokale on teada kõik koostisosad, aga sina tead üksnes endast. Kokale pole midagi liiast keerulist.

Kuidas on, kas suudate mõista ja võtta vastu sünkroonsust? Nähes, kuidas kõik töötab, peab olema kannatust ja usku abikokkadesse. Oleme varemalt palunud teilt mõlemat, isegi asjade puhul, mis näisid edasilükkamatutena, asjades nagu  tervendamine. Mõneti protsessid planeedil, mis näiliselt vajavad kohest vastust, on tegelikult osake hiigelsuurest pildist. Ehk te koheselt ei suuda mõista, miks osa koostisosadest tuleb kõrvaldada, ehk, miks surm võib näida võiduna.

Valmis roog, mu kallid on midagi enamat, kui olete suutelised endile ette kujutama. Just kõige selle nimel tahaksime, et te mõistaksite, me ei jäta teid maha kunagi,  ei ühekski hetkeks. Kas mõistate,  meil on teada teie nimed, olete ju meie pere. See selgitab veelgi enam, miks meie käsi on sirutatud teie poole. Valmis roog on väga-väga hea. Usaldage kokka.

Ja nii see on

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt.

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga