KOROONA VIIRUS Reykjavik, Island 13.03.2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Oleme Reykjavekis Islandil ja täna räägin koroona viirusest. Kuid enne seda räägin teie ajaloost. Selles paigas, kus me viibime on erilised energiad ja need tulenevad siinsest maast ehk siis Gaialt endalt. Isegi Isalandi riik on eriline ja ka põliselanikud kinnitavad, et sellel maal on eriline energia, ta on nagu isiksus. Havaiide suurel saarel räägitakse Pele energiast, kui legendaarsest isikust. Mõned peavad seda müüdiks, kuid teised kinnitavad hoopis, et selles on midagi enamat. Islandi saarel on samamoodi, kuid siin see on veelgi võimsam. Piirkonnad siin kannavad erinevaid nimesid ja rahvas räägib erinevaid keeli ning omavaheliseks suhtluseks on neil  omad viisid. Isegi maa, koos mägede, liustike ja fjördide energiaga moodustab isiksuse, kes  suhtleb siinsete inimestega. Siin on tõesti kõik teisiti. Saar ei ole kunagi olnud seotud  mandri osaga, mis oleks saanud mõjutada isiksusi, kellega siin kohtute ja seda saate siin ise  tunda. Kogu energia siin on rahustav, eriti seal, kus on suured, kuumad tossavad geisrid. Kogu saar nagu tervitab teid ja on valmis teiega oma energijat jagama.

Edasi  tahaksin teile rääkida aegadest. Võib olla paljudele on üllatuseks see, kuidas planeet elab üle need olukorrad, mida inimesed ei ole osanud ette näha ega oodata. Te kõik teate, et aasta 2012 oli ühe tsükli lõpp ja uue tsükli algus. Kuid see informatsioon ei tulnud Krayonilt, see informatsioon oli juba olemas põliselanikel üle planeedi. Paljude põlisrahvaste kosmoloogias oli üksmeel selles, et pööripäeva protsess 2012 aastal on Maa jaoks uue tsükli alguseks. Mina olin küll neil aegadel siin, kuid selleks, et olla muutuste ajal teile abiks. Neil olulistel aegadel rääkisime muutustest ja palusime teil jälgida jokkerkaarte ja rääkisime, et asjad ei saa jääda endisteks, et tulemas on suured muutused.

Täna räägime toimuvast planeedil, mis hirmutab inimkonna enamust. Kuid esmalt ütlen neile, kes küsivad minult: „Pea kinni Krayon, sa rääkisid meile teadvuse mõjust, mis areneb ja ärkab ja sellega seoses muutub elu planeedil paremaks. Kuidas saab seda viia kokku praegusel ajal toimuvaga?“

Ma rääkisin teile, et nihke ja muutuste ajal hakkate nägema seda, mida varem te ei saanud näha. Hakkate nägema asju, mis olid tegelikult alati olemas, kuid edaspidi, esmakordselt näete nende värdjalikkust ja kogu nende pimeduse ulatust. Enamus asju on olnud põhjustatud inimkonna madalast teadvusest ning nii see on alati olnud. Praegu nende aeg on läbi saamas ja kõik vana ja äraelanud tuleb valguse kätte. Paljud ärganutest ütlevad, et nad olid teadlikud pimedusest. Esmakordsel paljud teadvustavad endile, et neil ei ole hirmu selle ees, mis võib nendega edaspidi juhtuda. Seda olukorda, mida praegu näete, ei ole põhjustanud Gaia tegu, vaid te  näete praegu oma tegude tulemusi. Kõik, mis käesoleval ajal toimub, on tervenisti ja täielikult inimkäte töö, inimesed ise on loonud selle olukorra.

Räägin teile ühe loo, mis teie jaoks ei ole küll praegusel momendil aktuaalne. Olen teile varem rääkinud, et planeedil tuleb palju paljastusi. Inimkond puhastudes, hakkab ärkama Kõrgemasse Teadvusse, tulevad uued ideed ja avastused, mis käivitavad uue elu. Olen ammu rääkinud, et elektri tootmiseks on teil tarvis võtta kasutusele termiline energia, mida siin saarel on olemas külluses. On vaja üksnes puurida auke maakoorde vajaliku sügavuseni, et saada sooja auru. Kuid planeedil on võetud kasutusele kallim ja ohtlikum energia saamise viis ehk tuuma energia.

Kui laps on saanud kõrvetada, siis ta ei puuduta enam kuuma kohta. On olemas engrammid  (teoorias engramm on füüsiline harjumuse, või mälu jäljend keha protoplasmas, mille on jätnud korduv ärritav tegevus), millised on seotud sünapsidega. Just see hoiab last ära korduvast kokkupuutest sama ärritajaga. Seda võib nimetada ka instinktiks, mis on kujunenud inimtsivilisatsiooni evolutsiooniga. Seda engrammi aga inimkond ei ole kasutanud, kuna on alati sõdinud ikka ja jälle. Sõda on alati olnud disfunktsioon, mis ei lahendanud midagi, ometi sõdu on olnud ikka ja jälle ning see on olnud osa teie elust. Oleme rääkinud, et peale aastat 2012 algas tavaliste inimeste ja valitsuste ärkamine ning on aeg hakata mõistma, et sõda on kõigest disfunktsioon ja sõjas ei ole võitjaid.

Edasi räägiksin metafoorilisest nn. käe kõrvetamisest.

1986 aastal oli Tšernobõli katastroof ja praegu  toimub midagi taolist. Kui lõhkes Tšernobõli 4 reaktor, see oli šokk kõigi jaoks, kuna arvati, et sellist tüüpi tuumajaamad ei pidanud lõhkema. See kordus ka teistes jaamades, kuigi nendel see ei olnud nii tõsine, kuid selline korduse oht oli ka seal olemas. Tšernobõli reaktori lõhkemist varjati, sest kardeti riigi saatuse pärast. Poole sajandi jooksul sisendati inimestele, et ärge rääkige sellest, mida näete, vaid rääkige ainult sellest, mida on teil lubatud rääkida. Edaspidine olukord oli šokk isegi neile, kes käskisid varjata tegelikku olukorda. Läks vaja 200 tuhat inimest, et kõrvaldada avarii kahjustused. Kuid saastus  jätkuvalt kestab, mille neutraliseerimiseks kulub 4 000 aastat. Tuumajaamad on maailma ohtlikumad aurumasinad. Hukkus suur hulk inimesi enne, kuni valitsus tunnistas juhtunut ja kõrvaldas puudujäägid reaktorites, kuid reaktorid on kaitsekatetega jätkuvalt katmata.

Sarnane katastroof toimus Jaapanis 2011 aastal. Olgugi arvati, et reaktorid on ohutud, muutis Gaia ühe hetkega olukorra ohtlikuks. Maavärin kutsus esile tsunami, mis viis rivist välja reaktori. Need on asjad, millest peaksite rääkima ja aru saama, et need jaamad on väga ohtlikud.

Kuid käesoleval ajal on asjad muutumas. Oleme rääkinud magnetismi kasutamise  võimalustest, et võimsad magnetid panevad oma tõmba-lükka jõuga liikuma mehhanismid, millega saab toota elektrit, kasutamata selleks mingeid ressursse, isegi maasoojust mitte. Neid mehhanisme saaksite pakkida hermeetiliselt ja need töötaksid laitmatult aastaid.

Nüüd siis koroona viirusest, mis samuti kutsub esile hirmu.

Looduses on olemas igasuguseid erinevaid viiruseid, mis on looduse osad, neid on ka loomadel ja taimedel, kuid neil ei ole midagi ühist inimestega. Inimestel on oma viiruste nimistu. Kuid on juhuseid, kus loomade või taimede viirused kanduvad inimestele. Kuid enamuselt see on juhtunud siis, kui inimesed sekkuvad loodusesse. Seega loomade viirus ei kandu kunagi inimesele juhuslikult, ega loomulikul teel. Ka praegune viirus ei tulnud loomulikul teel.

1800 aastatel levis „must surm“  ehk katk, mida leiti kirpudelt, kes elasid rottide karvades. Rotid elasid sellel ajal koos inimestega antisanitaarsetes tingimustes, üheskoos, otseses  kontaktis inimestega. See oli ammu enne seda, kui saadi teada, et käsi tuleb pesta ja ka mikroobidest ei teatud veel midagi.

Käesoleval ajal leviv viirus ei ole katk, see on gripp, sest tunnused neil on sarnased, kuid selle on esile kutsunud inimesed ise. Teile on räägitud, et viirus tekkis iseenesest,  kuid see ei ole nii. See viirus tuli nahkhiirtelt ja seda on kinnitanud Hiina kõrge tasemega viiruse labor Uhanis, sest seda viirust on seal uuritud. See oli osa uuringust, mis oli atüüpilise pneumoonia (SARS) tuletis. Sellest tuli ka käesolev viirus, kuigi teile on väidetud, et see ei ole nii. Mingil viisil see ilmnes selles piirkonnas. Kõik edaspidine kulg on analoogne paljuski Tšernobõliga. Selles piirkonnas elatakse väga tihedalt koos, viis-kuus inimest ühes ruumis ning selles riigis tervise profülaktika ei ole kõrgel tasemel. Seega, kiiresti nakatuti ja tuli ridamisi surmasid. Selles piirkonnas hukkus peaaegu sama palju inimesi, kui Ameerikas, 11 septembril, 2001 aastal. Kuid Hiina valitsus eitas seda, ei juletud tunnistada ega oldud võimelised peatama viiruse levikut ning viirus hakkas levima väljapoole. Isegi veel praegugi püütakse väita, et see ei tulnud labori seinte vahelt. Kuid see viirus sai siiski alguse laboris ning kõik edaspidine juhtus samadel põhjustel, nagu see toimus Tšernobõlis. See kõik oli põhjustatud käsukorrast, inimtegevusest, lohakusest, pettustest ja hirmust. Ajalugu näitab, kuidas tegelikult oli. Kui ka leitakse sellele viirusele lahendus või vaktsiin, kuid „käekõrvetus“ ei kustu ja see kõrvetus ei jää viimaseks. Tõde saab paljastatud nende poolt, kes teavad tõde. Kui tõde tuleb avalikuks, siis  kaks valitsust võivad kokku variseda, või radikaalselt muutuda. Nende rahvad näevad valitsuste represseeringuid, mis külvavad hirmu ja neil on puudu avatusest. Viiruse tõttu hakkavad muutuma asjad, millised, teie arvates, ei saanud iialgi muutuda. Kuid teile üks viide, et viirus ei ole poliitiline ja seetõttu  see ei saa valetada. Kui jälgite nakatumise geograafiat algusest peale, siis näete, et peale Hiina oli veel üks riik, mis nakatus kiiresti ja oli sadu nakatunuid võimu kõrgema eliidi seas. Vaadake järgi.

Kas viirusel on side, või kokkupuude poliitikaga? Kuid siin on hoopis midagi enamat, kui arvata oskate. Koos selle olukorraga saab midagi küpseks, see tuleb esile ja saab kõigile teatavaks ning selle eest vastutavad valitsused ei ole võimelised vastu pidama. See on planeedi muutuse jäämäe tipp. Sellel ei ole midagi ühist tervisega, vaid see on otsene side planeedi teadvuse nihkega. Te läbite selle edukalt, see jääb teile meelde ja te ei taha, et see korduks kunagi veel. Kui saate teada, mis juhtus tegelikult, siis muutub kõik.

Seni, olles siin saarel, saate nautida siinset ilu, tuulte, vete, geisrite omapära, mägede, vulkaanide, liustike ja koskede kaunidust. Neil kõigil on inimeste poolt antud nimed. Te kuulete nende üksmeelset juttu selle maa ilust, kuulete kutset tuleviku kaunidusse.

Minnes siit, olge targemad ja  muutunud. Olge kindlad, et planeet toetab teid igati. Kaks sammu edasi ja üks samm tagasi. Kuid praegu olete tegemas sammu tagasi. Aga kõik  liigub alati ikka paremuse poole.

Ja nii see on….

Krayon

 

LEE COROLL  

Kaastundlik tegevus tuleb kaastundlikust südamest, mis ka ei juhtuks. See on jõu ja tarkuse asend. – KRYON

Kryon on kasutanud väljendit “kaastundlik tegevus” päris palju. Kui ma seda esimest korda suunasin, sain aru, et Kryon rääkis paradigma vahetusest. Meil on alati olnud võime olukordade ümber kaastunnet tunda ja see on peaaegu automaatne emotsioon õrnalt hingedelt. Kuid äkki muutus tähendus: see oli hoopis tõeline üleskutse tegutseda kaastunde ümber, mida tunneme. See pole päris see, mida võiks arvata. Me oleme selles maailmas tugevuse tuletornid. Vanad hinged tulevad sisse Akashiga, mis on täis tarkust ja teadmisi. Nii kaastundlik tegevus erineb lihtsalt emotsiooni tundmisest. Kaastundlik tegutsemine palub olla seotud kõrgema teadvuse, tarkuse tegevusega, olukordade ümber, mis varem olid lihtsalt emotsionaalne reaktsioon. Selle asemel, et tunda kaastunnet olukorrale, on vanal hingel nüüd võime reaalselt näha olukorda ümbritsevat energiat ja seega analüüsida, kuidas sellega töötada. Ja see aitab aru saada, mida öelda, kuidas palvetada, kuidas mediteerida ja kuidas tegelikult mõista esoteerilist loogikat (Jumala loogikat). Selle kaardi lihtne avaldus ütleb meile, et kaastundlik tegevus jõuab automaatselt vanadele hingedele nendest uutest tarkusest, mis on hakanud meis kõigis arenema. Lase kaastundlikul tegevusel end kõikides asjades juhtida.

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga