KOLMAS MAA – UUS HOLOGRAMM VIIENDA MÕÕTME JAOKS

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

Algul oli vaid Esimene Vaba Valiku Planeet. Nüüd eksisteerib Teine Vaba Valiku Planeet ja täna räägime Kolmanda Maa loomisest. 

Kuna te oma vibratsiooniga liigute ühelt tasandilt teisele, siis on tähtis mõista, et te algul mängiksite mängu, mis on nagu hologramm. Isegi teie pühad raamatud räägivad Maa loomisest, kui Jumala mõttevormist, mis sai loodud kuue päevaga.Seepärast on vajalik teada, et kuigi Maa on elav, armastav ja tundev olend, alustas ta oma inkarnatsiooni kui Jumala mõte, kui hologramm. Maa on nagu lava, kus te mängite läbi oma elude draamasid. Hommikul tõusete üles, pesete hambaid, kammite juukseid, istute autosse ja sõidate tööle. Te mängite kaunist mängu, kujutades inimesi, aga tegelikult olete hinged, kes mängivad mängu inimese vormis. Palju kordi, liikudes edasi, lõite te pinnase jalge alla. Te loote iga sekundit igas päevas nii, nagu seda lubavad teie ootused ja uskumused.  Kui katsite end looriga, oli Maa kõige külalislahkem perenaine selle mängu mängimiseks. Ta on osa teist ja teie olete osa temast. Aga nii nagu iga elusolend, peab ka Maa arenema, et täielikult toetada muutusi ja luues ruumi täiel jõul elavale inimkonnale. Teie arenemine kolmandast mõõtmest viiendasse juba toimub, kuid veel on vajalikud reguleeringud, et täielikult omandada viienda mõõtme tunnused. Et aidata kaasa nendele reguleeringutele loote te uut hologrammi Uue Maa jaoks. Ja jälle algab eetris kõik nagu Jumala mõttevorm. Ainult, et praegune looming saab ilmsiks läbi jumalikkuse teie iseenda sees.

Te ehitate Kolmanda Maa hologrammi kõige kõrgemate kavatsustega, et viia see oma järgmisele arengutasandile. Kui visioon on loodud hakkab Kolmanda Maa hologramm kujunema Esimese Maa kohale. Selles staadiumis hakkab toimuma unikaalne asi, sest kõik vibratsiooni tasemed hakkavad liikuma nagu üks. Just see on teile tuntud kui ülestõusmine. Just praegu see kõik toimub. Jah me teame, et mõnedele teist on praegu veel raske mõista seda hologrammi. Kujutlegem seda hästi lihtsalt.

Kujutage endale ette püha ruumi, kus te taastute ja noorenete. Selleks võib olla mingi konkreetne tuba. Te võite endale ka ette kujutada armastatud paika roheluses, järve kaldal või tuba, mille keskel on kuldne troon ja millel istudes nõudlete oma vägevust. Mis see ka poleks, kõik te kasutate selliseid kohti, kui aeg ajalt taastate oma jõudu.Ühinedes seal  hingerahuga, lahkute sealt, kandes endas seda energiat. Just sellises ruumis loote te Kolmanda Maa. Et luua uut hologrammi, hakkate te projitseerima sellesse seda unikaalsust, millist loote te oma mentaalses kujutluses. See pole see, et kuhu te lähete või kus hakkate elama Kolmandal Maal. Pigem hologramm ilmub ja asetub nendele alustele, mis praegu on planeet Maa.

Teie tegutsemine hakkab efektiivselt programmeerima esialgselt hologrammi ja loob ruumi, kus täieliku väe saanud inimkond alustab uut mängu. Ja nii on teil Esimese Vaba Valiku planeet ja teil on ka Teine Vaba Valiku planeet ja nii ilmub Kolmas Maa.

Kindlasti tahab teie mõistus rohkem teada saada, et kus ta on, missuguses Universumi kvadrandis ta eksisteerib, missuguse mõõtme reaalsus sellel on ?

Me armastame küsimusi, aga hakkame alati naerma, kui te neid esitate, sest kuidas on võimalik näidata kätte, mõtte asumise patterni (muster).

Kuidas on võimalik selgitada teie unistuste maailma kordinaate.

Kallid, kõik selle loote te ise ja just praegu on õige aeg muutuda oma mõtete peremeheks, sest kogu Maa viibib grandioosses loomeprotsessis.

TAASÜHINEMINE  ESIVANEMATE RASSIDEGA

Energeetiline mehhanism, mis aitas luua loori, on siin olnud väga kaua. Praegu te hakkate tundma selle hõrenemist. Teie kõrval arenevad sellisele tasemele, kus paljud hakkavad kuulma üha rohkem ja rohkem seda mehhanismi, mis seisab loori taga selle toetamiseks, Paljud kuulevad mehaanilisi helisid, milliseid pole kunagi varem kuulnud. Paljud hakkavad kuulma midagi, mis ei kuulu teie bioloogia juurde, nad kuulevad reaalset mehhanismi, mis hingab sisse elu kõigesse sellesse Mis On. Te kuulete, kuidas teis pulseerib Universaalne energia ja ühendab teid Maaga.

Selline aktiivsus kutsub paljusid esindajaid teie esivanemate rassidest, kes hakkavad ilmuma massiliselt. Nad armastavad teid hellalt ja tulevad, hoidudes ise mingile kaugusele teie teest, lubades teie mängul pehmelt ja loomulikult liikuda järgmisele tasemele. Austage neid ja õppige kõike , mida neil on pakkuda, kuid pidage meeles, et luues inimese rassi, oli nende kõige suuremaks lootuseks, et see rass hakkab hoidma oma isiklikku väge, inimese vormis. Nad tulevad arenenud tehnoloogiaga. Nad tulevad arenenud intellektiga. Nad tulevad teadmisega Universumi kohta, mis teid kõvasti aitab. Kuid te peate meeles pidama, et just teie ise saavutasite võidu. Ärge seda kunagi unustage! Palun ärge andke kellelegi ära oma väge, sest te hakkate oma väge kasutama hologrammi loomiseks Kolmandast Maast.

Et luua hologramm, selleks hakatakse kasutama kristallienergiat.

Portaalid, mis praegu avanevad planeedile Maa, hakkavad kohe teid ühendama reaalsusega. Ja te ei saa võib olla kunagi teada, missuguses Universumi kvadrandis nad asuvad, isegi mitte nende olemust, aga just selles ruumis hakkate looma Keskse Päikese nägemist.

Tsentraalne Päike – see on materiaalsuse algne koht, kus lõpmatu energia muutub lõplikuks. Teid fikseeriti kristallilise energiaga, mis tuleb päikeselt sel viisil, mis on teile tuntud kui päikese plahvatused. See energia kogunes Maal mitmeid aastaid. See korrastus ja nüüd hakkab kindlustama teid materjaliga, et ilmutada uut hoöogrammi uue Maa loomiseks. See aitab teil ja Maal endal formeerida kristallilised kehad. Maale sünnivad kristalllapsed, kes kannavad endas impriante (jäljend), mis sisalduvad nende DNA-s. Ka teie DNA-d muutuvad rohkem edasiarenenumaks, kui nad on seda praegu. Te lähenete kristallilisele vormile. Kristalliline vorm lubab teil liikuda järgmisele tasandile ja luua oma isiklik impriant.

Hologramm, mida te praegu oma mõtetes loote Kolmandast Maast, loob uueneneud lava teie jaoks. Huvitav on see, et ühed teist näevad kõike seda aga teised mitte. See on selline vibratsiooni tase, mida näevad ja on valmis omandama ainult need, kes juba omavad piisavalt kõrget vibratsiooni. Teised hakkavad nägema seda mitte täielikult. See protsess nõuab aega, aga te juba loote seda. Te alustate seda protsessi mõistmisest ja teiste abiga kohandute sellega.

Aja möödudes tuleb veel üks Jumala hingus. Sel momendil omandab Maa esialgse vormi, muutudes Universumi raamatukoguks. See kõik juba toimub. Vaba Valiku Planeet tähendab vaba valikut kõigi jaoks ja mäng võtab uue pöörde. Praegu on teil võimalus uuesti luua see raamatukogu. Ainuke, mis selleks on vaja, on hoida oma südames puhtaid mõtteid ja saata need Kolmanda Maa hologrammi loomiseks.

Number kolme maagia.

Kõik mida te enda ees näete, koosneb kolmest. Kolm on loomise baasnumber, sest see põhineb traadil. Me pole esimesed, kes sellest räägivad. Ainuke mida me soovime teha, on see, et pakkuda teistsugust perspektiivi, kuidas see välja näeb ja jagada teiega oma tundeid, armastust, energiat ja hoida väljasirutatud tiibu teie ees, et te võiksite näha ennast nii, nagu seda on võimalik näha ainult taevastest.

Te olete ellu viinud oma kõige mestikumad unistused ja praegu alustae kõike otsast peale. Et luua Maad, läks tarvis kuus päeva ja praegu te alustate tagurpidi ajaarvamisega, et luua Kolmas Maa. Te teete seda ja teete nii grandioossel moel, millest pole osanud isegi unistada, sest siin töötab Jumala käsi. Unistage kõige kõrgemast, Julgelt sisenega kuldse trooniga tuppa, julgelt istuge mõne puu alla, imetlege järve, julgelt tundke ennast õnnelikuna ja julgelt võtke vastu kogu energiavoog kõikidelt tasanditelt, millega ise võimelised olete.Vaadake ringi, jagage teistega seda, projitseerige seda enda ees, looge kõige ilusam koht, mida iial oskate luua ja teile saab olema Kolmas Maa.

Kõik on juba alanud ja see on loodud kui teadlik looming või on ta esitatud teile kokkuleppe korras. Praegu on otsus teie teha. Võimalik, et kõik liigub kiiremini, kui teile teada on. Te olete edastanud Lemuuria ja Atlantise aegu. Te vibreerite kõrgemal sagedusel kui sellest on kunagi unistanud teie esivanemate rassid. Kallid, võimalused on piiramatud. Nõuelge oma väge! Iga minutit kasutage edasiliikumiseks. Teadke, et isegi kõik see, mida te näete korralagedusena planeedil, võib tervendatud saada naeratuseks teie näol, sest just teie ise ja mitte keegi teine, olete vastutavad oma reaalsuse ees. Looge uus reaalsus algul oma südames, mis omakorda hakkab looma kõike ümberringi ja ka Kolmandal Maal.

Lemuuria pole uppunud. Looge üksmeeles.

Pühad raamatud jutustavad, et Lemuuria uppus merre ja lõpetas oma eksistentsi. Kallid see pole nii. Ta tõusis üles, see oli nii lihtne ja edasiarenenud ühiskond, kus olendid läksid üle järgmisele vibratsiooni tasandile, et hoida uks lahti kõigi nende jaoks, kes neile järgnevad. See oli imepärane ja ilus eksperiment. Kahjuks kõik ei töötanud nii, nagu paljud oleksid tahtnud, et uks poleks järsult sulgunud kohe peale Antlantise koormamist. Kuigi kõik oli tehtud suure, südamest tulnud sooviga ja tohutu energiaga, toimus energia vale suunamine ja ühed läksid edasi, aga teised jäid maha. Me kuulutame, et niiviisi enam ei juhtu. Kuigi kõik tuli kogu südamest, tekitas see pühendumise akt eraldumist, aga mitte ühtsust.

Liikudes järgmisele tasandile, peaksid nüüd seda kõik üheaegselt tegema. Seepärst on teie planeedil praegu nii palju korralagedust. Eksisteerib energia, mis peaks olema jagatud laiali, et kõik leiaksid aluse, mille peale saaks rajada armastuse vundamendi.

Praegu teie planeedil käib sõda, kuid seekord mängitakse kõik lõpuni ja tuleb aeg, kui vaatate kõigele tagasi ja ohkate: „Tänu jumalale, kõik on möödas, me oleme nii rõõmsad, et enam pole sellest vaja läbi minna“.

Minge edasi ja kinnitage oma tõde. Looge Kolmandat Maad armastuses ja ühtsuses. Lähtuge sellest, et kõik, mida te olete õppinud, on negatiivsest energiast läbimineku kogemus.  Võtke negatiivne energia ja kasutage seda positiivses vormis Kolmanda Maa loomiseks. Nii te loote püha ruumi, kuhu saavad tulla lapsed, kristallilise vibratsiooniga. Nad aitavad ka teil endil kiiresti ja mugavalt liikuda kristallilisse energiasse.

Kallid, ärgake üles! Teie ilu on kõrgem igasugusest kirjeldusest, sest te seisate kõrgel kui Loojad, kui Mänguväljaku meistrid. Me sirutame välja tiivad ja näitame teile, kes te tõeliselt olete. Võtke endaga tänase päeva energia. Võtke see kaasa oma pühast paigast ja laske ka teistel seda näha. Kui teie ruum lülitab sisse Kolmanda Maa ilu, siis kutsuge neid oma pühasse tuppa ja jagage nendega oma unistust.

Meie jaoks on suur au puudutada teie südant ainult kolme meeldetuletusega:

Suhtuge üksteisesse lugupidamisega.

Igal võimalusel hoolitsega üksteise eest.

Pidage meeles, et see on mäng, millesse peaks mahtuma palju rõõmu,

Ja nii see on….

Krayon

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga