ARKTUURLASTE SÕNUM MÄRTSIS 2024

 

Tervitame teid, kallid lugejad…

Kõik, käesoleval ajal toimuv, toimub kavanduse kohaselt, kuigi sageli teile see näib vastupidiselt. Ammu kinnistunud kontseptsioonid heast ja kurjusest ning inimeste poolt seatud õiged reeglid, igasse elu aspekti, aina rohkem inimkonna südametes ja mõistuses, sattuvad kahtluste alla.

Olete ajas, mida teile on ette ennustatud ning mille nimel on palvetatud ja mida on soovitud tuhandete ja tuhandete aastate jooksul. Nüüd olete jõudnud siia, sellesse olulisse aega ja võtate osa Maal toimuvast protsessist. Kui elasite tihkes kolmemõõtmelises energias, enamus teist ei suutnud teadvustada oma määratlust, seetõttu häälestuski Maa kolmemõõtmelise süsteemi veendumustele.

Ülestõusu protsess on käimas, kuid isegi need, kes seda teadvustavad, lähtuvad jätkuvalt  kujutlusest, kuidas peab see kulgema üle planeedi, et tulevad tulnukad kusagilt planeetidelt ja panevad asjad paika ja sellega päästavad maalasi. Kuid teie üleilmsed sündmused näitavad, et alanud ülestõus ei ole isegi veel käivitunud. Me palume teil  vabaneda   kontseptsioonidest, millised on teil ülestõusu protsessi kohta.   

Inimmõistus tõlgendab enamuselt kõike kolmemõõtmelisuse tasemel, samas mõistmata ülestõusu protsessi ning saamata aru, kuidas selle protsessiga kaasnevad kõrgesageduslikud energiad, saavad mõjutada kõike ja kõiki. Käesolevala ajal teie ideed ja eluviisid, mis kajastavad vanu teadvuse tasemeid, muutuvad paljude mõistustes vähem aktuaalsemateks, hakkavad haihtuma ja tõstavad sellega valguse taset Maa kollektiivses teadvuses. Paljud neist, kes ei soovi, või ei suuda võtta vastu uusi ideid ja muutusi, hakkavad ründama kõiki, kes, nende arvates vastutavad vana Ilma kadumise pärast, millist nemad tunnevad.

On oluline mõista, et hea inimlikkus on sama reaalne, kui halb – mõlemad on vaimse reaalsuse mateerialikud kontseptsioonid.

Kes vaimselt on valmis, kuid seisab vastu kõigele, mis ei vasta sellele, mida tema usub ja peab reaalsuseks, neil tuleb taas õppida ja läbida füüsiliste, emotsionaalsete ja teadvuse märkide kibedat kogemist. Paljud üldtunnustatud veendumused  langevad kahtluse alla. Seetõttu suurem hulk inimesi püüdlevad avardada oma vaimseid võimeid. Nad hakkavad mõtlema iseseisvalt.

Ülestõusu protsess toimub teil reaalselt, olenemata sellest, kuipalju sellest on teada, kuivõrd usutakse sellesse ja kuivõrd seistakse sellele vastu.

Kolmas mõõde on madalaim aste redelil, kõrgemate mõõtmete poole, kuigi enamus teist peab inimteadvust intellekti ja tarkuse kehastuseks. Inimesed, teadmata oma tõelist olemust, on üha enam vajumas tihkusesse. Nemad uskusid  ja lõid oma eludes, välise Ilma oma teadvuse kohaselt ning see on jätkunud liiga kaua. Üha enam vaimsusi vajus sellesse mängu. Valud, kannatused, puudused, piiratused, ja nii edasi, ei ole kunagi olnud reaalsuseks. Need on tunnetatavad sellistena üksnes seetõttu, et seda on kogetud paljude elude ajal. Olete loonud isiksuslikku programmi ja kollektiivset teadvust, mis ei teadvustanud midagi peale selle, mida on võimalik näha, kuulda, maitsta, nuusutada ja katsuda.

Ei tasu kunagi kahelda selles, et olete loovuslik olevus, mis kehastab loovuslikku teadvust, olenemata mistahes avaldumistest ja olukordadest, mis viitavad vastupidisele. Ei tasu püüda aru saada kõigest piiratud kolmemõõtmeliste teadmiste abil. Inimese piiratud mõistmine ei ole võimeline häälestuma piiritule avarusele ja mõistma seda. Loovuslik teadvus oli, on ja jääb lõpmatult avaldama ennast.

Kuid need, kes eelistavad elada pidevas müras ja pidevates välistes püüetes, ei ole suutelised kuulma oma sisemist vaikset häälekest. Seetõttu seda nende jaoks ei ole ka olemas. Teie, üksnes teie, kellel on vaba voli, olete võimelised valima endale vaimse arengu.

Inimene saab mängida vaid kolmemõõtmelisi mänge, raisates selleks palju elusid järjest. Inimolemus võib olla mõnda aega hingena ja loobuda mõneks ajaks kehastumistest, et saada vajalikke kogemisi maisuses. Paraku kõrged resoneeruvad energiad, mis katavad maad, on sellised, et kui neid ei kasutata, jäävad vanade energiate osaks.

Loov teadvus on igas inimeses, seetõttu on vaid Üks Teadvus.

Inimvaimsused väheste kogemuste tõttu lasid oma loovuslikul teadvusel võtta omaks veendumusi eraldumusest, duaalsusest ja kahest väest, mis ilmnesid mateerialikes vormides, lubades inimesel uskuda, et ta on väliste vägede ohvriks. Inimolemus on küll valmis väljuma ohvri raamidest ja jätma maha kõike tuttava, mis oli tekitanud valu, kuid siiski inimene  kardab kõike uut.

Ei tasu minna kaasa meedia uudistega, mis pasundavad sõdadest ja kannatustest. Pidage meeles – ainult vaimne reaalsus on kõige nähtava aluseks.

Vana Ilma teadvus on kadumas, tema surmaeelsed piinad avalduvad olukordades, millised sageli on lammutavad ja valulikud.

Pidage meeles, et iga vaimsus kehastub inimesena vaimse küpsuse tõstmiseks. Selline on Vaimse Valguse töö ning selle nimel olete teadvustunud maisesse ellu. Kõige lihtsamad teod, mida saab teha läbi vaimse tunnustuse, lisavad valguse energiat maisesse kollektiivi – ja see on võimeline tervendama paljusid.

Teie, kui vaimse olemusega inimese töö seisneb selles, et elada tõe kõrgemal tasemel. Mida rohkem süüvite sellesse, seda enam hakkab see teile avanema. Sellega algab kogu nähtava ümbermõtestamine – saate olla Ilmas, aga mitte väljaspool seda.

Paljudele teist see on raske ja pingeline aeg. Palju vanast peab kaduma, et teha ruumi uuele, kõrgemale ja reaalsemale vormile. Praegune teie Ilm on sünnituse tuhudes ja need võivad kesta veel pikemat aega.

Igal inimesel on oma Kõrgem Mina, mis, ühel või teisel viisil, on evolutsiooni teekonnal. Tunnustage seesmiselt oma loovuslikku loomust ja toimige selle kohaselt. Võtke vastu tõeline reaalsuse olemus ja elage selles ja teadvustage, et  kõik  kulgeb teie vajaduse kohaselt.

Hirm muutuste ees.

Teadvustage endale, et miks toimuvad muutused, tekitvad teis hirmu ning miks te nii väga kardate muudatusi.

Enamusele inimkonnast muutused ei meeldi, kuigi enamuselt, muutused viivad teid paremuse poole. Kui ei viigi., siis see on liikumine edasi ja tähendab küpsemist ja küpsemaks saamine tähendabki muutusi paremuse poole. Paraku, enamusel teist, üleminek vanast uuele, tekitab ebakindlust eneses, ja see on negatiivne ja sellest tulenebki hirmu tekkimine. Seega, hirm muutuse ees, tuleneb teil negatiivsest tundest, kuigi muutus ise on positiivse suunaga.

Hirm muutuste ees tuleneb teile, otse teie alateadvusest, enese alaväärsuse tundest.

Ometi teil on olemas supervägi, mida te kahjuks ei teadvusta. See ilmselt ongi suurim põhjus hirmuks. Seetõttu te ei oska ka oodata midagi paremat. Kui ootaksite paremaid asju endile, siis oleksite valmis ka nende vastuvõtuks, valmis endale parima vastuvõtuks. Te olete arvanud, et teie kultuur ei toeta ei teid, ega teie elu kulgu. Teil on õigus – ega toeta küll. Kuid teil on võimalus jõuda selleni iseseisvalt, oma alateadvuse abil.

Muutusi teil tuleb suuremal hulgal ning mõned neist tulevad ülimalt sügaval tasemel, kuid  need ei ole jäädavad, kuna muutused toimuvad pidevalt. Isegi ärkamised on teatud muutused, mille läbi sünnivad ootamatud avanemised ja mõistmised, et paljud asjad on hoopis teistsugused, kui on teile räägitud.

Ehkki olete arvanud, et ärkamine peaks olema midagi head ja täis ajalisi muutusi, kuid sageli need on hoopis täis ajalisi muutusi, mis sünnitavad hirmu ja tekitavad tühjuse tunnet. Seetõttu ongi teil muutusi  raske võtta vastu.

Teie kultuuris on levinud usk Jõuluvanasse. Aga teatud vanuses laps saab teada, et Jõulavana pole olemas ja et teda  mängivad vanemad ise. See on sügav hoop lapsele – põdrad ja saanid, koos kingitustega, on kadunud ning võlumaailm koos sellega on  samuti kadunud. See lapse reageering sarnaneb paljus  ärkamisega teie kultuuris. Ärgates, näete asju hoopis teistsugustena, kui oli teile räägitud. Vastavuses kasvamisele saate küpsemaks ja hakkate mõistma oma vaimsuse olemust ning teie teadvuses hakkavad sündima muutused.

Inimolemuste Akashad on aktiveerumas, eriti siis, kui olete pöördumas oma vaimsuse poole. Akashadesse talletunud, ehk kõikide elude kogetu, hakkab avanema selle elu kogemiste vajaduste kohaselt. Selles on palju sellist, millest teile ei ole kunagi räägitud. Palju sellest, mida olete kogenud eelmiste elude ajal, hakkab nüüd avanema ja hakkab tööle meendustena (mitte meenutustena). Just, tulenevalt sellest, teie ümber on palju hirmu ja ebakindlust.

Te peaksite endale kinnitama, et kõik selles elus on mulle vajalik, ma olen loovusluse osa, olen ise Looja, seetõttu olen õiges kohas ja õigel ajal ning olen jõudnud teadvuse muutuste aega.

Nii mõeldes, avaneb teile uus mõistmine. Teie elu hakkab veereb nagu lumepall, kui teadmiste lumepall. Veeredes ja kasvades muutub see mõistmise lumepalliks ja see viib teid parema mõistmise suunas.

Oleme Arktuurlaste rühm

Kategooriad:

5 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga