ARMASTUSE ENERGIA – KRAYON, ADAMA, MAARJA MAGDALEENA

 

KRAYON

Armastus on aegade meister. See on universumi side ja see on sinu ühtse teooria saladus. See on rakutasandil kohal, valmis vabastama asjakohase tegevusega. See on tingimusteta ja ainulaadne. See annab rahu seal, kus varem polnud rahu olemas. See annab puhkust seal, kus varem polnud võimalik. See on tark tegu. See on päike päikese sees ja on ainus allikas. Pole midagi paremat kui see. See on sinu oma uue energia võtmine. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Ja nii see on….  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

ADAMA

Puhas jumalik armastus on muutumatu ja pidev. See on Universaalse MINA OLEN kohaloleku üks voorus, millesse sulanduvad kõik teised voorused. Armastus on Jumala loomuse kõrgeim väljendus ja aja jooksul inimese kõrgeim väljendus. Jumalik armastus, erinevalt inimese armastusest, ei ole haaramine, vaid andmine. Jumaliku armastuse aineks on loomise jõud, samuti sellise loomingus elamine.

Jumalik Armastus on Jumala avardumise loomulik tegevus. Vaimse evolutsiooni redelist üles minnes toimub pidev valguse, vooruste ja Jumala andide avardumine läbi iga loodud Jumaliku Olemuse. Tihti on öeldud: “Kogu maailm armastab armastajat,” kuid “inimlik armastus” on pelgalt jumaliku armastuse vari, mis on Kolmanda Kiire väljendus.

Jumalik Kosmiline Armastus ei tunne barjääre ja saadab oma roosa olemuse kõikjale kogu planeeti ümbritsema. Kui lubad jumaliku armastuse teadvusel oma elu valitseda, muutud armastuse magnetiks ja mis kõige olulisem, kiirgamaks seda armastust kogu elule enda ümber.

Üks viis armastuse teadvust endas avardada on läbi tänulikkuse suhtumise rakendamise. Kui avaldad tänu oma “MINA OLEN kohalolule” ja kõrgemale Vaimsele Kehale, erinevate kehasüsteemide kõigile aspektidele, ükskõik millisele elu osale, suurendad ja laiendad oma õnnistusi. Loomise, manifesteerimise ja paljunemise seadust toidab ja aktiveerib tänutunne ja väljendus. Niipea, kui lubad oma vaimsel ja tundemaailmal libiseda väljapoole sinu enda armastuse leeki ja jumalikkuse kohalolekut, oled sa võimeline tundma teiste mõju, kes tahtmatult sama teevad. Aga kui sa elad selles Armastuse leegis, ei koge sa kunagi seda, mis sind tasakaalust välja viiks. 

MAARJA  MAGDALEENA  –  ARMU  ISEENDASSE

Kas sa armastad ennast? Kas sa armastad seda, kes sa oled ja kelleks sa muutud? Kas sa austad oma elu, oma teed, oma valgust?

Endasse armumine on elu parim kingitus, mida endale teha. Sa oled iseendaga terve igaviku, seega miks mitte alustada, kohe praegu, et olla endasse armunud. Kui me hakkame ennast armastama, kas tead, et siis hakkad rohkem teisi tõmbama enda poole. Enesearmastus on võimas omadus, mida viljeleda, sest see tõstab meie vibratsiooni. See paneb meid kiirgama ka kõrgemat vibratsiooni, et teised saaksid järgida meie valgust. Meid saadetakse siia Maa peale armastuse ja valguse sageduse majakadena. Oma kingituste lahti harutamiseks, aktiveerime oma valguse ja seejärel juhib see teised tagasi nende enda valguse juurde. Kui sa saad teha ükskõik millise pisiasja, et oma valgust süüdata, siis aitad kaasa globaalsele missioonile, tuua teised koju tagasi.

Kõrgeim kutsumus on särada oma valgust. Kõrgeim saatus on luua oma vibratsioon nii selgelt ja elavalt, et teised saavad inspiratsiooni sinu olekust. Pea meeles, kui sa särad oma valgust, võivad teised olla kadedad. Kuid see on nende probleem. On oluline, et ma seda ütleksin, sest enese armastamiseks on vaja jõudu.

Negatiivsus planeedil julgustab teisi võitlema ja konflikti minema oma madalama minaga, kõrgema ingellikuma armastava kõrgema mina asemel.

Enda armastamine on armastava Jumala radikaalne väljendus. See on sügav hetkes elamise energia ja kõrgemate valdkondade olemuses ja Jumaliku olemuses. Miks mitte kohe nüüd, õppida ennast armastama. Tee seda nii, nagu oskad. Ükskõik, kuidas alustad. Mida iganes sa enda juures armastad, see on jumaliku poolt määratud ja armastan seda, väljenda seda ja toida seda. Ole sina ise ja armasta ennast.

 

Kategooriad:

4 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga