PÜHADEAEG KRAYONIGA

 

Head teekaaslased!

Tänan, et olete minu kodulehe lugeja. Soovin teile jõuluaja valguses, rõõmsat, mõnusat, armastust täis aega, oma kallitega ja sisemist rahu, pühadejärgsesse perioodi. Ehk aitavad enesesse vaatamisele kaasa, allpool lisatud Krayoni, imeilusate ja võimsate energiatega kaardid, koos Krayoni juhistega inimkonnale.  

Valguse ja armastusega,

Jane

YOUR LIGHT HELPS  –  SINU VALGUS  AITAB  

KRYON – Vahet pole, mida sa teed, sinu valgus aitab seda planeeti,  sinu otsing, kes sa tõeliselt oled, aitab seda planeeti.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Mulle meeldib see kanaldus ja sõnum, sest see kõnetab protsessi, mis pole ilmselge, kuid ilus. Las ma sõnastan ümber selle, mida Kryon on öelnud: ′′ Tõe otsimise protsess iseenda elus, loob valgust, mis on tegelikult kasulik kogu planeedile.” Väga lineaarses maailmas ei saa õppetööst midagi kasu enne, kui seda rakendad. Siinkohal aga vaadeldakse väga mitmemõõtmelist reeglit: lihtsalt tõe leidmise tegu, loob mingisuguse energia, mis läheb otse planeedile, teistele sinu ümber ja sinu enda keha olemusele. Kas oled kunagi põnevil olnud, kui loed meeliülendavaid asju? See energia on loodud ja liigub teistesse kohtadesse. Sina lõid selle! Mulle meeldib kogu selle idee ja see paneb mind tahtma õppida veelgi rohkem Jumala armastust. Sellel kaardil on väga tugev meeldetuletus, et sa teed täpselt seda, mida Kryon ütleb, täiustad seda planeeti, kuna sa otsid valgust.

ALWAYS  WITH  GOD   –  ALATI  KOOS  JUMALAGA  

KRYON  –  Sa oled osa väga suurest grupist, mida sa nimetad Jumalaks, Loovallikaks. Maale jõudes eraldub tükike sinust ja muutub kehaliseks. See on sinu üks keha, selle keha näoga ja nii sa seda näed. Aga ülejäänud osa, mis oled samuti ikka sina, on Jumala juures.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Kui hakkasin Kryonit esimest korda kanaldama, kasutas ta fraasi, mis hiljem muutus väga populaarseks, et ′′ Sa ei ole kunagi üksi.” Läbi aastatepikkuse Kryoni armastavate sõnumite kanaldamisega, saan sellest nüüd täielikult aru. Kuna me oleme elanud lineaarses maailmas, siis me mõistame ainult neid asju, mis on meie reaalsuses. Kuid me siiski igatseme näha ka suuremat pilti sellest, kes me tegelikult oleme. Kui palju füüsiliste asjade sagedusi on meie ümber? Kas sa  kuuled valgust? Vastuseks on ei ja sa ütled: ′′ Aga ma näen seda.” Kas tõesti? Kas sa näed infrapuna või ultravioletti valgust? Need on valgusspektrid, mis ei ole sinu visuaalses reaalsuses ning kuidas oleks raadiolainetega. Me oleme nii piiratud oma mõistusega, et näeme, tunnetame ja kuuleme murdosa sellest, mis on füüsiliselt kõikjal meie ümber. Mõtle korraks, et kui see on sinu füüsiline maailm, siis kuidas on lood multi dimensionaalse, spirituaalse maailmaga. Perekond on alati sinu ümber. Ka need, keda oled armastanud ja kaotanud, on alati sinu ümber. Sa võid ainult tajuda ja näha väikest, piiratud 3 D maailma, kuid reaalsus on see, et sa oled mõõtmatu! Peatu, hinga ja kasuta spirituaalset loogikat, et me oleme alati Jumalaga.

PART OF GOD  –  JUMALA OSA

KRYON – Tõde on see, et oled osa Jumala pühast supist ja need pühad osad vaatavad sulle ülevalt alla ja on alati kättesaadavad, on sulle alati kättesaadavad.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

See kaart ütleb tõesti: ′′ Sa ei ole üksi – Jumal on alati sinuga”. Kuid sa vahel kahtled selles eelduses. Pole olemas suuremat kurbust, kui inimene, kes tunneb, et ta on üksi. See viib alati eneseväärtuse puudumiseni ja raske südamega elu tunnetamiseni. Põhiline tõde on see, et me kõik oleme täidetud Jumala osaga ja see on kogu loomise eeldus. Meid pole loodud mitte ainult Maa mustuseks, vaid ka Jumala pildi järgi. Kryon räägib meile, et meie sisemises energias on olemas kõik loomise pühaduse killukesed ja osad. Need asjad on meie sees peidus, sest meil on vaba valik neid avastada ning peame neid seetõttu aktiivselt otsima. Kõige hämmastavamad muutused toimuvad sinu jaoks siis, kui sa tegelikult teadvustad  kontseptsiooni, et sa ei ole kunagi üksi, ja et alati sind abistatakse. Kujuta ette, et inglid kõnnivad sinuga läbi elu, sinu kõrval ja kannatlikult ootavad, et sa küsiksid: ′′ Kas sa oled olemas?” Nad jäävad su juurde viimse hingetõmbeni ja nad on ikka ja jälle valmis tõstma sind suurejooneliseks, kes sa tõeliselt oled. Ja see on üks suurimaid tõdesid.

PLEASING GOD  –  PALU JUMALAT  

KRYON – Jumal on Universumi loominguline allikas ja sina oled osa sellest. Seega, ′′ palun Jumalat ′′ tähendab armastada ennast piisavalt, et olla osa Jumala terviklikkusest.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Kas Jumal võib rahul olla? Kryon on meile tegelikult öelnud, et Jumalal EI OLE inimlikku iseloomu. Planeedi peamised uskumussüsteemid on aga valdavalt Jumalat inimlikuks muutnud. Nii et enamiku vaimsete süsteemide jaoks on Jumal rahul või mitte rahul ja tulemuseks on tihti karistuse või lunastuse mõte. Kryon õpetab, et Jumal ei mõtle nagu inimene! Universumi Loojal puuduvad inimteadvuse düsfunktsionaalsed omadused. Jumal on puhas armastus. Armastus on alati vastus, sest see ületab igasuguse intellektuaalse mõtlemise ka kõige geniaalsematel inimestel elus. See on Looja olemusele lähim tunne ja see on veatu, puhas ja võrratu. Kas saite pildi, et ′′ Jumala õnnistamine ′′ on omaks võtmine ja saamine nii lähedaseks, kuini saad nautida Jumala terviku armastust ja see on olemas sinu sees.

DIVINE  WISDOM  –  JUMALIK  TARKUS  

KRYON – Mis siis, kui sa ei peaks uuesti ja uuesti sündima, vaid sa lihtsalt ärkad mineviku tarkuse peale. See oleks tarkus, mida sa selle, konkreetse elu jooksul ei arendanud, vaid pigem see on tarkus, mis on tulnud paljudest elatud eludest, üha uuesti ja uuesti.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Ma tunnen, et see on suurim aksioom või paradigma uuest energiast, milles me oleme. Kryon hakkab õpetama, et oleme uues energias, kus saame ′′ minevikku ärgata.” See oleks nii, et äkki meenutad kõikide eelnevate elude ajal õppimisest ja kogemusest kõike, mida Vana Hingena õppinud olid. Nii kummalisena, kui see võib kõlada, näen seda peaaegu iga nädal seminaril osalejate seas, kellega kohtun. Inimesed on mulle öelnud, et nad on just mõistnud endas midagi tarka ja kavatsevad selle nimel tegutseda. Nad ütlevad mulle, et nad oleksid justkui teise ilma uuesti sündinud, et nad tunnevad kuidagi ära ja et teavad rohkem kui peaks, ja hakkavad isegi teisi hea nõuga juhendama. See on see, millest Kryon on rääkinud Vana Hinge atribuutika osas, et on võime ärgata suuremale tõele. Jumalik tarkus on kujundus ja me kõik oleme osalenud kogemustes, mis on seda loonud. Nüüd palutakse meil seda jagada.

AS ABOVE, SO BELOW  –  NAGU ÜLAL,  NII  KA  ALL                   

KRYON  –  Sinu DNA-s, multidimensionaalses molekulis, on kõik see, mida Universum teab. See teave on sinu Akasha Kroonikates, kogu sinu elu jooksul. Selles on kogu sinu hinge eesmärk, sinu hinge olemus ja karma. Kõik see on olemas sinu DNA-s.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Kas on võimalik, et meie DNA on tegelikult ka meie ′′ spirituaalne tuum. Me kipume olema nii lineaarsed kõigis asjades, mida kogeme inimestena. Me eraldame keemia ja bioloogia spirituaalsetest asjadest ja mõned isegi õpetavad, et meie kehad on tegelikult meie vaimule koormaks, luues kogu aeg tumedat energiat, mis takistab meid valgustumast. Kujuta ette, et keerad selle teadmise ümber, et meie kehad on täidetud Jumalaga! DNA molekul on kõigi meie rakkude joonis – elegantne disain, mis on täidetud Jumala armastusega. Milline idee! See tähendab ka seda, et meil on täielik kontroll iseenda keha üle, kuna spirituaalne komponent on bioloogilise joonise kõrval just seal. Tervendamist saab teha seestpoolt. See viib meid tegelikult mõistma ühte hingelist õpetust, mis meile algusest peale antud on: As Above, So All. See, mis on meist väljaspool, on ka meie sees. Minu jaoks tähendab see, et minus peitub Jumala ilu, teadmine ja elegantsus.

FAMILY FOREVER  –  IGAVENE PEREKOND  

 KRYON – Igavane perekond tähendab seda, et sa oled tükike loomingulisest allikast, mida nimetatakse Jumalaks, see tähendab, et sa ei ole sellest kunagi lahus. See oled sina ja sina oled see. Seega, ükskõik, kelleks sa end pead, oled sa alati perega – igavesti.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Selle kaardi sõnumis viitab Kryon ′′ Jumala perekonnale.” See on väide, et oled alati Vaimuga seotud. See on ka Kryon fraasi ′′ Sa ei ole kunagi üksi.” See kaart on meeldetuletus, et oled igavene ja oled osa Universumi suuremast süsteemist. Tegelikult oled sa alati osa sellest ja see on osa sinust. Mis tunde tekitab sinus teadmine, et tegelikult oled osa Loomeallikast. Minu jaoks tähendab see seda, et meie kõige pimedamal tunnil on see ′′ Jumala pere – ingellik allikas ′′ meiega koos, et hoida kätt ja meiega koostööd teha. Meie parimal tunnil on meie jumalik pere seal, et meile kaasa elada ja koos meiega tähistada. Tõepoolest, me pole kunagi üksi. Tõepoolest, SA pole kunagi üksi. See on see, mida perekond igavesti tähendab.

I AM ETERNAL –  MA  OLEN  IGAVENE  

KRYON – ′′ Ma olen osa Loomeallikast. Ma olen sama vana kui vana see on. Ma olen igavene ja minu tarkus on igavene. Ma suudan luua imesid, kuigi ma olen inimene, sest mu hing ärkab minus ja meisterlikkuse ilu on lõpuks minu käe ulatuses. Ma olen Jumal.”.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

′′ Mina olen Jumal ′′ tsitaat on olnud vastuoluline nii kaua, kui ma olen kanaldanud. Mõnede jaoks on see ettekujutus jumalateotusest. Mis siis, kui see oleks hoopis põhitõde? Kui me oleme loodud Loojalt poolt, siis miks me ei võiks olla osa ka Loomise energiast? Kryon on meile mitmeid kordi öelnud, et termin ′′ Loodud tema järgi“, tähendab ′′ armastuses.” Isegi püha piibel sisaldab mitmeid viiteid sellele, et me kõik oleme ′′ Jumala lapsed ′′ või isegi ′′ Jumala pojad,” .” Miks siis on nii raske uskuda, et Jumal on meie sees? Enamik monoteistlikust Maast usub surmajärgsesse ellu ja et meie hinged on igavesed. See on Kryoni ′′ Mina olen igavene ′′ avalduse alus, mis kirjeldab tõde inimeste kohta. Me oleme tõepoolest igavesed nii mitmes mõttes ja me oleme tükike ja osa ilusast, täiendavast süsteemist, mis on JUMAL. See kaart naeratab sulle ja meenutab sulle sinu igavikku.

HIGHER SELF –  KÕRGEM  MINA

 KRYON –  Oma Kõrgema Minaga kontakti saamine loob sinus endas tasakaalu. Kõrgem Mina on võti. On olemas heatahtlik süsteem, mis armastab sind ja näeb sind sellisena, nagu sina näed ja armastad oma lapsi.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Kuidas saab kontakti oma Kõrgema Minaga. Mõne jaoks on see mõistatus. Jällegi, Kryon räägib mulle, et inimesed mõtlevad lineaarse mõtlemisega, et tihtipeale paneme kõik kasti.  Kõrgem Mina on äärmiselt jumalik ja isiklik osa iga inimese olemusest, osa, mille kohta me ütleme ′′ puudutab Loojat.” Mõned inimesed näevad seda hinge osana, millel on üks jalg teisel pool loori. Kuid inimestele on arusaamatu see, et kuidas meie suhe Kõrgema Minaga võib meid sügavalt muuta. Kui oled ühenduses oma Kõrgema Minaga, siis oled kontakstis oma täieliku minaga. See tähendab, et oled märksa heatahtlikum inimene, kes loob rõõmu kõikjale kus kõnnid ja kes mõistab, et armastus ja kaastunne on humanismi tõelised vahendid. Kaardil  on kujutatud imeline sünkroonsus ja tunnustus kaunitest suhetest, mille oled loonud oma Kõrgema Minaga.

YOU CARRY LIGHT  –  SA  KANNAD  VALGUST

KRYON – Selles äsja saabunud energias, kannad sa endas nii palju valgust, et sinu kohalolek ruumis ei luba pimedust.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Kryon ütleb meile: ′′ Valgus on aktiivne ja pimedus on passiivne ja pimedust määratleb valguse puudumine.” Seega, kui sa tõesti kannad valgust, ei saa pimedust (määratluse järgi) üldse olla. Tõepoolest, lükkad selle eemale! Sellist metafoori on Kryon õpetanud üle kolmekümne aasta. See on eeldus, mis ütleb: ′′ Lihtsalt valgusega ringi käies taandub pimedus sinust.” See on eeldus, mida näevad nii paljud enda ümber, kuid tihti mitte enda seisukohast. Ravitsejatel on raskusi enda ravimisega. Selgeltnägijad, lugejad ei oska endale lugeda, ja inimesed üldiselt ei näe oma valgust. Lase oma valgusel nii särada, et saad seda teada teiste reaktsioonist enda ümber.

YOUR LIGHT HELPS  –  SINU VALGUS  AITAB

KRYON – Vahet pole, mida sa teed, sinu valgus aitab seda planeeti,  sinu otsing, kes sa tõeliselt oled, aitab seda planeeti.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Mulle meeldib see kanaldus ja sõnum, sest see kõnetab protsessi, mis pole ilmselge, kuid ilus. Las ma sõnastan ümber selle, mida Kryon on öelnud: ′′ Tõe otsimise protsess iseenda elus, loob valgust, mis on tegelikult kasulik kogu planeedile.” Väga lineaarses maailmas ei saa õppetööst midagi kasu enne, kui seda rakendad. Siinkohal aga vaadeldakse väga mitmemõõtmelist reeglit: lihtsalt tõe leidmise tegu, loob mingisuguse energia, mis läheb otse planeedile, teistele sinu ümber ja sinu enda keha olemusele. Kas oled kunagi põnevil olnud, kui loed meeliülendavaid asju? See energia on loodud ja liigub teistesse kohtadesse. Sina lõid selle! Mulle meeldib kogu selle idee ja see paneb mind tahtma õppida veelgi rohkem Jumala armastust. Sellel kaardil on väga tugev meeldetuletus, et sa teed täpselt seda, mida Kryon ütleb, täiustad seda planeeti, kuna sa otsid valgust.  

SHOW YOUR LIGHT –  NÄITA OMA VALGUST

KRYON –  Mida sa tegema peaksid? Lihtsalt ole, vana hing. Mine tööle ja näita seal valgust. Näita, et sul on kaastunnet nende vastu, kes sind ümbritsevad. Mine koju oma pere juurde, kes võib-olla ei usu seda, aga ära mõista neid hukka. Selle asemel näita neile kaastunnet, sest sinu sees on tükike Jumalat.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

See kaart näitab veel ühte Kryoni järjekindlat ja armastavat õpetust. Selle kaardi avaldus on tegelikult vastus järgmisele küsimusele: ′′ Valgustöölise ja Vana Hingena selles uues energias, kuidas ma saan anda inimestele kõige paremini seda suurt lootuse sõnumit inimlikkusele?” Kryon ütleb: ′′ Lihtsalt ole.” Aga lihtsalt ole on energia, mis õpetab kõike. Armastus, kaastunne, headus, andestus, kannatlikkus, need on kõik omadused, mida Kryon ütleb, on katalüütilised. See tähendab, et nad on pimeduses valgus ja võivad muuta kõike  ümbritsevat. Kas sul on mõni sõber, kaaslane või sugulane, kes arvab, et oled veider, sest mida usud? Kui sa pead nendega koos olema, siis kuidas sa sellele reageerid? Kryon ütleb, et unustan kõik nende arvamused ja lihtsalt armastan neid ja NÄITA OMA VALGUST – näita tasakaalu.

INCREASING  YOUR  LIGHT –  SUURENDA  OMA  VALGUST

KRYON – Mida heledam on sinu valgus, seda vähem pimedust on sinu ümber. Inimesed küsivad: ′′ Oh, Kryon, ma armastan seda. Kuidas ma saan muuta oma valgust heledamaks?” See on lihtne. See on see, et te ei karda pimedust.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Kryoni päris alguse kanaldustes, õpetati tume-hele metafoori. Suurim paradigma, mida Kryon soovib, et me päriselt mõistaksime, on see, et valguse määratlus on: ′′ Pimeduse puudumine.” Pimeduse määratlus on: ′′ See, mis juhtub siis, kui valgust pole.” Kryon õpetab: ′′ Valgus on aktiivne ja tume on passiivne. Pole olemas sellist asja nagu pimeduse loomine. Selle asemel on lihtsalt nii, et see juhtub siis, kui valgust ei ole. Praktiline õppetund on siis selline: Kui hakkame eludes avalduma rõõmu ja kaastunnet, aktiveerime automaatselt ′′ valgusmasina mis ei luba pimedust meie ellu.“ Vastupidine on ka tõsi ja kui kahtleme ja ootame negatiivseid asju, loome pimeduse, mis täpselt selle asjaga koostööd teeb! Kryon ütleb meile, et meil on vaba valik luua ükskõik millist energiat, mida soovime.

BALANCED  SURVIVAL – TASAKAALUSTATUD ELU

 Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Mulle meeldis see, kui Kryon selle sõnumi edastas. See on peaaegu nagu piibellik tõde: ′′ Alandlikud pärivad Maa,” välja arvatud sõna ′′ alandlik ′′ ei pruugi tähendada seda, mida sa mõtled. Minu jaoks tähendab see vaikset, leebet ja kaastundlikku olemist. Minu jaoks ütleb Kryon, et selles uues energias ellujäämiseks peame alustama uutmoodi tasakaalu leidmist, kasutades kaastunnet oma elus rohkem kui kunagi varem. Harjutage Jumala nägemist kõigis ja lõpuks viib see palju rahulikuma planeedini. Lõppkokkuvõttes jääme ellu, olles tasakaalus!

RELAX AND  BE  –  LÕÕGASTU  JA  OLE

KRYON – Lõõgastu ja lihtsalt ole. Tea, et oled siin põhjusega. Lõõgastu ja lase sünkroonsusel lükata sind järgmisse piirkonda, mis on sinu jaoks heatahtlik ja ilus, kui sa seda lubad.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Peaaegu kõigi meie jaoks on kõige keerulisem elada oma elu lõdvestunult ja mitte olla stressis. Meie kultuur põhjustab stressi igal sammul ja tundub, et surub meid alati väljakutsuvatel viisidel alla, kui püüame oodata häid ja heatahtlikke asju. Vaata sõnade lihtsust ja õpetust: ′′ LÕÕGASTA JA OLE.” See on Kryoni avaldus, mis tähendab: ′′ Ole endaga praegu rahus, sest kõik, mida näed, on sinu võimuses mõista ja lahendada.” Need sõnad on meistrile, see on see, kes sa oled Jumala silmis. See räägib ka sünkroonsuse enda kasuks tööle lubamisest, mis viib sind heatahtlikesse kohtadesse. Kas sa usud seda? Pidage meeles, Kryon räägib meile, et meie ootused loovad sünkroonsuse, mida vajame, et tuua meile positiivseid asju. Teadvus on energia ja sünkronsus toimib ainult siis, kui sa seda lubad. Armsad, iga inimene, kes kahtleb, et Jumal teab nende nime, seda ei luba. Iga inimene, kes tunneb, et ta on selle planeedi ohver, ei luba seda. Iga inimene, kes ei usu, et ta on piisavalt hea, ei luba seda. Nii et enne, kui ma hakkan isegi mõtisklema, ′′ Lõõgastu ja ole,” hingan sügavalt sisse, sulgen silmad ja meenutan Kryoni sõnu: ′′ Oled väga armastatud” ja siis olen valmis.

HELPING  OTHERS  –  TEISTE  AITAMINE

KRYON – Igal inimesel on elutee, mis on täiesti ainulaadne. Ja see on mõistatus, kus ühe atribuudid aitavad teist viisil, mida sa isegi ei tunne. See on armas ja heatahtlik energia ja on seda põhjusega.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt 

Olen alati tundnud, et teiste aitamise tegelik saladus peitub fraasis ′′ühtsus.” See on mõiste, mis ei ole ilmselge enne, kui hakkad õppima minevikukanalite ja iidsete meistrite õpetusi. Kryon on meile alati öelnud, et üksteise tõeliselt aitamiseks peame kõigepealt iseennast aitama. See tähendab seda, et kaastunne ja tasakaal loovad tõelise Valgustöötaja aluse ning et need elemendid hakkavad ümbritsevaid peaaegu vaikimisi aitama. Ma tahan, et sa teaksid, et me aitame üksteist läbi selle, kui palju me oleme töötanud iseenda eneseväärtuse kallal. Me saame intuitsiooni, mida teha inimeste heaks, kui oleme kõige tasakaalukamad ja rahulikumad. Me saame terveneda siis, kui oleme iseendaga tasakaalus. See on nii loogiline, kui näed, kui hästi suutsid planeedi meistrid nii paljusid aidata.

ONE WITH EVERYTHING  – ÜKS  KÕIGEGA

KRYON – Armsad, te ei saa varjutada inimest, kes on kõigega üks. Nad säravad ja nende valgus on helge ja nad naeratavad rõõmust ja heatahtlikkusest.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

See kaart on imeline viide ühele Kryoni aluspõhimõttele, et Jumalast eraldatust ei ole. Kryon räägib meile alati armastavalt, et kõik on seotud, nii füüsiliselt kui hingeliselt. Inimkond otsustas mineviku energias võistelda ellujäämise nimel. Oli konkurents ressurssidele, poliitiliselt mõtlemisviisidele ja isegi hingelistele süsteemidele. Selline olukord sattus alati sõtta, näidates, kui düsfunktsionaalne on eraldatuse kontseptsioon. Mõte ′′ Üks kõigega ′′ algab sinust personaalselt ja sinu suhetest teistega, Maale ja Loovallikale endale. Mida lähemale jõuame selle suhte mõistmisele, seda tervemaks ja rahulikumaks me muutume. Lõpuks pöörab see vana konkurentsi idee ümber ja loob rahustava hinnangu heatahtlikule süsteemile, mis võib viia rahuni maakeral. Hinga ja lõdvestu mõttega, et kõik, mis olemas on, on osa sellest, kes sa oled.

 

PURE  INTENT  –  PUHAS  KAVATSUS

KRYON –  Puhas kavatsus kõnetab sinu rakke viisil, mis on nii puhas, et keha näeb seda tõena ja tegutseb selle kallal. Niimoodi tervendatakse karmat.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Väljend ′′ puhas kavatsus ′′ on kontseptsioon, mida on kasutatud alates Kryoni kanalduste algusest. Kui Kryon ütleb: ′′ See kõnetab su rakke viisil, mis on nii puhas, et keha näeb seda tõena,” kõlab see, et see võib olla veidi rohkem kui tavaline kavatsus. Tõepoolest, nii see on ja  praegu on aeg uurida kogu seda eeldust, et kui mõjukas võib olla sinu enda teadvus, et muuta bioloogia mustreid enda kehas. Võib-olla on see tõesti midagi, mida pead praegu kuulma. Kas tõesti võib olla tõsi, et su keha ′′ kuulab ′′ seda, mida sa talle räägid? Vastus on väga tugev, „jah.“ Teadus mõistab nüüd, et inimesed suudavad end elus hoida palju kauem, kui nad on tasakaalus. Nüüd me teame, et suhtumine võib tegelikult parandada ka immuunsussüsteemi. See mõiste on osa epigeneetika põhjalikust uuringust. Puhas kavatsus, millest Kryon räägib, on peaaegu nagu spirituaalne käsk sinu hinge olemuselt, sinu keha rakkudesse. See kasutab tasakaalu, tarkust ja teadmise naeratust koos kaastundliku tegevusega, kes ′′ teab ′′ kuidas asjad toimivad. Ja kõik see oled sina. Mis siis, kui Kryonil on õigus ja sa saad muuta oma olukorda või parandada probleeme, millega sa praegu silmitsi seisad.

RIGHT PLACE, RIGHT TIME –  ÕIGE KOHT, ÕIGE AEG

KRYON –  Tunneta, kuidas Jumala armastus on sinu südame ja kõigi sinu keha rakkude vahel. Siis ütle: ′′ Aitäh, Jumal, et panid mind õigel ajal õigesse kohta.”

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Kui paljud meist ihkavad ′′ Õige koht, õige aeg “, ma usun, et see on meie kõigiga seotud. Me paneme selle juhuse imeks ehk sünkroonsuseks. See on õppetund. See, kus sa praegu seisad, võib olla on see sulle ideaalne koht. Kas sa oled seda kaalunud? Kas sa tunned armastust, mis on sinu kehas praegu, sest Kryon ütleb meile, et see on alati olemas. Kas suudad arvata, et oled praeguseks hetkeks ideaalses kohas? Mis võib edasi juhtuda? Kas oled valmis? Kuidas sellega on: Iga kord, kui tunned Jumala armastuse survet oma südames ja rakkudes, oled sa, tõepoolest, õigel ajal õiges kohas.

REWEITW THE PAST  –  KIRJUTA  MINEVIK  ÜMBER

KRYON – Möödunud toiminguid 3 D-s ei saa muuta, kuid mälestused neist saab. Seega, kui kirjutad ümber oma reaktsiooni minevikus toimunule, muudab see sind olevikus.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

See on üks mu lemmikkontseptsioone, mille Kryon on meile andnud. Põhimõtteliselt on see: Muuda minevikku, kirjutades ümber olevik, siis muutub ka sinu tulevik. Mida see kõik tähendab, on see, et me lihtsalt ei saa lasta oma mineviku tegudel määratleda seda, kes me täna oleme. Just nüüd, selles uues energias, on meil sügav võime muuta kõike iseendas ja Kryon palub meil minevikku ümber kalibreerida. Muuda seda energiat ja sa hakkad muutma seda, kes sa täna oled. Kujuta ette, et oled jälle rahulik – andestad teistele või iseendale – mäletad ilma valuta. See oleks alguseks ′′ kaastunde ja tarkuse peegeldusele,” ja õudusunenäo lõpp.

FUTURE  POTENTIAL  –  TULEVIKU  POTENTSIAAL

KRYON –  Sinu vaim paljastab asju, mis on sinu jaoks potentsiaalsed, ammu enne seda, kui need sinu 3 D-s tegutsevad. Need sõnumid on sulle edaspidiseks juhendamiseks. Tunneta ajastust ja ole tark.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

Kui su ema või isa käskis sul ′′ tuba koristada,” siis millal sa seda tegid? Vastus oli „kohe“. Siiski, paljudel kordadel annab hing sulle ülevaate, mida sa tulevikus teha võiksid ja me reageerime. Me ′′ kuuleme ′′ seda nüüd käsklusena. Nii et lase intuitsioonil end juhtida, millal rakendada juhiseid, mida tunned, et hing on sulle andnud. Kryon räägib meile jälle, et meil on rongi pilet olemas, kuid see ei tähenda, et rong oleks veel kohale jõudnud. Nii et tõeline sõnum siin on kannatlikkus! Vau, see on ilmselt üks raskemaid meie kõigi jaoks. Me ei sünni selle atribuutikaga, kuid meil on võime praktiseerimisega kannatlikkust saavutada. Mida rohkem harjutad, seda paremaks muutud jumaliku ajastu tunnetamisel. Nii et tuleviku potentsiaali võib tegelikult näha, et need on juba juhtunud.

THE  ENERGY  OF  LOVE  –  ARMASTUSE  ENERGIA

KRYON – Kui sa kaotad kellegi, keda armastad, siis ma tahan, et sa teaksid, et nad võivad tunduda, et nad on igaveseks läinud, kuid see on nii ainult lihtsalt 3 D-sageduses ja see pole tõde. Nende hing on elus ja terve ja nad vaatavad sind, paludes sind näha armastuse energiat, mida nad esindavad. Nad ei ole sinu jaoks läinud.

Ülevaade  Lee Carroll’ilt

See sõnum on väga hinnaline ja on olnud Kryoni teemaks paljudes kanaldustes viimastel aastatel. Meie reaalsus on see, et igatseme neid, kelle kaotasime. See kaart peegeldab armastuse sügavast energiast, mis kestab ja on igavene. Võta hetk aega, ja mõtiskle kellegisti oma minevikus, keda oled armastanud ja kaotanud. Mis siis, kui nad oleksid mingil moel siin, sinu juures. Teadus ütleb meile, et energiat ei saa luua ega hävitada. Selle asemel muudab see lihtsalt vormi. Inimese hing on energia ja ühtib teadlaste kirjeldusega. Küsi endalt: ′′ Kui ma kujundaksin elu ja surma süsteemi ja Hing elab igavesti edasi, siis mis on kõige heatahtlikum armastav asi, mida ma sellesse süsteemi disainida saaksin?” Vastuseks on, et füüsiline keha ei kesta väga kaua, aga Hing on igavene. Nii et visualiseerige, kus kõik need, keda armastasite ja kaotasite, jäävad teiega vaiksel, kuid suurejoonelisel viisil ning jätkavad meid armastamast ja aitamast. Kui sa tõepoolest kujundaksid sellise süsteemi, siis kujuta ette, mida Jumal on teinud, see on palju suurem ja suurejoonelisem, kui miski, mida me oskame ette kujutada. Lahku 3 D-st, kus asjad on kas mustad või valged ja elus või surnud. Selle asemel mõista, et on olemas mitmemõõtmeline süsteem, mis emuleerib Jumala kaastunnet, kus Hinged püsivad meiega viisil, mis ei ole teile arusaadav, kuid mida tunnetatakse iga päev, kui seda lubad. Saada armastust neile, kellest mõtled ja  tervita neid ja ütle neile, et oled tänulik, et nad on sinuga viimse hingetõmbeni ja edasi igavesti.

 

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga