AASTA 2022 ON AVANEMISE JA MUUTUSTE AASTA

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest.

Tervitan teid, Vanad Vaimsused. ja ka kõiki teisi, kes seda sõnumit loevad. On palju asju, millest teiega rääkida, kuid täna räägime sellest, et Vaim jagab teile juhendusi ja viiteid metafooride näol. Silmatorkavamaks viiteks on numbrite tähendus.  2022 aastal on kolm 2, null siin ei  tähenda arvu.

Täna vaatame seda läbi Tiibeti numeroloogia, mis on numeroloogia kõige vanim süsteem.

Kolm on katalüütiline arv, seega, võib öelda, et tuleb katalüütiline aasta. Asi on selles, et kõik, mis läbib selle, muutub, seega, aasta tuleb täis MUUTUSI.

Lähtuvalt eelöeldust, aastat 2022 võib pidada  AVANEMISE AASTAKS.

Paljud asjad, millised avanevad, võivad paljus teid üllatada. Esimene 2 on eraldi, nulli kõrval. Kuna null ei ole arvestatav, siis siin tuleb esile polaarsus Yin ja Yangi näol ja see kujutab endast vaba valikut,  ehk duaalsuse protsessi. Iseenesest see 2 ei ole mingi eriline number, eriti kui silmas pidada, et on eraldi, kuid see seisab ühes reas koos 22-ga. Seetõttu tuleb neid võtta kui tervikut, kontekstis duaalsusega. Duaalsus on sageli selle mõõduks, mida määrate läbi jaotuse valguseks ja pimeduseks.

Oleme rääkinud teile ammu, et alates aastast 2012, Valguse heledus hakkas kasvama, tõi muutusi ja hakkas valitsema paljudes kohtades. Te ehk olete küll näinud, kuid ei ole pööranud tähelepanu sellele, mida ta tegi neil aegadel, teie jaoks. Ta tõi valguse kätte pimeduses olevaid asju, lükates sellega pimedust eemale.

Kas olete midagi sellist märganud või olete midagi taolist näinud?

Ehk olete näinud, kuidas see on toonud lagunemisi ja tühjenemisi. Need on olnud pimeduse reageeringud, mis püüavad jääda oma endisele tasemele. Te olete olnud selle kõige tunnistajateks. Avanemise aasta tähendab seda, et pimedusel ei ole enam võimalik esil olla.

22 on peamine number, mis seisab peale meisternumbrit 11. 22 on nagu 11 peegeldus.

Kosmiliste seaduste kontekstis see kannab vägagi huvitavat mõtet, mida paljud veel ei mõista. Mõlemad arvud tähendavad duaalsust, siin see kordistub ja tõstab arvu enda tähendust.

Pimeduse asjad ei saa püsida valguse käes. Rikkis ja ebafunktsionaalsed asjad ei saa olla valguse käes.

Te  näete 2 ja 22 ja need seisavad koos, üksteise kõrval. Kui need arvud liita, siis saate suurepärase numbri – 6. Number 6 on tasakaalu, harmoonia ja mõistmise arv. Seda kõike  kätkebki uus, 2022 aasta. See on Avanemise aasta, seega, olge valmis selleks, mida te ei tea ega oska ka oodata.

Võib olla saab nüüd tulla see, mida olete oodanud viimase kahe aasta jooksul. Aga kõik oleneb inimkonnast endast – kõik võib muutuda viimasel hetkel, kuna inimkonnal on selles vaba valik.

Valgus on struktureerumas ja teadvus hakkab esitama küsimusi, eriti neid, mis küpsesid pimeduse tingimustes. Pange tähele, selleks, et kõik see toimuks, peate teadvustama seda endale. Kui suudate sellises olekus olla juba praegu ja suunata omad mõtted tulevikku, siis Valgus saab väge juurde ja saab avalduda kõikjal üle planeedi, kus võimutseb viirus. Kõik hakkab muutuma, ja palju hakkab avanema.

Kavanduse kohaselt me püüame aidata teie teadvusel näha Valgust. Peamine on selles, et te suudaksite mõista meid ja meie armastust teie vastu ja võtta vastu meiepoolset abi. Kui ei oleks seda tunnet, mis on meil teie vastu, siis ei oleks siin ei teid, ega meid.

Ja nii see on…

Krayon

 

MAA  VARDJATE ÜMARLAUD – 21. Detsember 2021

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest… 

Teie planeedil kõik toimub selliselt, kuidas te ei oleks osanud oodata, seetõttu ka tänase sõnumi informatsioon on hulga küpsem ja sügava mõttelisem. Ütleksin siiski, et planeet on üle minemas järgmisele teadvuse tasemele, inimkonna ärkamisele ja üleminekule. Üha enam inimesi on hakanud mõistma, et on tarvis teha koostööd planeediga, nagu tegid seda iidsed põlisrahvad. See oleks peamine.

Paraku seni ükski religioon ei omista sellele tähendust ja neil on seda raske mõista.

Kuid mu kallid, see on siiski võimalik.

Ja ma ütlen teile, kes on panustanud vaimsesse töösse palju jõudu, siis ei tasu loobuda oma veendumustest, tuleb jätkuvalt olla kindel, et Maa, ehk Gaia, on teie vaimsuse osa ja väga oluline osa. See ei vähenda seda tunnetust, mida tunnete Looja vastu, olenemata sellest, mida usute.

Enamus õpetajatest, mistahes religioonist, olid teadlikud sellest. Siin, ümarlaua taga, on tarvis rääkida sellest ja ühiselt otsustada, kuidas jätkata elu planeedil. Maa rolli mõistmist, on tarvis tõusmiseks, järgmisele teadvuse tasemele. Mõned siiski ei mõista, et milleks on seda tarvis, et selletagi on võimalik mõelda vaimselt.

Oo, kas tõesti?

Kallid, te ei tea seda, mida te ei tea. Mis oleks, kui te kohtaksite iidseid põlisrahvaid ja ütleksite neile, et nemad uskugu jätkuvalt seda, mida nad uskusid, kuid jätku oma usk Maa, Gaia osas välja. Nad vaataksid teile otsa ja muiates ütleksid teile, et selline on vaid teie ettekujutlus.

Ma toon näite, et mis oleks siis, kui näiteks pöördute tuntud prantsuse koka poole, kes oskab valmistada maitsvaid roogasid, kuid, tellides temalt midagi, palute valmistada seda ilm ahjuta. Kuid ahi, mille kuumuses valmivad parimad hõrgutised, on ju selleks hädavajalik.

Täpselt sama on ka planeediga.

Edasi räägin teile sügavast tõest, mida te võite teada, kuid võite ka mitte teada. Käes on aeg, kus on võimalik viia kõik see kokku.

Juba 30 aastat oleme rääkinud muutustest ja nendest on rääkinud ka iidsed põlisrahvad. Seda oleme nimetanud Suureks Üleminekuks. Kuid me oleme rõhutanud, et seoses sellega, muutub kõik ja isegi teie teadvus hakkab ärkama. Paljud on rääkinud sellest, samas aimamata, et ka planeet Maa, ise võtab samuti sellest üleminekust osa.

Kas pole nii?

Nüüd ehk liidaksime kokku selle, millest sai just räägitud. Olen rääkinud absoluutsest teadvusest, mida teie arvates ei ole olemas. Kuid miski on siiski olemas. Planeet on seonduses teie ärkava teadvusega.

Pööripäevade ajad on planetaarse tähtsusega, kuna need tähistavad Gaia liikumist. See ei ole seotud üksnes planeetide liikumisega, vaid ka tähtede liikumisega ja veel palju muuga.

Kas mõistate nüüd, et teadvuse muutus algas planeedi enda muutusest ja see kõik on toimunud ühtselt.

Ehk peatuksite hetkeks  ja küsiksite endilt, et on see võimalik, kas tõesti ma ei ole veel midagi  märganud?

Tõemeeli, selles kaasaegses ajas te ei ole märganud peaaegu midagi. Selles ei ole kellegi süüd – te üksnes ei olnud veel valmis sellest teadma ja seda teadmist vastu võtma. Ei olnud ühtki tarka, kes oleks öelnud teile, et te olete jätnud märkamata ühe olulise asja – seost Loojaga – just selle olete jätnud märkamata.

Kuid nüüd oleme siin meie, ümarlaua taga ja ütleme teile, et see kõik on teil olemas, üksnes tuleb seda teadvustada ja mõista ja omaks võtta.

Kui vajate abi, siis põlisrahvaste tarkus on jätkuvalt teil olemas. Nemad räägiksid teile sügavatest seostest planeediga. Planeet võib anda teile seda, mida teile on vaja ja nagu on seda andnud neile. Kui hakkate seda mõistma, siis teie elu hakkab muutuma ja teile seni teadmatu osa hakkab tööle.

Siis ehk võtate kasutusele ka ahju. Selles ongi sõnumi olemus.

See on teile vajalik praegu, tõepoolest just praegu. Ka planeet ise ütleks teile, et on aeg tunda teda lähemalt. Teil on aeg mõista, et planeedi side teiega on alati olnud, kuid teil endil see temaga puudus. Temas on võimalik leida parimat sõpra, kui kunagi on teil olnud. Kuigi ta on olnud teil olemas alati.

Ja nii see on …

Krayon

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga