GAIA ÜLESTÕUSMINE JA ARKTUURLASTE SÕNUM

Gaia ülestõusmine

Käesoleval ajal Gaia energiad muutuvad. Energiamuutuse tagajärjel juhtub palju asju. Üks neist on see, et Gaia tuum saab tagasi energia ja see kiirendab toimuvate muutuste muutusi, kuna Gaia energiad nihkuvad. Sellest tulenevalt toimuvad 2022. aastal tõsised muudatused. Neid muutusi ennustati sinu iidses minevikus, kuid need ei ole sinu praegusele ühiskonnale teada. Need energiamuutused mõjutavad igat aspekti sinu elus – füüsilist, emotsionaalset, vaimset ja spirituaalset, samuti sinu planeeti.

Teil on olnud palju küsimusi selle kohta, mis teiega viimase kahe aasta jooksul tegelikult juhtus ja miks paljud teist tundsid end mingil hetkel segaduses või eksinuna. Selle põhjuseks on see, et Gayamindas/Gayas on aktiveeritud ülestõusmisprotsess, misjärel tuli enne korralikult Valguskeha aktiveerimise protsessi läbida intensiivne puhastusprotsess. Sa lähenesid aga madalama teadvuse tasandile, mida oli vaja vana paradigma lahustamiseks, ja seega ei saanud sinu päris mina nendes protsessides osaleda. Seepärast oledki mõnda aega segaduses või segaduses olnud, ütlesime sulle, et see juhtub, kui sulle tutvustatakse Valgusekeha protsesse. Ütlesime ka, et kui see kord juhtub, ei jää sul muud üle, kui lasta lahti enamik sellest, mis sind praegu hoiab tagasi olemast sinu tõeline mina (sinu “vana mina” paradigma) ja hakata eluga tegelema hoopis teistsugusega kui see, millega oled harjunud.

Ülestõusmisprotsess on loomulik protsess. See on ka üks sügavamaid muutusi, mida oled kunagi kogenud. Paljud teist tunnevad end teistmoodi, füüsiliselt kergemana ja energilisemana, ümbritseva suhtes tundlikumana ja vaimse maailma suhtes veelgi harmoonilisemalt. Võib-olla oled märganud, et teised inimesed sinu ümber ei „näe“ seda, mida sa näed ja teed, või ei „kuule“ seda, mida kuuled. Te olete valguse töötajad. Sinu kogemus erineb teistest, kuid see ei muuda seda vähem oluliseks või märkimisväärseks kui teiste kogemus. Ülestõusmisprotsess toimub kõigiga, mitte ainult nendega, kes töötavad Gaia ülestõusmisega. Ülestõusmine toimub nüüd palju kiiremas tempos ja võib tunduda, et upud kõigisse nendesse kogemustesse. Ülestõusmisprotsess ei ole lihtne. See on evolutsioon ja praegusel ajaloos teie evolutsioon kiireneb. See on peamine põhjus, miks paljud teist on segaduses, mures ja hirmul. Need sümptomid võivad olla tõsised, kuid muutuste intensiivistudes mööduvad.

Ülestõusmise käigus toimub palju erinevaid asju, mis lähipäevil ja kuudel toimuvad. Kõik need muutused on positiivsed, isegi kui need esialgu nii ei tundu. Sinu ülestõusmisprotsess on loomulik ja sellel on tähtaeg.

Praegu on teil kõigil võimalus kogeda mitmeid asju, mis on teie jaoks uued. Sulle antakse võimalus kogeda tõelist vabadust ja tingimusteta armastust. Sul avaneb võimalus kogeda piiritut rõõmu ja õnne ainult seetõttu, et sa otsustad seda teha. See uus kogemus võib tunduda sulle praegusel ajal kummaline, kuid see on üsna selge. Uue kogemuse tuttavamaks muutmine võtab aega.

Kas sul on olnud kunagi nii õnnelik hetk, et tundsid, et süda hakkab lõhkema?

Ja mis siis, kui see tunne ei kao ja muutub tugevamaks ja tugevamaks?

See on see, mis toimub praegu inimkonnaga. Üks levinumaid asju, mida inimesed tänapäeval kogevad, on kummaline tunne kulmude vahel – kolmanda silma punkt. Seda võib kirjeldada kui kuumustunnet, kihelust või isegi tunnet, et elekter läbib keha. Neid aistinguid põhjustab see, et inimesed tõstavad vibratsiooni. Gaia ja selle elanikud läbivad ülestõusmisprotsessi, minnes üle kõrgematele eksistentsi sagedustele. Ülestõusmisprotsess on juba alanud ja seda kiirendatakse aastani 2023, mil enamik inimesi protsessi lõpule viivad.

Mida see sinu jaoks tähendab?

Kui sa oled nagu enamik inimesi, siis sa ei tea, mis toimub ja miks see toimub. Tõde on see, et valdav enamik Maal elavatest inimestest ei mõista, et teadvus eksisteerib väljaspool füüsilist plaani. Enamik usub ainult materiaalsesse reaalsusesse või arvab, et teadvust piiravad nende endi mõtted ja tunded. Ülestõusmine on ärkamine sellest piirangust. Kui mõistad, et oled midagi enamat kui keha, ja see aeg ei ole lõputu korduvate hetkede paraad nagu arvad, siis astud esimese sammu ärkamiseni. Ülestõusmine on terviklikkuse saavutus. Kui kogeme terviklikkust, ühendusi oma kõrgema minaga, kogeme õndsust. Terviklikkusel pole samastumisega midagi pistmist, pigem on see lõpmatu mitmekesisuse laienemine, mis igaüks meist tervikuna on.

Jumalik Valgus naaseb Maale ja me kogeme tohutut vibratsioonimuutust, kui valmistume Uueks Maaks.

Galaktiline Föderatsioon

 

Arktuurlaste sõnum

Kallid lugeja, tere tulemast lugema meie sõnumit.

Teadke, et te ei ole iialgi olnud üksi. Olge teadlikud, et kõrgemate tasemete väed jälgivad teid ja nad on uhked teie saavutuste üle.

Kogu oma elu ajal muutute te pidevalt, nii isiklikult, kui ka kollektiivselt. See mõjutab nii ärkajaid, kui ka neid, kes ei ole sellest üldse huvitatud ja teadlikud. Kuna teadvus on vormi substants, siis ehk võite tunda seesmist segadust ja huvi puudumist, teie traditsiooni vastu, tähistada Kristuse kontseptsioone, mida varem tunnustasite ja võtsite neist healmeelega osa Paljud püüavad jätkata väljakujunenuid traditsioone, et tunda end endiselt turvaliselt. Muutuste hirm seisab vastu muutustele. Kui kõik sellekohased üritused ei resoneeru enam teiega, ega loo pidulikku meeleolu, siis teie energeetiline allkiri ei vasta enam paljudele asjadele, millised resoneerisid vanade energiatega. See võib tuua esile probleeme pere ja sõprade ringis. Nagu kõiges oma elus, ei tasu seista ka neile vastu, vaid jagada neile oma armastust, säilitades oma väärikuse. Teil on olemas vaba valik ning lubage protsessil areneda, nii seesmiselt, kui ka väliselt. Igaüks, kes on ärkamas ja on kindel oma teadvuses, lisab oma osa kollektiivi valgusele. Tehke oma tööd, tegelege oma asjadega ja tegelege nende asjadega, mida pakub teile elu, unustamata seda, kes te olete ise ja kes on teie ümber.

Mistahes kriisi ajal, ärge kunagi unustage, et nii teie, kui ka iga teine inimene planeedil, on Loova Lätte (Jumala) väljendaja kogu selle olemuses. Kogu vaimne protsess teie energiates on protsess, milles paljude eludega kogutu avaneb, ja juhatab teie teadvust sellele, et saaksite kanda oma inimmõtteid kõrgemasse tõesse, kus need saavad kättesaadavaks kõikide tasemete isiksustele. Iga vaimne otsija jõuab ristteele, kus peab tegema valiku, kas elada tões, mida teavad, või jätkata selles, mida on õpitud. On kerge nõustuda kollektiivse väitega, kuid siiski, mingil hetkel, kujuneb selgus, et senine vaimne tase ei lase olla vaba, ega ei saa rahuldust kollektiivsest osavõtust. Teatud hetkel, iga arenev vaimsus, milline on integreerinud oma väljadesse uusi energiaid, läheb üle kõrgematele sagedustele – see on olnud evolutsiooni protsessi esmane eesmärk. See, mis teeb ülestõusu protsessi eriliseks, on see, et see pakub huvi,  paljudes planeedi elanikes. Seega, ülestõusu protsess on käimas jätkuvalt, ka praegustes kehades, ega vaja selleks enam füüsilise keha surma.

Teie tõeline keha on Valguskeha, mis on igavene ja reaalne. Vastavuses teadvuse arengule olete suutelised teadvustama seda täielikumalt. Selline keha kätkeb endas Looja olemust ja  väljendab teda täiel määral. See on see, mis jätab maha mateerialiku olemuse surma ajal.

Oleme palju rääkinud Jõulude tõest ja täna kordame veel kord. Jõulud ei ole lugu ühe inimese sünnist, vaid lugu iga inimese sünnist, mida inimteadvus tähistab Jõulude ajal.  Kristuse sünd (Hele Teadvus) on lugu iga vaimsuse vaimsest ärkamisest. Kristusteadvus ei saa sündida teadvuses, milline on pilgeni täis ego olemust ja liba veendumusi. Kristusteadvus on kergelt äratuntav neis, kes valdavad vaimset teadvust. Madalama resonantsiga inimesed alati kardavad ja tunnevad ohtu Kristusvalguse ees. Tõde on Reaalsus, mida on võimalik varjata, eirata ja eitada, kuid mitte iialgi muuta, kõrvaldada, või mõjutada mingil teisel viisil.

Vananenud traditsioonid, uskumused, reeglid ja õpetused, kuidas teha õigesti, on kokku varisemas, kuna need tulenesid usust duaalsusesse, kahe jõu olemusse. Nüüd on asemele tulemas uued ja kõrgemad vormid. Kui vaatate toimuvat ümberolevas ilmas, siis ei tasu midagi selles karta. Vana vorm on kokku varisemas oma negatiivsuse tõttu.

Kuid siiski, kõik kulgeb üksnes loovusluse kavandatuse kohaselt. Te võite küll arvata, et kõike, praegu toimuvat, ei saaks küll pidada positiivseks. Kui vaataksime mineviku aegu – siis sealse aja veendumused, on viinud teid ebaõiglaste seadusteni, sõdadeni, inimeste eraldumisteni teine teisest ja eraldumisteni muudest eluvormidest.

Oleme sageli rääkinud armastusest, kui energeetilisest sidemest kõigi jumaliku teadvuse avaldumiste vahel. Armastus seob kõik eluvormid ja valdused (loomsed, taimsed, elementaalsed kui ka inimlikud), kuna kõik on olnud, on ja jääb olema üksnes ÜHE lõpmatu kõikjalolev Teadvus, ehk Looja, mis on üleilmselt tuntud kui Jumal. ÜHENE avaldub lõpmatutes vormides ja erinevustes. Kuid ÜHESE reaalsus saab väljenduda üksnes läbi individuaalsete teadvuste.

Seega, ei ole olemas midagi enamat, mida võiks pidada veel suuremaks Armastuseks, kui see, mis avaldub  Loovusluse enda poolt.

Inimese füüsilises kehas, iseenesest armastust ei ole, see on vaid Loovusluse avaldumine, mis  avaldub läbi inimisiksuse – sedagi vastavuses tema teadvuse tasemele.

Vaimne evolutsioon aitab piiratud inimteadvusel avaneda aegamööda sedavõrd, et hakkab jõudma ÜHESUSE tasemeni, kus saab liikuda koos sellega edasi ja avaldumata teadvust pole olemas. Teadvus avaldub mateerialikus vormis, mis on täis eraldumist ja duaalsust.

Teadvustumine, mõistmine, tänulikkus – need kokku on armastuse aspektid, mitte inimomadused, ega tulene ainuisikulisest teadvusest.

Sama kehtib kõigi Looja omaduste kohta – külluse, harmoonia, intelligentsuse, tarkuse, rahu, täielikkuse, terviklikkuse, seaduspärasuse, vajaduse ja tagajärje, jne. – need kõik  peegeldavad Ühesuse seonduste omadusi.

Selline on vaimne evolutsioon, samm sammu järel, õppetund õppetunni järel, kuni selleni, et meendusi ei lähe enam tarvis, vaimsus saab olla neist vaba ja olla iseseisev. Kasutage kõiki praeguse aja võimsaid võimalusi. Siin saate olla valguseks, milline toob suuri muutusi teis endis, samas saate olla valguseks neile, kes on veel segaduses ja hirmul. Teil ei ole vajadust midagi teha, ega rääkida, vaid naeratada, vaadata silma ja võtta kätest kinni. Teie tunnustamine võib aidata neil tõusta, ehk isegi terveneda, kui vaid nad ise on valmis seda vastu võtma.

Teadke, et teie Kõrgem Mina, suunab teid ja tõmbab teile ligi olukordi, millised on kohased teie vaimsuse arengule, ehkki mõned neist, ei näi teile kuigi edumeelsetena. Olge kindel, et Kõrgem Mina tunneb teid nii seesmiselt, kui väliselt. Te ise olete enda Kõrgem Mina ja mis ei ole kunagi väljunud teie täisteadvusest. Kui olete nõus arenema vaimselt, siis sõit arenguteel võib alata, kuid see tee võib olla täis auke ja kive ja seda teed on raske sõita.

Vaimne evolutsioon on kogu võltsi lahustamine ja tõe esile toomine. See on vabanemine energeetilistest korratustest, millised on kuhjunud paljude kehastuste ajal ja on tõmmanud teid kolmemõõtmeliste veendumuste mülkasse. Lubage omal Kõrgemal Minal, kes juhib mängu, pöörata teie rännak ümber, siis märkate, et teekond muutub tasaseks ja seda sedavõrd, kuivõrd olete suutelised tegema panuseid oma arengusse. Kui olete suutelised hoidma oma valgust kõrgel, ta toob teie teele vajalikke inimesi, juhib kohtadesse, kus vajatakse teie valgust, kuna sarnane tõmbab sarnast.

Et liikuda edasi, on tarvis vabaneda möödaniku nii heast, kui halvast, kuna ainult nii saavad avalduda parimad ja kõrgemad headuse vormid. Möödanik on teostunud ja ammendunud energiad.

Elu peamiseks põhimõtteks planeedil on olla vaatleja, üksnes teadvustada toimuvat. Siin ei tasu lasta oma energiatel ühilduda madalamate energiatega, milliseid neil muutuste aegadel, on veel küllaga. Seda võib kergesti juhtuda tänaval, rahvamassi seas jne. Pidage meeles, et kõik toimub jumaliku kavanduse kohaselt, milline ei ole kunagi olnud kolmemõõtmeline. Ei ükski tegevus, ega usk, ei ole saanud seda muuta, see on üksnes Looja võimuses.

Arktuurlaste rühm

 

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga