VESTLUS VALGUSLAPSEGA

Vestlus  Valguslapsega.

Järgnev huvitav vestlus pärineb ühelt põhikooliealiselt väliseestlasest valguslapselt, kes on oma olemusega väga puhtas kõrges sageduses, et ei jäta kokkupuutel mitte ühtegi hinge külmaks.. Info on sügavamõtteline ning mõistetav erinevalt tasanditelt (seisunditelt) ning seeläbi erinevalt tõlgendatav. Aga las igaüks leiab oma jaoks selle kuldsõkla, mis teda teenib ning kui leiad miskit, mis Sind täna ei kõneta, siis oota rahulikult homseni. Sest võib-olla homme puhuvad meie jaoks juba teised tuuled, teised kogemused, teised nägemused. Sest nagu on teada, ei olegi olemas ühte absoluutset tõde. Kokkuvõtvalt ja täiskasvanu sõnavara järgselt eesti keelde kohandatult alljärgnev vestlus:

Inimene on kehastunud Maal juba miljoneid aastaid. Nii palju erinevaid tsivilisatsioone on siin õitsenud ja lõppenud. Nagu evolutsiooniline protsess, mingid inimkogukonnad on jõudnud kas omavahelise sõjani või tõelise õitsenguni. Lõpuks peavad kõik Inimesed (need, kes arengus maha jäänud teistest) Maal jõudma valgustumiseni, nende füüsilised kehad muutuvad hõredaks ning vibratsioon muutub ühel hetkel tulevikus nii, et kõrgema sagedusega inimesed muutuvad madalamas sageduses olevatele inimestele silmaga nähtamatuks. Ja on ette nähtud, et ka mahajäänud peavad jõudma sama etapini. See on üks pikk protsess. Te olete praegu väga tähtsas ajahetkes, kus sõltub, kas tumedad jõud tõmbavad teid alla või te liigute valgustumise poole kollektiivselt.

Üks tsivilisatsioon oli selline, et elas loodusega väga kooskõlas ning samastus Algallikaga, meie Loojaga – ta valgustus täielikult ja lahkus oma füüsilise kehaga Maalt ühtäkki, jätmata jälgi. Ta sai Looja sarnaseks. See on mõeldud nii. Inimesele ei ole midagi vähemat antud, kui tema Loojale. Nagu lapsevanem annab oma lapsele kõik kogu südamest. Koos selle lahustunud tsivilisatsiooniga kadusid ka nende arenguga seotud iidsed saladused. Need on Universumist kustutatud. Need, kes olid maha jäänud ja olid vaba tahte alusel valinud teise tee, mitte elada loodusega kooskõlas ning kummardada tehnoloogiat, pidid jõudma ise omakeskis tee valgustumiseni, ilma teiste ettetallatud spikrita. Palju kordi on inimene näinud põrgut Maal. Praegune inimkond on selle „tollal mahajäänud“ kunagise tsivilisatsiooni järglased ja nüüd on teil väga suur samm ees. Te olete nagu kaalukausil. Igakord, kui Inimene on jõudnud valgustumise piirile, on hakatud teatud jõudude poolt tegema tugevat vastutöötlust, et ajada inimkonda valele rajale ja eksitada neid. See väljendub erinevates vormides – nii meie vanaemadel-vanaisadel läbikogetud maailmasõjad, ka erinevates eksitavates filosoofilistes ja vaimsetes õpetustes. Tõusevad esile erinevad õpetlased, kes kuulutavad erinevat tõde, mis pidurdab Inimeste valgustumist. Vähesed neist püüavad edasi anda seda, mis tõeliselt lähendab Inimest oma Isaga, oma Loojaga. Inimene, kes on kaotanud oma olemuse, oma hinge, leiab uuesti kontakti läbi Looduse. Läbi looduse saab suhelda Puhta Loova Energiaga, kui sisetunne ja mõistus on teelt kõrvale kaldunud. Aga planeet Maal võetakse sihipäraselt metsi maha seepärast, et metsad loovad ja hoiavad Maal kõrgsageduslikku Puhast Loovat Energiat , algupärast Loovat Energiat, mis pärineb Algallikast. Metsad ja elusloodus sisaldavat energeetikat, mis toetab ja kaitseb inimest, on ühes Inimese Vaimu Olemusega. Me oleme kõik üks. Me oleme omavahel ühenduses, ka taimestiku ja loomastikuga. Inimkehadesse kehastunud maavälised energiad, kes võtavad vastu valitsustes juhtivaid otsuseid Maa looduse ja keskkonna säilitamise või hävitamise suhtes, teavad neid põhimõtteid ning seetõttu kuivendatakse soid, raiutakse vihmametsi, tapetakse loomi sihilikult, et toetava Puhta Algallika energia osakaalu vähendada Maal. On teatud kriitiline piir, mille tulemusena Inimene hakkab kannatama selle tagajärjel, viimata kokkugi, et tema keha ja tervise seos on tulenev loodusega kooskõlas olemisest.

Sõjad ei ole puhastumise eesmärgil, vaid et häälestada Inimesi uuesti ellujäämisele, sest siis jääb kogu vaimne püüdlikkus ning Loojaga kontakti otsimine tagaplaanile. Otsitakse süüa ja püütakse ellu jääda. Maal on enne olnud mitu tuumasõda, mis on lõppenud katastroofiga. Mul on südames valus kirjeldada ja vaadata neid pilte, milliseid koledusi on Inimene omaenese tegude järgselt üksteisele põhjustanud… Planeet Maa kõrbed on teie varasemate katastroofide tagajärg. Vaadake neid laiuvaid liivaväljasid, kus valitseb elutu kuumus ja elujõu puudus. Mandrid, kus valitseb puudus. Looja lõi teile Maa, kus valitses kõikjal troopilise metsa laadne kooslus, kus polnud millestki puudus. Teie metsade asemel on kõrbed ja naftaväljad. Maa liikus kunagi üldse dünaamiliselt Päikese suhtes, mitte staatiliselt. Liikus nii, et kõik piirkonnad said ühtlaselt valgusenergiat. Kõikjal lokkas küllus. Te peate liivakõrbed täitma metsadega. Metsad on vaja istutada uuesti puu-puu haaval kõrbealadele. Kõik kõrbed tuleb katta metsadega. Teie teadlased ei taha täna veel seda teooriat toetada. Kuid üks tuleviku põlvkond teeb seda ikkagi. Nad toovad viljakat mudast pinda kõrvalolevatest veekogudest, et taastada järk-järgult pinnast. Ja siis taastub ka vesi. Puud tõmbavad vee uuesti pinnasesse.Puud ja mets vastutavad veesoonte eest maapinnas. Te hakkate tehnoloogiat kasutama abistavalt, et taastada loodus.“

Inimesed on ajaloos ühel perioodil aetud omavahel nii tugevasti tülli riigijuhtide poolt tekitatud nähtamatu vaenlase kuvandi loomisel, et ükskord inimkond pidi lausa maapinnalt mõneks ajaks eemalduma ning atmosfääris suurtel laevadel elama, enne kui naaseda sai. Need suured laevad olid tohutud oma mõõtmetelt, aga neid on ka praegu meie taevalaotuses, lihtsalt inimsilmale nähtamatus valgusvahemikus. Mõnedel on ka selline kaitse(peegeldus)tehnoloogia, et neid pole näha taevas, näed ainult helesinist taevast ja pilvi justkui. Praegustel laevadel on teine eesmärk, seal elavad inimesed ja teevad koostööd maavälistega. Nad tahavad saada hübriidkeha, et nad ei jääks haigeks Maa atmosfääris ning ei omada ligipääsu Jumalikule energiale läbi Inimese keha kesta. Need laevad on kordades suuremad, kui Ameerika suurmängude jalgpallistaadionid ja teatud sellised viibivad igapäev meie Maa atmosfääris.

Enne, kui Inimene loodi, valitsesid Kõiksuses erinevad energiad. Terve Universum oli täidetud erinevate energiatega, igaüks püüdis luua oma eluvormi – te teate neid täna erinevate tulnukatena, hallid, reptiilid on enim tuntumad. Neid on rohkem, kui inimesi kokku. Terve Universum on eluvorme täis. Te teate ka häid olendeid, valgusolendid, ükssarved ja ingelenergiad on teil tuntud. Nagu üks suur skaala, all pimedas osas vaenulikud, kes hävitavad isegi üksteist, üleval heledad ja helged, mida kõrgemal on ,seda tingimusteta ja puhtamad nad on, nad isegi ei sekku Inimeste tegemistesse, kui me neid just ei kutsu. Kõiksuses olev kõige puhtam Loov algupärane Energia, mis on sama energia, mis Algallikas, võttis igast energiast Universumist osakese, tõi endasse kokku ning tasakaalustas need. Tema lõi Inimese ja planeet Maa. Puhas Loov Energia, mis on Kõige Olemasoleva Looja ehk Kõiksuse suurema vormi algupärane loov energia. Universumis sündis niivõrd imeline eluvorm, kellesse põimiti sisse osake kõikidest olemusvormidest. Kui Sa oled sündinud Inimesena ja Püha Vaimolendina, siis see on suurim kingitus Universumis. Te võite kõike luua Universumis. Sinu mõtted annavad kas energeetilist võimendust tumedate poolele või heledate poolele, sõltuvalt sellest, mis seisundis (häälestuses) Sa oled. Kõik kogu Universumis sõltub Inimesest. Planeet Maa on kogu Universumi Keskmes. Tasakaalupunktis. Loomisvorteksis. Inimesel on niis uur vastutus oma loomise ehk sõnade ja tegude ning mõtete üle. Te toidate kas sõna otseses mõttes tumedaid jõude ja võimendate loomeenergiat nende allmaailmades, või helendate oma jõuga kõrgemaid sagedusi. Igal mõte on nagu laeng- see liigub kas kõrgesse või madalasse sagedusse. Igal tähesüsteemil, eluvormil, elukooslusel on vastand teisel pooluses. Mateeria ja antimateeria. Hävitavatel antimaterialistlikel eluvormidel on eluvormiline vastand olemas kõrges sageduses. Kõik peaks olema tasakaalus Universumis, kuid Inimese mõjutuse tulemusena on vahepeal tumedad jõud saanud valitsemisvoli. Nad võitlevad praegu oma positsiooni eest eriti agressiivselt. Ning kogu roll on Inimesel. Inimesest sõltub kõikide maaväliste saatus kogu Universumis. Maavälised tahavad seda tasakaalu ära rikkuda. Isegi suuri vaimseid inimesi püütakse mõjutada võimuahnuse, kontrolliga, egoga, soovist teistele meeldida, endale jüngreid koguda. Enda tõdesid peale suruda. Mõned üksikud suudavad ahvatlusele vastu pakkuda, võimu omamise ahvatlusele. Kuid see on salakaval skeem, sest Vaimne Inimene, kes ei tunnista muid tõdesid peale iseenda, tekitab juba piirangu ning soovib seeläbi teistele oma enda arvamust peale suruda. See on seotud kontrollihimuga. Allutamise ja mõjutamise energiaga.

Inimesel on vaba valik elada ise selle tasandi (sageduse järgi), kus soovid – kas olla kannatuses , puuduses, alumistes sagedustes ning tunda viha elu vastu Maal ja Inimeseks olemisest. Või elada kõrgemais sageduses, mida inimese keha välja kannatab füüsilisel kujul. Seal on Inimene väga tugev Looja, aga sinna on raske jõuda.

Sest inimene laseb end segada oma egol. Sest Inimene sisaldab endas kõiki maaväliseid ja kõiki olemusvorme, tema ongi Kõiksuse kehastus. Tema ise ongi Kõiksus. (Ta täpsustas: Need päris Inimesed on Kõiksuse kehastus, kelles on kehastunud Puhta Loova Energia alge –Püha Vaim. Mitte inimkehaga maaväline, mis on loodud/ kehastunud/ülevõetud madalasageduslike poolt või need kõrgemast sagedusest maavälised, kes on siia kehastunud Inimkonna abistamise eesmärgil ning soovivad ainult teatud perioodi Maal inimesi ajutiselt juhendada ning siis uuesti lahkuda. Tihti viimased ei naudigi kehastumist, kuid nad tulevad vabatahtlikult Maale appi ning neil on raske ka siinsete raskustega ja koledustega kohaneda, kuna nad ise oma koduplaneedil ei oma keha).
Praeguses duaalsuses on Inimene kasvatatud sihilikult nii, et ta ei oleks pühas rahulolus ja õnnes. Et ta ei oleks ühenduses oma Vaimuga. Meie keskel liigub palju tulnukaid, nad ei ole Päris Inimesed. Neis on kehastunud nende oma algenergia osa, kust nad pärinevad ühest või teisest tähesüsteemist või Universumist Multiuniversumis. Mõned, heatahtlikud, nagu te armastate liigitada, on siin abiks, teised, tumedad, mõjutavad ja eksitavad. Inimene, kelles sisaldub Looja osa Puhta Vaimenergiana, sisaldab Kõike. Sest tema Vaimolemus on osa Suurest Algallikast, Puhtast Loovast Energiast. Kõige Olemasoleva Loojast.

Süsteemi mõjutusel, uskumuste, arusaamade, vanemliku kasvatuse ja ühiskonna mõjul tekitatakse puhtast inimlapsest olend, kes tahab võistelda koguaeg (hinnete saamine koolis, naabrist parem olemine, tuntakse teise üle kahjurõõmu), tahab teistest parem olla, üle olla, tahab teisele ära teha, kätte maksta, kohta kätte näidata, võistelda. See kõik on seotud allutamise ja võitlusenergiaga, mis kurnab inimkeha – andes ära oma püha eluenergiat. Mõni arvab, et teab teistest nii palju rohkem. See räägib kontrollimisest ja domineerimishimust, mis on seotud jälle alluvuse ja allutamissooviga. Igaühe nõrkusi kasutatakse ära, et teda Tõest kõrvale juhtida, Suurest Tõest. Kes allub meelitustele, laseb end meelitada salakavalatel lipitsustel, et silmi ja kõrvu pimestada. Mõni kukub solvumise lõksu tihti, teine vihastamise ja vastuütlemise auku. Tihti tahate koguaeg üksteisele ära teha, ennast paremana näidata. Nii kangesti püüate keegi „teine“ olla, kuid te unustate ära, et te olete just iseenda tõelisuses Jumalik Olend. Te peate saama aru, et oletegi juba see Keegi. Te olete Inimene.

Igal Universumis elutseval eluvormil, energial, maavälisel, on kalduvus olla domineeritud ühest või teisest energias. On üks selline maaväliste rass, kes ainult hävitab. Isegi oma planeedi hävitas ära ja liikus siis edasi, et teiste planeete hävitada. Ta ei loo, ainult hävitab. Teine maaväliste rass tahab ainult kontrolli omada ja arvab, et terve Universum peab olema täidetud tema rassiga. Nemad tahavad ka Maad allutada.

Sellised kõikumistega seotud mõjutused võivad aset leida ka Inimkehas, kuna meil on seeme sees olemas. Meis, Inimestes, on need tuntud kui emotsioonid – see on selline tume või hele energia, mis mõjutab meie mõtteid kas kurjuse või valguse suunas. Tal on erinevad varjundid, Sinu ja igaühe teise mõtetel ja emotsioonidel on oma värvus, vibratsioon. Ma võin värvi ja laengu järgi öelda, milliseid mõtteid Sa südames mõtled. Iga hele või tume varjund kõneleb ühe või teise maavälise mõjust. See mõjutab ka väljaöeldud sõnu, tegusid. Kas solvume ja laseme enda egot riivata teise sõnade tõttu, kuigi ta ütles sulle midagi valust, kuid ausat, millega sa oleksid pidanud tegelema. Egost on kõige raskem lahti saada. See nõuab tahet, järjepidevat teadvel olemist. Ja tihti üks vihastab, teine nähvab halvasti vastu. Seejärgi valisime madalal viisil käitumise. Armastuse energia on kõige kõrgema vibratsiooniga energia, mida inimkeha suudab genereerida. Sellel on muundav omadus. Ta muundab tumeduse heledaks. Inimene laseb endasse olude sunnil tumeda vihalaengu, kuid välja kiirgab headust ja armastus. Sest ta muundab, on transformeerija rollis. Inimestel on see võimekus, kuid te valite tihti vägivalla ja viha tee. Vanemad hakkavad ise oma lapsi tõmbama ühele või teisele poole – ole selline, ole säänne. Ole parem temast või kolmandast. Ei õpetata võrdsust. Me oleme kõik võrdsed õed-vennad siin Maal.

Planeet Maad on valesti mõistetud. See on tumedate jõudude väga pikaajalise töö ja moonutuse tulem. See Maa, kus me elame täna praegu, ei ole energeetiliselt päris selline nagu ta oli aegade alguses loomisest saadik – rikkalik, küllusliku toidu ja veega tasakaalus planeet, kus puudusid kannatused ja vaenulikkus. Duaalne süsteem ehk kahepooluseline keskkond loodi kunstlikult, tehislikult maaväliste poolt väga ammu, et allutada inimest hirmuga ja aheldada ta režiimi, et toita Inimese väärtusliku loova eluenergia läbi erinevaid Universumi olendeid.

Inimesel kadus oma algupärane intuitiivne tunnetus, ta kaotas oma sisemise nägemise, kuulmise, taju. Elu muutus planeedil totaalselt ja te hakkasite Maal elamist lausa vihkama, sest teile tundus, et planeet on muutunud vanglaks, täis ebaõiglust ja ebavõrdsust, ülekohut ja raskuseid. Paradiisist sai vangla, sest see duaalne keskkond tõi endaga ka karmasageduse vahemiku kaasa, seeläbi palju kannatust ja läbielamist. Pikalt ei mõistnud te selle vajalikkust. Seda ei olnud Inimestele peale pandud sünnijärgselt, vaid see kaasnes tehisliku orjastatud keskkonna loomisega. Neist asjadest ei räägita teie õpetlaste seas, te olete võtnud karma omaks justkui loomuliku kannatuste kohustuste raja. Kuid te peate hakkama nägema, et selle taga peitub ka tõeline paralleelreaalsus, kus toimub Loomine kergelt ja vaevata. See reaalsus eksisteerib niisamuti siin Maal. Mitte kuskil mujal Taevas või Teispoolsuses, vaid siin samas Maal.

Uude reaalsusesse, Paradiisi pääseb seestpoolt – läbi Sisemuse kaemuse. Sellesse reaalsusesse lõimumiseks, ankurdumiseks peab Inimene end häälestama vastavalt, lahti ütlema vanast ja valusast, kibedast ja koledast. Ütlema vabaks kõigest, mis teda alla kisub ja tema seisundit rikub. Lihtsalt öeldes – Sa tunned, et Su tuju langeb – järelikult on vaja millegagi tegeleda, sest langesid sageduses ja haakisid end Loovast Reaalsusest lahti. Kuldajastul keegi ei teinudki üksteisele haiget, vaid nad tundsid juba avatud südamekanali tõttu ette ära teise inimese valu, mis nende teguviis võis tekitada. Seetõttu ei tõusnud Inimesel käsi, et teisele liiga teha. Osadel ülitundlikel inimestel on see taju siiani avatud või taastunud, nende südamekanal on nii lahti, et kõik kurjus ja õudus tekitab neis kurbust ning nad ei kujuta kuidagi ette, kuidas keegi suudaks teisele nõnda liiga teha. Ja seetõttu väldivad nad ka teiste kahjustamist halvasti öeldud sõnade või tegude läbi, sest nad mõistavad selle tagajärge ja mõju. Karmasageduse vahemikus tekkisid uued reeglid ning inkarneerumisest, mis pidi olema igavene Paradiisis kehastumise võimalus, luua lõputult kauneid kogemusi Maal, muutus teie jaoks mõistetamatuks kannatusterajaks. Võimas Inimese Vaimolend täis valgust ei ole murdunud nende raskuste all – ta püüab korduvate kehastumiste läbi oma hinge- ja vaimu väe abil murda jõudsalt läbi sellest vahemikust – Tumedate jõudude valitsemisajast. Vaimolendit, Inimesse kehastunult, mis kingiti Looja poolt, ei ole murtud. Kehastume, teades, mis meid ees ootab, kuid oleme tulnud ikkagi siia, oma Maal kannatavatele järglastele ja õdele-vendadel appi, et teha lõpp sellele kannatuste ajastule ning jõuda lõpliku valgustumiseni – kollektiivselt!

See on kõigi kollektiivne vastutus, sest me oleme Üks. Me oleme omavahel seotud nii tihedalt ning on täielik illusioon, et me oleme üksikud killustunud indiviidid hulpimas Kõiksuse Meres. Seda illusiooni mõjutatakse teatud energiate poolt, et Inimene tunneks jõuetust kogu Universumi ees, kuid tema peaks hoopiski seda valitsema. Kui vaadata Inimesi, siis on igal ühel oma isiklik energiaväli, kuid omavahel on kõik seotud nagu peene kauni ämblikuvõrgustiku abil, me moodustame kollektiivse teadvuse ja oleme Üks. See energeetiline niidistik jookseb üle tänavate, linnade, maade ja merede ning me oleme üksteisega ühenduses ka magamise ajal. Selle niidistiku abil toimuvad Maal sellised sündmused, mida psühholoogid ja teadlased nimetavad „Saja ahvi teooriaks“ – kui kriitiline hulk inimesi valgustub, siis valgustuvad kiirendatult järk-järgult ka kõik teised. Praegu juba toimuvadki kõik protsessid kiirendatult. Kõik kogub veel enamgi hoogu. Ja kogu Inimkond Maal on seotud Puhta Loova Energiaga ehk Suure Loojaga, meie Suure Vaimuga. On ekslik arvata, et meie sõnadel või tegudel pole mõju. Me mõjutame kõik omavahel üksteist ning meil lasub ka kollektiivne vastutus üksteise suhtes, mis algab punktina Iseendast. On aeg hakata vastutama ning hoolima oma reaalsuse eest. On aeg hakata hoolima Maa eest, et taastada Tema puhas tasakaal. Uue ajastu laste roll on aidata luua ja taastada siia uuesti Paradiis. Kuid see vastutus ei lasu ainult neil, vaid ka olemasolevatel põlvkondadel, kes elavad hetkel veel kaose sees.

Inimene sisaldab endas kõiki maaväliseid ja kõiki olemusvorme. Kõikidel tasanditel elavaid energiaid. Ta on multi-dimensionaalne. Inimolendisse on need koondatud ja tasakaalustatud tema loomise hetkest alates. Inimene on mikroversioon makrost – Kõiksuse täiuslik kompaktne vorm kehastunult Inimkehas, mida juhib Vaimolend. Lapse sünni momendil on see tasakaal alles – vastsündinus domineerib püha vaimolemus, kes ei ole rikutud ei kurjuse ega lipitsusega. Kuid neil olemusvormidel kõikjal Universumis ei ole võimalik valikut liikuda skaalal, dimensioonides ülal-all. Neil pole seda vabadust. Neil puudub seetõttu ka ühendus Puhta Algallikaga. Nad on valdavalt mono- või bidimensionaalsed, oma sagedusvahemikuga küllaltki jäigalt seotud. Oma kehastuses ja olemuses on neil ainult väikene liikumismaa teatud sageduste vahel, mõni teatud rass suudab rohkem liikuda sageduste vahel, sest on õppinud Inimestega energeetiliselt manipuleerima.

Maal tegutsevad maavälised kasutavad inimkeha geneetiliste manipulatsioonide abil, et luua endale inimesega sarnane keha, mille läbi ronida võimsasse avatarisse ning püüda seeläbi saada ligipääs puhastele energiatele, Loovale Energiale. Inimesi on hakatud ette valmistama hoolikalt kujundatud telesaadetega, et mitte masse ehmatada. Maavälised ise oma olemusega ei saa tõusta oma sageduses. Aga inimesel on valik elada üks päev hävitajana, teisel päeval Loojana, suurimas õilsuses. Inimese keha on nagu Avatar. Selle kaudu saavad erinevad olemusvormid inimesse sisse luurata, kui me teadlikult või alateadlikult oma vaba tahte ja olemuse reedame, ka liigselt erinevate energiatega samastume, millegi nimel end ära „anname“ või isegi kedagi pimesi jälgime, andes ära oma identiteedi ja püüdmata tunnetada oma enese tõelist olemust. Inimese loomisest saadik on püüdnud erinevad energiad Universumis järjepidevalt allutada Inimest, Puhta Looja kõikvõimast loomingut. Nad on ihaldanud ja ihkvad senini, murda läbi hingestumise saladusest Inimeses. Murda läbi sellest koodist, mismoodi kõik on Maal täiuslikult tasakaalus ning taasloov. Teatud maavälised, kes on kordamööda Maal valitsenud, on tekitanud Inimeste vahel nii palju sõdasid ja levitanud palju väärarusaamu, et inimest kogu aeg eksiteele ajada, seeläbi nõrgestada ja energiast tühjaks teha. Et te kogu aeg otsiksite tõde, kummardaksite suuri spirituaalseid liidreid, et te ei mõtleks oma peaga. Et te pidevalt loodaksite kellelegi teisele, kellegi välise abile. See ei tähendaks, et ei oleks tõsiselt häid tegijaid ümberringi, kes inimesi aitaksid ja suunaksid. Neid on ning nad tegutsevad tihtipeale märkamatult ja tagasihoidlikult, kuid sageli on raskusi nende äratundmisega. Praegusel ärkamisajal on äkitselt üles kerkinud erinevad aktiivsed kõnelejad, eestkostjad, kanaldajad, liidreid ja muid mõjuisikuid. Olge valmis. Mida lähemale jõutakse valgustumisele, seda rohkem paisatakse tõene info ja eksitav info omavahel segi. Justkui nagu kaardipakk, mis visatakse laiali põrandale, nii, et ei oleks võimalik peale vaadetes ära eristada, mis on mis. Üks ütleb, et tema teadmised ja tõdemus on õige, teine väidab täpselt vastupidist. Toimub sõda vaimses, energeetilises plaanis. See kõik kõneleb erinevate maaväliste energiate ning tumedate jõudude pingutustest kallutada inimene veel viimases hüüus eksiteele. Just pimesi sellisest infost juhituna lükkab Inimene oma isikliku tõetunnetuse ise kõrvale.

On aeg hakata kinnistama iseendale, et inimestena olete te Jumaliku Loomusega, olete Universumi suurimad Loojad. Me võime olla mõne üksuse, ühingu või organisatsiooni jälgida või kuulajad, kuid kes kuulab infot neutraalselt, jääb mõjutamata selle võimalikust. Mitte lasta end mõjutada languse poole. Mõned sellised on väga ülevõetud teatud energiatest. Osad inimkehas kehastunud energiad ei pruugigi teadlikud olla oma algupärasest energeetilisest päritolust, kuniks neid täielikult käsu peale on aktiveeritud. Universum on täis Jumala sarnaseid loojaid, igaüks loob oma vorme. Just praegusel aastal on eriti intensiivseid aktiveerumisi toimunud nii tumedate leerist kui ka heledate leerist. Mõjutatuisse juhitakse kallutatud tõdesid. Hoolikalt valitud hetkedel, enne kriitilise massi valgustumist, nad äratatakse. See toimub praegu. Neid ülevõetud leidub tuntud telenägude ja staaride seas, ka poliitikud ja suured armastatud juhid. See, kes peab end alaväärsemaks, usub, mida aukartust ja mõjuvõimu kiirgav figuur räägib. Ego toitmine mis iganes tasandil, hirm, aukartus, jumaldamine, enese ületähtsustamine, teisest üleolemine, imetlemine- need on tundemärgid, mille järgi ära tunda. Selles inimeses kõneleb tihti keegi maavälise või tumeda jõu energia, kes on temas valitsema pääsenud. Meie keskel on kehastunud isegi sellised maaväliste energiad juba, kellel avalduvad kehadel võimed, mis tunduvad teile müstilised. Nad lihtsalt oskavad aktiveerida neid punkte keha keskustes, mida te isegi suudaksite rakendada. Paljud jumaldavad ja kummardavad neid, arvates, et nad on ülevamad meist. Aga tihti on teil keerukas eristada, kas nad on puhtast kõrgest sagedusest puhtad valgusolendid, päris inimesed oma missiooni täitmas või hoopis oma mõju laiendavad maaväliste käsilased madalamatest sagedustest, kes on üle võtnud sobiva DNA-ga inimkeha. Tihti on neil isikutel ka suur mõjusfäär ja tuntus, palju järgijaid. Nad hakkavad pasundama seda valjemini ja vihasemalt oma tõdemusi, mida rohkem nad kardavad teie valgustumist. Kõik, kellel on võimed ja sära, ei ole Puhtad Valgusolendid. Need Valguslapsed, kes omavad võimeid ning pärinevad puhastest kõrgetest sagedustest, kus valitseb ainult Loomine, nemad kasutavad oma võimekust ja väge Inimkonna abistamiseks ja edasiviimiseks, mitte võimu ja kontrolliga manipuleerimiseks. Siis tekivad ka erinevate koolkondade vahel sõjad. Üks ütleb:“ Sina räägid valet“, teine ütleb: „Ei, sina räägid valet, minul on kõige puhtam tõde“. Aetakse omavahel tülli, et nad võitlusenergias tühjendada. Võistlemisele, õigustamisele ja oma tõe kuulutamisele kulutate nii palju energiat, kuid samal ajal toimuvad kuskil mujal palju suuremad protsessid.“

Päris Maalane on päris Inimene, kelle vaimolemus on puhas mõjutusteta Vaimolend, kes pärineb otse Puhtast Loovast Energiast ehk puhtaimast loovast Algallikast Universumist. Ta on Päris Maalane, tervik oma hinge- ja vaimolemusega. Temas sisalduvad tunded ja tema silmade taga kõneleb Hing. Tema vaimolemus võib kehastuda natuke madalamatest kihtidest, teatud eludevaheliste elude Süsteemidest või kõrgetest vabadest sagedustest. Kuid Maale võivad kehastuda ka maavälised, nn tähelased. On üüratu vahe, kas maaväline ehk täheseeme on kõrgetest puhastest sagedustest või madalatest. Esimestel on huvi inimkonda aidata valgustumiseni jõudmiseks ja toetada loodust ning planeet Maad, teistel on omad kasud mängus ning soov kasutada ära inimese kehamaterjali, geneetikat ning elu- ja loomenergiat. Paljud ei kujuta ettegi, kui peenel tasandil mängud need on, mille julm eesmärk on lüüa Inimesed Maalt minema ning seada ise koht siin sisse. Need maavälised tähelapsed, kes tulevad kõrgetest sagedustest siia tihkesse maisesse kehastusse abistama, pärinedes ise teistest dimensioonidest ja oma tähesüsteemidest, neil on tihti suured raskused Maal toimuvate koledustega leppimiseks. Tihtipeale neil oma tähesüsteemis või koduplaneedil ei olegi üldse füüsilist tihket keha ning seetõttu nad ei mõista ka Inimese kehastumise tõelist olemust, põhjust. Nad ei hooli kehastusest, sest paljud maavälised on üldse eeterkehaga. Nad lihtsalt tulevad, annavad ja lähevad. Annavad teadmisi või aitavad oma võimekusega. Mitmed täheseemned on öelnud, et nad ei soovigi üldse järglasi saada, sest neil ei ole see omane ega loomulik sellisel (inimlikult) kehalisel viisil järglasi saada ning nende missioon on siin hoopis muu Maal. Täheseemned tunnevad üldse hoopis loomade vastu rohkem kaastunnet ja suhestumist, kui inimlapse. Neile ei mahu pähe pigem see, mida Inimene just loomadega teeb. Nad tulevad mingiks ajaks, avaldavad suured tõed meile meeldetuletuseks ja siis jälle naasevad oma päritoluga seotud ruumi Universumis. Inimese vaimolemus, kes kehastub ka kõrgest sagedusest, tunneb tihti sarnast kaastunnet. Ta tajub suurt valu ja kurbust selle üle, mida tehakse tundliku planeediga Maa ja loomadega, kuid ka selle üle, millist valu me põhjustame pimesi üksteisele. Madalas sageduses on inimese südamekanal kinni ning ta on kaastundetu, kalk ja külm. Ei hooli. Kuid see ei tähenda, et ta ei saaks tõusta. Just igalühel teil on see võimekus“.

Inimese saatuse ja kogu Maa päästavad kaks suurima jõuga tundeenergiat – kaastunne ja armastus. Sellest hetkest alates, kui sa suudad südames tingimusteta suhestuda kõigis ja kõiges, toimub sinus vabanemine. Kui sa hakkad tõeliselt tingimusteta armastama. Tingimusteta – see tähendab seda, et ei kaasne teie keeles „aga’sid“, selekteerimisi ega lisatingimusi, mis rahuldavad vaid varjatud ego tahke. Tingimusteta kaastunne on aga see, mis kutsub esile muutused ja annab tegudele uue jõu. Märgata abivajajat ning mõista, et ta ei pea selles raskuses olema, sest need ajad on nüüdseks läbi.

Puhtas Kõrges Loovas Sageduses, uues reaalsuses Maal – selles ei ole olemas ühte ainukest tõde. Suures universaalses plaanis ei ole olemas otseselt “valet ega õiget”. Meil on lihtsalt info ja tõdemused, millele on Inimesed ise vääringu, hinnangu ja sildid andnud. Sõna “tõde” pärinebki sõnast “tõdemus”, mis on subjekti isiklikust vaatenurgast lähtuv, sõltuvalt millises seisundis või arenguastmel ta on. Igas sageduses on nii-öelda oma tõde, need asuvad kihiti üksteise peal. Üks võib teist segada, kallutada, moonutada. Mida kõrgem sagedus, seda puhtam tõde  ja  seda rohkem lähendab ta Loomisele. Mitte egopõhisele loomisele, vaid tingimusteta loomisele, mis on kõikide kollektiivseks heaoluks. Tihti vaieldakse erinevate tõdemuste üle – selle taga räägib lihtsalt kahe erineva subjekti erimeelsus. Et mõista teist, tuleb astuda tema kingadesse. Duaalsuses kehtivad duaalsed tõed. Duaalsuses kehtivadki karma tõed ja selles sageduses kannatav inimene peabki ohvrimeelsust normaalseks, kuniks ta puutub kokku ja kogeb midagi puhtamat ja ülevamat. Duaalsust ja karmasüsteemi õigustav inimene räägib tõde, mis kehtib tema sageduses. Kõrges sageduses on muud tõed. Mida puhtamate ja selgemate mõtetega, see tähendab täielikku eelarvamusteta ja hinnanguta suhtumist, on inimene oma olemuselt ja seisundilt, seda kõrgemale tõele ta ligi pääseb. Kuid kes ütleb, kui kõrges sageduses on kõneleja ning kui puhas on tema tõde? Kas tema ise? Kuidas teed sa kindlaks, et tema püüdluse taga ei räägi ego? Kõrgetes sagedustes ollakse Looja, mitte kübetki hävitaja, seal pole mitte kübetki viha, kadedust ega kättemaksu. Nulltolerants vaenule. Ollakse puhtad, võimekad Loojad, kes suudavad Kõrges Sageduses olles ühe sõrmeliigutusega luua terve linna. Juba on kehastunud selliseid lapsi, kellel on piltlikult öeldes see võimekus. Seega, on erinevad tõed, mis kehtivad erinevates sagedustes,  igaüks juhindub oma sisemisest häälest ja kutsungist. Mõni surebki nii, et ta ei saagi teada, et on midagi kaunimat ja ilusamat siin Maal võimalik kogeda.

Tõed ja tõekspidamised on inimesi erinevatel ajastutel teeninud. See on nagu universaalne reeglistik – igas sageduses on omad seaduspärasused. Ka omad tagajärjed. Küsimus on,  mida oled otsustanud Sina jälgida? Seda tuleb endalt suure tõsidusega küsida. Mis on selle tõdemuse või jälgimise viljad, lõppresultaat? Kas see lähendab sind Loomisele või hoopis lõpule, hävingule? Eksistentsi lõppemisele? See, kes liigub järjest enam valguse poole, teab ja tunneb sisimas, et duaalsus (karma) ei ole tema jaoks õige. Et on midagi kahtlast selles, et iga kord enne kehastumist inimese mälu kustutakse ära. Kas see pole imelik, et me tuleme nii-öelda õppima siia, aga miks koperdada ja astuda kogu aeg sama reha otsa. Kas te arvate tõesti, et Inimese looja, meie Isa, lõi meile sellise taaskehastumise võimaluse, et iga kord enne Maale jõudmist meil on kõik mälupank kustunud? Ei ole, meil olid kunagi kuldajastul võimalik kehastuda ükskõik, millisesse perre või hõimkonda nii, et juba sündides olid temas olemas kõik eelmistes eludes õpitud ja omandatud meistrioskused. See aitas aega kokku hoida, kui keegi soovis sündida tervendajana, valis ta sobiva pere, kus see omadus ja oskus ning võimed olemas olid. Kui rikkalik ja arenenum oli iga järgnevalt sündinud laps, kes sai oma DNA-s ja rakumälus kaasa kõik eelnevad esivanemate omandatud teadmised, oskused ja võimed, mida kohe sünnist saadik rakendada.

Taaskehastumine oli mõeldud kui igavikulise elu teisendina. Sa oledki surematu, sest saad vaimolendina kogu aeg elada, lõputult. Keha omada on nii suur kingitus, sest ainult füüsilises kehas olles oleme me terviklik ja täielik, kuhu on kinnistunud meie vaim ja hing, et toimuks nende koostöös kõige jõulisem ja võimsam loome ja manifesteerumine terves Universumis. Ainult kehastumise läbi saame me valgustuda. Vaimolend üksi ei suuda valgustuda peale surma. Inimese keha suremise järgselt, sellel tasandil, kus ta lahkub, ta ka jääb teispoolsuses. Vaim ja hing kehas teevad Inimesest kõige võimsama olendi Universumis, sest me saame mateeriat muuta ja luua. See ongi Inimeste puhul mateeria muutmise ja loomise saladus. Kes on liikunud sagedasti astraalis, teab ise, kui raske on sellises seisundis olles mateeriat liigutada. Vaimolend kehastunult oma kehas on võitmatu kombinatsioon suures universaalses plaanis.

Maa loodi Inimestele. Maa on Inimeste kodu. Kui sa oled Inimene, siis sa tunned seda sügaval sisimas, vaatamata sellele, et siia kehastudes jääb üks osa energiast meid „üleval“ ootama ning meil võib Maal olles tekkida lihtsalt igatsus sealse taevase rahu ja vaikuse järel. Siia planeedile ihkavad nii paljud erinevad maavälised, kes võivad meis mõjutada teistsugust tunnet, et ise omale kohta teha ning ärganud inimeste hingi siit Maalt välja tõrjuda, kartes, et nad aina ja aina teiste valgustumisele kaasa aitaksid. Et jääksid ainult empaatiatud, magavad, passiivsed süsteemile alluvad inimkehad, kelle kõrval neil ei ole mingit probleemi eksisteerida Maal ning kontrolli Inimeste üle jätkata. Maa tuleb saada tagasi Päris Inimeste valdusesse, puhaste jumalike valgusolendite haldusesse. See oled sina ise. Seda ei saa teha vallutades, nagu tegid seda maavälised, vaid seda tuleb teha Luues. See on Inimeste võti. Inimesest sõltub kõikide maaväliste eluvormide eksistents kogu Universumis. Vastavalt sellele, millise laenguga mõtteid me loome ja tähelepanu anname, vastavalt sellele saab laengu ja jõu ka teatud energiaolemus Universumis. Inimene Puhta Loova Vaimolemusega on kogu Universumi kese. Kõiksuse vorm ise. Sellepärast püüavad maavälised juba nii kaua aega inimkeha manipuleerimise ja aretamise abil luua omale avatari, kus elada nii, et nad Maal saaksid paikneda ja siinset tasakaalu mõjutada enda rassile sobivalt. Nad ihkavad Maale. Erinevate rasside eestkõnelejad (nn spokes-person) võtavad sõna inimeste ees ja hakkavad jaotama laiali infot, mis on kasulik konkreetsetele maavälistele rassidele. Et te ise sooviksite oma surma, kehastumise ja seeläbi ka eksistentsi lõppemist esile kutsuda. Paljud teist usuvad seda, sest neil isikutel on tähtsad positsioonid ja omavad suurt mõju. Nad hakkavad kergekäeliselt lükkama kõrvale infot ja allikaid, mis ei ühildu nende tõdedega ning kuulutavad ainult endi tõe absoluutseks ja õigeks. Inimolemuse sügavaimat eesmärki on paljude seas valesti mõistetud. Teatud maaväliste rassid, kes teevad omavahelist koostööd , teevad lihtsalt Maale ruumi. Tundetud, empaatiatud energiad soovivad inimestes kehastuda, kes liiguvad ringi nagu külmad relvad ning ei suhestu siira armastusega. Te saate seda takistada, tõstes oma isiklikku vibratsiooni ning andes seeläbi võimaluse kehastuda kõrgsageduslikel hingedel. Inimhingest tulenevat soojust ja inimese silmadest kiirgavat armastavat mõju ei suuda nad kunagi kopeerida, sest nad ei mõista Inimese Hinge saladust. Aga kui paljud teist vihkavad juba omaenese elukorraldust, vihkvad omaenese elu? Soovivad lahkuda Maalt, vihkavad seda kurjust ja kurbust siin Maal, siunavad siinset kehastumist, mõistmata, et mis oli kunagi algselt kaunis, kuldne ja ihaldusväärne, on meie jaoks tehtud soovimatuks ja vihatavaks. Elu tuleb armastada, mitte vihata. Sest leppimatus tähendab eitust, mitte aktsepteerimist – jaatust. Suurt universaalset jaatust.

Maa tuleb korda teha enne, kui Inimkond järgmisele tasandile edasi liigub. Suur töö on vaja ära teha. Teilt on püütud valitsuste poolt ära võtta inimese pühad õigused – teie puhas joogivesi, mida leidub külluses, on maksustatud. Teile püütakse hirmuga sisendada, et toitu ei jagu kõikidele inimestele Maal. Teie toitu on mürgitatud. Teie kehasid on mürgitatud. Teie rahu on rikutud põlvkondade kaupa sõdade ja intrigeeritud omavaheliste kokkupõrgetega, et elaksite järjepidevas hirmus. Teie lapsi on püütud suruda süsteemi juba esimesest hetkest peale nende sündi. Te olete lasknud oma loodust liiga pikalt hävitada ja teid on piiratud vaba energia kasutusele võtmisega, süvendades fossiilkütuste sõltuvust. Kuid te kuulute siia. Tehke planeet Maa korda! Taastage see kaunis oaas! Paljud tugevad on enne Maale saabumist valinud sihilikult siia tuleku, vaatamata etteteatavale raskusele ja kurjusele, kuid nad tulevad, et oma õdesid – vendi aidata tõusta. Et saavutada uuesti see kaunis, duaalsuse piirangust vaba puhas loov reaalsus Maal. Meie Looja lõi meile kõige kaunima paiga Universumis, kõige kaunima looduse ja loomastikuga Maal.

Valige piiritu armastusetunne, tänutunne ja valige rahu südames. Tuletage meelde oma tõeline olemus. Sa oled jumalik olend oma kehas. Kogu Universumi keskmes. Tuletage meelde, kuidas kuulata  ilma kõrvadeta. Kuidas näha,  kuid mitte silmadega. Kuidas tunda ja mõista, kuid mitte mõistuse, vaid südamega. See, mis heliseb tõeliselt Su hinges ja südames, see on Sinu jaoks õige ja Sinu Kõrgemaks Hüvanguks.

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga