KAHETEISTKÜMNE RING – TERVENEMISE JUHTIMINE JA VASTUVÕTU ERISUSED

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest… 

Tulles Kaheteistkümne Ringi energiasse, teil on vähe meeles sellest, millest sai räägitud kümmekond aastat tagasi, ja seda ei saa  võrrelda sellega, millest räägin käesoleval ajal ja see erinevus seisneb enamuses võimaluste avaruses. Kes on lugenud minu sõnumeid algusest peale, see näeb, et kõigi 31 aasta teemaks oli „Oodatavad muutused.“ Kõigi pööripäevade protsesside piirides, oleme rääkinud eelseisvatest muutustest, mis viivad planeedi teadvuse märkimisväärsele tõusule. Kõikidel aastatel rääkisin, et olete olnud Looja armastuses, ega ole olnud kunagi üksi ja ka selles on oodata muutusi.

Mõned aastad tagasi hakkasin rääkima „Uuest Normaalsusest.“ Seda väljendit on hakanud kasutama isegi teie meedia, kuna ka tema hakkab mõistma ja teadvustama, et asjad ei jää endisteks.

Nüüd küsiksin teilt, et kui te tõusete kõrgema teadvuse tasemele, kas olete võimelised laskuma siis kunagisse teadmatusse tagasi?

Ja vastuseks on, et ei, te ei lasku kunagi endisesse tagasi. Nii see toimub teadvusega teil, kui ka ühiskonnas ja planeedil tervikuna. Siin pean silmas neid teadmisi, millised olid teil olemas aegade algusest alates, kuid teil ei lastud neid kasutada ja teile räägiti, et te ei ole väärilised neid kasutama. Eelmises sõnumis rääkisin, et Meistrite imeteod tulenesid Jumala energia kasutamise oskustest, kuid teile ei räägitud, et seda olete te ka ise võimelised kasutama. Räägiti hoopis, et selline võime on üksnes meistrite pärusmaa, mitte teile kohane ning sellega  eraldati teid nendest. Sellest tulenes teine loogiline järeldus, kuna Meistrid olid võimelised, kuid teie mitte, siis pidite järgnema neile ja nii see toimus teie ilmas. Selline selgitus ei ole kohane üksnes meistritele, see käib paljude vaimsete õpetuste ja doktriinide kohta, kus neis kõigis räägitakse tarkadest meistritest, kes on võimelised tegema imesid. Teile räägiti, et neil on miski, mis on Jumala pale kohane. Järelikult, kuna nemad ja teie olete loodud Jumala pale kohastena, siis ka teil on samad võimed, siis ka teie olete võimelised tegema sama. Kuid selliselt mõtlevaid on vähe.

Oma sõnumites olen rääkinud teile, et on tarvis eemalduda kõigest seni räägitust, mis on pannud teid anduma teistele, lootes, et järgides neid, saate olla nagu nemad. Samas mõistmata, et see kõik on olemas ka teil endil. Meisterlikkus on alati olnud osa inimlikust kogemisest ja seda on teil tarvis mõista ja tunnistada ning pöörduda selle poole.

Tervendamise Ringis olen ka rääkinud teie koostööst Kaasasündinuga. Olen rääkinud, et kui te väljendate soovi terveneda, siis ilmnevad energiad, nagu väikesed kleepsud, mida pannes need oma rakule, ütlete, et need on rakkudele tegevuse  juhendid. Just selliselt saab astuda koostöösse oma kehaga. Kuid, et terveneda, te ei pea külastama Kaheteistkümne Ringi koosolemisi. Teie endi seesmuses on tervendamise tempel, kuhu võite siseneda mistahes ajal.

Kuna teil on tarvis jätkata tervenemise protsessiga, siis lähme ka täna sellesse templisse.

Sõna „tarvistuleneb teie puhtast kavatsusest ning sellesse suhtuda tuleb tõsiselt. Kui olete alustanud mingit protsessi, siis see on nagu programm ja see on teie enda oma ja mõistetav alateadlikul tasandil. Kui olete alustanud puhtast kavatsusest, siis ei tasu valetada endale, et kõik hakkab tööle iseenesest. Kuna selle protsessiga ise alustate ja ise juhite ja viite seda läbi, seega, ka korraldusi oma rakkudele annate te ise. Mistahes protsessis peab olema järjepidevus ja regulaarsus, mis oleks nagu pidev meeldetuletus rakustruktuurile ning tänu meenutustele ta suudab terveneda ja nooreneda. Selles protsessis tuleb teadvustada täielikult oma tegevust ja liikumise suunda ning näha vabanemist enda hirmudest. Mõnigi ehk väidaks, et hetkeline hirmutunne ei saa mõjutada rakke, et sellisel juhul toimub midagi enamat, kui aju sünapside töö. Kuid ma ütlen teile, et teie teadvuse tasemel toimub kõige salvestamine, mis iganes on teiega kunagi olnud või juhtunud. Seega, kui kardate midagi, siis kõik keha rakud on hirmul.

Krayon, kas saad seda tõestada?

Kui  kardate haigeks jääda, siis haigus tulebki teie kehasse. Miks see nii juhtus?

Iga keharakk töötab nii, nagu te mõtlete, seega, saate seda, millele olete mõelnud, sest teie mõtted on juhend rakkudele. Kui olete hirmul, siis on hirmul ka teie rakud. Kui olete heas meeleolus, siis on ka teie rakud õnne olekus. Kas teadsite seda?

Kõik, mis toimub teiega praegu, on kogemus kogu teie kehale. Kui teil on kavas läbida kogu tervenemise protsessi, siis kogu keha võtab sellest osa. „Kogu“  tähendab seda, et sellest võtab osa  iga organ ja iga rakk.

Kas sama toimub ka siis, kui olen sügavates muredes?

Siis iga teie rakk on samuti sügavas kurbuses ja te ju tunnetate seda, kas pole. Kogu keha tunnetab nii tervenemist, kurbust, kui ka raevu jne. Kui teil on kavas pidurdada vananemist, siis ka teie rakud hakkavad püüdlema selle poole. Kuid oma soovis peate olema järjekindlad ja pidama oma soovi, kogu aeg meeles, siis ka rakud on teadlikud sellest, millele mõtlete.

Teil on harjumuseks, et kui arst kirjutab välja ravimid, siis küsite alati, et kui kaua tuleb neid võtta?

See on nagu enesetunde parandamise paradigma ja te olete sellega harjunud, isegi siis kui võtate vaid mõned tabletid ja teie enesetunne paraneb.

Kuid edaspidi on kõik teisiti.

Ületades silda, jõuate teie jaoks ebatavalisse kohta, mis on paljumõõtmeline ning elu selles kujuneb teistsuguseks. Paljudele see näib Suure Tööna, mida tuleb läbi teha. Kuid selles kehastuses, olles Looja armastuses, iga eluhetk oletegi tegemas seda tööd. Looja ei maga iialgi, seega, olete tema armastuses isegi oma une ajal. Looja jaoks ei ole ühtegi rasket tööd. Looja on ootamas, millal ärkate armastuses ja hakkate koostöösse temaga. Koostöö Loojaga on oluline, see on rahu, milles puuduvad mistahes hirmud ja kus elu on täis rahumeelsust. Kuna olete suutelised kontrollima kõike, siis ka kannatajate hulk teie keskkonnas hakkab vähenema.

Tänane sõnum oli neile, kellel oli tarvis seda kuulda.

Vastuvõtu erisused

Edasi räägiksin mitte küll veste, vaid väikese loo, ulmelise ja uskumatu. See lugu on üksnes teile ja selle moraal on selles, et te ei tea, mida ei tea. See on seotud vastuvõtuga,  kus te ei ole teadlikud, mida te ei tea.

Ma kutsun teid olematule kohtumisele, mis on välja mõeldud ja see tundub nagu muinasjutt.

Läheme putukate paradiisi, mida saab kohata vaid fantaseerides. See on koht, kus putukad saavad olla koos ja veedavad meeldivalt aega ja nende arvates neil on palju ühist. Nemad, istudes kiiktoolidel, saavad pajatada lugusid oma elust.

Seekord on koos hulk putukaid ühest pargist suurlinna keskel. Putukad meenutavad oma elusid ja paluvad üksteisel rääkida oma eludest.

Üks putukatest hakkab rääkima, et meile ei ole teada meie elu tõeline kestvus, võrreldes teistega, me ei tea kui lühike või pikk ta on, kuid elame kõik ühel ja samal ajal, peaaegu sama hulk päevi, kuid ma jään alati mäletama, et see park on olnud kõige jahedam koht, mida suudaksin ette kujutada ja on lausa uskumatu, et olen sattunud sellisesse jahedasse kohta, kus isegi toitu on raske leida. Seejärel putukas lisab, et mul on hea meel, et ei pea naasema tagasi siia, sest mul on algamas uus elu ja ma loodan, et mul ei tule enam elada selles pargis, kus on väga külm.

Üks teine putukas vastab talle, et mulle näib, et oled elanud kusagil teisel planeedil. Ka mina elasin selles pargis, siis minu meelest oli see suurepärane koht. Kõik puud olid täis lehti ja rohtu oli palju, kuigi sinu arvates puudel ei olnud lehti.

Esimene putukas jätkas, et jah, seal oli külm ja kõle, kusagil polnud lehti, süüa ei olnud midagi. Teine ütles vastu, et tema jaoks oli kõik suurepärane, see oli parim koht ja tema küll oli rahul eluga pargis, sest oli palju rohelist ja päike säras, ei olnud tuult, ega külma.

Kuidas mõista, miks meil on sedavõrd erinev nägemus?

Me ei erine suurt teine teisest, oleme enamuselt kõik ühte liiki, kõik sumiseme ühtmoodi.

Siis tuli esile veel üks putukas, kes ütles, et millest te räägite, kas te olete kusagilt teiselt planeedilt. Mul küll oli kogu aeg palav, isegi liiga palav ja rõske. Ma tahan öelda, et mul on hea meel, et ei pidanud sinna jääma, siin on hulga parem, kui pargis, sest on võimatu elada kohas, kus on väga palav.

Veel üks teine putukas võttis sõna ja ütles, et ma ei mõista, millest te üldse räägite. Ka mina elasin selles pargis, siis ma ütlen, et seal kogu minu elu ajal sadas vihma, sadas ja sadas ja oli raske pääseda ühest kohast teise, rääkimata söögi leidmisest. Me ei saanud isegi lennata ning pigem ei saanud üldse midagi teha.

Järgmine putukatest küsis, et huvitav, mis siin toimub, et me kõik oleme ju pärit ühest pargist. Meile on vaja siin, putukate paradiisis, tarka, kelle poole pöörduda, kes selgitaks seda kõike, et miks meie vastuvõtt on sedavõrd erinev.

Üks arvas, et on tarvis leida putukate kuninganna. Teine arvas, et kas kuninganna üldse tahab nendega rääkida, et tema olevat kuulnud, et putukate kuninganna elab igavest elu. Keegi ütles vahele, et ka kuningannal on piiratud eluiga, tema on elanud vaid pika-pika elu ja näinud palju asju ja et tema on nendele kui šamaan ja siis otsustati  minna ühiselt kuninganna jutule.

Kuninganna oli suur ja täies oma hiilguses.

Esimeseks küsiti, et kui kaua ta on elanud?

Tema vastas, et paarsada korda kauem, kui nemad.

Siis küsiti, et miks neil on sedavõrd erinev vastuvõtt elule, kuigi kõik on elanud ühes kohas, kuhu elu oli paigutanud neid?

Kuninganna vastas, et nad kõik on sündinud ja elanud ühes paljudest tsüklitest. Ta vaatas putukaid, kes tardusid imestusest ja ütles, et mõni teist sündis talvel, mõni kevadel, suvel, või sügisel. Ta jätkas, et neil, kes on elanud kevadel, ja neil, kes talvel, on täiesti erinev vastuvõtt ja kogemus. Kuna olete elanud lühikest aega, siis ka kõige vastuvõtt, mis toimus teie ümber, oli vaid aastaaja kohane. Putukad olid üllatunud, et üks ja sama koht, kuid sedavõrd erinevate aastaajaliste muutustega.

Nii see on, vastas kuninganna.

Ja teile ütleks Kuninganna, et kallis inimkond, te olete tsükli alguses, mida Krayon nimetas „Vaimseks Talveks“.

Peale praegust energiat teil, kui inimkonnal, muid energiaid ei ole olnud ja kõik oma elud olete elanud ühe tsükli kohaselt ehk talves. Kuid nüüd on alanud uus tsükkel, mis erineb paljus teie senisest tsüklist. Paljud teie seast ei ole teadlikud, mis edasi tuleb, seega nad kardavad, kuna ei ole võimelised nägema tulevat. Iga tsükkel on nagu kliimamuutus ja te ei ole näinud eelnevaid, seetõttu uus ka hirmutab teid. Kui te saaksite näha jääkerne, siis näeksite, mis on olnud enne teid, siis ehk ka mõistaksite, kuhu kõik on liikumas.

On alanud uus teadvuse tsükkel ja te ei oodanud seda sellisena. Uue tsükli teadvus erineb paljus selle tsükli teadvusest, milles sündisite. Paljud isegi ei tea, kuidas uues hakkama saada. On alanud ärkamise tsükkel, mida inimkond ei ole veel varem kunagi näinud. Ärkamise tsükkel annab teadmisi ja võimeid, millistest teil ei olnud mingit aimu.

Kuigi need, keda peate šamaanideks, on näidanud teile, milleks olete võimelised, kuid te ei ole uskunud neid ja erilisteks pidasite hoopis neid endid. Teie arvates teil endil selliseid võimeid ei saa kunagi olema.

On käivitunud uus tsükkel ja olete väljumas teile raskest ajast, vaimsest talvest. Olete sisenemas kevadesse, kus on palju heasoovlikkust, eriti vaimsetes asjades. Need, kes kardavad, jäävad hirmudesse, nemad ei luba endil mõelda väljapoole ruumilisi raame, milles nad on püsinud lugematuid aegu.

Te ei tea, mida ei tea ja see ongi tänase sõnumi teema. Putukate kuninganna, kogu oma suursuguses ja šamaanluses, soovitaks teil mitte karta seda, mida ei tea. Tulevik ise näitab, kuivõrd suursugused olete.

Selline oli see väike veste, kuid suur tarkus ei alga veel sellest. Seega, te ei tea, mida ei tea. Ees on küpsemas kaunis tulevik.

Kas olete valmis seda vastu võtma.?

Ja nii saab see olema…

Krayon

 

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga